IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

23 страници V  « < 21 22 23  
Reply to this topicStart new topic
> Любопитно, История, статистика, любопитни факти...
NUCLEO1985
коментар 04 Feb 2019, 09:56
Коментар #441

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 049
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

В същото време по фейсбуци и социални мрежи се виждат неща като Allegri out, че дори и Allegri merda, а второто е толкова грозно, че няма накъде. По форуми е същото, но поне има някакъв опит за аргументация. А реалността е, че сме толкова зле, че имаме по-добър актив дори от ПСЖ в селската лига. Наблюдава се едно явление как фенове на Ювентус (не всички, за щастие) постепенно се превръщат в онези фенове на Реал, които веят кърпички и гонят треньора дори при добри резултати или освиркват Роналдо, защото не е вкарал гол в 2 мача. Не е завършен процесът, но е тръгнал вече. Не знам след последните мачове дали са събудили футболистите, но явно не са събудили фенове, за да се осъзнае, че има слаби мачове, има мачове, в които се чудиш какво се случва с отбора ти, има нелогични загуби, отбор с нападение за 400 млн. може да падне, отбор, направен с общо над 700 млн. също пада от Нюкасъл и т.н., и т.н. И тук не визирам нашия форум, поне повечето мнения тук, защото съм съгласен с много неща - и за играта (тоест липсата на такава в няколко мача), и за проблемите, които са очевидни и трябва да бъдат оправени. Вече Шампионската лига ще реши бъдещето на треньора, а и на този отбор като цяло, но това е за друга тема.

За отбелязване е, че при актив 19 победи и 3 равенства, вчера глупаците от football-italia бяха излезли със заглавие: Juve's worst run since 2011 Защото от Делнери насам, не сме допускали по 3 гола в два поредни мача. Сега това, че и в двата мача защитата ни беше в конфигурация, която абсолютно никой не би прогнозирал, са някакви подробности. Много ми е интересно дали дори в началото на декември, ако бяхме питали някого дали Ювентус ще излезе с четворка Кансело - Касерес, който дори не беше в отбора тогава, Спинацола, който не беше направил дебют и Ругани, който имаше 5 мача, какъв щеше да е отговорът. От тези четиримата вината на Алегри е само, че съсипва Ругани и за това трябва да бъде критикуван, защото 4 години дрънкаме за бъдещето и след 4 години бъдещето изглежда така. В предишния мач същият този Ругани в централна двойка с Де Шилио е също нещо, което никой не е мислил, че може да стане. Срещу Аталанта в Бергамо, където пуснахме два гола през декември с Киелини, Бонучи и Сандро на терена. Но важното е, че сме в "най-лоша серия от Делнери насам".

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 06 Feb 2019, 11:42
Коментар #442

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 650
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Нуклео, има и още нещо. Голяма част от хората пишещи по фейсбуци и форуми, дори не са фенове. Много голяма част от тях подкрепят отбора от лятото насам, а причинат е Роналдо. Отвори който и да е пост във Фейсбук страницата на Ювентус и най-харесваните 10 коментара ще са свързани с Роналдо. И всичките са от разни араби, индонезийци и такива, които като цяло гледат футбол от онзи ден, защото е модерно. И точно тези хора изобщо не се интересуват от играта на Ювентус и от резултатите, искат само Роналдо да прави задни ножици и да вкара хеттрици. Между другото имаше и много африканци за Бенатия, които също спамят последните седмици, след като се разбра, че си тръгва.

Изобщо мисълта ми е, че на всеки мотивите са различни и не може да се смятаха обективно кой какъв фен е на Ювентус и какво желае на отбора.

Иначе а също не мога да разбера това драматизиране. От медийна гледна точка го разбирам - драмата прави кликове, особено пък от разни издания, които откровено са срещу отбора. Това за най-лошия старт направо ми става смешно, защото точно този сезон Ювентус счупи собствения си рекорд, отпреди 4-5 години, което е точно обратното на най-лош старт.

Аз лично се опитвам да мисля по-балансирано. Мисля, че Алегри след края на този сезон трябва да си тръгне, ако не спечелим Шампионска лига. Но не да бъде уволнен, не да хвърля оставки, а просто да се разделим по живо по здраво. И аз бих го запомнил като много успешен треньор в историята на отбора, дори мисля че трябва да бъде някъде в топ оф да топ в историята. Обаче не мога да си изкривя душата, че играта на отбора ми харесва. Еми, не ми харесва в 80, ако не и в 90% от мачовете и това почва все повече да ме дразни. В началото това се компенсираше от титлите и купите на страната, но вече единствено спечелването на Шампионска лига оправдава тази щета. Защото реално Ювентус е много по-силен от всички отбори в Серия А в момента и това да стане шампион не е най-голямото геройство на света. Просто искам да заиграем по-офанзивано и да да спечелим най-накрая Шампионска лига. И след пет опита с Алегри, които все пак трябва да кажа, че са сравително успешни, мисля че трябва да опитаме със Зидан. Впрочем всичко друго освен Зидан сякаш би било безсмислено, особено ако става въпорос за италиански треньор! Ако ще идва италианец, по-додбре Алегри да стои още 10 години.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 08 Feb 2019, 20:25
Коментар #443

Juventus champion

Коментари: 6 084
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

В поредица сме от 23 мача без загуба като гост в Серия А. Последната ни загуба е 19.11.17 като гост на Самдория. Рекордът ни за най-много мачове без загуба като гост в Серия А е на Ювентус на Конте от 2011/2 - 25 мача.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 08 Feb 2019, 20:31

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Feb 2019, 23:58
Коментар #444

Juventus star

Цитат(Kirilov @ 08 Feb 2019, 21:25) *
Рекордът ни за най-много мачове без загуба като гост в Серия А е на Ювентус на Конте от 2011/2 - 25 мача.

Ако не се лъжа, загубата от Йънг Бойс ни е единствената загуба през 2018 година като гост във всички турнири. Иначе въпросният рекорд на Конте (ако пак не се лъжа) е в сезона, в който завършихме без загуба, но имахме 14 равни.

Явно сега сме в епохата на многото рекорди и щяхме да имаме дори повече, ако не бяха някои мачове с по-слаба концентрация, но и това е част от футбола.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Feb 2019, 00:15
Коментар #445

Juventus champion

Цитат(vench @ 15 Feb 2019, 23:58) *
Ако не се лъжа, загубата от Йънг Бойс ни е единствената загуба през 2018 година като гост във всички турнири. Иначе въпросният рекорд на Конте (ако пак не се лъжа) е в сезона, в който завършихме без загуба, но имахме 14 равни.

Цитат(Kirilov @ 27 Dec 2018, 21:30) *
Завършваме календарната 2018г. с 1 загуба като гости във всички турнири!

25 мача
20 победи
4 равни
1 загуба
44 вкарани гола
15 получени
15 сухи мрежи

Ако не загубим на Сан Пауло ще подобрим рекорда.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Feb 2019, 00:20
Коментар #446

Juventus champion

66 точки от 24 мача - рекорд в историята на Серия А.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 18 Feb 2019, 13:36
Коментар #447

Juventus star

Като се има предвид загубените точки колко левашки бяха... Щеше да е супер куул, ако бяхме с пълен актив, но да си го оставим това за следващия сезон biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 18 Feb 2019, 16:56
Коментар #448

Juventus champion

Коментари: 9 614
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 18 Feb 2019, 01:20) *
66 точки от 24 мача - рекорд в историята на Серия А.

Всичко над 2.5 точки средно на мач е чудовищно, при нас към момента са 2.75 smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 Feb 2019, 01:15
Коментар #449

Juventus champion

От отборите в Европа, с които сме играли в поне 3 мача, Атлетико са единствения ни противник, срещу когото нямаме отбелязан гол.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 21 Feb 2019, 01:16

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 26 Feb 2019, 09:09
Коментар #450

Juventus star

wait wut biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 03 Mar 2019, 23:29
Коментар #451

Juventus champion

Подобрихме клубният рекорд за най-много мачове без загуба като гости в Серия А - 26 мача.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Mar 2019, 17:28
Коментар #452

Juventus champion

Цитат(Kirilov @ 04 Mar 2019, 00:29) *
Подобрихме клубният рекорд за най-много мачове без загуба като гости в Серия А - 26 мача.

То, само това ни остана в този сезон, да подобряваме рекорди. Надявам се и да минем и рекорда ни по точки, стига пак да не решим да даряваме на малките да не изпаднат последните кръгове.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 10 Mar 2019, 21:46
Коментар #453

Juventus star

Цитат(masterhp @ 06 Mar 2019, 18:28) *
То, само това ни остана в този сезон, да подобряваме рекорди. Надявам се и да минем и рекорда ни по точки, стига пак да не решим да даряваме на малките да не изпаднат последните кръгове.

Ако още сме в ШЛ, съм съгласен да подаряваме каквото искат. Но при отпадане, ще бъде просто кощунство, да не си спечелим каквото можем до края.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Mar 2019, 17:20
Коментар #454

Juventus champion

Днес е 2500 ден, от както не е имало друг шампион, освен Ювентус в Серия А.

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 11 Mar 2019, 17:30
Коментар #455

Juventus star

Коментари: 2 886
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Цитат(Kirilov @ 11 Mar 2019, 17:20) *
Днес е 2500 ден, от както не е имало друг шампион, освен Ювентус в Серия А.

Да се пожелаем скоро да си честитим 3 620 дни доминация. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 13 Mar 2019, 00:14
Коментар #456

Juventus champion

За първи път продължаваме в Европа при загуба 2:0 в първия мач.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 13 Mar 2019, 00:48
Коментар #457

Juventus champion

Цитат(Kirilov @ 13 Mar 2019, 01:14) *
За първи път продължаваме в Европа при загуба 2:0 в първия мач.

От 6ти опит! Отличен 6 за Алегри!

--------------------

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 13 Mar 2019, 01:05
Коментар #458

Promising youngster
*

Коментари: 16
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Мда. От 10 опита след загуба в първия мач с 0:2 или 1:3 за първи път Ювентус успява да продължи.
Само веднъж сме стигали до дузпи. И само 2 или 3 пъти сме печелили втория мач който обикновенно е в Торино.
Бях си извадил тия мачове от статистиките за да проверя има ли надежда ама се депресирах от историята и затрих всичко.

От темата за мача:
Цитат
Последните 100 мача на Атлетико:

55 сухи мрежи
В 29 мача са получили поне 1 гол
В 16 мача са получили 2 гола
В 2 мача са получили 3 гола
В 1 мач са получили 4
виждате за каква защита става въпрос.

И още - в не знам колко мача нямахме гол срещу Атлетико. Поне 3 при Алегри.
В не знам си колко случая Атлетико продължавал след победа в първия мач и Чоло май не е бил елиминиран от италиански отбор.

За Роналдо - той само в ШЛ трябва да има 9 или 10 гола срещу Атлетико. След жребия само това ме успокояваше, че тоя крив отбор му е любима жертва.
Ако се броят и тия в Премиера-та и за копата на краля - над 20 са със сигурност.

Това сега го видях:
Цитат
От отборите в Европа, с които сме играли в поне 3 мача, Атлетико са единствения ни противник, срещу когото нямаме отбелязан гол.

Много статистики променихме с тази победа.

Този коментар е бил редактиран от <John_Wick_88> на 13 Mar 2019, 01:08

+Quote Post
Kirilov
коментар 13 Mar 2019, 01:12
Коментар #459

Juventus champion

Не само, че нямахме отбелязан гол в 3 мача, а Атлетико имаха 5 победи и 2 равни срещу Италиански отбори, като в тези мачове бяха допуснали един единствен гол вкаран от Кака.
С днешните голове, Роналдо вече има 25 гола срещу Атлетико.

--------------------

+Quote Post

23 страници V  « < 21 22 23
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th March 2019 - 17:07ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team