IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Войчех Шчезни, 1
vench
коментар 16 Feb 2019, 21:18
Коментар #41

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 056
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Забелязвате ли, че все по-често коментаторите му казват СчеНзни. Може би е коректно, нямам представа. Полският език продължава да ме озадача с тези Н-та, които се появяват от нищото. Щом Piatek е Пьонтек, защо не Schezny да е Счензни.
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 31 May 2019, 13:14
Коментар #42

Juventus champion

Коментари: 8 053
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Счесни е претърпял операция на коляното. Очаква се да е напълно готов за новият сезон.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 01 Jun 2019, 21:49
Коментар #43

Juventus hero

Коментари: 11 292
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 31 May 2019, 14:14) *
Счесни е претърпял операция на коляното. Очаква се да е напълно готов за новият сезон.

От това най-много се страхувам, да не го хване някоя контузия или операция по време на сезона, че тогава ще бъде трагедия, не стига че и той не е на ниво за отбор като Юве, ами ако трябва да гледаме някой анонимник не ми се мисли.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 31 Aug 2019, 18:32
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 8 053
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Цитат
Вратарят на Ювентус Войчех Шчесни определи съотборника си Джанлуиджи Буфон за най-добрия вратар в света.
Вратарят на Ливърпул Алисон според него е номер 1 в момента.
"Играх с най-добрия вратар в света - Алисон беше мой ученик в Рома. Сега съм в отбор с най-добрия вратар на всички времена", цитира Ливърпул Шчесни.

--------------------

+Quote Post
Masaba
коментар 16 Sep 2019, 15:43
Коментар #45

Juventus bench

Коментари: 560
Регистриран: 1-November 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 418

По време на мача в събота се замислих, дали до 2-3 мача няма да има ротация на вратарската позиция. Джиджи титуляр, а Шчезни резерва.

Тези грешки на поляка може да му изиграят лоша шега.

+Quote Post
Hennessy
коментар 16 Sep 2019, 16:11
Коментар #46

Juventus star

Коментари: 3 534
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Ами като се замисля ние сме единствения ГРАНД без стабилен(или поне приличен) вратар. Някои хора се заблуждават, че е класен понеже прави по някое спасяване, но те всички вратари дори и най-бездарните правят по някое спасяване. Не е нормално да си 195 см висок и да си абсолютна риба при центриранията и да се заковаваш на тая голлиния. Играта с крака също му куца. Единствено 1 в 1 е горе долу с положителен баланс.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 16 Sep 2019, 16:50
Коментар #47

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 267
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

ШчеСни е. Така се произнася. При първото грешка няма. tongue.gif П

П.п. сори видял съм някъв стар коментар. +1 за Хенеси.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 16 Sep 2019, 17:28
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 1 596
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Цитат(Hennessy @ 16 Sep 2019, 16:11) *
Ами като се замисля ние сме единствения ГРАНД без стабилен(или поне приличен) вратар. Някои хора се заблуждават, че е класен понеже прави по някое спасяване, но те всички вратари дори и най-бездарните правят по някое спасяване. Не е нормално да си 195 см висок и да си абсолютна риба при центриранията и да се заковаваш на тая голлиния. Играта с крака също му куца. Единствено 1 в 1 е горе долу с положителен баланс.

Белгийското шаранче за голям вратар ли го имаш? Не знам защо махнаха Кейлор за негова сметка. Шчесни е стабилка за мен.

+Quote Post
Pan40
коментар 16 Sep 2019, 17:39
Коментар #49

Primavera player
**

Коментари: 149
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

отбора има далеч по-големи проблеми oт това кой вади топката от мрежата :

+Quote Post
Spark11
коментар 17 Sep 2019, 09:35
Коментар #50

Juventus star

Коментари: 3 095
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(#8 Marchisio @ 16 Sep 2019, 17:28) *
Белгийското шаранче за голям вратар ли го имаш? Не знам защо махнаха Кейлор за негова сметка. Шчесни е стабилка за мен.

Или пък Де Хея, 'дето в последната година не е имал повече от два мача без грешка. Едерсон и Кепа да ги коментираме ли? А Тер Штеген търка пейката в националния заради един Нойер, който от два сезона насам е дръпнал ръчната.

Тук много обичаме да плюем върху дадени играчи със и без причина, Счесни няма да е изключение от правилото, разбира се. Някои го тропате отпреди да беше изиграл и една минута за отбора, нали, няма лошо. Важното е доброкачествен хейт да има.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Hennessy
коментар 17 Sep 2019, 09:53
Коментар #51

Juventus star

Цитат(Spark11 @ 17 Sep 2019, 09:35) *
Или пък Де Хея, 'дето в последната година не е имал повече от два мача без грешка. Едерсон и Кепа да ги коментираме ли? А Тер Штеген търка пейката в националния заради един Нойер, който от два сезона насам е дръпнал ръчната.

Тук много обичаме да плюем върху дадени играчи със и без причина, Счесни няма да е изключение от правилото, разбира се. Някои го тропате отпреди да беше изиграл и една минута за отбора, нали, няма лошо. Важното е доброкачествен хейт да има.

Ти гледаш ли мачовете на Ювентус? Кое точно е ХЕЙТ? Казваме, че нямаме класен вратар, кое му е хейтърското? Де Хея и Куртоа не са в най-добрата си форма, но преди година-две бяха сред топ вратарите и е съвсем нормално да им падне формата, а на нашия това му е прайма. Кепа не играе в сериозен отбор, а за Едерсон си яко в грешка, стабилен е! До последно се бореше с Алисон за най-добър вратар за миналия сезон в Англия.

Безгрешни няма, въпроса е че нашия няма класата, просто е една идея над слабите вратари, средна работа.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Sep 2019, 13:49
Коментар #52

Juventus hero

Цитат(Hennessy @ 17 Sep 2019, 10:53) *
Ти гледаш ли мачовете на Ювентус? Кое точно е ХЕЙТ? Казваме, че нямаме класен вратар, кое му е хейтърското? Де Хея и Куртоа не са в най-добрата си форма, но преди година-две бяха сред топ вратарите и е съвсем нормално да им падне формата, а на нашия това му е прайма. Кепа не играе в сериозен отбор, а за Едерсон си яко в грешка, стабилен е! До последно се бореше с Алисон за най-добър вратар за миналия сезон в Англия.

Безгрешни няма, въпроса е че нашия няма класата, просто е една идея над слабите вратари, средна работа.

Съгласен съм! Шчесни е симпатяга, може да се разчита на него и не е слаб вратар. Всички сме свикнали да гледаме най-добрият на всички времена на гол линията ни, напълно в реда на нещата е да имаме завишени очаквани я към вратарите. Просто летвата е прекалено високо поставена, чисто като норма. Не смятам, че може да вземем по-добър вратар, а да дадем 80 милион за някой от талантите в момента ми се вижда безумно. В крайна сметка, имаме на-доброто което можем да си позволим на този пост.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 17 Sep 2019, 14:14
Коментар #53

Juventus star

Продължавам да повтарям, че Облак е нашият човек! Като алтернативи понеже ще е скъп според мен са - Де Хеа(въпреки, че преподписа), Някои от немските(я Стеген, я някои от младите в Бундеслигата) или Лорис.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Sep 2019, 14:48
Коментар #54

Juventus hero

Цитат(Hennessy @ 17 Sep 2019, 15:14) *
Продължавам да повтарям, че Облак е нашият човек! Като алтернативи понеже ще е скъп според мен са - Де Хеа(въпреки, че преподписа), Някои от немските(я Стеген, я някои от младите в Бундеслигата) или Лорис.

Облак 120 милиона biggrin.gif По-добре да вземем Феликс или нещо такова за тея пари, отколкото за вратар. Да по-добър ще е от Шчесни, но точно колко ? Ще си заслужава ли парите, минималната разлика. Лорис го харесвам, но и той е на години вече и там сумата, ще е подобна. Де Хеа, ще си тъне в посредственост в Манчо, предподписа и там едни 80-100 не мърдат, колко пъти отказа на Реал, едва ли ще дойде при нас, заради титли или пари, гласят го за капитан даже. Немските са ми слаби, защото дори не са на нивото на Нойер, който последните години е на нивото на полячето. Виж, ако ми предложим Буфон да ни е титуляр, съм напълно окей с грешките, които ще допусне през сезона smile.gif

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 17 Sep 2019, 15:52
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 3 095
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(Hennessy @ 17 Sep 2019, 09:53) *
Ти гледаш ли мачовете на Ювентус?

Не, пич, на теб разчитам да ми ги разказваш след това. Моля, продължавай да поддържаш високото ниво във форума и да ни отваряш очите. Амин!

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 17 Sep 2019, 16:20
Коментар #56

Juventus regular

Коментари: 1 535
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

За мен пък Счезни се справя повече от добре.
Не е много сигурен при центрирания, но то пък кой ли е?
За сметка на това прави страхотни спасявания в ключови моменти. Пресен пример-страховитият шут на Алън срещу наполи. Вместо гол за тях, направихме контра и поведохме.
Резилът срещу Аякс пък щеше да е доста по-голям,ако не бяха добрите му намеси.
Всъщност аз за сериозни грешки на поляка не се сещам... Дано не го урочасам

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 17 Sep 2019, 16:22

+Quote Post
the_parasite
коментар 17 Sep 2019, 16:48
Коментар #57

Juventus regular

Коментари: 2 480
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Аз не виждам проблем с Шчесни. Може би не е в топ 10 на вратарите в момента, но е достатъчно стабилен, за да е титуляр в "Ювентус". Куртоа е страшно надценен вратар и "Реал" се набутаха сериозно с него.

Виж, Де Хея и Облак са друга бира, но никога няма да се озоват в отбора.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 17 Sep 2019, 19:06
Коментар #58

Juventus star

Цитат(Spark11 @ 17 Sep 2019, 15:52) *
Не, пич, на теб разчитам да ми ги разказваш след това. Моля, продължавай да поддържаш високото ниво във форума и да ни отваряш очите. Амин!

Хаха, защо ми скачаш така рязко? Нищо лошо не казах, а ти остро остро. biggrin.gif Просто вратарите са ми слабото място, сори. Иначе те обичам wub.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 17 Sep 2019, 21:22
Коментар #59

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 267
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Аз тук не виждам причина да има спорове, дори.

Счесни е добър вратар, но не отличен.

Отличен бе Буфон. Де Хея, Нойер, Куртоа, Алисон и т.н., независимо от моментната форма, са отлични вратари. МОгат да те изненадат, да си кажеш уоу например.

Но като си свикнал на истински Бог в лицето на Джиджи, няма как Счесни да ти е ок. ПОне при мен. Да не говорим, че Джиджи по нищо не му отстъпва към ден днешен.

Също така не ми се коментира и влияния върху отбора, комуникация със защитата и т.н. Имаме един топ вратар и той е пейка. Лично мнение smile.gif

+Quote Post
indep
коментар 17 Sep 2019, 23:38
Коментар #60

Juventus bench

Коментари: 816
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

За мен Шчезни е в топ 7-8. Облак, Тер Стеген и Алисон са изроди. Но прехвалени играчи като Куртоа и Кепа не са нищо повече от поляка. Нойер от няколко години му падна формата. Дехеа и той от световното прави грешки. Навас е подценен, имаш и Ханданович и Едерсон, Лено и т.н , но полякът е ок за момента.

+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th November 2019 - 19:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team