IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Лондон 2012, летни олимпийски игри
freaky
коментар 03 Aug 2012, 11:36
Коментар #1

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 427
Регистриран: 29-March 08
Град: Стамболийски
Потребител No.: 991

създаването на тази тема е ясно. Нека пишем тук за всичко свързано с олимпиадата: въпроси, отговори, емоции и т.н.
нека постването започне...... СЕГА biggrin.gif

аз всъщност се сетих за това, понеже исках да попитам: някой знае ли кога ще бяга Юсеин Болт? и на 100 и на 200 метра ме интересува.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 03 Aug 2012, 12:07
Коментар #2

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Заповядай подробна програма тук можеш да видиш по часове дисциплините tongue.gif

http://london2012.gong.bg/program

+Quote Post
freaky
коментар 04 Aug 2012, 18:23
Коментар #3

Primavera player
**

доста инфо има тук, благодаря!!!
а за нашите лъвчета по волейбол какво ще кажете? полуфинал и бронзов медал, мисля ще е супер успех... иначе в главата ми се въртят и други фантазии, но все пак като се сетя, че от група продължават по 4 отбора, а в другата всички са машини и започвам да се замислям..... и все пак стискаме палци, българи юнаци

Сашо Александров е 1/4-финалист на Олимпиадата!
04.08.2012
Памперса победи големия фаворит Джонхун от Южна Корея с 15:14 точки в боксовия турнир

този пич Сашо падаше до последно по точки, малко преди края на последния рунд обаче нанесе няколко точни удара на съперника си.
когато съдията хвана ръцете на играчите да обяви победителя, коментаторът каза че според него 90 на 10 процента корееца щял да спечели, след като обявиха, че нашия печели, замалко Петър Василев да получи сърдечен удар от кеф... хахах

Този коментар е бил редактиран от freaky на 05 Aug 2012, 16:22

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Aug 2012, 23:27
Коментар #4

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 773
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Може би спортистът, за който се радвам най-много от всички в Лондон - ТЕРВЕЛ ПУЛЕВ!!! Минимум бронз взе след победата днес. На полуфинал го чака обаче световния шампион Олександър Усик, който е нещо като Кличко при аматьорите... Все пак ще видим какво ще стане.. Вярвам, че Тервел може да го излъже и да го изхвърли...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 06 Aug 2012, 01:31
Коментар #5

Juventus champion

Мен пък адски много ме зарадва добруджанката с русенския треньор, Стойка smile.gif Това момиче показа феноменална игра. Много мъже биха и завидели за обратния гард и мощната лява тупалка. Ще стискам палци да вземе медал заслужава го smile.gif

Детелин Далаклиев за пореден път се изложи на Олимпиада. Верно го бутнаха оня нагличанин, ама той в 3-тия рунд едва стоеше на краката си и замахваше като сватбар...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Aug 2012, 08:11
Коментар #6

Juventus champion

E, англичанинът е втори в света, беше и европейски шампион, не е някакъв случаен боксьор. Все едно да паднеш от Челси и да кажеш, че е провал.. Дидо игра добре, просто не издържа накрая. Но така или иначе единственият шанс да продължи напред беше да го прати в нокдаун поне 2 пъти. За съжаление аматьорският бокс все повече заприличва на художествената гимнастика и съдиите имат голямо значение.

Стойка също игра добре, но днес и тя има задачата на Далаклиев - британка, една от най-добрите в категорията... Дано този път победата да е за България.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Laudrup
коментар 06 Aug 2012, 12:14
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Така като гледам как се развиват нещата май Тервел ще ни донесе единствения медал. И Станка Златева също има шанс, ама за златен едва ли ще може да се пребори с оная чудовищната китайка... Памеперса също е много надъхан и може да очакваме всичко от него, но общо взето това е максимума ни - 3 медала, вероятно и 3те бронзови.
Забравих за Петър Стойчев де... Не съм му следил състоянието и не знам какви са и другите плувци, но все пак можем и на него да се надяваме за нещо.

--------------------

+Quote Post
Black&White
коментар 06 Aug 2012, 12:22
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Имаме и 2ма сериозни борци,които ще вземат медал най-вероятно+ Станка Златева.

Тервел не показват най-доброто от себе си,но полуфинала си е успех!!!!

Който разбира съвсем малко от този спорт и е гледал т украинеца е наясно,че на малката Кобра ще му е доста трудно в петък,но не и невъзможно.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 06 Aug 2012, 13:24
Коментар #9

Juventus champion

Цитат(NUCLEO1985 @ Aug 6 2012, 09:11ч.) *
E, англичанинът е втори в света, беше и европейски шампион, не е някакъв случаен боксьор. Все едно да паднеш от Челси и да кажеш, че е провал.. Дидо игра добре, просто не издържа накрая. Но така или иначе единственият шанс да продължи напред беше да го прати в нокдаун поне 2 пъти. За съжаление аматьорският бокс все повече заприличва на художествената гимнастика и съдиите имат голямо значение.

Стойка също игра добре, но днес и тя има задачата на Далаклиев - британка, една от най-добрите в категорията... Дано този път победата да е за България.

Сравнението ти между футбол и бокс е неуместно wink.gif Най-малкото, че Далаклиев е капитан на българския национален отбор и се състезава вече една камара години. Вчера беше равностоен на този така наречен 2-ри в света и съвсем спокойно можеше да си го бие. Просто се видя, че физическата му подготовка е по-слаба от тази на англичанина, а и както казах домакините удариха едно рамо.

+Quote Post
freaky
коментар 06 Aug 2012, 15:28
Коментар #10

Primavera player
**

ехх Данчо Йовчев, как ми се искаше да спечели поне бронз. Поздравления за упорития му труд, и нека бъде обект за подръжание на всеки един спортист на планетата. Дълбок поклон Данчо 1a.gif clap2.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 06 Aug 2012, 15:45
Коментар #11

Juventus champion

Добре, че е Тервел, че май друг медал няма да вземем. Кака Станка остана другия шанс smile.gif

+Quote Post
freaky
коментар 06 Aug 2012, 16:25
Коментар #12

Primavera player
**

БЪЛГАРИЯ 3 - 0 ИТАЛИЯ

ЧЕСТИТА ПОБЕДА, БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

Този коментар е бил редактиран от freaky на 06 Aug 2012, 17:33

--------------------

+Quote Post
minkov
коментар 06 Aug 2012, 21:32
Коментар #13

Juventus regular

Коментари: 1 543
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 200

За волейбола нищо няма да казвам все още. Само ще ги поздравя и ще им пожелая успех smile.gif

Като цяло българското участие хич не е добро. Поздравления за Тервел Пулев, жалко за Детелин. Ако онзи не беше британец може би нашето момче щеше да победи. Данчо Йовчев - шапка му свалям. Борците ни не показват това, което очаквахме. Стискаме палци за кака Станка smile.gif А леката атлетика изобщо няма да я коментирам.
Да не забравяме и ансамбъла по художествена гимнастика, от който очаквам медал smile.gif

Като цяло съм доволен от Олимпиадата. Много рекорди в плуването, Фелпс отново показа кой е най-големия в момента, макар и представянето му през тези игри да не е както на предишните. Много хора казват, че взимал химия. Ами то кой не взима??? А и химия, химия, колко да е химия? Това трябва да си го можеш и да тренираш усърдно. Някой от нас да го наблъскат с химия едва ли ще направи световен рекорд smile.gif Същото важи и за Болт. Уникален, набере ли скорост иди го настигни biggrin.gif
Много тъжно ми стана за руските спортни гимнастички. Поразяха ги, за да бутнат САЩ и много плакаха горките. Искаше ми се да ги утеша smile.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Aug 2012, 21:39
Коментар #14

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Пълен крах за България на тази олимпиада. Дано успеем да вземем още някой медал, че само с Пулев ще си е голяма излагация. А натам отиват нещата sad.gif

Супер тъпо ми стана като гледам колко медали спечелиха хората, а ние гледаме жадно само. А преди с колко медали се връщахме.
То не бяха щанги, бокс, борба, гребане, стрелба, висок скок, гимнастика .... sad.gif Всичко съсипаха.

Още някакви минимални надежди има да спасим олимпиядата, ама не вярвам честно казано и ми се реве яко sad.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Aug 2012, 22:31
Коментар #15

Juventus champion

Цитат(Аntonio Conte @ Aug 6 2012, 14:24ч.) *
Сравнението ти между футбол и бокс е неуместно wink.gif Най-малкото, че Далаклиев е капитан на българския национален отбор и се състезава вече една камара години. Вчера беше равностоен на този така наречен 2-ри в света и съвсем спокойно можеше да си го бие. Просто се видя, че физическата му подготовка е по-слаба от тази на англичанина, а и както казах домакините удариха едно рамо.

Склонен съм да споря до колко физическата му подготовка е по-слаба. А за другото - сравних с футбола, защото беше написал, че Далаклиев се "изложи". Да паднеш от втория в света в родната му държава е всичко друго, ама не и излагация. Излагация е да паднеш от Мозамбик.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 06 Aug 2012, 22:45
Коментар #16

Juventus champion

Трета поредна Олимпиада без медал си е излагация wink.gif Самият Далаклиев си го каза "Толкова много труд за нищо".

При положение, че е един от най-добрите и винаги отива готов, а да не може един бронз да вземе какво е? Добро представяне? С тези така наречени добри представяния стигнахме дотам да се радваме на бронз.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Aug 2012, 23:00
Коментар #17

Juventus champion

Лондон е втората олимпиада за Далаклиев wink.gif Първата му беше, когато беше на 21 г. В Пекин не участва, а сега падна от втория в света. Не считам това за провал. А при положение, че боксът е станал като художествената гимнастика и всичко се определя от съдиите, не виждам къде е провалът. Но всеки си има право на мнение, разбира се.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 07 Aug 2012, 00:43
Коментар #18

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Какви провали? Успех е всеки един, който се е класирал изобщо! С такова отношение към спорта в България..и самото класиране си е голям успех. Радвайте им се на тези хора, които сега са там и представят България, защото ако продължава така..не само медали, ами и участие може да не видим wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 07 Aug 2012, 02:06
Коментар #19

Juventus champion

ЧОВЕК Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО СА ГОЛЕМИ МЕЧТИТЕ МУ wink.gif

Това трябва да бъде запомнено от много българи wink.gif Ако за теб и много други е успех хленчето на някакви спортисти - "насрещен вятър" , "ама подготовката", "ама нещо стана с патроните все 8 удрях" за мен не е.

Да отидат 60 човека като Данчо Йовчев винаги ще се гордея и няма да спомена думата провал, но когато насреща виждаш една група надуващи се спортисти без каквото и да било покритие мен лично ме е срам.

В ефира на БНТ се наслушах на какво ли не глупости. Скоро време ще ни убеждават, че 1 бронз е успех. Представям си пък да се радвам на това, че на някого ще му дадат 50 000 само и само да участва на Олимпиада и аз видиш ли да се радвам от този факт. Като тези пари могат да бъдат използвани за много по-сериозни проблеми. Не искам да навлизам в някакви спорове, но просто не мога да приема коментари тип "радвайте се на това, което имаме, че видиш и без него зле".

Банка в Търговище отпуска 10 000лв. на Ивет Лалова, забележете БАНКА ОТ ТЪРГОВИЩЕ, какво има повече да говорим и да слушам как нямало пари за милите достойно представящи се родни спортисти.

Този коментар е бил редактиран от Аntonio Conte на 07 Aug 2012, 02:12

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 09 Aug 2012, 17:04
Коментар #20

Juventus champion

Кака Станка ги разби, дано на финала смачка тая мършава рускиня, която обаче е голяма класа след като тушира за 17с. олимпийската шампионка Жао.

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 6th December 2019 - 02:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team