IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

44 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> NBA
juvefan1897
коментар 01 Nov 2006, 15:30
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Цитат
Това , че бил фен на Юве го е казал баща му в някакво интервю за живота им в Италия

Току що прочетох че бил фен на Милан ..
Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 01 Nov 2006, 15:31
Коментар #22

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(snitch @ Nov 1 2006, 03:50 PM)
Иначе Леброн никак не го харесвам , поради редижа неща - вид, стил на игра , това момче е адски тьпо и защото още сьс влизането му в НБА го определиха като "новия Джордан'
*

Добре бе, добре-не съм тръгнал да споря с теб,особено на тема баскет и NBA. biggrin.gif Казах само че имам приятел който му е фен и който мога да ти го пусна някои ден да поспорите, защото "надушвам, че сте от една порода". biggrin.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 01 Nov 2006, 16:01
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Изненадата на сезона може да се окажат също Торонто - нямаха загуба през подготовката и имат много отбор, както Чикаго. Смятам че и Бостън могат най-накрая да покажат на какво са способни.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Riddler
коментар 01 Nov 2006, 19:03
Коментар #24

Цар и Господар

Група: Admin
Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

Аз пък очаквах Bulls да бият имайки в предвид колко бяха неубедителни в предсезонните мачове Heat, но чак пък 42 точки... ШОК и УЖАС !

--------------------

+Quote Post
Riddler
коментар 02 Nov 2006, 07:09
Коментар #25

Цар и Господар

преди малко изгледах мача межу Маями и Чикаго само бих казал, че феновете на шампионите са едни тъпаци! Големите фенове на Маями, последната част пред почти празна зала се играе, а кога получиха пръстените всички бяха в залата... Слънчогледи прости...

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 02 Nov 2006, 15:36
Коментар #26

Juventus champion

Коментари: 8 997
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

По-малко НБА по Диема

Най-интересните мачове от НБА отново ще бъдат предавaни от телевизия Диема

БНТ взе домакинствата на Лукойл Академик и ЦСКА в Европа

Телевизия Диема отново ще покаже определени мачове от първенството на НБА, което започна снощи. Поради слабия зрителски интерес обаче тази година медията ще излъчи само 12 срещи от редовния сезон. Със сигурност българските фенове ще могат да гледат Мача на звездите и още 17-18 срещи от плейофите. Зад микрофона и този сезон ще седнат Иван Угринов, Ивайло Даскалов и Лъчезар Пройнов.
В същото време стана ясно, че БНТ е подписала договор и ще излъчи домакинските мачове в европейските турнири на баскетболния шампион Лукойл Академик и на ЦСКА (мъже и жени). Все още се уточняват подробности за мача на червените с Урал Грейт. В сряда ще гледаме двубоя на жените с Ботас спор (Тур), който ще се играе в столичната зала "Универсиада". Държавната телевизия ще разчита отново на доказания екип - Методи Манченко, Камен Алипиев, Ваня Дерменджиева и Василена Матакева.

....хм ,благосолвени да са PPStream i SopCast ..

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 02 Nov 2006, 17:33
Коментар #27

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Aз пък по нета за нищо на света няма да гледам баскет , едно че не мога , друго че за друго освен Юве не си заслужава!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 15 Nov 2006, 20:46
Коментар #28

Juventus champion

Започва зимата на нашето удоволствие

Класирането в НБА

Прави впечатление много лошия старт на Финикс , Чикаго сьщо се предсавят под очакванията .

+Quote Post
Rumbeti
коментар 17 Nov 2006, 00:19
Коментар #29

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Без Майкъл Джордан аудиторията на NBA спадна със ако не се лъжа 74%.Той е най-злия и Коби може само да гледа и да реве.Въпреки,че ако изключиме ВЪЗДУШНИЯ и Коби си е машина де.Ама май верно е от Милан.Което го прави доста сериозен дразнител.smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Riddler
коментар 17 Nov 2006, 05:14
Коментар #30

Цар и Господар

Bulls наистина до момента се справят под очакванията, но така бяха и миналата година и след нова година се засилиха.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 20 Nov 2006, 22:08
Коментар #31

Juventus champion

Коби Брайънт - най-младия със 17 000 точки - November 18, 2006 -
Коби Брайънт показа таланта си в последната част, сигнализирайки, че коляното му вече е по-добре за победата на ЛА Лейкърс над Торонто Раптърс със 107 – 100.
Брайънт отбеляза 31 точки и добави 11 борби.
„Коляното ми е добре и започвам да си възвръщам старата експлозивност,” каза той след мача.”След четири дни почивка се чувствам много по-добре.”
Миналият Януари Коби вкара на Торонто 81 точки, второ постижение в историята на лигата. Тази нощ той премина границата от 17,000 точки и стана най-младият играч достигал тази граница.
В точи мач той получи помощ от своите съотборници. Люк Уолтън вкара 12, Смуш Паркър 11, а Ламар Одъм завърши с 10 точки за победителите.
За Торонто Крис Бош и Морис Питърсън вкараха по 20 точки, като първия се отчете и с 10 борби.
След като разбраха, че Шакил О’Нийл ще отсъства до 6 седмици и по всяка вероятност ще пропусне Коледния мач със своя бивш отбор.
Треньора на Езерняците Фил Джаксън веднага използва чувството си за хумор и каза:
„Ще изпуснем Дядо Коледа. По добре от Лигата да изместят мача и ни оставят вкъщи за празника.”

Чикаго с този си отбор трябва поне да са пьрви в своята дивизия , а това означава да изпреварят противняците от Кливльнд

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Nov 2006, 10:49
Коментар #32

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Абе не знам,ама с тия 4 поредни загуби нещо не ги виждам Чикаго.Иначе са ми любимия отбор.Още от Джордан,Родман,Пипън,Кукоч и компания smile.gif
Дано да станат шампиони!Ама май е прекалено хубаво , за да е истина !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 21 Nov 2006, 14:37
Коментар #33

Juventus star

Вижте един изрод - Леброн Джеймс

http://www.vbox7.com/play:a57340a5

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 21 Nov 2006, 14:50
Коментар #34

Juventus champion

Цитат(blagoy_sim @ Nov 21 2006, 02:37 PM)
Виж те един изрод - Леброн Джеймс
http://www.vbox7.com/play:a57340a5
*

имаше няколко наистина добри забивки, но повечето бяха еднообразни -с добьр отскок и с една рька .но е далеч от най добрите , в смисьл че няма разнообразие в забивките ,а и отказа да се яви на Dunk Contest ( в интервю сам си беше признал , че не е разнообразен забивач )

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 21 Nov 2006, 15:08
Коментар #35

Juventus star

Чикаго наистина не започват по най-добрият начин този сезон, просто може би не са намерили верният ритъм. последните 2 сезона започваха много слабо ,след което избухваха. Имат супер як отбор, просто трябва да се сработят - все пак имат 6-7 нови играчи, а и 10 мача са минали само.
Друг отбор също прави много изненадващо слаб старт - Торонто. Това бе една от смятаните според много специалисти изненада на сезона - нямаха загуба в предварителният сезон. Но и те имат доста нови играчи, а и новите са от Европа - може да им е ноебходим един сезон да се адаптират напълно. Но и този отбор смятам че, има потенциал.
Изненадите според мен - абсолютната досега са Юта - този отбор миналата година си ги тряскаше всеки, където го хване. Сега със същите тези играчи правят невероятен старт.
Много добър старт направиха Ню Орлийнс Хорнетс - и те с доста нови играчи, но опитни - Педжа Стоякович, Тайсън Чандлър, Боби Джаксън, Марк Джаксън, и като прибавим към тях и не по-зле представящите се и опитни Дезмънд Мейсън, Джанеро Парго, Крис Пол, Дейвид Уест, се получава ядро от около 8-9 играчи, на които доста отбори с претенции за титлата биха завидели и биха искали да имат в съставите си.
Това е моето мнение относно първите вшечатления от този сезон - очаквам фаворитите от последните години - Сан Антонио, Далас, Маями, Финикс, Детройт, даже и ЛА Лейкърс(крайно време им е и те да сторят нещо смислено - и те започват що годе добре), както и Кливлънд, да се представят на ниво, а останалите просто ще бъдат приятни или неприятни изненади(за някои) - според мен отбори, които могат да поднесат изненади са - Торонто, Чикаго, Ню Орлийнс, Голдън Стейт (от няколко години ги чакам и все не могат, нещо все не им достига), Ню Джърси.

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 21 Nov 2006, 15:12
Коментар #36

Juventus star

Цитат(snitch @ Nov 21 2006, 03:50 PM)
имаше няколко наистина добри забивки, но повечето бяха еднообразни -с добьр отскок  и с една рька .но е далеч от най добрите , в смисьл че няма разнообразие в забивките ,а и отказа да се яви на Dunk Contest  ( в интервю сам си беше признал , че не е разнообразен забивач )
*

Пич, в забивките му може да има еднообразие в повечето, но всичките са направени в игра(а не на турнир за забивки или нещо друго) и повечето централно през защитата - като се забелязва невероятна бързина и избухливост. Не може да забиваш супер атрактивно през няколко човека. Не се сещам за много такива играчи напоследък, освен може би Трейси МакГрейди, Винс Картър, може да пропуснах някои, но те няма да ми се сърдятsmile.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 21 Nov 2006, 15:45
Коментар #37

Juventus champion

Цитат(blagoy_sim @ Nov 21 2006, 03:12 PM)
Пич, в забивките му може да има еднообразие в повечето, но всичките са направени в игра(а не на турнир за забивки или нещо друго) и  повечето централно през защитата - като се забелязва невероятна бързина и избухливост. Не може да забиваш супер атрактивно през няколко човека. Не се сещам за много такива играчи напоследък, освен може би Трейси МакГрейди, Винс Картър, може да пропуснах някои, но те няма да ми се сърдятsmile.gif
*

Не казвам , че са лоши , но от миксовете му сьм забелязьл , че има само 4-5 по различни забивки .
А е списька ти ще сложа и Коби и JRich.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 21 Nov 2006, 16:09
Коментар #38

Juventus star

Съгласен за тези двамата.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 08 Dec 2006, 09:20
Коментар #39

Juventus champion

Финикс би Ню Джърси 161:157 след две продължения

Две продължения и общо 318 точки в мача бяха необходими за да се излъчи победител в двубоя между Финикс Сънс и Ню Джърси Нетс. Това стана четвъртият най-резултатен двубой в историята на НБА.

Това бе страхотен двубой, между двама от най добрите пойнт-гардове в лигата. Стив Неш от Финикс отбеляза 42 точки, което е рекорд в неговата кариера досега.Джейсън Кид от Ню Джърси пък направи 78-мият си трипъл дабъл в своята кариера и така се изравни по този показател с легендата Уилт Чембърлейн. Той вкара 34 точки, овладя 14 борби и направи 14 асистенции, но това се оказа недостатъчно да донесе победата на неговия отбор.

В двубоя се отличиха още Шон Мериън с 33 точки, Раджа Бел с 24 и Амаре Студъмайър с 23 точки за Слънцата. За Нетс пък Винс Картър вкара 31, Ричард Джеферсън добави 25, а Маркъс Уилямс завърши с 18 точки.

В друг двубой днес Детройт надви Далас с 92:82. По-късно играят Сакраменто и Маями.

mellow.gif ето това е резултатност .Жалко за Нетс , Финикс набраха скорост и за жалост сигурно ще задминат Лейкьрс в скоро време.

+Quote Post
juvefan1897
коментар 08 Dec 2006, 09:49
Коментар #40

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 64

Цитат
Джейсън Кид от Ню Джърси пък направи 78-мият си трипъл дабъл в своята кариера и така се изравни по този показател с легендата Уилт Чембърлейн. Той вкара 34 точки, овладя 14 борби и направи 14 асистенции.

Уау!Страшен е Кид.
Бил е страхотен мач.Дано го намеря някъде..

+Quote Post

44 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 9th December 2019 - 17:01ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team