IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Алекс Сандро, 12
J.T.Ultras
коментар 18 Mar 2019, 09:18
Коментар #101

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 102
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Другия сезон очаквам регрес и при Кансело. Не, че не е почнал и от сега де, ама и Сандро почна силно в началото докато не се сблъска с бялата дъска biggrin.gif Правеше пробиви и се надиграеаше без да му мисли един на един. Сега и Кансело гледа сигурното, пасче настрани, назад, надиграването е рисковано..

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 18 Mar 2019, 09:22

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 18 Mar 2019, 09:28
Коментар #102

Juventus regular

Коментари: 1 641
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Сандро си е класа. В тоя убит мач с Дженоа кой точно показа нещо? Много важен ще е за отбора срещу Аякс.

+Quote Post
indep
коментар 18 Mar 2019, 13:21
Коментар #103

Juventus bench

Коментари: 832
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

Цитат(J.T.Ultras @ 18 Mar 2019, 09:18) *
Другия сезон очаквам регрес и при Кансело. Не, че не е почнал и от сега де, ама и Сандро почна силно в началото докато не се сблъска с бялата дъска biggrin.gif Правеше пробиви и се надиграеаше без да му мисли един на един. Сега и Кансело гледа сигурното, пасче настрани, назад, надиграването е рисковано..

Напълно съгласен. Не гледах мача с/у Дженоа. Но хейта към Сандро е прекален. В началото на сезона изигра 15 мача подред като титуляр и беше от най-стабилните ни играчи. Кансело почна супер, но още от първият си мач си пролича че си заебава зоната и Бентанкур го покриваше. Рисковите пасове в защита и т.н. С/у Атлетико Спинацола се впусна напред но играхме с 3-ма отзад и не си спомням Матуиди (един удар) да си е правил влизанията в наказателното на скорост. То нямаше и как защото те се бяха прибрали много. Не може Кансело цял сезон да го покриват я Бента я Чан отзад, те да си вършеят напред, а когато се оплакваме защо се изисква от Матуиди да играе LW/LM медзела, Сандро да отнася също критики че не се включва напред. Това за мен са наставления на Алегри, а не че Сандро изведнъж не може да спринтира или да преодолее един човек. Дано ви се сбъднат желанията и го продадем, но на отбор като Сити за да го видим тогава колко не става бразилеца. А Спинацола може да го кара на еуфория, до първият мач когато си остави зоната непокрита и това доведе до гол. Пейката ще го зове отново при нашият треньор. Нито Кансело, Де шилио, Спинацола биха ми вдъхнали довери в голям мач в дефанзивен план с/у играчи от световна класа. Сандро още преди 2 години си удържа Меси с подкрепа разбира се.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 18 Mar 2019, 13:40
Коментар #104

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 779
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

И отново, разбира се, треньорът е виновен за всичко, самите играчи винаги са добри, никога не са в лоша форма, никога не си барат оная работа на терена, всичко е само от треньора. Сандро има много силни мачове при същия треньор. Всъщност, всичките му мачове в Ювентус са все при този треньор. Дайте да не е само от треньора. А и никой не говори да го продаваме, просто обсъждаме, че напоследък е зле. Спинацола едва ли получава кой знае колко по-различни указания, но в последните мачове отстрани изглежда, че той играе с желание, а Сандро не толкова. Може просто да се дължи на слаба форма, случва се на всеки, изиграха се много мачове, но има моменти, в които Сандро дава вид на човек, на когото не му пука особено какво се случва. Което не значи да го продаваме, поне за мен, защото е показал, че може да играе добре, а и няма кого да вземем за по-малко от поне 40 млн., че да не и 50 млн.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 19 Mar 2019, 16:25
Коментар #105

Juventus hero

Коментари: 11 428
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Ако успеем да кешираме едни 50 милиона за Сандро и да го заменим с Марсело няма да е никак зле. Като изключим бразилчета, както и Алаба и донякъде Жорди Алба, не виждам как бихме могли да надградим над него. В момента си личи от космоса, че е в дупка, в интерес на всички е да излезе максимално бързо от нея. Това, че сме преподписали нищо не значи, тамън може да му търсим повече пари, не е като да му изтича договора.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
indep
коментар 09 Apr 2019, 15:35
Коментар #106

Juventus bench

Коментари: 832
Потребител No.: 24 998

+Quote Post
masterhp
коментар 09 Apr 2019, 19:45
Коментар #107

Juventus hero

Това само на статистика... реално играта му е слаба, въпреки че го харесвам..

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 22 Apr 2019, 09:50
Коментар #108

Juventus champion

Коментари: 8 226
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

От септември 2015г. до сега, Сандро е вкарал 10 гола и е асистирал 13 пъти в Италия, най-много от всички защитници в Серия А.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 22 Apr 2019, 13:40
Коментар #109

Juventus hero

Цитат(Kirilov @ 22 Apr 2019, 10:50) *
От септември 2015г. до сега, Сандро е вкарал 10 гола и е асистирал 13 пъти в Италия, най-много от всички защитници в Серия А.

А ние му се мръщим, че играе слабо smile.gif Браво не е лошо постижението!

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 24 Apr 2019, 09:57
Коментар #110

Juventus champion

Коментари: 5 194
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Просто хората имат високи очаквания към него, защото наистина започна много силно. Обаче много лесно се съгласяват на продажба всеки път, когато му спадне формата. И друг път съм казвал - качествени бекове в съвременния футбол много трудно се намират. Ние в момента сме добре със Сандро и Кансело и това са две от позициите, които ми се иска да не пипаме.

Нови централни защитници и нова централна халфова линия. От това има нужда тоя отбор според мен.

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Apr 2019, 15:25
Коментар #111

Juventus hero

Цитат(vench @ 24 Apr 2019, 10:57) *
Просто хората имат високи очаквания към него, защото наистина започна много силно. Обаче много лесно се съгласяват на продажба всеки път, когато му спадне формата. И друг път съм казвал - качествени бекове в съвременния футбол много трудно се намират. Ние в момента сме добре със Сандро и Кансело и това са две от позициите, които ми се иска да не пипаме.

Нови централни защитници и нова централна халфова линия. От това има нужда тоя отбор според мен.

Съгласен съм с теб, като цяло но сме коментирали темата, че един Марсело е по удачен вариянт. Сандро може да е по-млад, но никога няма да достигне нивото на Марсело, а той спокойно има 4-5 сезона в които може да играе на високо ниво. На цялата картинка на всички отбори, стоим добре с наще бекове, но не са най-добрите на позициите си. За да гоним големи успехи, в отбора трябва да има футболисти, които са най-добрите на своя пост. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 08 Jul 2019, 10:05
Коментар #112

Juventus champion

Честита Копа Америка на Сандро. Записа не малко минути, включително 90 на финала.

--------------------

+Quote Post
since1897
коментар 08 Jul 2019, 10:48
Коментар #113

Juventus bench

Коментари: 873
Потребител No.: 24 999

И вече има с един трофей повече от всички останали в Юве.Заслужава да играе при нас!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 08 Jul 2019, 12:40
Коментар #114

Juventus hero

Като цяло не виждам с кой бихме надградили иначе бих се разделил със Сандро. Като нищо, ще остане и тази кампания, а следващата, както всяка до сега, ще се мисли за неговото бъдеще.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 26 Sep 2019, 09:45
Коментар #115

Juventus regular

Коментари: 1 584
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Бащата на Сандро е починал. Съболезнования!
Ще лети до Бразилия, т.е за Спал сме без ляв бек.

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Nov 2019, 14:19
Коментар #116

Juventus champion

Ще почива поне 2 седмици.

--------------------

+Quote Post

6 страници V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 10th December 2019 - 02:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team