IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

162 страници V  « < 160 161 162  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
pinkfloyd39
коментар 06 Jul 2020, 14:02
Коментар #3221

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 601
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

хОдисей към Джийз:

Go to the top of the page

+Quote Post
outbreak
коментар 06 Jul 2020, 14:13
Коментар #3222

Juventus regular

Коментари: 2 320
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Цитат(The Drunken Master @ 06 Jul 2020, 11:31) *
За Тевез - ОК, ама Игуаин след дебютният сезон, каква следа пък е оставил толкова ?! Освен, че по едно време се търкаляше...

не го знам колко се е търкалял но заши редица важни голове, включително и късния гол срещу интер, който на практика ни донесе титлата през '18.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 06 Jul 2020, 14:14
Коментар #3223

Juventus star

Коментари: 4 119
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(pinkfloyd39 @ 06 Jul 2020, 14:02) *
хОдисей към Джийз:

Просто Трезеге заслужава да е в онази групичка от велики франсета.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 06 Jul 2020, 16:46
Коментар #3224

Juventus regular

Коментари: 1 881
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Ако играем в 4-3-3 един Алаба би бил адски полезен в играта от ляво на халфовата линия. Виждат се мъките на Рабио и Матюиди, когато им се налага да играят в позицията освободена от Роналдо.

+Quote Post
JIZAH
коментар 06 Jul 2020, 19:10
Коментар #3225

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 377
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат(odyssey7 @ 06 Jul 2020, 14:14) *
Просто Трезеге заслужава да е в онази групичка от велики франсета.

По принцип не съм му най-големият фен, но си абсолютно прав - заслужава! smile.gif

Иначе, Пинк, по-голямо наказание от това Зебина да те сочи с пръст е само и единствено главата.

Сори, не се сдържах. Сега остава само Тео да влезе и да каже нещо за алергията biggrin.gif

+Quote Post
Teogo0allll
коментар 06 Jul 2020, 19:18
Коментар #3226

Primavera player
**

Коментари: 261
Регистриран: 27-January 08
Потребител No.: 869

Принципно за Алегри нещата трябва да са или добро или нищо, но някак си не мога да му простя последния сезон smile.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 06 Jul 2020, 22:40
Коментар #3227

Juventus champion

Коментари: 7 601
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Ее, защо така за Трезеге? Аз го обожавам. Няма да забравя онзи мач между Монако и консервите през март 1998. Давид се пребори, използвайки мощната си физика, с онова недоразумение Рони Йонсен, след това някой му я пусна, а вече как нацели топката, буквално я унищожи. По това време - в онзи сезон - тъкмо изгряваше, но гледайки попадението, просто бях сигурен, че този пич ще стане един от големите. Такъв шут съм виждал само още няколко пъти - и обикновено е бил или Трезеге, или Роналдо. А тогава на него се падна да замени Сони Андерсон, който си правеше каквото искаше във Франция (и го продадоха на Барса).

Един от футболистите, които исках да играят за Ювентус и за които съжалявам, че не са вечни. Обаче днес не ми е приятно, когато отварям всякакви класации - за величия, за символи и така нататък, пък в тях едно и също. Разбирам донякъде логиката, но не мога да приема, че има няколко играчи, които са тотално забравени. Други пък са увековечени твърде пресилено. И Трезеге е в първата група, заедно с Раул и други трима голаджии, които са единствени по рода си - Шиърър, Батистута и Нистелрой. Сред тези футболисти, които няма да видиш в класации, попада и Виали, който си беше синоним на животно. От друга страна, по някаква логика нещото Дидие Дрогба се оказва според справката, че е един от най-грандиозните, което е яко несериозно, особено ако ще отсвирим половината нападатели, които бяха Левандовски преди Левандовски.

Ювентус никога не е била арената, в която талантът ще изпъкне напълно статистически. Венч се жалва често, цифричките ги няма, ама от началото на 2001-2002, та до финиша на 2005-2006, Трезеге вкара 26 пъти за нас в Европа в 39 срещи. На днешните дечурпя това сигурно им е яко мех, защото Байерн излизат и бият някакви туристи с по 7:0, но е важно да се вземе епохата под внимание. Доста моШно представяне. Като махнеш последните 3 сезона, в които бяхме слабички, а Трезеге имаше и травми, има 160 попадения в 280 мача. За Франция повече попадения са вкарали само Анри, Платини и ъъъъ Жиру. Но пък в по-новата епоха само Папен има по-добър процент на отбелязани голове за мач. Световна купа, Европейска купа, която Трезеге донеса (тук трябва да благодари и на Дел Пиеро всъщност), голмайстор на Калчото, футболист на годината в Калчото, а не просто чужденец на годината. И големият парадокс е, че Трезеге винаги ще бъде помнен с това, че пропусна на финала на Световното 2006 и на финала на ШЛ през 2003. От друга страна, Трезеге, който прави дебюта си в Европа през 95, до 2011 има една изпусната дузпа иначе - когато онзи противен отбор на Рома (с Оливие Дакур, баце) ни би с 4:0. Следващият му пропуск е през 2011 в Испания. Иначе е отбелязал 13 пъти от бялата точка. С дузпите е голяма ирония. Невъзможно беше Баджо да изпусне. Общо взето беше невъзможно и Трезеге да не реализира тези два пъти.

#surce
#sulzi

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 07:36ч.
Коментар #3228

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 169
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Според "Екип" се интересуваме от Лаказет, който щял да напуска Арсенал. Atletico & Juventus have started the contacts to sign Lacazette & they’d like to include some players in the deal. (L’Equipe)

Докато не вземем нападател, ще ни свържат с всеки възможен нападател в Европа. И накрая ще е Милик. А за Милик се твърди, че те искат Бернардески, ние им даваме Ругани.

И поредните слухове за Милинкович-Савич... Коя година вече стана, този все напуска и накрая все си стои в Лацио.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Teogo0alll
коментар Вчера, 07:42ч.
Коментар #3229

Juventus regular

Коментари: 1 957
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Ако ще са 30 годишните печките от Арсенал с надути цени, наистина по-добре Милик с размяна я Ругани, я Берна и без това и двамата са безполезни.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар Вчера, 14:27ч.
Коментар #3230

Juventus regular

Коментари: 1 881
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Няма футболист на Арсенал, който да искам в Юве...

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 16:35ч.
Коментар #3231

Juventus champion

Коментари: 5 713
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(NUCLEO1985 @ 07 Jul 2020, 08:36) *
Според "Екип" се интересуваме от Лаказет, който щял да напуска Арсенал. Atletico & Juventus have started the contacts to sign Lacazette & they’d like to include some players in the deal. (L’Equipe)

Докато не вземем нападател, ще ни свържат с всеки възможен нападател в Европа. И накрая ще е Милик. А за Милик се твърди, че те искат Бернардески, ние им даваме Ругани.

И поредните слухове за Милинкович-Савич... Коя година вече стана, този все напуска и накрая все си стои в Лацио.

И аз мисля, че накрая ще е Милик. Да се свършва по-бързо и това е, защото ми се струва предизвестено. Не е лош нападател, но не ми се виждаше като човекът, който ще ни съживи атаката някак си. Иска ми се да потърсим страйкър, който ще се бори за 20+ гола, а не за десетина, колкото очаквам от него в Ювентус. Но трансферът просто е нарисуван заради Сари и заради това, че по принцип обичаме най-сигурния вариант с футболисти от Серия А.

Иначе в интерес на истината за Ругани би било направо бомба, но и за Бернардески не е изобщо лошо. Просто това ще значи запълнена квота на нападателите в Ювентус и ако не изберем правилния човек, ще страдаме.

Този коментар е бил редактиран от vench на Вчера, 16:36ч.

+Quote Post
ribery
коментар Вчера, 17:16ч.
Коментар #3232

Juventus bench

Коментари: 662
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Абсолютно нищо не можах да си спомня за Милик . И изгледах клипчето с бомбастичното "голове и умения" и не видях много и от двете. Снажен чукундур без грам игра 1 на 1. Йоренте 2 и точно като свободен трансфер би бил икономически и спортно-технически рентабилен. Все някой ще разпознае Баджо под татуировките на Берна, а парите, ако ще се дават, да са за Хаааланд ...и свинчото му, щом трябва

--------------------

+Quote Post
Pan40
коментар Вчера, 17:44ч.
Коментар #3233

Primavera player
**

Коментари: 197
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Средна работа е Милик. Бих го приел , ако докарат един от Погба/СМС или Канте.

+Quote Post
JIZAH
коментар Вчера, 21:17ч.
Коментар #3234

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 377
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Абе така като гледам стартовите състави все едно ме блъска - пълна леш по бековете, същата работа в халфовата линия и нямаме нападател.

Какво точно лято ни чака до тук?

Бекове - връщаме Пелегрини? Ляв бек чек. Десен - Квадрата е време да потегля. Данило за резерва бива, нищо повече.

Халфове - търсим заместници на Блез, Сами, а защо не Рабио и Рамзи? Не знам кой ще дойде, някой идеи, поне реалистични?

Нападатели - пълна мъгла. Милик или някой друг анонимник.

Трябват ни поне 3ма играчи, а ако ще играем на бартери мисята става абсолютно невъзможна.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Днес, 10:12ч.
Коментар #3235

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 169
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Manchester City and Juventus have moved ahead of Barcelona in pursuit of Wolves winger Adama Traore, sources have told ESPN.

Около този се шуми много, но аз съм му гледал един мач. Така или иначе някъде видях цена 80 млн. паунда, които ние няма да дадем.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар Днес, 10:17ч.
Коментар #3236

Juventus champion

Коментари: 9 318
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

По-близо е до ръгбист, отколкото до футболист.

--------------------

+Quote Post
ribery
коментар Днес, 11:06ч.
Коментар #3237

Juventus bench

Коментари: 662
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Цитат(Kirilov @ 08 Jul 2020, 11:17) *
По-близо е до ръгбист, отколкото до футболист.

Това е добре - ръгбистите нямат еквивалент. А щом е бил в школата на Барса, сигурно и топката може да рита. Ама тия пари?? Честно казано писнало ми е от точно войнишки подстригани ролеви играчи - има много полза от тях, защото са добре дресирани и спазват дисциплина. Но искам и играчи, които да късат синджира със зъби. Ама тия пари?? Ъъъпсурт е да го мислим, ако ще искат 80-90 smile.gif

--------------------

+Quote Post

162 страници V  « < 160 161 162
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 8th July 2020 - 16:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team