IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> Билети за Наполи, Как да се сдобия.
BG_tiger1978
коментар 26 Dec 2017, 20:05
Коментар #1

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 11
Регистриран: 26-December 17
Потребител No.: 25 226

Здравейте,
Виждам, че има една стара тема, но не е активна и понеже предполагам въпроса ми е за тук искам да попитам.
Как мога да се сдобия с билети за домакинството с Наполи, което е в края на април? Ясно ще си взема членска карта, въпроса е, че за чужденци дава закупуване само от listticket, а ако е както го описвате само за час два, може и да не се вредя.
Колко билета могат да се купят с една карта, могат ли примерно 3 билета? Има ли сигурен начин, да се уреди билет официално, защото ако останем без билети се обезсмисля пътуването, а всичко останало, като хотели, самолети е пари.
Предварително благодаря на отзовалите се и се извинявам ако темата ми не е за тук.
Go to the top of the page

+Quote Post
Replicant
коментар 27 Dec 2017, 12:18
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 2 278
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Карта можеш да си вземеш за следващия сезон най-рано, та шансът ти е точно онлайн сайтовете за билети.

+Quote Post
BG_tiger1978
коментар 27 Dec 2017, 13:57
Коментар #3

Promising youngster
*

Благодаря, за насоката, макар че в сайта на Юве, пише регистрирай се и вземи членство сега, да разбирам, че ще е за 18/19г. така ли? Има ли някой минал по пътя с онлайн билетите? Гледам поименни са, ще е голямо разочарование да стигна до стадиона и да не мога да вляза, че някакви такива мнения четох.

+Quote Post
Replicant
коментар 27 Dec 2017, 14:34
Коментар #4

Juventus regular

Визирах официалният фен клуб за България.

+Quote Post
BG_tiger1978
коментар 27 Dec 2017, 16:25
Коментар #5

Promising youngster
*

Тогава питането ми пак остава. Мога ли да си взема официално членство, има достатъчно време и с него да се снабдя с билет, без да чакам последният момент с пускането в свободна продажба. Не опира до парите, но да рискувам да не успея да вляза е неприемливо.

Този коментар е бил редактиран от BG_tiger1978 на 27 Dec 2017, 18:43

+Quote Post
Replicant
коментар 28 Dec 2017, 16:58
Коментар #6

Juventus regular

Членството става през официалния фвн клуб, не знам през сайта какви опции има.

+Quote Post
since1897
коментар 28 Dec 2017, 18:40
Коментар #7

Juventus bench

Коментари: 860
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Цитат(BG_tiger1978 @ 27 Dec 2017, 13:57) *
Има ли някой минал по пътя с онлайн билетите?

Няма проблем,два пъти съм ходил така,става.Приятно прекарване в Торино.Ще ти хареса,сигурен съм !!!!

+Quote Post
BG_tiger1978
коментар 29 Dec 2017, 10:26
Коментар #8

Promising youngster
*

Цитат(since1897 @ 28 Dec 2017, 18:40) *
Няма проблем,два пъти съм ходил така,става.Приятно прекарване в Торино.Ще ти хареса,сигурен съм !!!!

Благодаря, надявам се да си прекараме добре. Ще взема официално членство и така ще пробвам с билетите, ако има някакви тънкости, ще се радвам да споделиш.

+Quote Post
BG_tiger1978
коментар 10 May 2018, 17:24
Коментар #9

Promising youngster
*

Така, измина доста време от последното ми писане.
Накратко, на мача с Наполи не отидох, не ми се рискуваше, но за сметка на това посетих предходното домакинство със Сампдория.
Стадиона е уникален, ходил съм на Ноу Камп, на Наполи на стадиона, но този е уникален.
Чувство да се гледа мач на този стадион е страхотно.
По-късно ще опиша подробно всички процедури и перипетии, за да бъде в полза на следващите.
Поздрави от Варна
Форца Бианконери.

Този коментар е бил редактиран от BG_tiger1978 на 10 May 2018, 17:52

+Quote Post
BG_tiger1978
коментар 17 May 2018, 20:52
Коментар #10

Promising youngster
*

Да започна отначало.
Реших да ходя на мач още преди нова година, но трябваше да се подготвя и да проуча как стоят нещата.
Избрах да отида след Великден, въпроса остана на кой мач, опциите бяха две, Самп и Наполи.
Реших, че няма да рискувам за Наполи, поради естеството на предизвиканият интерес към такъв мач с директно касателство към титлата, дори и преди НГ2018 се знаеше, че това ще е възлов мач, така реших, че Сампдория е моят мач.
Взех си членство директно от Юве, блек едн уайт...Пише, че можеш да закупиш до 4-ри билета, но не е вярно, не се подлъгвайте.
За 65 евровото членсто получих ключодържател, шал, мешка, и две подложки за чинии за ядене.
Билети се купуват около две седмици преди събитието, дотогава няма как. С членството има преференции да ги купиш преди свободната продажба за определени места, но само един билет, на приносителят на членството. Понеже бяхме двама, решихме да не рискуваме да вземем един билет и да си останем само с него, заложихме на свободната продажба. Докато пуснаха билетите и веднага изчезнаха, местата бяха ограничени, час по-късно пак пуснаха билети и бинго, две места в сектор 219, нещо като по нашите стадиони сектор "В" на места точно срещу линията на наказателното поле, с две думи идеални, кофти беше, че бяха ред 9 и ред 10, но пък две крайни, т.е един зад друг. На самият мач се отвори възможност и седнахме един до друг. Билетите не бяха евтини, по 115 евро на калпак и с някакви си допълнителни такси от 17 евро станаха горе долу за двамата 480 лева. Стадиона беше пълен, свободни места видях около 20-30 максимум и един сектор, над агитката на Сампдория, явно за да не им мятат на главите отгоре.
Сайта за купуване на билети естествено е Листтикет.
След като попаднахме в центъра на Торино с питане до Цариград, разбрахме, че трябва да се качим на автобус 72, който ходи директно до стадиона, който си е сериозно изнесен извън центъра. На стадиона има Мол в който може ако сте с дамска компания, да оставите да раглеждат и пазарят. Там е и музея, за съжаление, не остана време да го разгледаме. Там е и официалният магазин , малко разочароващо е в официален магазин да видиш етикети с надпис Мейд ин Чайна, пък било то и с холограмни стикери. Оставихме и там за разни неща 200 евро, тук помага и клубното членство с картата, която ти дават имаш 10% отстъпка.
Оказва се, че ако искате да ви е спокойно, трябва да сте доста по-рано около стадиона, не се подлъгвайте, че може като на мач от "А" група да се отиде половин час по-рано.
Отидете навреме, влиза се около два часа преди първият съдийски сигнал, като проверката е тройна. Първо ти проверяват билета заедно с документ за самоличност, дали имената отговарят. Вървите 40-50 мета и се минава проверка през скенер, за опасни предмети. Големи фотоапарати не може, само телефони и сапунерки за снимане. После е последната проверка, дали билета с баркода е валиден и един по един през метална въртяща решетка, тип супермаркет.
Воалла, вече сте вътре. Тук има няколко павилиона пак с официални артикули, има няколко кафенета, бира, сандвичи, чай, кафе, пуканки. Има девойки, които могат да ви изрисуват лицето, като истински фенове, което е безплатно, може да се снимате и с ходещ човек кукла, дегизиран като някои от играчите, при нас беше Игуаин.
На стадиона не се чоплят семки, не се пуши. Който пуши излиза навън, до тоалетните има си места. Излишно е да казвам, че чистотата и организацията е на светлинни години пред родната действителност. Малки, големи, семейства, всички с шалове, шапки, тениски. Всички пеят химна и в началото, и в края на мача, Джиджи е боготворен..пффф беше баш след реванша с Реал, нямам представа какво щеше да е, ако ги бяхме отстранили. След края на мача пак си пеят химна, а излизането става за 3 минути. Пред стадиона чакат 15-20 автобуса, да се изнесе народа към центъра. Бил съм и на стадиона на Барселона и на Наполи, но такава емоция като тук няма. Пожелавам на всеки, който не е ходил да има тази възможност. Ако някой има нужда от още по-подробна информация, насреща съм да помогна , да не се налага както аз да се чудя каква е схемата.
Поздрави на всички и честита седма поредна!!!

+Quote Post
Replicant
коментар 18 May 2018, 21:49
Коментар #11

Juventus regular

Бих ти препоръчал да си вземеш членство в българския фен клуб, почти на всеки мач има прганизирани групи от България, включително мачовете от ШЛ.

+Quote Post
BG_tiger1978
коментар 21 May 2018, 19:36
Коментар #12

Promising youngster
*

Цитат(Replicant @ 18 May 2018, 21:49) *
Бих ти препоръчал да си вземеш членство в българския фен клуб, почти на всеки мач има прганизирани групи от България, включително мачовете от ШЛ.

Kak, къде, кога и колко е членството в Бг фен клуба?

+Quote Post
Replicant
коментар 21 May 2018, 21:35
Коментар #13

Juventus regular

60 лв на година е членството за всеки мач се отпускат билети (или почти всеки), като за брой години във фен клуба и спомагателни дейности - се събират точки и по този начи се приоритизира кой щв вземе билет. Но в сезона има много мачове и все се дорежда.

‎juventusbulgaria.com

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th July 2019 - 22:29ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team