IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

84 страници V  « < 82 83 84  
Reply to this topicStart new topic
> Кристиано Роналдо, 2018-2021: 134 мача, 101 гола, 5 трофея
masterhp
коментар 06 Sep 2021, 18:27
Коментар #1661

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 14 846
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 04 Sep 2021, 17:54) *
Именно.

Не е нужно някой конкретен да ги вкара, просто ще се разпределят. Стига отборът да заиграе нормално де.

Междувременно аз се надявам, че ще получим едни 6-7 гола бонус от преки свободни удари, след като от три години не сме вкарвали такъв заради егоизма и ината на Роналдо, който отказа да повярва, че не го бива за тази работа.

Дразни ме как се изопачават нещата. Все едно Роналдо е дошъл да играе в някакъв посредствен отбор, който без него няма да оцелее.

6-7 гола от преки е доста! Ако и халфовете ни вкарат общо 25 гола, а не 7 също ще е голямо постижение. В атака очаквам по-скоро равни цифри между нападатели с по около 15, нещо което би могло и Киеза да постигне smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 06 Sep 2021, 20:26
Коментар #1662

Juventus champion

Коментари: 9 087
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

In the deal for Cristiano, Man U will pay Juve €15M up front and then 2 instalments of €3M to be paid from 2025-2026. The deal also includes €8M of potential add ons.
[Fabrizio Romano]

--------------------
Цитат(NUCLEO1985 @ 11 Jul 2021, 22:50) *
Бернардески, Берарди, Инсиние обаче е нападение с коефициент на интелигентност 75. Горе-долу по 25 на човек.

+Quote Post
ventsii
коментар 06 Sep 2021, 21:58
Коментар #1663

Primavera player
**

Коментари: 329
Регистриран: 18-September 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 343

Общо взето "Взимайте го, пък дайте, квото ви е на сърце".

+Quote Post
Pan40
коментар 06 Sep 2021, 22:57
Коментар #1664

Juventus regular

Коментари: 1 119
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Демек взели сме си 29м smile.gif Относно головете преди да дойде Роналдо ги вкарваше Игуаин smile.gif А преди това Тевез. Сега нямаме изявен голмайстор , за сефте от 6г сме без резултатен нападател

+Quote Post
Kirilov
коментар 09 Sep 2021, 23:13
Коментар #1665

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 12 948
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Роналдо е струвал 272 милиона на Ювентус.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Sep 2021, 11:07
Коментар #1666

Juventus hero

И като видиш такива цифри ти идва да се простреляш... определено е могло доста по-добре да се похарчат тея пари.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Sep 2021, 11:13
Коментар #1667

Juventus hero

Група: Admin
Коментари: 10 223
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Черубини е казал, че в седмицата на мача с Удинезе са имали "ясни знаци", че Роналдо ще остане.

“In the week before Udine we had clear signals that he would stay. Managing the situation 3 days before the end of the Mercato was not pleasant, if it had happened a month earlier it would have been better for everyone."

Доста готино изпълнение.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Sep 2021, 11:56
Коментар #1668

Juventus star

Коментари: 4 920
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Какво означава "clear signals", бе, Федерико? По начина, по който гледа? По това как се облича? Как и дали, че и кого поздравява? По-ясен знак от това да говориш с един човек на четири очи и да го питаш какво става, ала Аниели - Чеферин, няма. И явно не е говорено, защото нямаше да е "ясни знаци" ,а "каза". Това ми е ебаси баенето и астрологията, баце. А Роналдо е ясен и да се радва, че Юнайтед дадоха някакви пенита, че както Сити го искаха фрий, така и можеше да се озове отново в зловещия Торино, тренирайки с Алегри. Отделна тема е, че с подобни финанси ние трябва да напъваме всячески да се махне, ако не сме и го правили.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 10 Sep 2021, 12:51
Коментар #1669

Juventus champion

Беше изключително странно, чак повдигна въпроси, когато извози всичките си автомобили.

След това на Европейското, когато го питаха, защото вече имаше спекулации, той не даде отговор. Как си представяте Дел Пиеро да каже "Ще видим"? Ако е ясно, че оставаш, ще го кажеш. Какво има да се гледа, когато желанието ти е да бъдеш част от този отбор?

След това не ъпдейтна Инстаграм с започването на подготовката за сезона.

Реално той действаше и през Реал, когато напусна Мадрид. Не е давал обяснение на Флорентино, даже май дъртият смотаняк разбра последен, че Роналдо е играч на Ювентус. Нали реагира като сгазен и отначало побесня...

През цялото това време португалски и испански източници, които уж са акуратни по отношение на Роналдо, бяха на мнение, че не иска да остава в Ювентус. Даже някъде беше написано, че е съобщил на част от съотборниците си, че напуска (далеч преди да бъде продаден).

Пичагата си тренираше, професионалист е, но май просто чакаше кога ще се случи, а не дали.

Не знам дали се замисляте, че ако не му бяхме подновили договора, а неговият "дом" не го беше прилапал, най-вероятно следващата дестинация щеше да бъде нещо като Милан, Рома или Интер. Този е тотално безинтересен вече, освен за нашата и на МЮ бази.

бтв. А връх на тъпотията беше съобщението, че НЯМА да ходи в РЕАЛ, не че остава в Ювентус.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 10 Sep 2021, 12:52

--------------------
Бернардески, Берарди, Инсиние обаче е нападение с коефициент на интелигентност 75. Горе-долу по 25 на човек.

+Quote Post
JIZAH
коментар 11 Sep 2021, 13:58
Коментар #1670

Juventus star

Група: Admin
Коментари: 2 952
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Аз пак излязох наивен и просто не можех да допусна, че се обяснява само и само да не говорят за Реал Мадрид. А най-вероятно му се е искало доста. Но все още не намирам професионализма... Може би му се е искало да отиде в ПСЖ, но с Меси там нещата не са станали. Нали все пак да стане голмайстор в 4та лига...

Колкото и гола да вкара за мен лично това е срамен период в историята на Ювентус и никога няма да се радвам, че е бил част от отборът ни. Имах ентусиазъм като дойде, но го мразех преди да дойде и след като си тръгна.

Отборът ни ми е доста по-симпатичен без него и естествено пак сме тук... опрени до стената, почти фалирали, половин отбор липсващи и контузени, Джендърбала в центъра на "проекта" и т.н. Аз лично обичам да съм фен в тези моменти, когато е най-горчиво и интересно.

Тази година няма да изтърва мач, статийка и мнение. Game on, както се казва smile.gif

+Quote Post
nikentus
коментар 11 Sep 2021, 16:41
Коментар #1671

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 7 100
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Керубини е разказал надълго и нашироко в интервю (мисля че за Тутоспорт), че Мендеш (агентът на Роналдо) от началото на сезона е предупредил, че търси нов отбор. Проблемът е бил, че до последната седмица на трансферния прозорец не е имало конкретни кандидати и по всичко е изглеждало, че ще изпълни договора си. После стана цялата история със Сити и Юнайтед, и Керубини е трябвало да действа бързо за Мойсе Кийн.

Аз все още съм на мнение, че трансферната, скаутската и селекционната (дълги, сочни договори на средна ръка футбалери) политика са големият проблем, а не че сме имали Роналдо. Вече ако той е основната причина да уволним Алегри и да назначим Сари и Пирло...

+Quote Post
Pan40
коментар 11 Sep 2021, 16:49
Коментар #1672

Juventus regular

Тръгна с гол

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 11 Sep 2021, 16:53
Коментар #1673

God Fuck The Queen

Коментари: 2 663
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Цитат(nikentus @ 11 Sep 2021, 14:41) *
Керубини е разказал надълго и нашироко в интервю (мисля че за Тутоспорт), че Мендеш (агентът на Роналдо) от началото на сезона е предупредил, че търси нов отбор. Проблемът е бил, че до последната седмица на трансферния прозорец не е имало конкретни кандидати и по всичко е изглеждало, че ще изпълни договора си. После стана цялата история със Сити и Юнайтед, и Керубини е трябвало да действа бързо за Мойсе Кийн.

Аз все още съм на мнение, че трансферната, скаутската и селекционната (дълги, сочни договори на средна ръка футбалери) политика са големият проблем, а не че сме имали Роналдо. Вече ако той е основната причина да уволним Алегри и да назначим Сари и Пирло...

Аз съм съгласен с теб, обаче селекционната ни политика от 2018 натам беше свързана с Роналдо. Само виж ресурса, който беше даден за него и дали не можеше този целия ресурс да бъде оползотворен за ребилдването на състава.
А и нали щом Юве може да дава на Роналдо 31 млн защо пък Счесни да не си поиска 7, че и клубът да му ги даде. Все пак плащат на Роналдо, как няма и на другите бастуни с дълги договори и дебели заплати.
Като Игуаин беше най-добре платеният със 7,5 млн евро заплата такива като Счесни ще подпишат и за 3,5. Ако не щеше да е някъде в Уест Хям.

--------------------
GRANDE JUVE! GRANDE ALEX!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 11 Sep 2021, 17:05
Коментар #1674

Juventus champion

Цитат(Pan40 @ 11 Sep 2021, 16:49) *
Тръгна с гол

Тъкмо да си махна плаката му от стаята, сега трябва отново да го залепя

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 11 Sep 2021, 17:08
Коментар #1675

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 7 100
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(Bianco^Nero @ 11 Sep 2021, 16:53) *
Аз съм съгласен с теб, обаче селекционната ни политика от 2018 натам беше свързана с Роналдо. Само виж ресурса, който беше даден за него и дали не можеше този целия ресурс да бъде оползотворен за ребилдването на състава.
А и нали щом Юве може да дава на Роналдо 31 млн защо пък Счесни да не си поиска 7, че и клубът да му ги даде. Все пак плащат на Роналдо, как няма и на другите бастуни с дълги договори и дебели заплати.
Като Игуаин беше най-добре платеният със 7,5 млн евро заплата такива като Счесни ще подпишат и за 3,5. Ако не щеше да е някъде в Уест Хям.

Според мен щом не сме имали ръководство, което е могло да направи качествена селекция с Роналдо в отбора, то и без него пак са щели да се провалят. Говоря за селекция, която е достойна за топ 5 в Европа. Такива Рамзита, Бернардескита, Руганита в състава, провали като Коща... Предъвкана тема, но дали си некадърник с 50 милиона или 150 милиона си е все тая.

Колкото до Роналдо, привличаше внимание към отбора, което ми харесваше, но от друга страна се съгласявам, че тактически е спънка за отборната игра, а и в последно време технически ми се струва, че нивото му е паднало драстично. Ноу регретс за загубата му.

+Quote Post
masterhp
коментар 11 Sep 2021, 17:26
Коментар #1676

Juventus hero

Сега само чакам статиите... Роналдо с два/три гола за победа на Манчо, а Ювентус без него пад губи точки....

Алегри много хубаво се изрази по негов адрес, както и Кебурини. Проблема е, че Роналдо не си тръгна по-рано през лятото, а не че си тръгна.

--------------------

+Quote Post
Pan40
коментар 11 Sep 2021, 17:45
Коментар #1677

Juventus regular

пасна им на тия клетници. Мисля че имат почти завършен отбор (само тренера им куца и Магуаер и може би десния бек също не ме кефи) с резултатен нападател като КР7.

+Quote Post
mrd
коментар 15 Sep 2021, 08:47
Коментар #1678

Juventus regular

Коментари: 2 032
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Ефектът CR7: https://www.insider.com/manchester-united-p...-ronaldo-2021-9

+Quote Post

84 страници V  « < 82 83 84
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th September 2021 - 01:12ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team