IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

91 страници V  « < 89 90 91  
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри
masterhp
коментар 21 Jan 2022, 21:09
Коментар #1801

Juventus legend

Група: Фенове
Коментари: 16 518
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 19 Jan 2022, 01:20) *
8 вкарани гола в 2 мача при помощникът му.

Макс се завръща и отново ще гледаме резултати с по 1:0 smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 22 Jan 2022, 13:35
Коментар #1802

Juventus regular

Коментари: 1 010
Регистриран: 24-January 10
Град: Belgrade
Потребител No.: 3 280

Ами какво, ако се окаже, че Алегри просто не може да води мачове? Да кажем, че ги подготвя супер, избира наистина максимално най-добрите и подготвени 11 всеки мач, знаят какво да правят във всяка ситуация, но поради някаква съвкупност от странни причини да не се справя на самия тъч.
Аз харесвам балканския му стил, но може и това да е казус.

И какво, ако Ландучи е някакъв авторитет за играчите или успява да им дава правилните наставления на тъча?

Не че за два мача можем да сравним с 300+ на Алегри, но просто ми хрумна. Гледах и двата мача, а днес сутринта си пуснах репортажите отново. Не мога да опиша точно разликите, но има някакви. Едното е желанието, то е ясно, и е странно, че при Алегри то е по-малко. Но има и други неща. Срещу Рома бяхме плачевни (както и в последните 18 месеца), но освен желанието, духа и още по-трагичните Рома се забелязваше някакво глухо/анонимно/групово лидерство, което не можеш да кажеш точно от кой и откъде идва, но се вижда. Като че ли се бяхме сетили, че сме Ювентус, и че играем за емблема, история и общество, а не за Аллегри, или за победа, или за 4-то място.

Ще ми ме интересно като Алегри се върне, Ландучи да е по-активен и самия той да има повече самочувствие.

+Quote Post
Hennessy
коментар 24 Jan 2022, 13:41
Коментар #1803

Juventus star

Коментари: 4 415
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

huh.gif

Цитат
Треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри заяви, че е доволен от равенството 0:0 с Милан в голямото дерби на кръга в Серия А. Според специалиста, който е водил и “росонерите”, една загуба би утежнила сериозно положението на “бианконерите”. Ювентус върви пети в класирането с 42 точки, докато Милан е трети с 49. Лидер е шампионът Интер с 53.

“Добър мач. Една загуба щеше да ни отдалечи на 10 точки от Милан, което нямаше да е добре. Трябваше да сме малко по-спокойни и концентрирани в половината на съперника. През второто полувреме играхме по-добре. Доволен съм, че момчетата играха като отбор, разбираха кога да контролират топката, как да се бранят и атакуват. Трупаме самочувствие", започна специалистът.

В последните си 12 мача имаме осем “сухи мрежи”, а това е добър знак”, коментира Алегри, който беше развеселен от сравнението на феновете с резултатността на Ювентус под ръководството на помощника му Марко Ландучи. Отборът беше воден от него докато Алегри изтърпяваше наказание от два мача.

В тези срещи “бианконерите” отбелязаха четири гола. “Може би аз съм проблемът. Никога не сме вкарвали четири гола, откакто съм тук”, пошегува се Алегри.

+Quote Post
superniki
коментар 25 Jan 2022, 22:15
Коментар #1804

Juventus champion

Коментари: 5 173
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Слуховете за Нандез ме карат все повече да си мисля, че Алегри може да мисли в посока на смяна на схема 4-3-1-2, където Нандез играе в дясно от тройката, а в единичната е МаКени/Берна.

--------------------

+Quote Post

91 страници V  « < 89 90 91
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 27th January 2022 - 13:25ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team