IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Даниеле Ругани, 24
vench
коментар 16 Aug 2018, 13:51
Коментар #161

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 722
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Уха! Ще ми е интересно дали с 6 млн. евро заплата ще е резерва на Бардзали и Бенатия пак biggrin.gif И на мен нешо не ми се вярва, но да кажем, че Алегри може да е решил от този сезон да разчита на него. Но да не забравяме, че миналия сезон Ругани не игра много, а сега сме + един защитник, който си идва със статута на титуляр. Според мен Киелини и Бонучи ще получават най-много минути, след тях е Бенатия като първа опция за резерва и ротация, а чак после Ругани.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 16 Aug 2018, 16:44
Коментар #162

Juventus champion

Коментари: 6 164
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Аз пък съм почти сигурен, че Ругани ще играе повече от Бенатия. Всъщност нека не забравяме, че Киелини/Бенатия/Бардзали имат богата история с травмите, а на бонучи му се е случвало да пропуска време заради проблеми също. Ще играе Ругани, а дори да не взима 6 милиона, новата му заплата ще е с увеличение, така че все пак явно е в плановете. На Бардзали това му е последен сезон със сигурност, а Бенатия вероятно също ще остане до следващото лято... или бъдещето му е като резерва. Не мисля, че е чак толкова отчайваща ситуацията. Пък и е страхотен индикатор, че предпочетохме Ругани, който е в пъти по-добър от Калдара. Нека вторият си има характер и да е мъжкар, затова ще изгние в Милан. Да не говорим, че този сезон ще е най-пъстър откъм ротации. Ще спечелим всичко заедно, всеки трябва да е готов. Ще играят всички. Въпросът е да не стигаме до Бардзали в Европа, другото ще се преживее.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 16 Aug 2018, 16:46

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Aug 2018, 17:00
Коментар #163

Juventus star

Коментари: 4 540
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Бардзали vs Мбапе ще е епично, баща срещу син.

--------------------

+Quote Post

9 страници V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2018 - 15:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team