IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

251 страници V  « < 102 103 104 105 106 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2010/2011
ceko0o
коментар 27 Aug 2010, 19:42
Коментар #2061

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 374
Регистриран: 13-June 07
Потребител No.: 550

не знам какво виждате в този Диего, аз помня да е играл добре само в един мач - срещу Рома в първия кръг. Видя се, че не е за италианския футбол и логично си тръгна. Няма такова защитаване от 80% от форума, само той можел да измисли нещо, само той бил креативен играч, къде го видяхте това? За целия минал сезон с какво ви спечели ? мен с нищо! Радвам се, че го продадоха и сега дано да вземем точните хора.. Forza BIANCONERI!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
ALTA FEDELTA
коментар 27 Aug 2010, 19:46
Коментар #2062

Primavera player
**

Коментари: 216
Регистриран: 9-April 06
Потребител No.: 100

Тоя Марота чупи глупометъра...Продаваш Диего за 15,5,а взимаш Куалиарела за 4,5 наем и клауза за още 10,5,демек за същите пари,за които си продал Диего...Добавяме и трансфера на Мартинез за 12 милиона...Много се надявам да вземем Ван дер Варт,ама като ляво крило...

+Quote Post
bobyjuvefan
коментар 27 Aug 2010, 19:50
Коментар #2063

Juventus bench

Коментари: 670
Регистриран: 18-April 09
Град: София
Потребител No.: 2 181

Fabio Quagliarella - май че вече е наш играч (official )
Цитат(Hennessy @ Aug 27 2010, 20:28ч.) *
Ужас post-294-1159107873.gif post-294-1159097011.gif post-294-1159107825.gif blink.gif mad.gif

Цитат(ALTA FEDELTA @ Aug 27 2010, 20:46ч.) *
Тоя Марота чупи глупометъра...Продаваш Диего за 15,5,а взимаш Куалиарела за 4,5 наем и клауза за още 10,5,демек за същите пари,за които си продал Диего...Добавяме и трансфера на Мартинез за 12 милиона...Много се надявам да вземем Ван дер Варт,ама като ляво крило...

+1

--------------------

+Quote Post
sleepless
коментар 27 Aug 2010, 20:27
Коментар #2064

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Ами значи на ДИЕГО просто толкова му е цената! wink.gif Както и на Куалиарела при добри игри е толкова. Както и на Мартинез е толкова. Това е пазара - купувачи и продавачи, щом едните дават толкова, значи толкова струва; ако имаше някой да даде повече, със сигурност щяхме да ги вземем.

+Quote Post
pavelnel
коментар 27 Aug 2010, 20:41
Коментар #2065

Дремещ

Коментари: 1 868
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Незнам какви сме ние "спецовете" ,които защитаваме Диего след само един сезон в отбора,но се чудя какви са пък тия "спецове ",които пък го заклеймяват .Явно не сте гледали Дел Пиеро през един от сезоните под "вещото" ръководство на татко Карло,когато ,ако не ме бъзика склерозата,Алекс отбеляза 9 гола като 8 от тях бяха от дузпи.Това беше истински кошмарен сезон,в който репортерите питаха Зидан дали Дел Пиеро заслужава да играе и не пречи ли Алекс на отбора.За щастие тогавашното ръководство не се поддаде на натиска и запази Дел Пиеро ,а всички знаем какво стана след това.Правя това сравнение,защото през конкретния сезон за който говоря нашия капитан беше наистина изпаднал в гигантска дупка и играеше толкова слабо,както Диего никога не е играл.Човека обаче си имаше талант и тогава го критикуваха само профаните,защото никога не могат да различат гениалния футболист от добрия футболист и бързат да дават крайни оценки.Сега вече няма да имаме шанс да видим дали Диего щеше да повтори съдбата на Дел Пиеро ,Недвед или Зидан.Надявах се ,че тези четирима души щеше да ги обединява още нещо,освен че са играли за Юве,а имено всеки един от тях да е носител на Златната топка с отбора.Алекс си я е заслужил десетократно,но едва ли ще му я дадат ,а Диего едва ли би я взел с друг отбор различен от Юве.

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 27 Aug 2010, 20:51
Коментар #2066

Juventus star

Коментари: 3 125
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Така гледайки цените на Диего и Куалярела, се навеждам на мисълта, че вторият е привлечен за заместник на бразилеца... post-294-1158668126.gif Ако това е бил главният замисъл на Марота, бих казал, че е пълен идиот. Защото Куалярела не само че не е по-добър, но дори не е и на нивото на Диего, независимо дали новите ни шефове смятат, че не се вписвал в схемата на игра или не. Иначе казано, новите попълнения на отбора ще са ни от полза и Юве щеше да бъде по-силен от миналия сезон. Без Диего обаче губим тази искра, която притежаваше кариоката. И ако Диего беше цената, която трябваше да платим за Куалярела - тогава предпочитам Фабио никога да не беше стъпвал в Торино. Същото се отнася ако Марота беше довел Пацини или друг таран. Просто нито един от спряганите с трансфер при нас играчи няма тези качества на Диего, които го превърнаха в ключова фигура в отбора.

Цитат(ceko0o @ Aug 27 2010, 20:42ч.) *
не знам какво виждате в този Диего, аз помня да е играл добре само в един мач - срещу Рома в първия кръг. Видя се, че не е за италианския футбол и логично си тръгна. Няма такова защитаване от 80% от форума, само той можел да измисли нещо, само той бил креативен играч, къде го видяхте това? За целия минал сезон с какво ви спечели ? мен с нищо! Радвам се, че го продадоха и сега дано да вземем точните хора.. Forza BIANCONERI!

Ако ми кажеш поне ЕДИН друг играч, който да имаше неговата креативност за миналия сезон, си вземам думите обратно. (Спести си усилията да пишеш Дел Пиеро - щеше да ми е интересно, ако Диего го нямаше, а капитанът трябваше да се оправя сам, какво ли щеше да е мнението за него тогава.) Та ако цял сезон не си видял защо Диего беше най-важният ни атакуващ футболист, то още сега те призовавам да си намериш в youtube головете на Юве този сезон и да гледаш внимателно колко пъти Диего организира головете.

Това е лично мое мнение, не натоварвам никого с него, който иска може да изкаже противоречие, няма да навлеза в дискусия за неща, които вече са се писали многократно из форума.

П.С. Марота се справяше добре. Беше съвсем близо до наистина качествената селекция.... до този момент.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 27 Aug 2010, 21:43
Коментар #2067

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Някой хора тук говорят наизуст...за мен Куалярела е доста качествен нападател,дори мисля,че е доста по-голяма класа от Амаури и Якуинта,а и цената му не е завишена.Далече съм от мисълта,че Куалярела ще е перфектния заместник на Диего,но пък мен лично Фабио ме кефи и вярам,че има качества да играе в Юве.

--------------------

+Quote Post
di_miro
коментар 27 Aug 2010, 22:51
Коментар #2068

Juventus regular

Коментари: 1 001
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Аз също съм доволен от привличането на Куалиарела. Остава само ляв бек. А честно да си кажа, ако аз бях на мястото на Марота и аз щях да продам Диего(на FM-a това ми е 1вата работа в началото). Само времето ще покаже дали съм прав да подкрепям това решение, въпреки мнението на мнозинството тук...

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Ceci
коментар 27 Aug 2010, 23:34
Коментар #2069

Primavera player
**

Коментари: 281
Регистриран: 14-August 08
Град: Sofia
Потребител No.: 1 308

Вие Диего го имате за някакъв ебаси футболиста, честно! Има качества и дайте да седи, нищо, че не е показал и 10% от тях. Ние ще го чакаме кога му е кеф. Куалярела струва колкото Диего? Да, с нещо по-слаб ли е?

А за Дел Пиеро - хаха, стига!

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 27 Aug 2010, 23:44
Коментар #2070

Juventus star

Цитат(Ceci @ Aug 28 2010, 00:34ч.) *
Вие Диего го имате за някакъв ебаси футболиста, честно! Има качества и дайте да седи, нищо, че не е показал и 10% от тях. Ние ще го чакаме кога му е кеф.

Те това ако са били 10% от Диего, как ли биха изглеждали 100%? Дали би направил 50 гола и 70 асистенции, след като този сезон записа 5 гола и 7 асистенции и ни изграждаше всеки втори гол? post-294-1158668522.gif

Цитат(Ceci @ Aug 28 2010, 00:34ч.) *
Куалярела струва колкото Диего? Да, с нещо по-слаб ли е?

Да! Като цяло е по-слаб от Диего и ако смяташ обратното, изобщо няма смисъл да продължаваме.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Репликант
коментар 27 Aug 2010, 23:55
Коментар #2071

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Ами, аз съшо смятам, че Куалярела не е по-слаб от Диего. post-294-1159107607.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
Ceci
коментар 27 Aug 2010, 23:57
Коментар #2072

Primavera player
**

Коментари: 281
Регистриран: 14-August 08
Град: Sofia
Потребител No.: 1 308

Цитат(Spark11 @ Aug 28 2010, 00:44ч.) *
Да! Като цяло е по-слаб от Диего и ако смяташ обратното, изобщо няма смисъл да продължаваме.

Не, но този Диего който беше в Ювентус с нищо не беше над Куалярела в Наполи примерно!

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 28 Aug 2010, 00:06
Коментар #2073

Juventus star

Цитат(Ceci @ Aug 28 2010, 00:57ч.) *
Не, но този Диего който беше в Ювентус с нищо не беше над Куалярела в Наполи примерно!

А не мислиш ли, че Диего в комбинация с играчи, с които може да играе, ще бъде доста по-добър от Диего в комбинация с безидейни халфова линия, бекове и нападатели? Т.е. открито твърдя, че Диего беше слаб заради слабите съотборници. Превърна се в жертва на обстоятелствата и реално притежава голям талант, който щеше да блесне този сезон. Никога няма да можем да разберем дали сме били прави, но аз все пак се придържам към това си мнение.

--------------------

+Quote Post
ALTA FEDELTA
коментар 28 Aug 2010, 00:29
Коментар #2074

Primavera player
**

Коментари: 216
Регистриран: 9-April 06
Потребител No.: 100

Най-тъпото е че за 1 година губим 10 милиона от Диего,а си мисля че дори и при още един неуспешен сезон цената по-надолу нямаше да му падне и заслужаваше да му се даде този шанс...Аз дори си спомням,че и Недвед първия му сезон беше неуспешен...А и идиотията с Джовинко,незнам защо не му се даде шанс на лявото крило и като махнат Камо ще остане само Дел Пиеро играч с фантазия...За мен нападението и левия бек са добре,ама лявото крило и защитата искат още попълнения...

+Quote Post
rumpolino
коментар 28 Aug 2010, 00:46
Коментар #2075

Juventus bench

Коментари: 992
Регистриран: 11-November 07
Град: София
Потребител No.: 729

Диего с Мело/Сисоко/Маркиза зад него, без крила и яловия Амаури пред него беше обречен... Няма футболист на земята, който щеше да прокопса в такава формация и такива съотборници.

Относно слабия 1ви сезон - аз не си спомням някой да е дошъл и да е направил фурор първия сезон. Виали и отчасти Баджо са изключения

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 28 Aug 2010, 01:36
Коментар #2076

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(10delpiero10 @ Aug 27 2010, 20:32ч.) *
Но на негово място спокойно може да сложиш човека ,който сравни с Меси - Диего.

Батко, чети малко по-внимателно. Pavelnel е казал, че Роси или ВДВ не са от играчите, по-добри от Диего, а такъв е Меси. Каквото впрочем е и моето мнение. Твърде малко са играчите, които могат да правят това, което може да прави Диего. А още по-малко са тези, които го могат и по-добре от него.

Цитат(rumpolino @ Aug 28 2010, 01:46ч.) *
Относно слабия 1ви сезон - аз не си спомням някой да е дошъл и да е направил фурор първия сезон. Виали и отчасти Баджо са изключения

Ами нормално. А и в крайна сметка аз нещо не мога да схвана - какво именно очаквахте от Диего? 10 гола и 20 асистенции ли? Че то нито Зидан, нито Недвед са правили такова нещо в един сезон. Нито пък имам такъв спомен за някой друг наш халф от последните 15-20 години. Зидан никога не е надхвърлял 7 гола и 10 асистенции (сега не ми се рови в арихва, но даже мисля, че бяха 8 или 9, а не 10) в един сезон в Юве (в Серие А става дума), даже и максимумът му асистенции е в сезон с по-малко голове. На Недвед максимумът му голове е 11 в Серие Б, иначе веднъж има 9 в Серие А, асистенциите му не съм ги смятал, но се съмнявам да има много сезони с по над 10, ако изобщо има, разбира се. Ако толкова ви е мила и драга статистиката и петтте гола и седемте асистенции на Диего са нещо супер мизерно, то тогава значи и горните двама чисто статистически не струват. Не знам как сме ги търпяли толкова дълго в Юве при такива смешни показатели?!

А иначе дори и споменатият Виали нямаше кой знае колко впечатляващ първи сезон в Юве, включително и статистически (същите 5 гола в Серие А като Диего). Но тогава отборът беше силен, спечели Купата на УЕФА и индивидуалните представяния не се гледат чак толкова под лупа. А сега слаб сезон и кой е виновникът - еми, как кой - естествено, че прехвалената скъпоструваща суперзвезда, която на всичко отгоре имала и грандиозното нещастие да е родом от омразната Бразилия.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 28 Aug 2010, 08:15
Коментар #2077

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 089
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Много интересно изказване на Диего има в Тутоспорт: "Аз не исках да си ходя. ШЕФОВЕТЕ ИСКАХА ДА МЕ ПРОДАДАТ " Да ви го направя като светлинна табелка искате ли, че да спрете да обяснявате как Диего бил продажник и едва ли не парите са в дъното на всичко. В дъното на всичко са Марота и Делнери. И ви казах и преди - спрете да се хвърляте в тяхна защита, все едно сте им племенници.

Не може да продаваш основен играч, който ти играе във всички контроли няколко дни преди края на трансферния сезон. Това само най-големия идиот може да го направи. Марота явно е такъв. Тръгна добре, но след тоя трансфер до момента за мен е нищо повече от Секо.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
outbreak
коментар 28 Aug 2010, 09:40
Коментар #2078

Juventus regular

Коментари: 2 299
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

В Русия: Рубин купи италиански национал

Италианският национален защитник Салваторе Бокети може да бъде смятан за играч на руския шампион Рубин (Казан), твърди Sports.ru. Руската спортна медия твърди, че 23-годишният бранител на Дженоа е купен от Рубин за 9,5 милиона евро и е сключил договор с клуба от Казан за 3,5 години. Очаква се днес трансферът да бъде официално обявен.

Салваторе Бокети бе част от състава на "Скуадра адзура" на Мондиал 2010 в ЮАР. Той е юноша на Асколи, а през 2008 година подписва с Дженоа.

А уж щяхме да го взимаме sad.gif Явно цената е била проблем...

--------------------

+Quote Post
10delpiero10
коментар 28 Aug 2010, 09:40
Коментар #2079

Primavera player
**

Коментари: 102
Регистриран: 9-May 07
Град: Перник
Потребител No.: 493

Цитат(NUCLEO1985 @ Aug 28 2010, 09:15ч.) *
И ви казах и преди - спрете да се хвърляте в тяхна защита, все едно сте им племенници.

Е и аз не виждам защо толкова защитавате Диего , да не ви е братовчед ?
Иначе вече е безмислено да се пише за Диего. Каквато и да е причината за напускането му няма значение.Диего вече не е играч на Юве и това е факт.Нищо не може да се направи.Гледаме напред и това е .
И мен ме беше супер много яд ,когато разбрах,че Диего е подписал с Волфсбург и може би почнах да се успокоявам ,че си е тръгнал по собствено желание ,че е слаб футболист , но и това не помага.
Каквото и да се напише вече е без значение , само възникват спорове.

+Quote Post
milko
коментар 28 Aug 2010, 10:13
Коментар #2080

Primavera player
**

Коментари: 121
Регистриран: 2-December 09
Град: smolqn
Потребител No.: 3 021
Фен клуб:juve

Цитат(NUCLEO1985 @ Aug 28 2010, 08:15ч.) *
Много интересно изказване на Диего има в Тутоспорт: "Аз не исках да си ходя. ШЕФОВЕТЕ ИСКАХА ДА МЕ ПРОДАДАТ " Да ви го направя като светлинна табелка искате ли, че да спрете да обяснявате как Диего бил продажник и едва ли не парите са в дъното на всичко. В дъното на всичко са Марота и Делнери. И ви казах и преди - спрете да се хвърляте в тяхна защита, все едно сте им племенници.

Не може да продаваш основен играч, който ти играе във всички контроли няколко дни преди края на трансферния сезон. Това само най-големия идиот може да го направи. Марота явно е такъв. Тръгна добре, но след тоя трансфер до момента за мен е нищо повече от Секо.

Аз си знаех че Диего не би си трагнал от Юве,не веднъж го е казвал той искаше да остане в италия.Но тук повечето го изкараха продажник и путка,някои се радват дори че останахме без най добрия ни футболист който не се бил доказал и не е направил нищо за един сезон,говорите колкото да не заспите.Диего щеше да е перфектен и в първия сезон ако бе попаднал на добър треньор и класни футболисти около него,а за новия сезон съм сигурен че щеше да бъде уникален играч защото си го може.До деня в който не бяха продали Диего се радвах на трансверната политика на марота но тоя трансфер с Диего уби всичко.Проклети да бъдат и мараота и дел нери,колко време чакахме Диего да акустира при нас а те го разкараха още с пристигането си,тези двамата глупаци убиха в мен любовта ми към любимия ми отбор които съм ги подкрепял винаги в добро и лошо но тази година за мен няма ЮВЕНТУС не ме интересуват с кого и как играят защото съм сигурен че ще сме трагедия,тия двамата убиха и желанието ми да се запиша във фенклуба на ЮВЕ.Пожелавам на всички фенове приятно гледане на мачовете ни със смешния ни треньор и .................ни попълнения от гения марота.Знам сега че много съфорумници ще ме псуват и нападат но аз не обичам по малко ЮВЕ от вас,но вече нерви не останаха а тая година пак ще сме жалки и трагични борещи се за лига европа дано да не съм прав,но ако вземем някоя достойна купа което силно ме съмнява и се представим добре през новия сезон аз ще се извиня на всички довиждане на всички аз ще пиша другата година като станем шампиони или когато махнат гурувците марота и де лнери,а това може и да не е много късно колкото по скоро толкова по добре...........ДИЕГО НИКОГА НЯМА ДА ТЕ ЗАБРАВЯ И ПРЕЖАЛЯ..

+Quote Post

251 страници V  « < 102 103 104 105 106 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 31st May 2020 - 05:41ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team