IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

32 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Андреа Пирло, "От маестро до мистър"
vench
коментар 08 Aug 2020, 20:11
Коментар #1

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 213
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Андреа Пирло официално е новият треньор с контракт до месец юни 2022 година. Странен избор, но сме длъжни да му стискаме палци да стане нашия Гуардиола или Зидан.

Не знам италиански, но си го пуснах през транслейта.

Този коментар е бил редактиран от vench на 08 Aug 2020, 20:13

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Aug 2020, 20:14
Коментар #2

Juventus hero

Група: Admin
Коментари: 10 536
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(vench @ 08 Aug 2020, 21:11) *
Странен избор, но сме длъжни да му стискаме палци да стане нашия Гуардиола или Зидан.

Само да не стане новия Ферара....... Шансовете за това са по-големи, отколкото да е новият Гуардиола....

Няколко поста от Агрести за избора:

Andrea Pirlo met Andrea Agnelli today - all that's missing is the official announcement hat he will replace Maurizio Sarri. An intriguing and extremely risky choice by the president because Pirlo has no experience as a coach." [Romeo Agresti]

"There were several rumors of names for post-Sarri: some impossible, some who would need to break free from their contracts, some risky. And considering that next season is about to start, Juventus had to make quick decisions." [Romeo Agresti]

"Of course, for the fans it is natural to imagine an initial apprehension with the choice of Pirlo, but in his press conference as a U23 coach he showed clear ideas and a strong desire to prove his worth and do a good job." [Romeo Agresti]

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 08 Aug 2020, 20:19
Коментар #3

Juventus champion

И аз за Ферара се сетих. Признавам си, че тогава бях доста ентусиазиран. Сега гледам на такива рисковани ходове доста по-скептично. Докато не видим работата на Пирло на терена за нас той е като котката на Шрьодингер - едновременно е силен и слаб треньор. Може в много голям филм да се вкараме, ако се окаже, че сме изтеглили късата клечка. С нетърпение обаче очаквам да видя как ще играе отборът под негово ръководство. Всички се надяваме нещо да се промени и да сме намерили точният човек.

Едно обаче е ясно - не сме склонни да вземем чужденец. Щом сега не взехме свободният Почетино, значи вероятно никога няма да видим играч с подобен профил. Парите разбира се също играят в конкретния случай. Което обаче означава, че и Зидан и Гуардиола нямаше да можем да си позволим, дори да бяха без отбор в момента.

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.

+Quote Post
odyssey7
коментар 08 Aug 2020, 20:22
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 5 140
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Успех на Пирло. Времето ще покаже дали ще обоснове скептицизма с назначаването му. Искам Ювентус да побеждава ако ще и чистача да е треньор.

Някой по-добър от мен в прогнозите ще нацели ли дали Андреа ще изкара сезона?

+Quote Post
Sllai
коментар 08 Aug 2020, 20:24
Коментар #5

Juventus bench

Коментари: 601
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Почваме ги. Требълът е сигурен.

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
div
коментар 08 Aug 2020, 20:26
Коментар #6

Juventus regular

Коментари: 1 929
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Само набързо, защото гледам, че се споменават имената на Гуардиола и Зидан, съставите, с които започнаха. Стават, макар че им липсва енергията на Матюиди.

--------------------

+Quote Post
Sllai
коментар 08 Aug 2020, 20:26
Коментар #7

Juventus bench

Коментари: 601
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Цитат(odyssey7 @ 08 Aug 2020, 20:22) *
Успех на Пирло. Времето ще покаже дали ще обоснове скептицизма с назначаването му. Искам Ювентус да побеждава ако ще и чистача да е треньор.

Някой по-добър от мен в прогнозите ще нацели ли дали Андреа ще изкара сезона?

С някой друг нов играч и сме топ. Пирло печели всичко за 2-3 сезона.

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
Hennessy
коментар 08 Aug 2020, 20:29
Коментар #8

Juventus star

Коментари: 4 262
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Нямах и 2 часа радост за уволнението на Сари и те ни сервират това! Това детска градина ли е или сериозна организация?

При свободен Поч се взима човек, който си няма и хабер какво е да си треньор! С какъв акъл се съгласявя изобщо?!

И другото, което е адски дразнещо - ПАК ИТАЛИАНЕЦ! Което значи, че пак няма да атакуваме...

+Quote Post
vench
коментар 08 Aug 2020, 20:29
Коментар #9

Juventus champion

Част от пресконференцията на Пирло при представянето му начело на Б отбора само преди една седмица.

И част от изказването преведено набързо.

Цитат
"Много съм горд да започна едно ново приключение като треньор. Надявам се да повторя кариерата, която имах като играч. Имам същата амбиция. Имам много да уча. За мен това е една нова роля и аз нямам търпение да започна работа. Стартирах треньорски курсове след като прекратих кариерата си. Тогава си помислих "Ще го направя защото рано или късно ще имам възможността да бъда треньор. По време на курсовете имах желание да уча и да разбирам повече.

След дълги години в Милан аз се присъединих към едно ново семейство и тук ми хареса."

Този коментар е бил редактиран от vench на 08 Aug 2020, 20:31

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 08 Aug 2020, 20:31
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 9 212
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Едно е сигурно - човекът наистина е биг тайм легенда.

Мачкаме, дано оставят Гонзало и Сами. Тъпо, че преебаха Мире - можеше Андреа да го шлифова.

--------------------
Цитат(NUCLEO1985 @ 11 Jul 2021, 22:50) *
Бернардески, Берарди, Инсиние обаче е нападение с коефициент на интелигентност 75. Горе-долу по 25 на човек.

+Quote Post
the pendulum
коментар 08 Aug 2020, 20:37
Коментар #11

Juventus regular

Коментари: 2 275
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Ами каквото и да е, Пирло е по-добрият вариант от Сари. Вече дали е по-добър от Почетино, не се наемам с прогноза. Зидан е невъзможен за привличане в този момент. Сега остава да видим какви трансфери ще се направят, защото от това ще зависи дали пак ще отпаднем на осминафиналите в ШЛ догодина.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 08 Aug 2020, 20:38
Коментар #12

Juventus champion

Ювентус го представя с думите "От маестро до мистър". Може някой админ да го добави в описанието под името на темата, готино е biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Beroe_Juve
Коментар #13

Juventus regular

Коментари: 1 892
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Как се качва снимка? Не съм до сега

+Quote Post
div
Коментар #14

Juventus regular

Коментари: 1 929
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Въпросът не е дали Пирло е добър треньор, а това, че ние няма да му дадем никакви предпоставки да успее. Зидан и Пеп започнаха с легендарни състави, при нас единственото легендарно ще са очакванията и имената на няколко играчи, от които е останал по един крайник. Плешивците получиха готови отбори, в които просто трябваше да се пипне с малко по-твърда ръка, а не тотално приключил състав, нуждаещ се от пълно обновяване, което очевидно трябва да стане и без пари. Но е доста важно, че те започнаха с големи състави и малки очаквания, а Пирло - точно обратното. Аз съм дори по-изненадан, че самия Пирло се е навил на това назначение, защото предвид обстоятелствата му се очертава доста сериозен фейл като за начало на кариерата. Пожелаваме му успех, но като гледам, че половината фенове вече се точат да е Гуардиола, ми става зле.

Ранна прогноза - трети/четвърти в Италия и 1/8 финал в ШЛ, ако минем групите.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 08 Aug 2020, 20:39
Коментар #15

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 9 268
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

О, БОЖЕ ГОСПОДИ!!!
Това беше възможно НАЙ-ГЛУПАВИЯ ХОД, който Аниели можеше да направи- да назначиш пълен новак като треньор, само защото носи тежко име.

Леле, от това назначние ме е срам почи толкова колкото от мача снощи. Несериозно е и същевременно е толкова сериозно.
Смехурковци, викате си, той Аниели поел нещата в свои ръце- звъни лично на Пеп, Зидан, Почетино, пък той кво- слязъл по джапанки до долния етаж при Пирло.

+Quote Post
vench
коментар 08 Aug 2020, 20:40
Коментар #16

Juventus champion

Цитат(Beroe_Juve @ 08 Aug 2020, 21:38) *
Как се качва снимка? Не съм до сега

[img.]линк[/img]

без точка

Този коментар е бил редактиран от vench на 08 Aug 2020, 20:42

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 08 Aug 2020, 20:41
Коментар #17

Juventus champion

Коментари: 5 140
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Beroe_Juve @ 08 Aug 2020, 14:51) *
Имате ли усещане, че все едно сме спечелили финал на лига Европа, няква такава еуфория средна ме е обзела. Явно наистина бая голяма грешка с тоя Сари беше. Хубавото е, че е поправена бързо. Макар, че аз бях за уволнението му още преди пандемията, сега можеше да се борим за ШЛ.

post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif Не съм предполагал, че мога да ти съчувствам, но днес е денят на циника.

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 08 Aug 2020, 20:45
Коментар #18

Juventus regular

Коментари: 1 892
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Цитат(odyssey7 @ 08 Aug 2020, 20:41) *
post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif Не съм предполагал, че мога да ти съчувствам, но днес е денят на циника.

Бързо ми мина еуфирията

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Aug 2020, 20:45
Коментар #19

Juventus hero

Група: Admin
Коментари: 10 536
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Донякъде полезно нещо е, че вероятно тарторите са го одобрили и самата обстановка в отбора ще е читава, защото при Сари не е ясно колко добра е била, има някакви информации за конфликти между Сари и играчите. Вече оттам нататък какво ще стане, никой не знае. Пирло е абсолютен новак, но пък в отбора е пълно с футболисти с голям опит. Общо взето ще е някакви сборни усилия между Пирло, Буфон, Киелини, Роналдо и т.н.

Предпоставките за провал са огромни. Шансът да спре серията от титли в Италия - също. Може пък и това да е целта - да направим един нулев сезон, докато Пирло свикне, да го оставим с оправданието "е, първа година като треньор му беше, какво искате" и да се започне някакво постепенно изграждане на нещо ново.

Но пак - абсолютно несериозно изпълнение. Разбирам финансовата криза, всичко разбирам, ама Пирло треньор на Ювентус без да има мач като треньор в Серия С...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 08 Aug 2020, 20:46
Коментар #20

Juventus champion

Коментари: 9 212
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

*дзън, дзън, дзън*

"Ало, кой е?"

"Аниели съм, от Юве".

"Кажи"

"Ела при нас, най-добре управляваната организация сме"

"Нп"

Трети сезон - трети треньор. Култово.

--------------------
Цитат(NUCLEO1985 @ 11 Jul 2021, 22:50) *
Бернардески, Берарди, Инсиние обаче е нападение с коефициент на интелигентност 75. Горе-долу по 25 на човек.

+Quote Post

32 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 28th November 2021 - 02:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team