IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

15 страници V  « < 13 14 15  
Reply to this topicStart new topic
> Евро 2012, Полша и Украйна, 8 Юни - 1 Юли 2012
J.T.Ultras
коментар 01 Jul 2012, 23:58
Коментар #281

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 576
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Честита заслужена титла на Испания !
Някак си не ме е толкова яд, въпреки , че винаги съм за Италия, но не съм Италианец.
Съгласен съм и споделям мнението на Патрона няколко коментара назад, а именно за тактиката на Прандели, който винаги ми е бил много антипатичен и страхлив тренер. Дори и за сметка на Киелини, Де Роси си бе задължителен в защитата в 3-5-2 ! Видя се , че Киело не е в оптимална форма и играе НЕ напълно възстановен, иначе би направил поне 1 шпагат при 1-я гол в краката на Сеск. Смените - NO COMENT !!! Разбирам за налагането на наторализирания Каморанези твърдо в национала при пълната липса на десен халф от неговата класа преди години , но да пуснеш Бразилеца Мота и даже да го викаш в национала при положение, че е пълно с вътрешни халфове негов тип...карай, да не се отплесвам... все пак не лошо представяне на Италия.

ЮВЕ над всичко ! faccina21so3.gif ita.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
m17ak
коментар 02 Jul 2012, 00:58
Коментар #282

Juventus regular

Коментари: 1 038
Регистриран: 27-August 10
Град: Дупница/София
Потребител No.: 5 430

Мога ли да попитам кой и защо ми изтри предишния коментар ?

--------------------
Actions speak louder than words do!

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 02 Jul 2012, 02:43
Коментар #283

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Сякаш коментарите на Найкентус и Патрона отразяват най-точно и конкретно мненията и настроенията след този мач, всяко отнасящо се за двете гледни точки отразяващи участието на това Еуро.

Коментари от рода на това , че Бонучи и Маркизио са били най-слаби на това Европейско са повече говорене на изуст и ала-бализми , при все че Маркизио бе с най-високи оценки в първите 2 мача ,където блестеше при 3-5-2то и повечето възможности , което то дава за включване в предни позиции, а Бонучи в мачовете с Англия и Германия бе най-добре представилият се защитник , и самият факт , че дори и след завръщането на Джорджо остана в титулярите, за сметка на направилият супер силни мачове Балдзарети , потвърждава предното по категоричен начин.

Емоционалната обвързаност е хубаво нещо , но трябва да ги има също и трезвият поглед и оценка на ситуацията и реалностите съпътстващи този отбор на Скуадрата. Това, което постигнаха си е много голям успех и за момчетата и за Прандели. Да изнесеш такаваб футболна лекция на най-защитната и плаха Англия (но все пак същата тази неудобна Англия) , която аз съм гледал, както и на соченият от повечето хора супер завършен и широк отбор на Германия , си е постижение, което заслужава адмирации.

Да загубиш от най-добрият не боли, просто ти показва, че има още на къде да се развиваш !! Поздравления за испанците и техните фенове, изиграха мач за учебник, като отборното им движение , както в защита така и в атака , бе доза футбол от най-висша класа !!!

Този коментар е бил редактиран от Del Pi 10 на 02 Jul 2012, 02:46

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
JIZAH
коментар 02 Jul 2012, 09:02
Коментар #284

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 028
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Аз все още не мога да разбера как може да оставиш центъра на испанците, да излезеш с Киелини бек и когато видиш, че една атака не можеш да им спреш в зародиш, решаваш че Ди Натале е човека! Моите уважения към Прандели, но този мач го загуби той! И Бардзата и Бонучи станаха за смях заради неработещата халфова линия, липсата на адекватна преса и отнети топки. Но това няма как да се случи, тъй като вместо с 5 халфа, Италия излезе с 3.

+Quote Post
Black&White
коментар 02 Jul 2012, 09:10
Коментар #285

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Нямаме психика да играем на финали и тази година за пореден път го доказахме.

Италия-От 3 финала на европейско,1 титла.

Юве от сумати финали на ШЛ (7 или 8 ),два спечелени,тази година 2 загуби на финали за повечето играчи на Юве.

Буфон завалията е на път да приключи кариерата си без голяма европейска титла,както на национално,така и на клубно ниво.

Каквото и да си говорим,тези мърляци испанците ни надиграха напълно,а вече след напускането на Тиаго Мота,мача беше решен.Толкова тежко загубен финал няма никакво оправдание.

Реве ми се направо,цяла седмица ще съм болен и най-вече,че мн от играчите на Юве ме разочароваха.

Евала на Буфон,Бонучи и Пирло за играта им през турнира.

Прандели не успя да се противопостави на испанците,макар че имаше възможността да играе с тях вече в турнира и избра грешна тактика с грешни изпълнители,контузени играчи в единадесеторката,грешни смени,абе осра се отвсякаде.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 02 Jul 2012, 12:36
Коментар #286

Juventus champion

Коментари: 7 214
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Black&White @ Jul 2 2012, 10:10ч.) *
Буфон завалията е на път да приключи кариерата си без голяма европейска титла,както на национално,така и на клубно ниво.

Буфон, живот и здраве, има поне още три години на високо ниво, че може би и повече. Това означава, че има да направи няколко участия в ШЛ, а и ще играе на още 2 форума за Италия. Има време за всичко!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Jul 2012, 12:42
Коментар #287

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 450
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Дали от емоции, дали от нещо друго, ама говорите доста глупости. Този отбор на Италия не беше даже в топ 4 на фаворитите преди началото на първенството. Говореше се, че ще стигне максимум 1/4-финал. А стана така, че игра финал. Надигра Испания в първия мач, смачка Англия и Германия, какво искате повече. И аз очаквах повече на финала, Прандели сбърка някои неща, но самите италианци едва ли са си мечтали да играят финал. Само сравнете този отбор на Италия с предишните. Няма ги големите личности, няма я онази харизма, която я имаше 2006 г. например. За голяма купа ти трябват стари кучета. А тук старите кучета бяха само Пирло, Буфон и донякъде Касано и Бардзали. Другите все още не са дорастнали до такова ниво, не са играли чак толкова големи мачове, нямат го този опит.

През 2006 г. в състава бяха Дел Пиеро, Тоти, Индзаги, Канаваро, дори оная пръчка Матераци. Всичките бяха играли много големи мачове преди това. А тук излизат Маркизио и Бонучи срещу сборен отбор на Барса и Реал, които за последните години са изиграли над 10 финала. Просто Испания бяха по-добри и това е. Няма смисъл от драми и подобни неща.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
sleepless
коментар 02 Jul 2012, 14:26
Коментар #288

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

От тоя мач изпитвам такъв яд, какъвто никога не съм изпитвал.
Защото си мисля, че имахме шанс, а мачът така се разви, сякаш сме пълни паляци.
Първо, защото първите им два гола станаха от колективни грешки на защитата ни, нещо, което никога не съм виждал; не един или двама да сбъркат, а по 3-4 човека.
Второ, защото тоя Пръндели обърка идиотски състава, като не излезе със схемата, с която се противопоставихме на Испания успешно в групата, както и с пускането на очевидно невъзстановени играчи...

+Quote Post
miro
коментар 02 Jul 2012, 14:29
Коментар #289

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

Ето и Идеалния отбор на Евро 2012 според УЕФА:

Вратари: Джанлуиджи Буфон (Италия), Икер Касияс (Испания), Мануел Нойер (Германия)

Защитници: Жерард Пике, Серхио Рамос и Жорди Алба (Испания), Фабио Коентрао и Пепе (Португалия), Филип Лам (Германия)

Халфове: Даниеле де Роси и Андреа Пирло (Италия), Стивън Джерард (Англия), Шави, Андрес Иниеста, Серхио Бускетс и Чаби Алонсо (Испания), Сами Кедира и Месут Йозил (Германия)

Нападатели: Марио Балотели (Италия), Сеск Фабрегас и Давид Силва (Испания), Кристияно Роналдо (Португалия), Златан Ибрахимович (Швеция)

+Quote Post
di_miro
коментар 02 Jul 2012, 15:01
Коментар #290

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Испанците бяха подготвени за тази Италия. Прандели трябваше да премине на 3-5-2 на почивката, било то и с Де Роси отзад. Трябваше да опита да промени нещо. Всъщност, кой знае? Може и това да искаше да пробва с влизането на Мота, но нямахме време да разберем...

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
juve_tifos
коментар 02 Jul 2012, 17:20
Коментар #291

Fido alla Juve

Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

От цялата одисея само ще се пре*бе подготовката на основното ни ядро в Ювентус за новия сезон, в който ни предстои още един допълнителен фронт за битка. По големи губещи от Италия може би са само португалците - надали ще се отдаде на друг отбор подобен шанс да надиграе категорично хегемона Испания и да си изпусне златния шанс.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
EXODUS
коментар 04 Jul 2012, 19:59
Коментар #292

Primavera player
**

Коментари: 423
Регистриран: 27-February 11
Град: Штип,Македонија
Потребител No.: 24 513

http://www.youtube.com/watch?v=iot5f5qbAyA...player_embedded аууууу страхотен фер плей ЕВАЛА на Касиляс

+Quote Post
minkov
коментар 04 Jul 2012, 22:24
Коментар #293

Juventus regular

Коментари: 1 543
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 200

Още си мисля за финала. Не мога да си обясня как при положение, че вече един път с 3-5-2 се противопоставяш на Испания и то доста успешно, няма да ползваш същата тактика. И как ще пуснеш Мота при положение, че ти трябват 2 гола. Ами къде са Диаманти, Джовинко дори? Все си мисля, че щеше да е къде къде по-добре. Не казвам, че Италия щяха да бият, но поне нямаше да стане такъв резултат. И все пак Прандели разбира повече от мен и се надявам да си вземе поука и да не повтаря повече грешките си. Но пък като цяло, ако трябва да обобщя - много силно и неочаквано вкл. и от мен представяне за Скуадрата. Играчите на Юве отново доказа кой е най-добрия въпреки грешките в последния мач, за които не бих ги винил. Страхотен хъс от целия отбор и заслужен финал. Дано на световното ни зарадват още повече.

Честита титла на Испания, напълно заслужена. Макар да изглеждаше, че не си даваха много зор, дадоха такъв точно когато трябваше. Но трябва да признаем, че са страхотен отбор. Чакаме ги на световното да им връщаме smile.gif Евала и на играчите им за уважението след края на мача, поздравите между футболистите. Ако не се лъжа и Шави стоеше до Тиаго Мота, когато се контузи.

А за цялото европейско да си призная в началото очаквах да е слабо. Но за щастие бях опроверган. Доста интересни мачове за гледане, жалко че не можах да изкарам някой лев от тях smile.gif Добро впечатление оставиха Чехия, Полша има още върху какво да работи, руснаците трябва да спрат да си мислят, че са голяма работа. За Холандия не знам какво да кажа..май Робен трябва да си вземе 1 година почивка smile.gif Хърватите отново играха силно, повече след 2 години. Франция добре се представиха..1/4 финал, стига им ( много ги мразя тия ) biggrin.gif Португалия също играха силно и можеха дори да стигнат финал при повече шанс, ама можеш ли да забравиш Роналдо на летището biggrin.gif Това не знам колко е вярно де, четох го в един сайт, май спортала беше smile.gif Англия - no comment!

Не ми се мисли какво ще правим на световните квалификации с/у Италия, Чехия и Дания smile.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 05 Jul 2012, 09:41
Коментар #294

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Балотели беше супер зле цяло първенство. Направи 1 мач срещу Германия и го сложиха в идеалния отбор на първенството. Изпусна около 7-8 100%-ви гола още в групите, наговори куп тъпизми и взлезна в идеалния отбор само с ПиАр.

Силна история. Няма нито един защитник от Италия, което е направо смешно !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
yanko
коментар 07 Jul 2012, 17:50
Коментар #295

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

ОТ УЕФА ще получим компенсация за контузията на Киелини по време на Европейското. Тя ще е равна на възнаграждението на играча за периода в който ще се възстанови. Отделно ще има финансови постъпления за клубовете, чиито футболисти са играли в Полша и Украйна.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 14 Jul 2012, 23:05
Коментар #296

Juventus star

Знам, че не е точно тук мястото, но да попитам понеже последната седмица нямах възможност да следя Еврото за юноши до 19 г. - та между кои отбори е финала и ако играят Франция за кога е насрочен да наблюдаваме Погба?

--------------------

+Quote Post
Laudrup
коментар 14 Jul 2012, 23:11
Коментар #297

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Франция отпаднаха от Испания след 2:2 в редовното, 3:3 след продължения (с гол на Погба) и 2:4 след дузпи. Финала е Гърция - Испания (Гърция отстраниха Англия след продължения) и е утре (15.07)

--------------------

+Quote Post
El Patron
коментар 14 Jul 2012, 23:16
Коментар #298

Banned forever

Група: Banned
Коментари: 958
Регистриран: 13-May 11
Град: от Ада
Потребител No.: 24 539

гледах целия мач Испания-Франция 3-3
Погба е машина,капитан,уникален характер,супер шут,отнемаше,а бе класа за възрастта си!
вкара гола за 3-3,а в 120мин направи 20-25метра пас зад защитата по конец,
ама нападателят не съумя да спре и да реализира.......
при дузпите още първата дузпа взе за Франция,
при пропуск на испанците преди това,
без ядове е вкара,със страшно самочувствие! ........... център халф по дяволите.........
тва е втори пълен мач , който му гледам и съм много оптимистично настроен откъм спортно-техническите му качества,
дано и главата да почне да го слуша,
щото напусна Льо Авър,заради ман4о със скандал,после напусна ман4о,заради пари и т.н.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 14 Jul 2012, 23:42
Коментар #299

Juventus star

Супер , мерси за инфото! smile.gif
Жалко , че са отпаднали Франция, искаше ми се да наблюдавам още 1 негов мач. Досега съм го гледал само срещу Атл.Билбао за ЛЕ и в мач на МЮ срещу Норич или някакви от сорта бяха и на мен също много ми допадна играта му. Срещу Билбао целия МЮ бе трагичен втория мач и пича влезна 2-то полувреме без грешен пас почти и с няколко отнети топки. Определено играч с бъдеще, а идването му без пари си е истински удар, САФ едвам преживя това, че го изгуби! biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 14 Jul 2012, 23:42

--------------------

+Quote Post

15 страници V  « < 13 14 15
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th July 2019 - 20:25ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team