IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

251 страници V  « < 100 101 102 103 104 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2010/2011
Репликант
коментар 26 Aug 2010, 23:40
Коментар #2021

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Цитат(bianconero27 @ Aug 26 2010, 23:57ч.) *
Кой ти е казал, че на него ще се разчита да е основен голмайстор? Таран е Амаури той би трямбало да реализира повечето положения, като засега успява.

Куалярела може да не е супер резултатен, но именно от статистиката, която си постнал си личи, че е изключително постоянен. Всяка година вкарва 11-13 гола, което никак не е толкова лошо. А Серия А, колкото и да е станала по-слаба, едва ли "посредствен" играч в нея ще вкара 49 гола за 4 години wink.gif Изобщо тези епитети посредствен, левак и т.н. може да ги използвате за Руй Мигел, Драго Иванов - Смока и други такива футболисти, но не и за Куалярела.

А за Липи...не мога да разбера що за наглост притежават някой хора, че да серат по него, Дел Пиеро, Трезеге...не говоря да си затваряте очите, но има далеч по-културни начини да обясниш, че някой не се справя добре...просто имайте някакво елемнтарно уважение към хора, които са дали на любимивия ви отбор мнооооого, ама много повече, отколкото някой от нас някога ще има възможност да даде...има си някакви граници все пак и никой форумен келеш или тъп коментатор не трябва да си позволява да говори неуважително към споменатите хора!

Това е от мен. Сърдете ми се, кажете, че съм заблуден фен, който не гледа обективно, който не разбира от футбол, но това е моето мнение и смятам, че има голяма доза истина в него.

Евала за мнението, напълно го подкрепям. clap.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.
Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 27 Aug 2010, 00:06
Коментар #2022

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Ники спокойно,все повече ще се сблъскваш с новата вълна фенове,която е уникална по своя характер и атакува всичко и всички wink.gif

+Quote Post
Ceci
коментар 27 Aug 2010, 00:56
Коментар #2023

Primavera player
**

Коментари: 281
Регистриран: 14-August 08
Град: Sofia
Потребител No.: 1 308

Голям смях ще е тука, ако Мартинез се окаже изненадата на сезона от сега да знаете.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 27 Aug 2010, 01:58
Коментар #2024

Juventus star

Коментари: 4 754
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(Ceci @ Aug 26 2010, 22:56ч.) *
Голям смях ще е тука, ако Мартинез се окаже изненадата на сезона от сега да знаете.

Защо пък да е смях?Това, че е тотален анонимник за повечето от нас (включвам и себе си в това число) в никакъв случай не означава, че е лош играч.Говорих си с един приятел за селекцията.Той не следи много футбола в Италия,но думите му бяха: "Щом давате 12 млн значи е добър".Дано е прав.Аз оставам втори мач с добри впечатления от момчето.

Иначе адаш прав си.Засега са важни резултатите.Наистина обаче си личи липсата на сработеност между играчите.Днес играха 5 нови попълнение + Ландзафаме, който влезе рано в мача станаха 6.Нормално е.Иначе централния защитник,който ще пристигне ще е резерва,така че не е голяма болка факта,че няма да се е сработил добре с колегите си в първите кръгове.

Според Sky сме си осигурили услугите на Беналун (23) от Сент Етиен.
играе централен защитник

Клипче с играта му

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 27 Aug 2010, 02:41
Коментар #2025

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Тоя Мармота ли е, какъв е, май доста яко се е нашмъркал със станиол. Аха да взема да призная, че съм сравнително доволен от трансферите му и пет дена преди затварянето на прозореца - пълен шок. Това да си продадеш най-смисления играч за някаква сума, за която се купуват играчи като световнонеизвестния Мартинес, си е подигравка отвсякъде. А да се твърди, че - видиш ли - били сме взели Акуилани и вече едва ли не нямало никаква нужда от Диего, е както казва един познат чичка - смешно-глупаво и неграмотно-непремерено. Аз лично съм много голям фен на Акуилани, но има едно голямо "НО", дори всъщност две. Първо, какво правим, в случай че типично в свой стил Акуилани се счупи в третия мач и пропусне пет месеца? И второ, какво правим в края на сезона? Или го връщаме обратно, което е някаква тотална идиотщина, ако замисълът с привличането му е бил да закърпи евтино положението за един сезон (което няма да ме учуди изобщо като гледам как седят нещата понастоящем). Или го купуваме на цена, по-висока от тази, на която продадохме Диего (което никак не вярвам да се случи дори и при феноменален негов сезон).

И въобще цялата тая работа никак не ми харесва. Миналия сезон беше повече от очевидно, че халфовата ни линия е смешка, тази година по всичко личи, че ще бъде и по-зле. Какво имаме там в момента - Акуилани, Маркизио, Мело, Сисоко. И това е по-добре от миналата година, така ли? Че то даже и количество няма достатъчно, още повече като се има предвид чупливостта на проектомесията Акуилани. И в крайна сметка на кого ще разчитаме - на Мартинес, Пепе и Ландзафаме?! За първия съм убеден, че не е от класата на отбор, който иска да е над седмо място в класирането. За втория съм се убедил още повече и продължавам да се убеждавам, че е пълно недоразумение. А Ландзафаме, при цялото ми уважение, няма място по крилото и е тотална смешка да играе там. Един Красич пък пролет не прави, колкото и да се надявам на него (то не ми остана на какво друго да се надявам).

А в нападение какво правим? Повече от очевидно за мен е, че Трезеге трябва да си ходи. С риск да бъда охулен като някои други съфорумци, Трезеге за жалост просто е изпята песен и легендарният му статут не трябва и не може да му осигурява място в Юве за вечни времена. Амаури и Якуинта са си Амаури и Якуинта - каквото могат, правят. Да се надяваме на повече от това е пълна химера. Дел Пиеро ще прави, също за жалост, все по-малко и по-малко. И какво правим? Разчитаме на чудодейно опровержение от страна на споменатия анонимник Мартинес, който може би ще бъде пускан като титулярен нападател? А тези смехотворни истории за Куалярела не вървят, просто не вървят. Както не вървят и приказки от рода на "ти колко мача си му гледал" (гледал съм му достатъчно), "ама той какви феноменални голове вкарва" и други подобни.

За мен класата на тима се повишава единствено в защита и то не кой знае колко много, понеже не мисля, че Бонучи и Мота са някаква свръхкласа. А липсата на смислен играч по левия ни бек е повече от голяма дупка в този тим. Освен ако не смятаме, че "юноша на клуба" е равно на "класа".

Т.е. - лошо няма, направихме много трансфери, това е хубаво. Но да сме повишили сериозно класата - не, определено не мисля така. За мен без ляв бек, без още един централен защитник, без нов качествен нападател, че дори и без още един вътрешен халф сме за никъде. И това само ако приемем, че крилата са ни на ниво, в което аз не съм убеден, особено ако Каморанези също бъде продаден набързо до края на трансферния период.

Толкоз от мен по въпроса с трансферите. Ще си позволя само да се изкажа и по въпроса със "сребролюбието' на Диего. Това, уважаеми съфорумци, е чисто и просто спекулация и хиперинтерпретация. Ако беше само това, Диего щеше да си е заминал още преди месец-два, когато супертренерът Дел Нери (или както явно е правилното Делнери) се скъсваше да плямпа как не му бил необходим и не му се вписвал в схемата. Щяхме евентуално да сме го продали за повече пари и щяхме да имаме време да правим съответните ходове. А не да ми обясняват разни мармоти как всичко зависело от него и разни други врели-некипели.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 27 Aug 2010, 04:50
Коментар #2026

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Ian @ Aug 27 2010, 03:41ч.) *

Сериозно-умно и грамотно-премерено включване, чичка. post-294-1159107574.gif Те това те се опитвам да кажа от няколко дни.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
MartineZz
коментар 27 Aug 2010, 07:57
Коментар #2027

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Град: София
Потребител No.: 367

Ако сметнем за 100 %, че Трезеге си тръгва ще останем с трима нападатели и е сигурно че ще дойде още един, най-вероятно Куалярела. Като гледам вземаме и ония от Сент Етиен за без пари. Остава до края на трансферния прозорец да очакваме покупката единствено на ляв бек, като можем да се надяваме на наистина класен играч. Ще продадем Трезеге, Каморанези, Зебина и Салихамиджич и това ще да е предполагам.

Иначе и аз не одобрявам продажбата на Диего. Донякъде съм склонен да я приема ако наистина Дел Нери не го е искал и не се е вписвал в системата му, въпреки че не виждам как някой толкова силен футболист може да не се вписва в нечия система. Дори и така да е в никакъв случай не одобрявам мизерната трансферна сума, която прибираме. Та ние само за 12 месеца сме на загуба от 10 милиона.

Дано все пак до края на прозореца Марота избухне с някое звездно попълнение.

--------------------

+Quote Post
sleepless
коментар 27 Aug 2010, 09:52
Коментар #2028

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Напускането на ДИЕГО е съвсем логичен завършек след пристигането на Дел Нери - Марота. За това хората са си знаели още от началото. Според мен, в стегнатия, прагматичен футбол, който иска Дел Нери, е нямало място за ДИЕГО; това, че му търсиха такова като втори нападател, нещо явно не стана - може би не се е харесало достатъчно и на треньор, и на футболист. В крайна сметка, и Ферара, и Дзакерони се опитаха да правят отбора около Диего и все не се получаваше и не се получаваше - то не бяха ромбове, не бяха двама нападатели и Диего зад тях, пред тях, от страни на тях...... Достатъчно време се правиха тези опити, стига толкова, точка. Абсолютен прагматизъм от страна на Дел Нери - Марота! post-294-1159107520.gif
Като цяло, аз също не мога да запомня Диего с нещо кой знае какво, така че също не съжалявам за напускането му. По-важен е отборът.

ПС: По въпроса за цената- винаги пазарът определя цената на един играч, а не Марота или някой друг; колкото дават отборите на пазара, толкова. И ако играчът не се вписва в схемите, защо да стои още един сезон примерно?! Ами ако играта пак не му върви, каква ще му е цената тогава?! Всъщност, доста са сложни нещата, ние не знаем почти нищо.....

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 27 Aug 2010, 09:55
Коментар #2029

Juventus regular

Коментари: 1 755
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Ок, Диего го няма вече, но защо само срещу 15 милиона подяволите??? Та ние взехме пълен анонимник като Мартинез за 12???? Ето за това най-ме е яд.

+Quote Post
SemperFidelis
коментар 27 Aug 2010, 10:19
Коментар #2030

Juventus bench

Коментари: 538
Регистриран: 14-September 08
Град: Варна-градът на мечтите ;)
Потребител No.: 1 335

Последния слух е за Рето Циглер+Куал...Добре ми звучи на мен.

+Quote Post
10delpiero10
коментар 27 Aug 2010, 10:20
Коментар #2031

Primavera player
**

Коментари: 102
Регистриран: 9-May 07
Град: Перник
Потребител No.: 493

Не искам да защитавам Мартинез, но какво всички се хващате за неговата цена ,като база за сравнение.
Нормално е ,когато голям клуб като ЮВЕНТУС има интерес към футболист на малък клуб,като Катания да има извиване на ръцете.Не всеки ден Катания продава футболисти в ЮВЕ, Милан, интер и т.н. Надули са му цената, а нашите хора са решили да го вземат.И нека не забравяме ,че Мартинез миналата година е вкарал 9 гола в 25 мача в Серия А, и още 2 гола за купата , а Диего в 33 мача има само 5 отбелязани попадения.Разликата в годините между двамата е само 2.
С тези думи не казвам ,че одобрявам 15-те милиона за Диего ,пак са си малко, но г/д съм съгласен с 12-те за Мартинез.
Друг е въпросът дали Мартинез ще се представи добре и ще заслужи парите си ,или просто ще се окаже поредният грешен ход.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 27 Aug 2010, 10:58
Коментар #2032

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Сега прочетох, че идеята за Циглер е размяна за Гросо + 2 до 3 млн евро.

Може би Циглер, Беналюн и Куалярела ще са трансферите до края на месеца.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Ceci
коментар 27 Aug 2010, 11:11
Коментар #2033

Primavera player
**

Коментари: 281
Регистриран: 14-August 08
Град: Sofia
Потребител No.: 1 308

Цитат(superniki @ Aug 27 2010, 02:58ч.) *
Защо пък да е смях?Това, че е тотален анонимник за повечето от нас (включвам и себе си в това число) в никакъв случай не означава, че е лош играч.Говорих си с един приятел за селекцията.Той не следи много футбола в Италия,но думите му бяха: "Щом давате 12 млн значи е добър".Дано е прав.Аз оставам втори мач с добри впечатления от момчето.

Смях ще е защото тука половината не го броят за жив smile.gif

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 27 Aug 2010, 12:05
Коментар #2034

Juventus star

Коментари: 3 125
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(blagoy_sim @ Aug 27 2010, 11:58ч.) *
Сега прочетох, че идеята за Циглер е размяна за Гросо + 2 до 3 млн евро.

Може би Циглер, Беналюн и Куалярела ще са трансферите до края на месеца.

Опази Боже - Циглер??! Какво стана с Капдевила?

Относно Куалярела - качествено попълнение би било, и ще помогне на отбора. Но ще замести ли Диего - не, силно се съмнявам дори да се доближи до това. Та какво направихме сега - разкарахме най-креативния си играч, за да вземем трима други, които макар и полезни, не могат да го заместят и на половина... Good job, Marotta!

post-294-1159107574.gif , Ian.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
rumpolino
коментар 27 Aug 2010, 12:05
Коментар #2035

Juventus bench

Коментари: 992
Регистриран: 11-November 07
Потребител No.: 729

Цитат(superniki @ Aug 27 2010, 02:58ч.) *
"Щом давате 12 млн значи е добър".

Това е супер желязна логика, според нея най-добрия футболист в английското е Рубиньо, а след него - Бербатов. А пък най-добрите в Ювентус са Мело и Амаури...

Ian - 100% съм съгласен с теб, но ще изчакам 1 месец преди да плюя на воля. Само ме е страх да не почнеме зле още от 1вия кръг, че като гледах статистиката Бари като домакини ни бият къде ни хваната последните години, а пък в последните ни 6 гостувания в Серия А имаме 1 равен и 5 загуби.

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар 27 Aug 2010, 12:15
Коментар #2036

Juventus star

Коментари: 2 840
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Ювентус договори Куалярела

Италианският гранд Ювентус се договори с Наполи за национала Фабио Куалярела. Двата клуба са постигнали съгласие нападателят да играе една година като преотстъпен в „Старата госпожа”, като за това време в касата на Наполи ще влязат 4.5 милиона евро.

Късно снощи двата клуба са се договорили за цената на футболиста, която ще е 12.5 милиона евро, ако Юве се възползва от правото си да го закупи в края на сезона.

Новината бе потвърдена и от самия Куалярела, който се сбогува с феновете на Наполи в чат в официалния сайт.

„Вярно е, отивам в Ювентус и не се чувствам виновен”, потвърди Куалярела.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 27 Aug 2010, 12:27
Коментар #2037

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Диего официално е продаден за сумата от 15.5 млн. евро.

Защо бразилецът си замина!? One name - Марота! И мен да ме предлагат цяло лято на този и онзи отбор, против волята и желанието ми (досущ като чувал с картофи) - и аз ще се замисля дали действително да не се махна. Говорим за отношение. А отношението на ръководството спрямо Диего бе крайно неуважително. Говорите, че бил сребролюбец, гледал само парите. Ами не мисля, че е така. И играча, и агента му на няколко пъти споделиха с фенове и медии за желанието на Диего да остане в Ювентус. Но желанието на Марота, Аниели и Елкан не бе такова. Мишката Дел Нери едва ли е имала какъвто и да било глас в това решение. Сега остава да видим кой супер класен и извънземен играч ще доведе Гуру за заместник на кариоката. Сигурният Куалиярела?! Защо ли ме съмнява? Както и да е, ако дойде ОК - не може по никакъв начин да се сравнява с Диего, но все пак ми допада. Ако обаче не дойде и се окаже, че ръководството не е имало предварителна и добре изготвена алтернатива на бразилецът (като втори нападател), това значи просто, че Марота е идиот. Което си го знаех, де.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 27 Aug 2010, 12:32
Коментар #2038

Juventus regular

Коментари: 1 755
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Всъщност не, не е Марота.

Я се замислете. Преди 1 седмица Wolfsburg предлагат 15 милиона, като Марота отказва с твърдението, че Диего е важен за отбора. Тогава Хьонез отива при бащата на Диего и го убеждава че ще му е по-добре там (най-малкото по-голяма заплата). Седмица по-късно Wolfsburg отново предлагат 15 милиона и този път Марота приема (защо ли). Най-вероятно това е било желанието на диего - двойна заплата, клуб с доста по-малки амбиции от нашите, по-малко напрежение и връщане в Германия където блестеше. Стига сте плюли по Марота, още преди да видите какво ще представлява отбора с новите попълнение.

+Quote Post
gecata-juve
коментар 27 Aug 2010, 12:51
Коментар #2039

Primavera player
**

Коментари: 258
Регистриран: 22-September 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 777

според мен всичко е било нагласено още отначало за 1 ден продадохме диего и взимаме куалярела за по малко от 12часа.Та трансфера ма Красич стана като в турска сапунка.За мен диего трябва ше да остане и да се гради отбора около него сега ще се гради отбор около мартинез сигурно ебати тъпаците заклевам се няма по тъпо ръководство от нащо

+Quote Post
delpi4a
коментар 27 Aug 2010, 12:52
Коментар #2040

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Само по себе си напускането на Диего не е кой знае колко фатално,лошо ще е ако не намерим заместник.
Нуждаем се от минимум 2 нови попълнения,като едното със сигурност да блести в офанза,лично аз не съм убеден,че Куалярела е точният човек,но нека първо го видим.
Следващият проблем,е че сме на зор както се казва,а до края на трансферният прозорец остават 4-5 дни,което ни прави податливи на изнудване и съгласяване с по-висока цена на играчите,тоест нямаме време да увъртаме както с Красич,и да сключим изгодна сделка.
Другият съществен проблем,е че повечето отбори са играли в Европа,което ни лишава от шанса да използваме новите попълнения в Лига Европа,което е голям минус,защото снощи се вдия срещу сравнително слаб отбор какво представляваме.
Надявам се Марота да е измислил нещо и именно заради това да е забавил трансфера на Диего,за да уточни новият и сега да ни изненада приятно както с Акуилани.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post

251 страници V  « < 100 101 102 103 104 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 31st May 2020 - 04:46ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team