IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

34 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Мохамед Сисоко, 2008-2011: 100 мача, 3 гола
blagoy_sim
коментар 17 Nov 2006, 17:00
Коментар #1

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Момо Сисоко - новия играч на Юве:

Име: Мохамед Сисоко

Роден: 22.2.1985г.

Височина: 1.89 см.

Позиция: Дефанзивен халф

Клубове за които е играл:

Оксер 2002-2003 - голове - 0 мачове - 0

Валенсия 2003-2005 - голове - 0 мачове - 45

Ливърпул 2005-2008 - голове - 1 мачове мачове - 51

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Полузащитникът на Ливърпул Момо Сисоко е една от основните трансферни цели на наставника на Ювентус Дидие Дешан за следващия сезон, съобщава в. "Corriere dello Sport".

Според изданието фрeнският специалист иска да изгради състав, в който да бъдат привлечени още Хавиер Масшерано (Уест Хям) и Рио Мавуба (Бордо).

Сисоко се смята за едно от най-успешните попадения на Рафа Бенитес, откакто дойде на "Анфийлд роуд", и едва ли испанецът ще се раздели лесно с национала на Мали.

Тоя наподобява по стил на игра Виейра, обаче много куц кон бре - постоянно контузен.

Този коментар е бил редактиран от hri100 на 02 Feb 2008, 00:49

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.
Go to the top of the page

+Quote Post
wonderfull
коментар 17 Nov 2006, 17:21
Коментар #2

Scouted
*

Коментари: 82
Регистриран: 27-October 06
Град: лясковец
Потребител No.: 221

оф тоз е маса слаб пове4е няма да пи6а 6тот се нервя mad.gif

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 18 Nov 2006, 08:11
Коментар #3

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Цитат(Rumbeti @ Nov 17 2006, 12:28 AM)
Благой не знам дали знаеш,ама фамилията Аниели до сега пари на ръка на клуба много отдавна не е давала,тъй като дият са много зле напоследък(последните 10тина години-и сега се надяват на тва пунто да ги измъкне ако не ги взимат фолксваген).Сега за първи път от много време вадят загубите на клуба от джоба си-130 млн..Не че фамилията не е поддържала клуба но не и с пари на ръка.Така че Аниели не са фактор за трансферите , пък и ако погледнеш в миналото ще видиш че никога не са се бъркали в трансферите.

А за скъпите играчи-Юве найстина не са взимали супер скъпи играчи-ама и по-добре.Повечето ние сме ги направили това което са.И Дел Пиеро и Зидан сме ги взели по - млади а не като смешниците от Реал.

Давид Вия ако го вземеме ще ви кажа,че това ще е най-добрият трансфер на Юве от много време насам.Заедно с Буфон и Виера.Последният обаче се оказа изменник най-страшен smile.gif
Освен Вия и младежите и не толкова младите французи са много,много офертни според мен.Що  е французин все е оставил следа в Юве.
Аз се надявам Капо да се върне , пък и четох че и Дешан бил доволен от развитието му.
Още един в центара ни трябва и едно младо и надъхано нападателче ни трябват и сме екстра!
*

oтностно ФИАТ си в огромна грешка , но ще ти обясня ако не си съгласен с твърдението ми защото до сега писах половин страница и нещо натиснах и се истри и се нервирах!

Мавуба май е халф , а Сисоко е дърво ! wink.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Nov 2006, 09:40
Коментар #4

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Цитат(Angel Pantchev @ Nov 18 2006, 06:11 AM)
oтностно ФИАТ си в огромна грешка , но ще ти обясня ако не си съгласен с твърдението ми защото до сега писах половин страница и нещо натиснах и се истри и се нервирах!
*

Няма грижи.И аз така като пиша и се нервирам като го изтрия без да искам.Направо озверявам.
А можеш да ми обясниш,щото четох че ако фиат не им тругнат продажбите с тва пунто ще са много назад с матеряла и щели (тука вече не съм сигурен че са точно фолксваген) фолксваген май да ги погълнат!Как звучи само-ПОГЪЛНАТ smile.gif smile.gif smile.gif
А иначе за Аниели съм абсолютно убеден-за първи път вадят така пари на ръка!Преди никога не се е слу4вало.

Сисоко дано не го вземеме ! Нещо не ми допада . Не е чак дърво ама е слабичам за Юве.
Мавуба става.Ама най-много искам да вземеме Масчерано.Много ме кефи тоа идиот.И сега се надявам нищо да не направи в Уест и да го земеме евтино.Сигурен съм че в Италия ще е машина!
Ма ми се иска и някой по-известен да налазиме.Няква яка звезда!А дано !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
hri100
коментар 29 Dec 2006, 14:32
Коментар #5

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Drago @ Dec 29 2006, 02:06 PM) *
Ювентус иска Мохамед Сисоко

Сделката може да се осъществи през януари
Мениджърът на Ювентус Дидие Дешам проявява интерес към бранителя на Ливърпул Мохамед Сисоко. Бранителят на Ливърпул е ключова фигура в отбора на Ливърпул и едва ли Бенитес ще се съгласи на сделка.

21-годишният халф отсъства от футболните терени, тъй като е извади рамото си в среща за Купата на английската лига.

Сисоко, който премина в Ливърпул през юли 2005 година от Валенсия, пропусна голям период от сезона, тъй като имаше проблем с окото, получена по време на успеха на тима си над Бенфика с 1:0 в мач от Шампионската лига.

Нека да си остане "ключова фигура в отбора на Ливърпул".... post-294-1158668614.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 29 Dec 2006, 15:22
Коментар #6

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Абе Момо Сисоко е доста стабилен ама има и по-добри. :Faccina2:

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 29 Dec 2006, 20:41
Коментар #7

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

много хора вече станаха ми се струва , сега и момо сисоко , ми не е лош , но не е за ЮВЕ , Хунтеллар ми се струва перфектен в нападение а Масчерано е много по добър от Момо

--------------------

+Quote Post
lub4o
коментар 15 May 2007, 14:36
Коментар #8

Primavera player
**

Коментари: 392
Регистриран: 13-April 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 464

сега малко на български smile.gif

ЮВЕНТУС ИСКА СИСОКО

"Бианконерите" са решили да засилят мощта на халфовата си линия за следващия сезон, когато ще се върнат отново в Серия "А". Ръководството на клуба е набелязало националът от Мали, след като полузащитникът на Вердер Торстен Фрингс продължи договора си с германския клуб.

22-годишният играч е смятан за новия Патрик Виера, който след скандала "Калчополи", миналото лято, премина в шампиона на Италия Интер. Предполагаемата цена за полузащитника на "червените", която ще трябва да плати Юве, ако иска да го привлече, е 9,5 милиона евро.

Мохамед Сисоко премина в състава на Европейския шампион от преди две години през 2005-а от Валенсия.

Сисоко миналата година беше ритнат в окото в мача с Бенфика и беше изън игра . Даже се говорише че повече няма да играе и че ще има големи затруднения , но той се върна по-мощен от преди доказателство за това е мача с Барса като не даде шанс на техните звезди да минат през него

+Quote Post
MartineZz
коментар 16 May 2007, 09:28
Коментар #9

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Сисоко го одобрявам. Идеален вариант е за централен дефанзивен халф. Огромен, мощен, перфектен в единоборствата, млад и с бъдеще. Масчерано, който и ние много искахме го измести, а да не забравяме, че пуул купи и още един играч към който имахме интерес преди 8-9 месеца - бразилеца Лукас. И така в пуул централните полузащитници стават множко: Джерард, Алонсо, Масчерано, Лукас, Сисоко. При това положение може да се разделят с един от тях и той може да е или сисоко, или алонсо.
Киву е добър играч, по-добър от всички защитници, които имаме ние

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 16 May 2007, 12:26
Коментар #10

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Незнам, мен Сисоко нещо не ме вдъхновява, но определено е по-добре от Макелеле. И тоя Алмирон откъде го измислиха незнам. Искам мнението ви за Мадуро, че се чува и за интерес към него. Честно казано нямам никви впечатления за играта му. Rumbeti незнам...може и да си прав за Хунтелаар, на мен просто не ми допада както не ми допадаше и Ибрахимович и се видя че едно е да си добър в Аякс, друго е да водиш атаката на Юве в Италия. Определено имаше добри изяви но в повечето случаи беше доста ялов, свикнал на индивидуална игра в Холандия, където можеше да си позволи това. Между другото...не виждам някой да е коментирал за Роки. Мисля че той ще е класно попълнение и се надявам наистина да го привлечем. Що се отнася до Киву... верно е по-добър от всички защитници които имаме в момента, обаче ако прави такива грешки както срещу Ман. Юн. на Олд Трафорд...айде чао, довиждане, лека нощ, приятни сънища, мерси laugh.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 01 Jun 2007, 12:04
Коментар #11

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Халфът на Ливърпул Момо Сисоко ще играе в Ювентус от новия сезон, разкриха медиите на Апенините. Талантливият опорен халф отдавна бе дал съгласието си да премине в Торино, но мениджърът Рафа Бенитес бе твърдо против. Вчера обаче двете ръководства се договорили, като в касата на мърсисайдци ще влязат между 14 и 17 милиона евро. Националът на Мали ще подпише четиригодишен договор с ”бианконерите”, като ще печели почти 2,5 милиона евро годишно. Досега бившият играч на Оксер и Валенсия печелеше около 1,5 милиона евро на сезон.

Ако това наистина е вярно ще е мн хубаво,за такива трансфери става дума.Момо Сисоко е млад i mn добър,ето какво намерих за него:

Full name Mohamed Lamine Sissoko
Date of birth January 22, 1985 (1985-01-22) (age 22)
Place of birth Mont-Saint-Aignan, France
Height 1.89 m (6 ft 2 in)
Playing position Defensive Midfielder
Club information
Current club Liverpool
Number 22
Senior clubs1
Years Club App (Gls)*
2002–2003
2003–2005
2005–present Auxerre
Valencia
Liverpool 00 (0)
45 (0)
42 (0)
National team2
2004–present Mali 10 (1)[1]

страхотно ново попълнение за нас ,сега не ни трябва никакъв тиаго имаме си паро,за нападател е добре да вземем хунтелар като платим 25 мил (или там колкото му исат) и за да убедим аякс да ни го дадат да има бутнем и якинта,че и те са хубав отбор,да не останат без нападатели(а и ще махнем якинта-този играч ми е безкрайно симпатичен и има наистина срахотни качества,но поне според мен отстъпва на най0-големите в европа,а вече за него няма време да се учи,а и едва ли ще има шнас като лука тони,чиято славна кариера приключи с преминаването му в байерн,мисля си ,че вече няма да е тази машина за голове)

Ако купим и един голям защитник като крис или алеск или някой от този ранг ще е добре,хубаво е и да запазим сегашните млади момчета и ако може да вземем диара от лион ще е бижу smile.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Jerry
коментар 01 Jun 2007, 12:53
Коментар #12

Scouted
*

Коментари: 60
Регистриран: 28-May 07
Град: Bulgaria\Germany
Потребител No.: 528

Доста добър трансфер signs14.gif Гледал съм го почти всички мачове на Ливърпол , участието на Сисоко в тях е доста добро..Дано и така да се преставя и в Juventus. clap.gif

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 01 Jun 2007, 13:30
Коментар #13

Juventus regular

И къде го прочетохте това за Сисоко? Със сигурност още няма нищо официално потвърдено, но дано да стане. Но дори и да вземем Момо, ще ни трябва и още един добър вътрешен халф, защото нашите са посредствени.

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 02 Jun 2007, 08:50
Коментар #14

Juventus regular

Абе какъв Момо бе хора. Нищо още не е потвърдено. За момента не сме взели абсолютно никой.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Jun 2007, 08:57
Коментар #15

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Сисоко наистина е добър но трябва да изчакаме официално новината... и според мен друг не ни трябва ... на другия пост вътрешен халф могат да се въртят Блази Дзанети Паро и Маркизио... а и Такинарди се връща така че няма смисъл да купуваме още един...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
sleepless
коментар 02 Jun 2007, 15:41
Коментар #16

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

СИСОКО ОТИВА В ЮВЕНТУС
2 юни 2007 16:32
Футболистът на Ливърпул Мохамед Сисоко постигна лична договорка с Ювентус за трансфера си в италианския гранд, който от следващия сезон отново се завръща в Серия А.
Информацията разпространи Chanell4, според който ръководството на „старата госпожа” е готова с предложението си за Ливърпул. Сумата, която са подготвили от Ювентус е 8,5 млн. паунда.
22-годишният Сисоко изгуби титулярното си място в Ливърпул след появата на Хавиер Масчерано и от тогава полузащитникът си търси нов отбор.
Договорът на Сисоко с англичаните е до 2009 година. Преди време играчът заяви, че е готов да продължи контракта си, но само при условие, че Рафаел Бенитес обещае да го използва.

+Quote Post
Hristo
коментар 02 Jun 2007, 19:09
Коментар #17

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Маркизио,Сисоко,Мавуба - за такива халфове си мечтая smile.gif Дано тези тримата следващия сезон са при нас.Млади,талантливи и стабилни.Ако и Алмирон в крайна сметка дойде,става идеално.За Блази не съм на мнеине,че става за Юве.При Капело наистина беше титуляр доста дълъг период,но не игра като халф,а като десен бек и в интерес на истината се справяше доста добре.

Иначе поредната новина около Трезеге.Вече къде ли не го пратиха.Аз продължавам да съм песимист относно оставането му при нас,така че Валенсия би било може би най-малкото зло.Първо,че са ми симпатичен отбор,и второ - няма да подсили пряк конкурент в Серия А.И все пак се надявам да остане.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 21 Oct 2007, 12:28
Коментар #18

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Сисоко съжалява, че отхвърлил Юве, маха се през зимата
Дефанзивният полузащитник на Ливърпул и националния отбор на Мали Момо Сисоко иска да напусне мърсисайдци, след като възможностите му за изява като титуляр са доста ограничени през този сезон. Пред свои приятели африканецът е споделил, че горчиво съжалява, че е отказал офертата на Ювентус през лятото и сега ще настоява да бъде продаден при интерес към него. Както е известно, преди няколко месеца 22-годишният биткаджия бе много близо до преминаване в италианския гранд от Торино, след като италианците предложиха 15 милиона евро за него и той получи разрешение от шефовете на Ливърпул да преговаря за личните си условия със "Старата госпожа". В крайна сметка обаче Момо отказа предложението за петгодишен контракт, след като получи уверение от мениджъра на Ливърпул Рафаел Бенитес, че той ще разчита на него. Сега обаче той е разочарован от малкото си появявания на терена и ще иска да напусне Ливърпул.

Очаква се обаче Рафаел Бенитес да не бъде много склонен да се раздели със Сисоко. Той ще иска първо да осигури негов заместник, преди да преговаря с друг клуб за евентуалната му продажба. Освен това цената на африканеца ще бъде не по-малка от 12 милиона евро.

--------------------

+Quote Post
forca_juve
коментар 21 Oct 2007, 13:01
Коментар #19

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Цитат(Rumbeti @ Oct 16 2007, 07:45 PM) *
Би било смешно Дзанети, който до момента е може би най-добрият ни играч през сезона

post-294-1158668510.gif bduh.gif ,не го изкарвай такъв какъвто не е ,кръгът на действия му се свежда около 10кв.метра,не съм видял от него през този сезон един смислен пас от който да стане някакво опасно голово положение,бавните и флегматични действиян на терене допълват реномето му на посредствен футболист,единствено се справя що годе при единоборствата и то доста пъти с късмет post-294-1159107520.gif

+Quote Post
hri100
коментар 21 Oct 2007, 13:55
Коментар #20

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Мартин Стоичков @ Oct 21 2007, 01:28 PM) *
Сисоко съжалява, че отхвърлил Юве, маха се през зимата

Ааааа мангал, ше се сетиш ти, ама късно, ма*ка ти деба! CA0JY187.jpg Пе**рас мръсен долен мизерен - да го д**аш под вода сега някъде из чемпиъншип. CA0JY187.jpg

Още лятото ви казах, че лека полека ще почват да съжаляват тия мишоци мръсни. Даже мисля, че го казах във връзка с едно интервю именно на тоя боклук Цицоко, не ми се търси сега...... Очаквам още мишки, на които се опитахме да възродим кариерата, да излязат от мишата си дупка....

ПП: А това за Тиаго няма няма смисъл да го коментирам даже. Сега медийте ще го пращат къде ли не, с какви ли не възможни комбинации и размени. Нищо не може да ме учуди, та те "пратиха" Алекс в КПР....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post

34 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 10:52ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team