IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

37 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Валери Божинов, 2006-2007: 21 мача, 7 гола, 1 трофей
Revolver
коментар 18 Jul 2006, 16:43
Коментар #1

Scouted
*

Група: Фенове
Коментари: 73
Регистриран: 27-April 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 111

My Webpage
Браво Браво. Имам доброто предчувствие, че идването му в Ювентус ще има същият даже и по-голям отзвук от това, което Камата направи за популяризирането на Барса ( Barca - mi amor).

--------------------

<span style='color:red'><span style='font-size:8pt;line-height:100%'>If u change the rules on what controls You, You will change the rules on what u can control.</span></span>
Go to the top of the page

+Quote Post
snitch
коментар 18 Jul 2006, 20:14
Коментар #2

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Божинов: Дел Пиеро е феноменален, мога да науча много от него

Торино. Българският национал Валери Божинов даде пресконференция, след като реализира първото си попадение за Ювентус. Бившият нападател на Фиорентина вкара гол със задна ножица в първата тренировъчна игра на “старата госпожа”, като попадението се оказа победно за отбора на българина. Роденият в Горна Оряховица талант сподели очакванията си от предстоящия сезон в Серия “В”. “Ювентус е сред най-добрите отбори в света и ще дам всичко от себе си, за да видя този клуб отново на върха в Италия и Европа. Футболът не е индивидуален спорт. Той е колективен, а ние разполагаме с добър колектив. Ситуацията на отбора не е чудесна, но всички се надяваме наказанието да бъде намалено. Ако ще играем в Серия “В” всички ние ще направим и невъзможното, за да се върнем бързо в елита”, сподели Божинов. Младият футболист обясни и как е решил да играе в “старата госпожа”. “Още когато разбрах за интерес на Юве към мен склоних да дойда тук и казах “Да”. Ювентус си е Ювентус. За мен е чест да нося фланелката на този отбор и ще дам всичко от себе си за клуба. Много съм щастлив, че съм тук”. Българинът не скри и задоволството си, че ще играе с Алесандро Дел Пиеро. “Много съм щастлив, че ще играя с Алесандро Дел Пиеро, той е истински шампион. Той е дал всичко за този отбор и винаги помага, когато Ювентус има нужда от него. Мога да науча много от него, и като футболист, и като човек, защото той е феноменален”, сподели Божинов. За Валери рецептата за успеха е проста. “Трябва да сме пределно концентрирани и да покажем силата си. Това ни каза и Дидие Дешан, който е новият наставник на отбора. Тук в Италия винаги съм се чувствал като у дома си. Така се чувствах и в Лече и във Флоренция, навсякъде. Това е най-футболната нация и аз искам да и благодаря, че ме кара да се чувствам като част от семейството й. Знам, че трябва да играя добре за да спечеля сърцата на феновете, но аз съм точно за това тук”, коментира Божинов. Българинът коментира скромно попадението си със задна ножица на тренировка на Ювентус. “Щастлив съм, че вкарах гол, но той не значи нищо”, усмихнато завърши Божинов.

ето го и на бьлгарски

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 19 Jul 2006, 00:50
Коментар #3

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

божинката да мълчи и да си гледа играта и алисия с др да не се занимава,само да не се издъни

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
snitch
коментар 19 Jul 2006, 15:25
Коментар #4

Juventus champion

Фактите, а не думите са важни за Божинов
www.juventus.com

Първият гол на Ювентус за сезона носи неговата марка. Въпреки че отбеляза в двустранна игра на тренировка, попадението му има символична стойност. Валери Божинов се представи пред новите си тифози със зрелищна задна ножица и започна по възможно най-добрия начин приключението си в екипа на бианконерите. "За мен е огромно удоволствие, че отбелязах още в първата тренировка - коментира Божинов на пресконференция в Торино вчера. - Знам, че всеки играч трябва и в тренировките да полага усилия и да показва възможностите си. Естествено, головете, които са важни, са тези в мачовете от шампионата."
Валери планира да бележи много, за да се отплати на управата на клуба за доверието, което му гласува. "Когато ми казаха, че Ювентус ме иска, на секундата отговорих с "Да!". Дори за миг не се поколебах - призна той. - Юве си е Юве. Този отбор е върхът в кариерата за всеки футболист. За мен това е най-ценната възможност в живота ми. Искам да заслужа доверието на ръководството. Зная, че за да го направя, трябва да дам всичко от себе си и да помогна на съотборниците ми да изкачим Юве до върховете, да печелим титли и да играем в Шампионската лига."
Нападателят беше попитан какво означава за него възможността да играе заедно с Алесандро дел Пиеро. "Много съм щастлив да бъда в един отбор с футболист като него - отговори Божинов. - Той е голям шампион и във важните моменти винаги се усеща неговата стойност. Дел Пиеро доказа това както с екипа на Юве, така и с националната фланелка на Италия по време на световното първенство."
Изключително позитивна за Божинов беше и първата му среща с треньора Дидие Дешан. "Той поиска от мен да давам максимума от себе си на терена и да бъда професионалист в живота си във всяка минута както на терена, така и извън него. Всеки играч на Ювентус е длъжен бързо да разбере тежестта на фланелката, която носи, и да се старае да играе за честта й във всеки мач", продължи Божинов.
Българинът, въпреки че е много млад, вече има къща в Италия, където пристига преди 7 години и вече е натрупал опит както в Серия А, така и в В. "Италианците ме накараха да се чувствам като у дома си в Лече, във Флоренция, навсякъде. Това е най-великата футболна нация в света и искам да благодаря на хората, които ме накараха да се чувствам като един от семейството. Ситуацията, в която сме в момента, не е перфектна. Ние се надяваме, че наказанието на клуба ще бъде намалено, но сме готови да играем, каквото и да стане. Ако бъдем в Серия В, трябва да очакваме да се изправяме срещу отбори, които се затварят по време на мача и дават всичко, за да не им бъде отбелязан гол. Най-важният ни коз обаче ще бъде нашият подход към всяка среща. Всичко това ще е въпрос на интелигентност и мъдрост от наша страна. Ако бъдем концентрирани, ще можем да стигаме до добър резултат срещу всеки съперник. Но аз предпочитам да се докажа не с думи, а с факти. Важно е това, което правя на терена."

+Quote Post
meo
коментар 19 Jul 2006, 15:32
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Цитат
Гаф на Божинов в стил "Джордж Буш"
19 юли 2006 | 12:48

Неволен гаф допусна българският национал Валери Божинов по време на вчерашната си първа пресконференция като играч на Ювентус, разкрива най-големият спортен всекидневник в света "Гадзета дело спорт”. На въпрос какви са му целите, нашето момче отговори: "В Торино съм, за да върна Юве в Серия "В".

Италианският шампион беше изхвърлен в Серия "В", а не в Серия "С", както се разбира от думите на Божинов. Гафове може да правят всички, дори и най-могъщите. Истината е, че те обикновено стават или при изключени микрофони, или при случайно забравени включени, каъвто беше случаят с президента на САЩ Джордж Буш на срещата на Г8 в Санкт Петербург, коментира "Гадзета дело спорт". В понеделник държавният глава на американците беше чут от всички какво си говори с министър-председателя на Великобритания Тони Блеър. Когато става дума за случайна грешка, каквато е при Валери Божинов, разбираш веднага, пише още авторитетният италиански спортен всекидневник.

Е ся на всеки се случва да каже нещо по инерция biggrin.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 19 Jul 2006, 16:00
Коментар #6

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Надявам се всичко това говорене на Божинов да не си остане говорене а потвърждаване на ТЕРЕНА и разбира се от догодина пак да размазваме КЕНЕФИТЕ от Милано и Рим!!!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 19 Jul 2006, 16:41
Коментар #7

Juventus champion

Цитат(meo @ Jul 19 2006, 03:32 PM)
Е ся на всеки се случва да каже нещо по инерция  biggrin.gif
*

лошото е само , че Божинката кара всичко по инерция biggrin.gif

+Quote Post
Dreamer
коментар 19 Jul 2006, 18:02
Коментар #8

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

И Стоичков е меко казано тъп, обаче гениален на терена, така че това явно е черта на най-великите български футболисти....а щом Божинов е започнал със задна ножица....какво повече да говорим.....това е възможно най-доброто начало.

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
nikentus
коментар 19 Jul 2006, 18:49
Коментар #9

ювентинец

Коментари: 6 175
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Божинов ако играе добре ще е обичан от феновете , пък такива гафове с лопата да ги ринеш във футболния свят.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 19 Jul 2006, 21:13
Коментар #10

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

дано да си върне старата форма момчето ама нещо много ме съмнява ... иначе ще умра от кеф ако вкара на Фио например smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 21 Jul 2006, 12:48
Коментар #11

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Валери Божинов: Искам да играя с Дел Пиеро

21 юли 2006 | 13:35 | Агенция "Фокус"

Торино. Лятното попълнение на Ювентус- българинът Валери Божинов обра поредните овации на привържениците на “бианконерите”, докато отговаряше на въпросите на журналисти в тренировъчната база на клуба. “Бях на плажа със семейството си, когато научих за офертата на Ювентус. Не се поколебах дори за секунда, това е един от най- големите клубове в света. Тук съм, за да започна ново предизвикателство и се надявам, че мога да реализирам както вашите, така и моите мечти: да видим Ювентус да се бори отново за медали у дома и в Европа”, заяви Божинов пред официалния сайт на “старата госпожа”. Това изказване на Божинов предизвика бурните аплодисменти на тифозите наоколо, но следващите му думи бяха по силни: “Искам да играя с Дел Пиеро и да спечеля колкото той!”. След това Божинов подкани привържениците да запеят химна на “бианконерите”. Младият българин сам запя преди да обърне внимание на феновете искащи автограф.

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 21 Jul 2006, 13:02
Коментар #12

Buffon_fan1978

истината е че Юве "заразява" с обичта си към хорат и ИГРАЧИТЕ

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 21 Jul 2006, 13:11
Коментар #13

млад ентусиаст

Това,което ме кара да се чувствам окуражен е фактът ,че Валери в три тренировъчни мачлета има три гола,които макар нищо да не значат са атестат за това колко сериозно той се раздава в тренировките.....

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 21 Jul 2006, 13:15
Коментар #14

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Божинов направи фурор в Серия А.. а сега в Серия Б ще е един от най-добрите.. мисля си , че ще стане голмайстор на Серия Б.. дано да не греша tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 21 Jul 2006, 14:02
Коментар #15

Buffon_fan1978

Цитат(Dreamer @ Jul 21 2006, 02:11 PM)
Това,което ме кара да се чувствам окуражен е фактът ,че Валери в три тренировъчни мачлета има три гола,които макар нищо да не значат са атестат за това колко сериозно той се раздава в тренировките.....
*

.....или колко слаба ни е и ше бъде защитата??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 21 Jul 2006, 15:32
Коментар #16

Juventus champion

Божинов скандира името на Дел Пиеро заедно с тифозите на Ювентус

Българският национал Валери Божинов скандира името на капитана на Ювентус Алесандро Дел Пиеро заедно с тифозите на тима късно снощи в лагера на "бианконерите". Както е известно, "Старата госпожа" води подготовка в планинското градче Акуй Терме в близост до Александрия. Роденият в Горна Оряховица талант бе гост на вечерното шоу, организирано в центъра на града от кмета на Терме и ръководството на Юве. Всяка вечер един от играчите на тима излиза пред стотиците тифози и отговаря на техните въпроси и раздава автографи. След като през първите дни от лагера гости в шоуто, водено от DJ Нана, бяха Бириндели, Балзарети, Легроталие и бившите легенди на клуба - вратарят Микеланджело Рампула и железният бранител Пиетро Виерховод, вчера дойде ред и на Валери Божинов, който демонстрира отлично настроение и чувство за хумор, като зарадва близо 1500 тифози пред сцената.

"Бях на морето с моето семейство, когато разбрах, че Ювентус са направили предложение за мен. Не се замислих и за секунда, това е един от най-великите клубове в света. Пристигнах тук, за да започна нова авантюра и се надявам да реализирам вашите и моите мечти, тоест Юве да започне отново да печели титли и Шампионската лига. Искам да играя с Дел Пиеро и да спечеля тук, толкова колкото и вашия идол", заяви Валери пред ентусиазираната тълпа, която избухна в ръкопляскания и започна да скандира името на българина.

Веднага след това Божинов взе микрофона от водещия DJ Нана и започна да подканя тълпата да пее химна на "Старата госпожа", последвано от може би най-известната за всички тифози на "бианконерите" песен - тази за капитана Алекс Дел Пиеро. Божинов демонстрира добри качества на певец, като очевидно е взимал уроци от своята приятелка - българската поп-фолк певица Алисия. След изпълнението си в продължение на 30 минути той раздаваше автографи на стотиците фенове, желаещи да се докоснат до новата звезда на Ювентус.

хм, ювентинец за един ден не се става , но има врмеме за Божинката

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 Jul 2006, 17:03
Коментар #17

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

божинката беше интеристче доколкото помня но с подобни изпълнения ще спечели феновете със сигурност smile.gif дано да ги спечели и с играта си smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Dreamer
коментар 22 Jul 2006, 11:53
Коментар #18

млад ентусиаст

Цитат(NUCLEO1985 @ Jul 21 2006, 03:03 PM)
божинката беше интеристче доколкото помня но с подобни изпълнения ще спечели феновете със сигурност  smile.gif дано да ги спечели и с играта си smile.gif
*

Всеки прави грешки в началото -важно е после да влезе в правия път!

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
eagle
коментар 22 Jul 2006, 17:57
Коментар #19

Primavera player
**

Коментари: 118
Регистриран: 22-July 06
Потребител No.: 160

Аз вярвам в Божинов!!!
С Алекс ще правят чудеса!!!

--------------------
[B]FORZA JUVE!!!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 22 Jul 2006, 21:09
Коментар #20

Buffon_fan1978

Нещо много нови фенове взеха да идват . Браво браво само така , дано са истински Ювентинци.

--------------------

+Quote Post

37 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 10:32ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team