IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Зинедин Зидан
Бялото Перо
коментар 31 May 2018, 15:44
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 382
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

Малко ала Конте ми прилича. Страх, че няма да може да се справи следващият сезон. Конте поне искаше пари за трансфери, който му ги отказаха, докато зизу просто си тръгна

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 31 May 2018, 15:46
Коментар #22

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 860
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Не мисля, че страх е точната дума. Това е много рационално решение за него и отбора. След толкова успехи с тази група от играчи има нужда от освежаване, а и си личи, че е достигнат тавана.

+Quote Post
Kirilov
коментар 31 May 2018, 15:47
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 3 608
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

В точният момент напуска Зизу. Той сам е видял, че въпреки тези топ състезатели и професионалисти, с които разполага, няма как да няма липса на мотивация след 3 шл подред. При него е същото най-вероятно и ако реши да остане, при първите по-слаби резултати ще бъде уволнен както мнозина други. Освен това, той все още е млад треньор и ще е много апетитна хапка. Интересно къде ще отиде и как ще се справи с наличният ресурс. И един ден обратно у дома...

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 31 May 2018, 17:32
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 3 197
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Явно Ронално наистина се маха и Зидан си е казал, че без него по добре да си даде почивка biggrin.gif

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

Lippi: “Prima la Juventus aveva Pogba, ora giocano Lemina e Sturaro…”

+Quote Post
Дон Алегри
коментар 31 May 2018, 17:46
Коментар #25

Juventus bench

Коментари: 817
Регистриран: 12-February 15
Потребител No.: 24 858

Прибираме си го следващия сезон.smile.gif

--------------------

"You don't know Inzaghi that well yet," said Juve coach Marcello Lippi after the 4-1 victory. "Sometimes you don't notice him, he may look like he is not involved in the game, but all of a sudden he scores; he is lethal in front of the goal."

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 31 May 2018, 17:48
Коментар #26

Juventus champion

Коментари: 5 632
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Kirilov @ 31 May 2018, 15:47) *
Освен това, той все още е млад треньор и ще е много апетитна хапка. Интересно къде ще отиде и как ще се справи с наличният ресурс. И един ден обратно у дома...

Че е млад, млад е, но определено не изглежда от типовете, които са привлечени от модерното - т.е мокрият сън на всички днешни треньори да отидат в Англия. Съмнявам се Зизу да е чак толкова привлечен от атмосферата на Стамфорд Бридж или Олд Трафорд. Може да не го харесвам, но е минал през Ювентус, а впоследствие стана икона в Мадрид - т.е винаги е бил на върха, защото тези два отбора са Еверест. Доста не си го представям в Англия, за да доказва, че го може. Възможно е и да греша, но Зидан си е баш старо куче. Нататък може би, но в момента след този исторически run едва дали би приел всичко, защото Абрамович може да му извади пари.

За мен Зизу ще си почине, а после е твърде тематично, за да не повтори историята: през 98 година светът беше вперил поглед в Зидан с въпроса, ще го сторим ли най-сетне? Въпреки слабия старт, Зизу натисна газта. Поколението във Франция е уникално, но дори Зидан да не е най-добрият треньор, все пак изглежда по-класен от Блан, ДД и другите там. А половината им футболисти могат да пият алкохол от година насам - толкова е млад отбора, че Зидан може да преследва един исторически run като този на Испания в следващите 4-6 години. Какво повече? Стъпил на върха на клубно, а после и на национално. Ювентус също е вариант, който ще се случи, но не вярвам да е чак сега. Може би след година или две, може би нататък, но ще се случи. Няма как да не му се работи, но от години е в Мадрид и не си тръгва, защото е най-голямата му мечта, а малко повече защото го изискват и обстоятелствата. Да хукне от Реал към Англия, знам ли, мисля си че има доста типове, на които им е все тая за класата в Англия. Алегри също подозирам, че няма да стигне до Англия. До Германия може би, но едва дали е по-малко треньор, защото не е отишъл в Лондон post-294-1159108009.gif. Предполагам, че е лесно да работиш с психар като Флорентино, но е несъмнено уважението и респекта, който имат един към друг. След всички тези години в Мадрид си го представям Зидан в Челси, където Борба да му дава наклон и да му казва, че няма да му вземе, който иска, защото има по-добри идеи. Ситуацията на плешо е почти уникална, така че следващата крачка трябва да му е много лична. Мой прочит, но пък няма да е първият, който си взима почивка. Случвало се е доста пъти.

--------------------
‘Only big bucks for Sturaro’

:clap: :post-294-1159108009:

+Quote Post
vench
коментар 31 May 2018, 19:10
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 2 146
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(superniki @ 31 May 2018, 16:01) *
Той преподписа преди няколко седмици, ако не се лъжа. Според мен шансовете му са минимални, освен ако няма някаква клауза тип "Ако ме поиска Реал Мадрид/Барселона/Байерн", която да му позволява да прекрати договора си.

Той тогава не знаеше, че Зидан се маха, Сигурно в момента много го е яд biggrin.gif Но ако Реал реши, може да му плати неустойката. Те и без тва 2-3 години почти не са харчили пари. На мен изобщо не ми се иска той да ходи там, защото много го харесвам и не искам да го намразя. Да взимат Венгер и всичко ще е точно.

А ПСЖ сигурно съжаляват, че са взели Тухел - сега можеше да вземат Роналдо и Зидан в комплект :Д

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 01 Jun 2018, 14:42
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 1 765
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alex, Gigi, Fenomeno, Baggio, Zizou, Nedved

“Каквото има да се случва, ще се случи - заяви пък аржентинецът пред AS. - Живея тук и сега, в настоящето. Няма по-важно нещо от настоящето и аз му се наслаждавам. Веднъж Хорхе Грифа (б.р. - бивш аржентински футболист) ми каза, че трябва да оставя футболът да ме заведе там, където пожелае, и че не трябва да се опитвам да променям съдбата си.”

Почетино може и да поеме към Мадрид. Реал не са правили почти никакви трансфери в последните години, а в същото време се налапаха с пари, покрай трите купи в ШЛ. Спекулира се, че неустойката, която трябва да платят на Тотнъм е 42 мил. паунда, което си е като трансфер на съмнителен бек от Франция. На Перез няма да му мигне окото.

Интересно какво ще се случи със Зидан. Освен Челси, няма много други дестинации за него - Байерн назначиха Ковач, ПСЖ - тухел, ние се разбрахме да продължим с Алегри, Арсенал обяви Емери, Моуриньо евда ли ще мръдне от Юнайтед, както и не мсиля, че Гуардиола и Клоп обмислят напускане.

Какво мислите? Година почивка или някой по-непретенциозен тим?

EDIT: Сега като се замислих - ми той човека чака Дешан да се издъни, след което да поеме нац-а. Чисто и просто! laugh.gif

Този коментар е бил редактиран от Replicant на 01 Jun 2018, 15:09

--------------------
GK: SCZ, Per, Pins
CB: Chi, Bar, Bena, Howe, Caldara, Ruga
LB: San, Spinaz
RB: Di Sci
MF: Pja, Khe, Can, Mat, Stu, Mar, Ben
FW: Dyb, Hig, Man, Bern, Cos, Cua

+Quote Post
juvefan1897
коментар 01 Jun 2018, 15:07
Коментар #29

Juventus regular

Коментари: 2 061
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Аз гласувам за наследник на Дешан. Каквото и да направят франсетата.
ЕВРО 2020 и СП 2022 са негови, след спорни голове и още по-куци попадения на реабилитирания Калин Бензема, дошли след идиотски грешки на съмнителни вратари. После се отказва от футбола и остава в историята като най-великият футболист-мениджър, а аз, мамка му, никога не получавам отговор на въпроса - ГЕНИЙ ЛИ Е ЗИЗУ ИЛИ ПРОСТО Е АДСКИ ВЪРЗАН ??

+Quote Post
Replicant
коментар 01 Jun 2018, 15:31
Коментар #30

Juventus regular

Коментари: 1 765
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alex, Gigi, Fenomeno, Baggio, Zizou, Nedved

Нац-а на Франция му осигурява и нещо друго - изключителна селекция, независеща от пари, както и време - да работи с тях, да ги обиграва и т.н. Не е глупав Зизу.

--------------------
GK: SCZ, Per, Pins
CB: Chi, Bar, Bena, Howe, Caldara, Ruga
LB: San, Spinaz
RB: Di Sci
MF: Pja, Khe, Can, Mat, Stu, Mar, Ben
FW: Dyb, Hig, Man, Bern, Cos, Cua

+Quote Post
nikentus
коментар 01 Jun 2018, 15:34
Коментар #31

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 860
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(juvefan1897 @ 01 Jun 2018, 15:07) *
Аз гласувам за наследник на Дешан. Каквото и да направят франсетата.
ЕВРО 2020 и СП 2022 са негови, след спорни голове и още по-куци попадения на реабилитирания Калин Бензема, дошли след идиотски грешки на съмнителни вратари. После се отказва от футбола и остава в историята като най-великият футболист-мениджър, а аз, мамка му, никога не получавам отговор на въпроса - ГЕНИЙ ЛИ Е ЗИЗУ ИЛИ ПРОСТО Е АДСКИ ВЪРЗАН ??

Третото, biggrin.gif Зизу не е гениален тактик, а е добър мотиватор, който внимателно избра момента, кога да поеме Реал и добре прецени, кога неговият подход се е изчерпал за този състав.

Ето тук едно обяснение що за треньор е Зидан. ZINEDINE ZIDANE LEAVES REAL MADRID

+Quote Post
Fossa Dei Leoni_
коментар 01 Jun 2018, 15:41
Коментар #32

Primavera player
**

Коментари: 175
Регистриран: 10-March 11
Потребител No.: 24 517

Очевидните възможности са Франция и Челси, просто в момента няма къде другаде, освен ако не реши да направи експеримент и да поеме някой доста по-ограничен отбор. Не си го представям в Тотнъм, но може би и те ще са опция, ако Почетино поеме Реал. Любопитното е, че най-вероятно щеше да поеме именно по този път (някой по-скромен отбор), ако не водеше дубъла на Реал по времето на Бенитес. Флорентино пое риск, а останалото е история, както се казва. Зидан обаче е достатъчно интелигентен, за да си дава сметка, че има неща в треньорството, които тепърва ще учи и именно някой подобен отбор ще е възможност да ги усвои. Вярно, напрежението и очакванията ще са по-малки, но чисто тактически ще трябва да проявява гъвкавост, за да поддържа имиджа си с добри резултати най-малкото, никой не казва, че ще стане шампион с Бърнли. Рискът в Челси или Франция е, че те просто не са Реал и както сега го хвалят, така веднага ще го посочат с пръст за прехвален, щом неизбежно отборът му изпадне в криза. Франция все още е далеч от Испания и Германия, както Челси са далеч от 2-3 отбора в Англия. Така че мисията, с която се справи иначе безупречно, а именно да извлече най-доброто от най-доброто, няма как да се повтори и наистина ще си проличи какво е нивото му.

А може и да си вземе почивка, за да изчака търпеливо ситуацията в няколко клуба.

--------------------

+Quote Post
tragus
коментар 01 Jun 2018, 16:18
Коментар #33

Primavera player
**

Коментари: 132
Регистриран: 13-January 10
Град: Стара Загора
Потребител No.: 3 213

Според някъкъв си египетски бизнесмен,който явно го е напекло доста,Зидан поема националния на Катар....за много пари. MONEY TALKS!

https://www.gol.bg/realmadrid/2018-06-01/za...za-mondial-2022

+Quote Post
the_parasite
коментар 05 Jun 2018, 20:10
Коментар #34

Juventus regular

Коментари: 2 159
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Fossa Dei Leoni_ @ 01 Jun 2018, 15:41) *
Очевидните възможности са Франция и Челси, просто в момента няма къде другаде, освен ако не реши да направи експеримент и да поеме някой доста по-ограничен отбор.

И аз съм на същото мнение. Не ми се вярва Зидан да пропилее цял сезон в почивка. Ако не поеме отбор след Световното, със сигурност ще го направи преди Нова година.

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd June 2018 - 18:58ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team