IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

37 страници V  « < 34 35 36 37 >  
Reply to this topicStart new topic
> Пауло Дибала, 10
Shakez
коментар 12 Nov 2019, 15:14
Коментар #701

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 5
Регистриран: 16-September 19
Потребител No.: 25 387

Цитат(vench @ 12 Nov 2019, 13:56) *
Една много добра новина. Още не вярвам на глупостта с панаира, който се разигра лятото. Да се опитваме да го пробутваме навсякъде за някакви смешни суми...

Въпреки, че много го харесвам и се надявам да започне да се проявява като един истински кавалер на "Старата госпожа", каквато е традицията на фланелката с номер 10, миналата година този футболист беше в потресаваща форма. Реално, за него можеше и да избутаме едни 120-130 млн., но миналото лято. Иначе, дано се задържи по-дълго време при нас и дано започне да дава продукцията, която се очаква от него.
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 Nov 2019, 09:08
Коментар #702

Juventus champion

Коментари: 8 242
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Днес става на 26г. occasion13.gif.

--------------------

+Quote Post
Pan40
коментар 15 Nov 2019, 10:28
Коментар #703

Primavera player
**

Коментари: 156
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Жив и здрав! Дано му тръгне кариерата в Аржентин, защото е господин никой там. Страхотен шамс да лепне гол на Бразилия следобед smile.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Nov 2019, 12:48
Коментар #704

Juventus hero

Коментари: 11 428
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Pan40 @ 15 Nov 2019, 11:28) *
Жив и здрав! Дано му тръгне кариерата в Аржентин, защото е господин никой там. Страхотен шамс да лепне гол на Бразилия следобед smile.gif

Докато има Меси, това няма да стане...

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
odyssey7
коментар 15 Nov 2019, 19:22
Коментар #705

Juventus star

Коментари: 3 959
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

not great, not terrible

+Quote Post
vench
коментар 15 Nov 2019, 20:01
Коментар #706

Juventus champion

Коментари: 5 211
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Миналят сезон много му развали коефицента, иначе си вървеше с около 50% успеваемост, което за Италия и Ювентус е просто супер.

Реално кой има по-добър коефицент след ерата на Трезеге и Дел Пиеро? Може би само Тевес, който обаче игра само два сезона. И сега Роналдо, който преди това обаче беше свикнал да има повече голове от мачове обикновено biggrin.gif

+Quote Post
Pan40
коментар 15 Nov 2019, 20:28
Коментар #707

Primavera player
**

Една ушатка му липсва в средата! Като цяло ще направи голям сезон, с оглед провала да не вземем Икарди/адекватен нападател. Игуаин бе компромис и все повече ще си личи на терена.

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Nov 2019, 22:40
Коментар #708

Juventus champion

Дибала титуляр заедно с Меси и Агуеро срещу Уругвай.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 19 Nov 2019, 19:06
Коментар #709

Juventus champion

Цитат(Kirilov @ 18 Nov 2019, 23:40) *
Дибала титуляр заедно с Меси и Агуеро срещу Уругвай.

Обаче е факт, че не му върви с националната фланелка и това е. На 26 години стана (онзи ден е имал рожден ден), 28 повиквателни има и само 2 гола. Не знам дали е заради позицията, дали стила на Аржентина не му допада или Меси му пречи, но не може да почне да вкарва там и това си е. За сравнение Лаутаро Мартинес има 9 гола в 15 мача вече, а е четири години по-млад...

+Quote Post
Spark11
коментар 20 Nov 2019, 02:01
Коментар #710

Juventus star

Коментари: 3 110
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(vench @ 19 Nov 2019, 19:06) *
Обаче е факт, че не му върви с националната фланелка и това е. На 26 години стана (онзи ден е имал рожден ден), 28 повиквателни има и само 2 гола. Не знам дали е заради позицията, дали стила на Аржентина не му допада или Меси му пречи, но не може да почне да вкарва там и това си е. За сравнение Лаутаро Мартинес има 9 гола в 15 мача вече, а е четири години по-млад...

Е значи е вярно какво говорят - наистина е наследникът на Меси tooth.gif

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
odyssey7
коментар 20 Nov 2019, 11:31
Коментар #711

Juventus star

QUOTE(vench @ 19 Nov 2019, 19:06) *

Освен всичко друго е редно да се добави, че в голям процент от тези 28 срещи Дибала е играл не повече от четвърт час, като дори се съмнявам да има повече от две-три цели срещи, ако има и една...И Роналдо да го пускат по 15 мин...Отделно отборът е пълен хаос без читави играчи в защита и халфовата линия, без стил на игра, без нормален треньор от не помня кога. Това също рефлектира. Плюс психологическия контекст, който не е на страната на Пауло. Щеше да е интересно ако бе избрал фланелката на адзурите, не че там нещата откъм качество са по-различни...

+Quote Post
Pan40
коментар 20 Nov 2019, 11:45
Коментар #712

Primavera player
**

Няма нужда от защита Дибала. Някои играчи просто са си кръгла 0 в националите и той е един от тях!

Този коментар е бил редактиран от Pan40 на 20 Nov 2019, 11:45

+Quote Post
odyssey7
коментар 20 Nov 2019, 11:57
Коментар #713

Juventus star

QUOTE(Pan40 @ 20 Nov 2019, 11:45) *
Няма нужда от защита Дибала. Някои играчи просто са си кръгла 0 в националите и той е един от тях!

Признавам те за тролът на троловете, баце. Не знам как го правиш, но ти нормален, рационален, коментар, в който да не се гърчиш от жлъч, нямаш. Жив и здрав.

+Quote Post
vench
коментар 20 Nov 2019, 20:50
Коментар #714

Juventus champion

Цитат(odyssey7 @ 20 Nov 2019, 12:31) *
Освен всичко друго е редно да се добави, че в голям процент от тези 28 срещи Дибала е играл не повече от четвърт час, като дори се съмнявам да има повече от две-три цели срещи, ако има и една...И Роналдо да го пускат по 15 мин...Отделно отборът е пълен хаос без читави играчи в защита и халфовата линия, без стил на игра, без нормален треньор от не помня кога. Това също рефлектира. Плюс психологическия контекст, който не е на страната на Пауло. Щеше да е интересно ако бе избрал фланелката на адзурите, не че там нещата откъм качество са по-различни...

Донякъде си прав. Аз също щях да изтъкна това, че често играе като резерва. Конкуренцията в атака е голяма, а и самият отбор не вкарва. Но ето - Лаутаро успя за доста по-малко време от него, а Дибала наистина се мъчи. Аз също доста често се чудя какво щеше да бъде, ако той и Икарди се бяха съгласили да играят за Италия, Със сигурнoст щяха да получават повече минути и да са големите звезди на отбора, но няма как да знаем дали щеше да им тръгне играта.

+Quote Post
Kirilov
коментар 20 Nov 2019, 20:55
Коментар #715

Juventus champion

Наистина щеше да е интересно, ако играеше за Италия. Не казвам, че е точният човек, но в поколението на Скуадрата, което идва липсва точно такъв профил играч. Фактите обаче са такива, че има слаба кариера на национално ниво и често е пренебрегван заради играчи като Ло Селсо.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 20 Nov 2019, 20:59
Коментар #716

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 182
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(odyssey7 @ 20 Nov 2019, 11:57) *
Признавам те за тролът на троловете, баце. Не знам как го правиш, но ти нормален, рационален, коментар, в който да не се гърчиш от жлъч, нямаш. Жив и здрав.

Мислех вчера да го посоча като трол в темата за "Скуадра Адзура", но ме домързя. Но наистина прави впечатление, че все гледа да пусне някое токсично мнение. Дано да е просто трол на друг отбор, а не изпаднал в краен, негативен нихилизъм човек.

П.П. За Панчо имам предвид, да не стане объркване. biggrin.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 23 Nov 2019, 14:21
Коментар #717

Juventus hero

Коментари: 11 428
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 20 Nov 2019, 21:55) *
Наистина щеше да е интересно, ако играеше за Италия. Не казвам, че е точният човек, но в поколението на Скуадрата, което идва липсва точно такъв профил играч. Фактите обаче са такива, че има слаба кариера на национално ниво и често е пренебрегван заради играчи като Ло Селсо.

Меси не го харесва и не получава нормален шанс. Това е едната истина. Другата е, че си има играчи които за национала са пълна нула, пак Меси е типичен пример. Вече според мен, ако беше избрал Италия, щеше да е друго и да има далеч по голям шанс за успех. Но уви и за двете страни, смятам че доста по оптимални щяха да са и двете страни smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 23 Nov 2019, 18:39
Коментар #718

Juventus champion

Мач №200 за Дибала на ниво Серия А срещу Аталанта.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 24 Nov 2019, 09:39
Коментар #719

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 182
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Много съм доволен от Дибала този сезон. Приятно изненадан съм от постоянството в играта му. Пожелавам му да продължава все така и да не спира да работи здраво.

+Quote Post
Affazel
коментар 24 Nov 2019, 11:07
Коментар #720

Primavera player
**

Коментари: 184
Регистриран: 2-July 16
Град: Раковски
Потребител No.: 25 026

Цитат(nikentus @ 24 Nov 2019, 09:39) *
Много съм доволен от Дибала този сезон. Приятно изненадан съм от постоянството в играта му. Пожелавам му да продължава все така и да не спира да работи здраво.

Лятото го бях пратил в Сити,за да видим колко точно е "спрял" Пауло.Ето че и с неъпгрейдната версия на Гуардиола започнаха нещата да си идват на мястото.Проблема на Дибала винаги е бил Алегри,или по точно казано,дефанзивния стил на игра при Алегри.Дано никога не направим грешката да го продадем.

--------------------

+Quote Post

37 страници V  « < 34 35 36 37 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 11th December 2019 - 20:50ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team