IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

37 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Еврофутбол, 100% Главоболин
hri100
коментар 17 Dec 2006, 11:51
Коментар #1

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Ето я и "опасната" темичка. biggrin.gif Понеже работя в "Еврофутбол" и залагам яко, ще се радвам да имам "съмишленици" с които да обсъждаме мачове, коефициенти, абе изобщо да влеземе в "лудницата".
Та за "професията ми"- все едно да сложат за барман-алкохолик! laugh.gif Така е при мене.И в Sportingbet залагам и табла играя и покер...абе голям комарджия съм. biggrin.gif Ама играя с мизерни сумички, така че не съм изгубил мноиго, по малко. biggrin.gif
Общо взето печеля само от таблата-играя на 2 лири до 7 или до 11 и засега имам само победи от 10-на "мача" biggrin.gif
Я да видим сга колко от вас тука са от "моята порода"????И направо да ги почваме днешните мачове, да ги нищим, а?

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
snitch
коментар 17 Dec 2006, 11:56
Коментар #2

Juventus champion

Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Аз и брат ми пускаме или на Еврофутбол или СпортингБет.Аз днес се вьздьржам , но той игра 2ка на Челси и на Реал и единица на Брюж и Вердер .Еспаньол са неудобен сьперник на Реал , но нямаше кой да ме чуе post-294-1159107923.gif biggrin.gif

+Quote Post
hri100
коментар 17 Dec 2006, 12:15
Коментар #3

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Dec 17 2006, 12:56 PM)
Аз и брат ми  пускаме или на Еврофутбол или СпортингБет.Аз днес се вьздьржам , но той игра 2ка на Челси  и на Реал и единица на Брюж и Вердер .Еспаньол са неудобен сьперник на Реал , но нямаше  кой да ме чуе
*

Ето го и първия съмишленик. biggrin.gif И аз не бих заложил за Реал днеска.Както казваш и ти-труден съперник са им.Инече другите стават.
Ето и няколко предложения от мен:
Твърда 2-Интернасионал-Барселона
Твърд Х(ако изобщо може да същвествува подобно понятие biggrin.gif )-Дортмунд-Леверкузен
Твърда 1- Вердер-Волфсбург
Ето ви една не лоша колонка. biggrin.gif
За ентусиастите предлагам 1 на Уест Хям-Ман.Ю. и 1 на Ланс-Лион и Х2 на Атл. М.-Хетафе. biggrin.gifщ
Също така мисля, че Рейнджърс ще биат Селтик в дербито.Просто хем им е ред, хем им се пада, както се казва. biggrin.gif
Предлагам следната колонка:
Интернасионал-Барса 2
Евертън-Челси 2(тука може да играете и победа с 1 гол за Челси wink.gif )
Дортмунд-Леверкузен Х
Асколи- Торино 1

Нека всеки даде подобна колонка и накрая да видим кой е бил най-близо. wink.gif

Ето и няколко мача, които ви съветвам да не "барате". biggrin.gif
Еспаньол-Реал
Рома-Палермо
Ливорно-Лацио
Ман.Сити-Тотнъм

И накрая искам да ви предупредя да не слагате много кинти на моите прогнози, щото рядко познавам.Като Пеле съм в това отношение.

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 17 Dec 2006, 12:15
Коментар #4

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Ами аз вече почти не залагам но се опитвам да познавам знаци и предимно резултати.
В последно време ми е по-интересно да прогнозирам точни резултати.
Някои от най-забележителните ми постижения са в ШЛ - миналата година когато Лион би Реал с 3:0 освен този резултат улучих и още 4, или общо 5 от 7 мача в ШЛ.

Също и познах загубата 3:1 от Милан преди година.

Преди няколко години хващах доста издънки на Барса и Интер - говоря за коефициенти над 10.

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 17 Dec 2006, 12:32
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Цитат
Ето и няколко мача, които ви съветвам да не "барате". 
Еспаньол-Реал
Рома-Палермо
Ливорно-Лацио
Ман.Сити-Тотнъм

1 3.30
1 1.83
Х 2.80
Х 2.80

Коефициента е 47.34 - може да сложа лев, два на тая колонка.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 17 Dec 2006, 14:16
Коментар #6

I LOVE JU

Цитат(hri100 @ Dec 17 2006, 01:15 PM)
Твърда 2-Интернасионал-Барселона
*

Айдеее, твърдата двойка ми "излезна".Не го играйте. post-294-1158668510.gif
Аз ви казах, че съм Пеле.... laugh.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 17 Dec 2006, 14:25
Коментар #7

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Dec 17 2006, 02:16 PM)
Айдеее, твърдата двойка ми "излезна".Не го играйте. post-294-1158668510.gif
Аз ви казах, че съм Пеле.... laugh.gif
*

Барса бяха просто жалки , а тези Интернасионал са от средно европейско ниво.

+Quote Post
hri100
коментар 17 Dec 2006, 14:34
Коментар #8

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Dec 17 2006, 03:25 PM)
Барса бяха просто жалки , а тези Интернасионал са от средно европейско ниво.
*

Ама ти гледа ли мача? Къде го даваха?

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 17 Dec 2006, 14:43
Коментар #9

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Dec 17 2006, 02:34 PM)
Ама ти гледа ли мача? Къде го даваха?
*

да гледах го по нета . Роналдиньо каква мишка беше ...а Гудйонсен какво положение пропусна ... post-294-1159107825.gif

+Quote Post
Dreamer
коментар 17 Dec 2006, 15:07
Коментар #10

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Хахах като стана дума за Барса-Интернасионал и за залагания .....Един приятел от класа ми е някакъв голям фен на каталунците и след първите мачове от групите на ШЛ тази година той беше супер нахъсан и убеден ,че Барса ще бъдат първи в групата си .....Аз реших да се изгъбаркам и викам : Айде на бас за 10 кинта , че Челси ще са първи ..... ....
Така след като прибрах тия пари започнах да слушам от същия човек как Барса щели да стават световни клубни шампиони : Аз между другото също мислех ,че Ронито и компания ще вземат този трофей , но като видях ентусиазма в очите на моя съученик реших отново да се пошегувам с него ( макар ,че този път мислех , че шегата е за моя сметка) ...Та викам му : Ай на бас ,че Барса тоя турнир няма да го спечели пак за 10 лева ... И той такъв вика : Айди де, тъкмо да си върна парите post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Сега като видях резултата направо се просълзих....

Иначе и аз играя постоянно Еврофутбол ... за неска фиша ми е
1 на Карлсруе 1.45

2 на Юве Стабия 2.50

2 на Челси 1.50

За немците и Челси няма какво да се обосновавам това са им must win games, а нашите съименници от Серия С1Б гостуват на последния Джулианова , който досега е спечелил едва 5 точки .....Не гарантирам ,че тия мачове ще излезнат, но все пак да споделя мнение и браво на hri100 за "опасната темичка"
Тук обаче имам едно предложение ...тъй като Еврофутбол си имат отделен форум , защо не прекръстиш темата на "Залагания " или нещо подобно ...Както и да е тва не е чак толкова важно....

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Hristo
коментар 17 Dec 2006, 15:41
Коментар #11

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Ами аз отскоро залагам,но предимно в СпортингБет.Пробвах на няколко пъти Еврофутбол и 3 пъти все един мач ме прецакваше,при положение,че познавах 10-12.Единия път изпуснах 116 лв заради един мач Грьонинген - Ден Хааг 2:5 blink.gif mad.gif angry.gif и си умрях от яд.Оттогава само в СпортингБет - хем по-удобно,хем по-цивилизовано,а и коефициентите сякаш са по-високи.
Не съм хазартна личност и затова залагам по 1 евро на 5-6 твърди мача и очаквам печалба 3-4 до 5 евро,което ме устройва.Не играя,защото толкова спешно ми трябват пари,а просто ей така,за спорта,за емоцията,пък и след време току-виж съм понатрупал "състояние" в сметката си rolleyes.gif
Днеска примерно пуснах за Бешикташ,Вердер,АЕК,интер blush.gif Карлсруе и Порто единици,с 1 евро и чакам 4,33 евро.Вчера от 5 мача взех 2,46 евро пак с 1 евро cool.gif и така.
Успех на всички тотаджии!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 17 Dec 2006, 15:54
Коментар #12

I LOVE JU

Цитат(Dreamer @ Dec 17 2006, 04:07 PM)
Тук обаче имам едно предложение ...тъй като Еврофутбол си имат отделен форум , защо не прекръстиш темата на "Залагания " или нещо подобно ...Както и да е тва не е чак толкова важно....
*

post-294-1159107481.gif
Aми bianconero ми предложи това заглавие и ме накефи много и затова.Освен това незнам как да я прекръстя.Пък и малко безплатна реклама на Евробалъците. biggrin.gif

Цитат(icaka @ Dec 17 2006, 04:41 PM)
Не съм хазартна личност и затова залагам по 1 евро на 5-6 твърди мача и очаквам печалба 3-4 до 5 евро,което ме устройва.Не играя,защото толкова спешно ми трябват пари,а просто ей така,за спорта,за емоцията,пък и след време току-виж съм понатрупал "състояние" в сметката си
Успех на всички тотаджии!
*

post-294-1159107481.gif
Хе хе, ми то ако играеш за пари си загубен според мен.И аз играя за спорта, ама то се понатрупват загубите. biggrin.gif

ПП:И втория мач ми "излиза". biggrin.gif Селтик водят на Реинджърс 1:0 70мин. някъде. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 17 Dec 2006, 15:55
Коментар #13

God Fuck The Queen

Коментари: 2 422
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Аз също играя доста Еврофутбол,ма с малки суми,само за тръпката и емоцията.Иначе за днес съм играл
Асколи-Торино Х
Парма-Киево 1
Катаня-Емполи 1
Реджина-Самп 1

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Hristo
коментар 17 Dec 2006, 16:00
Коментар #14

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

На такива дербита аз никога не играя.То пък прозвуча,сякаш залагам от 10 години blush.gif Мисълта ми е,че тези кръвни,градски дербита въобще не ги поглеждам в колонката.Ама пък и както казах не съм хазартна личност.3-4 евро печалба са ми предостатъчно smile.gif Много се поколебах за Рома-Палермо днеска,ама не се престраших.На 1.85 за Рома...единица ми се вижда,ама като става въпрос за пари 1Х2 го виждам biggrin.gif Пък и си спомням Милан-Палермо как завърши rolleyes.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 17 Dec 2006, 16:01
Коментар #15

I LOVE JU

Ето и моята "поправка":
Асколи-Торино 1
Дортмунд-Леверкузен Х
Рекреативо-Севиля 2
Ланс-Лион 2
За последния мач-смених го в последния момент, даже горе съм писал, че Ланс може да изненадат Лион, ама просто не ми даде сърце да пиша против отбора, който ми е донесъл толкова много печалби. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 17 Dec 2006, 17:48
Коментар #16

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Еми момчета моят фиш излезе днес ...благодарение на Франки Лампард и Дидие Дрогба , както и на лудите южняци Юве Стабия , които изоставаха с 0-1 на полувремето ,но като същински отбор ,носещ името Юве , успяха да обърнат .....Та 58 левчета в моя джоб ...А да не забравя да кажа мерси и на Карлсруе ....Айде дано така печелившо да се продължи....

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 17 Dec 2006, 22:44
Коментар #17

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Цитат(hri100 @ Dec 17 2006, 12:51 PM)
Ето я и "опасната" темичка. biggrin.gif Понеже работя в "Еврофутбол" и залагам яко, ще се радвам да имам "съмишленици" с които да обсъждаме мачове, коефициенти, абе изобщо да влеземе в "лудницата".
Та за "професията ми"- все едно да сложат за барман-алкохолик! laugh.gif Така е при мене.И в Sportingbet залагам и табла играя и покер...абе голям комарджия съм. biggrin.gif Ама играя с мизерни сумички, така че не съм изгубил мноиго, по малко. biggrin.gif 
Общо взето печеля само от таблата-играя на 2 лири до 7 или до 11 и засега имам само победи от 10-на "мача" biggrin.gif 
Я да видим сга колко от вас тука са от "моята порода"????И направо да ги почваме днешните мачове, да ги нищим, а?
*

много хубаво правиш че не играеш с големи суми че бели големи стават biggrin.gif

аз вече се отказах от тая работа , един път зех 15 лева и след това се отказах , щото вече само мангалите залагат , а не ми се вре при тях ! dry.gif

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 18 Dec 2006, 10:13
Коментар #18

Juventus star

Коментари: 4 001
Град: София
Потребител No.: 33

Здравейте и от мен Тото маниациsmile.gif

Аз редовно си пускам Еврофутбол и Спортингбет - може би всеки ден, но различно в зависимост от мачовете и коефициентите. Играя предимно на по-малки коефициенти и с 10-20 лв хващам по 100-120. Играя съшо задължително и точни резултати - понякога познавам например 3 от 5 ама аз все ги играя права колонка с надеждата веднъж да хвана дивото и да строша Черепа, ама на...
Вчера играх 1 на Карлсруе, Левадиакос 1, Тотнъм 2, 1 на Твенте, 2 на Дуисбург с 10лв права колонка и взех 150 кинта. Обаче вечерта нещо не излязоха Ланс и Еспаньол и двата ги играх Х, а другите в колонката излязоха както трябва - 1 на Рома, 1 Атлетико М, 1 Зулте Варегем. Ако ги бях хванал щях да прибера още към 290 кинта с 5 лв залог права колонка. Но какво да се прави... доволен съм и на печалбата която взех по-рано през деня.

Тоя пост стана малко като хвалене dry.gif , ама и аз бих се радвал да обсъждам с някои мачове.

Много хубава тема aa_juve.gif

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 18 Dec 2006, 10:23
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 4 001
Потребител No.: 33

Забравих да попитам - някой да има предложения за днешните мачове. Понеже не е голям избора - аз мисля да играя точни резултати -

Спортинг Брага - Боависта - 2:1
Мюнхен 1860 - Ауе - 2:2
Фулъм - Мидълзбро - 2:1

Коефициента е към 450 -500 права колонка. Ако ги разиграете в система - 2,3 от 3 с левче на колонка(общ залог 4 лв) може да приберете не лоша сума.

Това са моите предвиждания за днес. Не искам да ангажирам никой с тях. Просто така ги виждам мачовете. А ако искате може да ги играете на значи като се получава отново доста добър коефициент - около 10.

Бих желал да чуя нечие мнение или да обсъдим мачовете от днес tongue.gif
Успех на всички

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
meo
коментар 18 Dec 2006, 10:36
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

На последък ми се заформя една мисъл за залагания в главата post-294-1159107923.gif
Идеята ми е да сложа някаква голяма цифра на някой "сигурен" мач с коеф. 1.2 - 1.3. Все пак 20-30% от голяма сума са си голяма сума и след това да почна да играя на същия прицип със спечеленото. Но гледам да си я избия тая идея от главата, че до сега не съм печели от еврофутбол(играл съм 2-3 пъти) и ще взема да си изгубя парите и тогава жената ще ме утрепе wacko.gif biggrin.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post

37 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 8th December 2019 - 02:11ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team