IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

26 страници V  « < 24 25 26  
Reply to this topicStart new topic
> Маурицио Сари
NUCLEO1985
коментар Вчера, 11:46ч.
Коментар #501

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 968
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Нещо ми се струва, че подценявате невероятния и невиждан триумф в Лига Европа май. tooth.gif Той така настойчиво ни беше тикан в лицата в продължение на около 3 месеца, а вие някак не оценявате тежестта на това велико отличие, все пак е европейски трофей. Нужно му е време на човека да си наложи идеите, все пак трябва да научи Роналдо и Игуаин на футбол, нищо, че когато тези двамата играеха в Реал, той още е бил в Гросето, Алесандрия или там в някоя друга паланка. Важното е, че сега те не разбират идеите му. Още 3-4 години и ще свикнат, а тогава ще видим невероятния Сарибол в пълния му блясък, донесъл цял един трофей, спечелен на финал срещу отбор, който снощи отпадна от Олимпиакос между другото.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Teogo0alll
коментар Вчера, 11:59ч.
Коментар #502

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 762
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Определено нещата отиват на лош избор. Все пак има малък шанс сезонът да не е тотал щета... ама наистина много малък.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар Вчера, 12:33ч.
Коментар #503

Juventus regular

Коментари: 1 785
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Цитат(Teogo0alll @ 28 Feb 2020, 11:59) *
Определено нещата отиват на лош избор. Все пак има малък шанс сезонът да не е тотал щета... ама наистина много малък.

Хубаво е да си държите на глупостите, които плещите. Нейма, поне това прави.

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 13:13ч.
Коментар #504

Juventus hero

Коментари: 11 798
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Някой вярва ли, че има шанс Сари да бъде уволнен? Ако паднем от Интер, ако отпаднем от Лион, ако... има ли сила която да накара наще управници да го разкарат по време на сезона? Като знаем каква организация сме и колко сме консервативни на такива теми?

Раниери и след него Чиро бяха уволнение, без да завършат сезона. Тогава беше титана Алесио Секо и Блан. След тези промени дойде и Андреа. 10 години по късно не вярвам да видя уволнен треньор по средата на сезона от Ювентус.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Teogo0alll
коментар Вчера, 13:53ч.
Коментар #505

Juventus regular

Цитат(#8 Marchisio @ 28 Feb 2020, 12:33) *
Хубаво е да си държите на глупостите, които плещите. Нейма, поне това прави.

Какво имаш предвид?
Аз си държа на "глупостта", че на Алегри времето му изтече.
Вече какви ги дроби Сари си е друга бира. Играчи ли му правят бойкот, не го разбират ли не знам.
Щом се стига до такива неща явно нещата не вървят както трябва.
Как да казвам на черното - бяло?

+Quote Post
since1897
коментар Вчера, 16:41ч.
Коментар #506

Juventus bench

Коментари: 895
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Цитат(NUCLEO1985 @ 28 Feb 2020, 11:46) *
Нещо ми се струва, че подценявате невероятния и невиждан триумф в Лига Европа май. tooth.gif Той така настойчиво ни беше тикан в лицата в продължение на около 3 месеца, а вие някак не оценявате тежестта на това велико отличие, все пак е европейски трофей. Нужно му е време на човека да си наложи идеите, все пак трябва да научи Роналдо и Игуаин на футбол, нищо, че когато тези двамата играеха в Реал, той още е бил в Гросето, Алесандрия или там в някоя друга паланка. Важното е, че сега те не разбират идеите му. Още 3-4 години и ще свикнат, а тогава ще видим невероятния Сарибол в пълния му блясък, донесъл цял един трофей, спечелен на финал срещу отбор, който снощи отпадна от Олимпиакос между другото.

Признавам си,аз бях заблуден от тоя факт.Вече ми писна и знам че проблема е в Сари и 3те пипона над него,отказващи да доведат голям тренъор.Алегри не е голям тренъор обаче,няма и да бъде.Хиляди благодарности към този човек,но просто няма стойка и фейс на голям тренъор.Гуардиола,Зидан,Клоп,от италиянците само Индзаги става и май май ще е той следващия smile.gif

+Quote Post
nameless
коментар Вчера, 16:41ч.
Коментар #507

Juventus regular

Коментари: 2 490
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(pinkfloyd39 @ 28 Feb 2020, 10:08) *
Щом Момблано го твърди, значи Сари ще остане 5 години. По-интересното обаче е, ако Сари вземе да ни отърве от присъствието си, Нейма ще продължи ли да пише? hat36.gif juveti3.gif

Ич не ми е за Сари. Живот и здраве и след него ще си драскам, моитe форумни излияния не са се повлияли от футболни фактори, на други хора мненията рязко намаляха. Да видим как ще се отрази на форума първия сезон на Пеп, като дойде лятото - ще има ли требъл? Или да не се окаже, че отборът и тики-така не може да играе post-294-1158668522.gif

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар Днес, 08:15ч.
Коментар #508

Juventus regular

Много ясно, че и тики така не можем. Само че Пеп ще е от тия,на които трябва да им се даде време и един два нулеви сезони са окей.

+Quote Post
Kirilov
коментар Днес, 10:05ч.
Коментар #509

Juventus champion

Коментари: 8 851
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Да взимаме Ди Матео тогава и напред към ушатата. hat36.gif

--------------------

+Quote Post
since1897
коментар Днес, 10:34ч.
Коментар #510

Juventus bench

Коментари: 895
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Добро утро съфорумци,желая Ви мн красив и прекрасен ден.А за Сари да кажа само че е страшен стар огран за задвижване на велосипед.Има го също в автомобилите и шевните машини smile.gif)))

+Quote Post
nikentus
коментар Днес, 11:38ч.
Коментар #511

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 353
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(nameless @ 28 Feb 2020, 16:41) *
Да видим как ще се отрази на форума първия сезон на Пеп, като дойде лятото - ще има ли требъл? Или да не се окаже, че отборът и тики-така не може да играе post-294-1158668522.gif

Това е много добър аргумент. Начинът по който се подготвя селекцията на отбора и футболистите, с които разполагаме не пасват на стила на Гуардиола. Същото важи и за стила на Сари. Затова с всичките му кусури Алегри имаше значителни успехи при нас - защото умееше да се натъкмява към селекцията, която му беше пльосната. Поне аз съм убеден, че треньорите при нас не са имали кой знае какво влияние вурху трансферите, може би де Шилио е едно от изключенията.

Накратко искам да кажа, че треньори като Гуардиола, Клоп и Сари имат нужда от специфични играчи за техния стил на игра. Тъй като при нас решенията за трансфери се правят от ръководството - имаме нужда от треньор, който се натъкмява към наличния ресурс - Индзаги, Зидан, Почетино и Алегри ми се струват от този тип. Дори бих казал, че повечето италиански треньори са от този тип. Сари е едно от изключенията.

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар Преди 44 минути
Коментар #512

Juventus regular

Коментари: 1 106
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Цитат(pinkfloyd39 @ 28 Feb 2020, 10:08) *
Щом Момблано го твърди, значи Сари ще остане 5 години. По-интересното обаче е, ако Сари вземе да ни отърве от присъствието си, Нейма ще продължи ли да пише? hat36.gif juveti3.gif

😂😂😂😂😂😂😂

+Quote Post

26 страници V  « < 24 25 26
Reply to this topicStart new topic
4 потребител(и) четат тази тема (4 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 29th February 2020 - 14:09ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team