IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Други спортове
Rumbeti
коментар 07 Mar 2007, 17:53
Коментар #1

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Правя тази тема защото наскоро исках да пиша за някакъв зимен спорт, а пък офтопика и без това е доста голям и ако всеки почне да пише за спортове от всякакъв вид ще стане доста претрупан. За F1 и NBA си има теми , затова реших , че така ще е най-добре ! Мислех да я сложа в общия форум , където мисля , че е по-удачно, но при положение , че другите 2 теми са тук нямам голям избор smile.gif
Аз се интересувам почти от всякакъв вид спорт и предполагам част от вас също , така че мисля , че трябва да има такава тема ! Щом кърлинг гледам , значи е ясна работата ! smile.gif АМа аз верно гледам ! smile.gif А и сега се задават доста интересни събития на хоризонта: най-силното състезание в снукъра , а и сега почна Алгарв къп. Аз на скоро казах , че футбол за жени не гледам , но сега като гледам Шведките как играят и ми стана доста интересно ! Тия какви машини са. Защитнитките са по-добри от на мулан защитниците smile.gif НЕма такъв смях !!!

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 08 Mar 2007, 01:15
Коментар #2

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

И аз одеве мернах малко от мача на шведките ма не ме впечатлиха много, далече са от мъжете, знам нещо любопитно обаче: Хана Люнберг е била искана в някой мъжки професионален отбор и то от класните ама нещо от УЕФА не бяха разрешили, незнам защо но ми изглежда логично!

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 08 Mar 2007, 15:49
Коментар #3

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Надявах се цял подфорум да има за спорт,в който да са темите за Ф1,НБА,снукър и т.н.ама засега няма.И все пак и това е нещо.

Други спортове,които гледам освен футбол,Ф1 и снукър,са тенис от време на време.Волейбол само националите като играят.Баскет почти не гледам,за разлика от едно време,когато Черно Море Соди властваха.Даже и на мачове ходех.Но нещо вече не ме влече тоя спорт.Иначе по Кърлинг и аз се заглеждам понякога.Зимните спортове обаче хич не ги харесвам.

А спортовете,които практикувам,са футбол,билярд,снукър,картинг,тенис и на маса,и на корт,белот post-294-1158668510.gif шах,табла...и май това са.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Mar 2007, 17:57
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 7 774
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

добра темичка smile.gif аз гледам всички видове спорт почти и подобна тема е полезна smile.gif между другото снукъра е едно от малкото неща които не обичам да гледам... зимните спортове ме кефят както и всички с топка (без бейзбол щото така и не му научих правилата) абе въобще всичко що е спорт ме вълнува... една от основните причини да запиша журналистика е точно тая.. че се кефя на спорта като цяло и искам да го отразявам... а за това кво играя smile.gif на белот и табла нямате шанс tooth.gif иначе футбол най-вече когато имам време и не ме мързи smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Ian
коментар 08 Mar 2007, 21:51
Коментар #5

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Потребител No.: 20

Аз освен футбол обичам да гледам баскетбол (главно НБА, всъщност само НБА като се замисля), снукър, хокей, по-рядко волейбол, бокс, борба, автомобилни, зимни спортове, тенис, ръгби, американски футбол и т.н. Не понасям да гледам плуване, повечето атлетически дисциплини, щанги, бейзбол и т.н. А двата "спорта", които мразя от дъното на спортната си душа, са художествената гимнастика и фигурното пързаляне. Ужасът ми е голям, когато наближи някое световно или европейско в тия две пародии на спорт...

Иначе практикувам предимно спортове на маса. biggrin.gif А също така ходя единствено на футболни мачове. Също имам един хандбален мач и няколко волейболни на националите от Световната лига. Бях присъстващ за кратко и на някакво първенство по явно обичания от всички ни кърлинг в Зимния дворец преди няколко години.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Mar 2007, 14:41
Коментар #6

ЛУД

Тука в отборното спускане Шведите се отказаха от участие , което е един вид прецедент ! Целия отбор няма да участва , което е повече от странно особенно като се има предвид Шведите какви традиции имат в зимните спортове ! bduh.gif Доста интересно решение !

А за спортовете които гледам аз съм си написал : гледам абсолютно всичко без фигурно парзаляне и аеробиката (мисля че това се води дето се кълчат там с бухалки , обръчи и тем подобни) ! Може и да съм изпуснал нещо , но май не съм. Всичко друго гледам. К1 също ми е доста любиме заедно със снукъра ! Иначе е ясно футбол и Г1 следвани от снукъра и К1 и дартс-а по ЕС2 също е супер як ! Много ми е кеф да ги гледам уродите какво правят там !

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Mar 2007, 15:09
Коментар #7

ЛУД

Наистина ИНТЕЛ са станали спонсор на БМВ ! Смях ! smile.gif И О2 и те са с БМВ . Ще вземат да станат силни и да влезнат в 5-цата ! smile.gif ехехехехехехе

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 16 Mar 2007, 15:30
Коментар #8

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Ами банално е, но и аз се присъединявам към клуба на "гледащите абсолютно всички спортове, без псевдото такива-фигурното пързаляне и художествената гимнастика".Е, сега,немога да кажа, че не пропускам нищо от всички спортове, но когато имам възможност и особено на Олимпиада, гледам и то с голям интерес.Абе спортен маняк съм си отвсякъде, като естествено футболът е преди всички останали.То нали знаете, "има мерцедеси и други коли". wink.gifХодя на много мачове и на живо...
И аз гледам кърлинг и низобщо не е безинтересно.Не се смейте. biggrin.gif Та като стана въпрос за кърлинг и Швеция - шведцкия национален отбор по женски кърлинг не са лоши.Има 2 сестри....rolleyes.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Mar 2007, 15:33
Коментар #9

ЛУД

Знаеш ги ти тия неща ! Евала така трябва. И има 2 коли - Ферари и Ролс Ройс ! smile.gif Мерцедес не са и в десетката ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Mar 2007, 20:54
Коментар #10

ЛУД

Почна кърлинга ! Екстра smile.gif

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 21 Mar 2007, 21:39
Коментар #11

God Fuck The Queen

Коментари: 2 422
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Интересна тема !
Наистина има какво да се коментира и за другите спортове,аз лично много харесвам гребане с лъжица biggrin.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Mar 2007, 21:40
Коментар #12

ЛУД

Не си се ориентирал лошо. Доста атрактивен спорт. Като тласкането на кюфте и щафета 4 по 100 на маса !

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Mar 2007, 00:19
Коментар #13

ЛУД

ЕВАЛА,ЕВАЛА,ЕВАЛА,ЕВАЛА,ЕВАЛА,ЕВАЛА,ЕВАЛА,ЕВАЛА ХхХхХ 1000000 пъти още. Отдавна смятам , че темите спорт и NВА и Формула 1 трябвая да бъдат в общия форум ! Заклевам се , че след кратки обсъждания ако бях админ щях да ги преместя. Имам още около 30птина идей , които скоро ще споделя. Без никой да се обижда - според мене има поне 20-тина теми , които или трябва да бъдат преместени или сляти offtopic.gif Тук визирам и себе си , защото в началото имах 3 теми , които нямаха нищо общо с реалността smile.gif И ми помнете думите ---- поне 20 post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Mar 2007, 11:48
Коментар #14

ЛУД

Тоя Адам Малиш ги разпиля на ски скоковете. На Планица скочи 221 метра. Уруд направо smile.gif Поляка ги гази доста стабилно.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 24 Mar 2007, 12:03
Коментар #15

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Въпреки че няма фенове на фигурното пързаляне,мисля,че е редно поне да отбележим световната титла на Албена и Максим от вчера!При това втора поредна титла!Това си е грандиозен успех за българския спорт,при положения че разполагаме с 2 ледени пързалки в цялата страна blink.gif Поредната изцепка в българския спорт.Там,където имаме най-големи успехи,се прави (или не се прави) всичко възможно тези успехи да бъдат максимално редуцирани.Така беше и с Биатлона преди години,когато Дафовска стана олимпийска шампионка,допинга и скандалите в Щангите,където сме ненадминати,скандалите във Волейбола...просто нищо не се прави,за да се стимулират точно онези спортове,в които сме най-добри,а дори напротив.Доколкото знам,все още нямаме треньор по стрелба в Биатлона bduh.gif Да не говорим за бази.И после сме тръгнали по олимпиади и първенства.На фона на всичко това,за пореден път имаме повод за гордост,въпреки че през живота си не съм изгледал нито един пълен танц във фигурното пързаляне.И така,след това кратко лирическо отклонение:

Албена и Максим отново световни шампиони

Българската танцова двойка Албена Денкова и Максим Стависки спечели за втори път световната титла във фигурното пързаляне Те изиграха фантастично композицията "Седемте смъртни гряха" във волната програма и получиха от съдиите 108,03 точки (53,29 и 48,87). Албена Денкова и Максим Стависки събраха общо 201,61 точки, с което изпревариха канадците Франс Дюброй и Патрис Лозон (200,46). На трето място се класираха Tанит Белбин и Бен Агосто (САЩ) с 195,43 точки. Албена и Максим спечелиха световната титла и на първенството в канадския град Калгари миналата година.
Това може да се окаже отличен край на активната състезателна кариера на българите, който преди началото на надпреварата в Токио заявиха, че най вероятно това ще бъде последното им голямо състезание.
След спечелването на първата си световна титла миналата година в Калгари, Денкова и Стависки дълго обмисляха възможността да се откажат тогава, но в крайна сметка решиха да останат на леда още една година. Успехът на българската двойка бе отразен подобаващо в редица европейски и световни медии. Денкова и Стависки се оттеглят след второ злато. Така е озаглавен материалът посветен на победата на българските фигуристи. Българската златна двойка Албена Денкова и Максим Стависки се оттегля след втора безапелационна титла на Световното първенство по фигурно пързаляне в Токио, съобщава “Ройтерс”. Денкова и Стависки изпълниха силно емоционален танц във волната си програма под звуците на “Седемте смъртни гряха” от Моцарт, за да постигнат резултат от 201,61 точки в последното си официално състезание. След оригиналния танц българите имаха минимална преднина пред миналогодишните сребърни медалисти Франс Дюброй и Патрис Лозон. Канадците бяха принудени да заемат второто място отново с резултат 200,46, а американците Tанит Белбин и Бен Агосто спечелиха третото място с 195,43 точки. “Невероятно е да спечелиш втори златен медал. Това е най-ценният момент за всеки фигурист”, заяви Денкова преди церемонията по награждаването.
“Денкова и Стависки станаха световни шампиони по фигурно пързаляне” информира и агенция ИТАР-ТАСС. Българите Албена Денкова и Максим Стависки заеха първо място на Световното първенство по фигурно пързаляне в Токио с резултат от 201,61 точки. Среброто бе завоювано от канадците Франс Дюброй и Патрис Лозон с 200,46 точки, а на трето място се класираха американците Tанит Белбин и Бен Агосто с 195,43 точки. Руските дуети останаха на пето и осмо място, допълва агенцията.
Шампионите бяха поздравени лично Президента на България – Георги Първанов и Премиера Сергей Станишев. Ето какво се казва в официалната поздравителна телеграма на държавния глава: “Втората ви световна титла е изключително постижение за вас, за българския спорт и е победа, носеща заслужена гордост и висок престиж за нашата страна. Приемете най-искрените ми поздравления по този повод”, се казва в телеграмата. “Днес с още по-голяма увереност бих повторил думите си от преди една година. Вашият успех ще бъде записан със златни букви в историята на родния ни спорт. Трудно е да спечелиш световната титла за първи път, но още по-трудно е да я защитиш. Вие доказахте, че невъзможни цели няма, когато се обединят в едно волята за победа, високият спортен дух и изключително майсторство”, се казва още в поздравителната телеграма. Президентът пожелава на именитите ни фигуристи още много нови победи в живота и спорта.
Председателят на ДАМС Весела Лечева пък заяви пред Агенция “Фокус”: "Въпреки голямата конкуренция те се представиха блестящо и бяха над всички. Не може да не се гордеем с тях. Мисля, че всички българи са щастливи от този успех. Желая на Албена и Максим успех в житейския път, който ще изберат", допълни Весела Лечева. Тя изпрати специално поздравление до славните ни фигуристи в което се казва: "Щастлива съм от вашата победа в Токио. Благодаря ви! Цяла България се гордее с вас и очакваме да ви прегърнем у дома!".
От своя страна самите състезатели споделиха след успеха, че се радват изключително много, че се оттеглят точно по този начин.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Mar 2007, 12:07
Коментар #16

ЛУД

Абе въобще съм забравил да направя тази констатация smile.gif И аз не гледам фигурно пързаляне , но определено се радвам на успеха им и това е нормално smile.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 24 Mar 2007, 15:53
Коментар #17

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Казъл съм си мнението за фигурното пързаляне, но това няма нищо общо в случая и не ми пречи да кажа едно голямо БРАВО!!! и едно голямо БЛАГОДАРЯ на Албена и Максим.Тук спестявам суперлативите, защото вече всичко е казано и искам само да кажа, че ако не бяха тези двамата и аз по подобие на адаша, едва ли щях някога да изгледам съчетание от фиг. пързаляне. Обаче, като ги гледам тези двамата и, чесно казано ми е интересно. Да, пристрастен съм, но техните танци наистина са невероятни и се отличават от останалите.Жалко, че се отказват...

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 26 Mar 2007, 11:42
Коментар #18

ЛУД

Пак го гледах тоя поляка Адам Малиш и пак ги срази ! Световен шампион за 4 път стана. И синхронните скокове във вода гледах , където имам любимец и името му е Доброскок. То даже по името си личи колко е добър. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 26 Mar 2007, 12:08
Коментар #19

sir

Коментари: 2 439
Потребител No.: 20

През кура са ми Албена и Максим честно казано. Хиляда пъти предпочитам участие на олимпиада в баскетбола (примерно) пред световна титла в "спорт" като фигурното пързаляне. Според мен последното трябва да служи само за забавление - като един вид шоу - излизат разни мегамастъри, въртят се, кълчат се, подскачат и публиката врещи в див възторг. Без оценяване.

--------------------

+Quote Post
CrishtiaN
коментар 26 Mar 2007, 15:54
Коментар #20

Администратор

Коментари: 549
Регистриран: 12-February 06
Град: Earth
Потребител No.: 2

Ами дайте идеи какво да има ? smile.gif
Зимен спорт?
Водни спортове?
Лека и Тежка Атлетика? :>

Обсъдете го с Ian smile.gif Минаваме на принципа да задоволим всички посетители на форума. Така че не се пестете а предлагайте smile.gif

--------------------

"If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something."

+Quote Post

12 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 6th December 2019 - 10:08ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team