IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

44 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри, специалистът от Ливорно
delpi4a
коментар 16 Jul 2014, 14:59
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Макс Алегри

Новият ни треньор е роден на 11 август 1967г в Ливорно (46 год).
Кариера като треньор:

Носител е на Скудетото и Суперкупата на Италия за сезон 2010-2011, същата година печели и отличието Треньор на годината в Италия; Златна пейка за сезон 2008/2009;

Е вече е официално - браво ,браво на Марота,на Аниели,на Недвед и всички там -едно голямо браво!!! Три години работа съсипани за 13 часа.
Ужас,трагедия - едва ли има на къде по-зле.

Дон Конте наистина остави добър отбор и колектив,но сега въпроса е,кой ще остане от този отбор,кой ще бъде продаден и кой ще поиска сам да си тръгне защото вече не вярва на проекта,защото всъщност вече няма проект.
Остава отворен и въпроса за входящите трансфери - един Дон Конте убеждаваше,вдъхваше респект ,уважение,вяра в един изграждащ се отбор с големи традиции с големи амбиции,а сега кой би желал да дойде в Ювентус на Алегри ,един наставник,който разпродаде и съсипа Милан,наставник на който Конте подписа уволнението,наставник,който няма нито морала,нито победите,нито титлите,нито рекордите на Дон Конте. - Срам!!!

Този коментар е бил редактиран от yanko на 16 Jul 2014, 17:20

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА
Go to the top of the page

+Quote Post
rumpolino
коментар 16 Jul 2014, 14:59
Коментар #2

Juventus bench

Коментари: 991
Регистриран: 11-November 07
Град: София
Потребител No.: 729

Най-отдолу има видео, пресконференцият ще е на живо в сайта, почва след 5 минути

--------------------

+Quote Post
delpi4a
коментар 16 Jul 2014, 15:01
Коментар #3

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Дано,дано се побългарят нещата на тази пресконференция тип Левски и да го изгонят без фланелка,този човек е не кадърен и не достоен да носи екипа на Старата Дама.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Jul 2014, 15:08
Коментар #4

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 622
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Без да разбирам италиански, знам много добре какви ги дрънка този кривоглед малоумник в момента... Пълен смях.. А как започва да обяснява колко добър е Алегри... Без думи съм..

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Underground Mind
коментар 16 Jul 2014, 15:09
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

https://twitter.com/juventusfc/status/489392598466195456

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
europefan
коментар 16 Jul 2014, 15:13
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 2 868
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Идва ми в повече! Ще се гръмна. Не знам дали ще имам сили да гледам и един мач от новия сезон.

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 16 Jul 2014, 15:13
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Underground на малоумното ни ръководство им остава да изгонят само един човек от тези на подписа ти. smile.gif

+Quote Post
europefan
коментар 16 Jul 2014, 15:16
Коментар #8

Juventus star

Коментари: 2 868
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Това сигурно е наказанието на провидението за радостта ни, когато Раниери пое интер. Довечера ще се пие. sad.gif

--------------------

+Quote Post
petszata
коментар 16 Jul 2014, 15:19
Коментар #9

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Аз лично се радвам ,че работата ме не позволява да гледам Серия А ,а за ШЛпо-зле няма да станем ...

+Quote Post
Del_Piero50
коментар 16 Jul 2014, 15:19
Коментар #10

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 453
Регистриран: 6-February 10
Потребител No.: 3 348

Нямам желание да гледам Ювентус на Алегри.Чувствам се зле и имам нужда от много алкохол

+Quote Post
ceko0o
коментар 16 Jul 2014, 15:53
Коментар #11

Primavera player
**

Коментари: 374
Регистриран: 13-June 07
Потребител No.: 550

просто не мога да си намеря място в нас post-294-1159097011.gif guns.gif post-294-1159107923.gif post-294-1159107825.gif post-294-1159107342.gif post-294-1159107342.gif !!! В шок съм, че назначиха този мазен тип!! #noAllegri #NOAllegriallaJuve

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 16 Jul 2014, 16:04
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 1 513
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

треньорът ни е по-малкият проблем.. дано не продадем Видал и Погба, и дано поне Мората вземем

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 16 Jul 2014, 16:22
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 2 857
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Marotta "We had to act really fast, because the season has already started." #Allegri
Marotta "The aim is to keep winning. Allegri was the most suitable profile. He has always won in his first year."
Allegri "Juve's call came out of the blue. I know the importance of this team."
Allegri: First and foremost I consider myself fortunate.
Allergri "The club has a prudent strategy for the mercato."
Marotta "We tried to do everything to keep Conte."
Allegri "With Pirlo there's an excellent relationship. Andrea is a champion & has always played when I was at Milan, I'm lucky to have him."
Marotta:"Conte left Juve for personal reasons, out of respect I won't get into them but had nothing to do with transfer moves"
Allegri "Andrea decided to go to Juve & after 3 years here we are, I never questioned his quality, I'd be crazy."
Marrota "Differences with regards to the mercato & Conte's willingness to stop resulted in the contract termination."
Allegri "Juventus must be among the top 8 in Europe."
Marotta "The players haven't asked for a confrontation or explanation but I called them all after Conte decided to leave."
Marotta "We have leaders on the field who are also men, we will talk to them when they return from vacation."
Allegri "Evra is a player at an International level, he has done great things in Manchester."
Marotta "We will never put Vidal on sale."
Marotta on Vidal "Players always decide their future but yesterday I checked & Vidal was happy to continue with us."
Allegri "Pogba & Vidal are fundamental players."

Това са някои от акцентите от пресконференцията.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 16 Jul 2014, 16:23

+Quote Post
Dek0
коментар 16 Jul 2014, 16:26
Коментар #14

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Марота: Видал остава в Ювентус

Генералният директор на Ювентус Бепе Марота коментира информацията за евентуалното напускане на Артуро Видал. Както е известно, през последните седмици чилийският национал е свързван с преминаване в Манчестър Юнайтед, но тази сутрин се появиха съобщения, в които се твърди, че напускането на Антонио Конте може да повлияе върху евентуалното преминаване на Видал в лагера на "червените дяволи".

Ръководителят на Ювентус бе категоричен, че Артуро остава в Торино.

"Видал е футболист на Ювентус. Топ клубове отправиха питане за него, но той остава при нас, защото е доволен от всичко тук. Ние никога не сме го обявявали за продажба", заяви Марота.

http://futbol-tv.com/novina.php?sid=69210&cat1=it

Моджи: Може би оставката на Конте е свързана с продажбата на Видал

Бившият директор на Ювентус Лучано Моджи коментира напускането на Антонио Конте от поста старши-треньор на "бианконерите". Както е известно, снощи италианският шампион обяви, че се е разделил с Конте по взаимно съгласие.

"Тази новина ме изненада. Опитах се да позвъня на Конте, но той не вдигна слушалката. Не знам какво се е случило. Убеден съм, че причината не е в това, че Конте е получил предложение от друг клуб. Мисля, че винаги е поставял Ювентус на първо място. Едва ли му е леко след този ход. Може причината да е евентуалната продажба на Видал. Но когато става дума за трансфер от 50 милиона евро, с това трябва да се съгласиш и да започнеш да търсиш замяна на играча. Как Ювентус ще продължи без Конте? Кралят е мъртъв, да живее кралят", отбеляза Моджи.

http://futbol-tv.com/novina.php?sid=69190&cat1=it

Официално: Алегри оглави Ювентус

Ювентус потвърди назначаването на Масимилиано Алегри на поста старши-треньор на отбора. В 16:00 часа българско време започна специална пресконференция, на която торинци представиха Алегри пред средствата за масова информация.

Както бе съобщено по-рано, според условията на сделката, Алегри ще получава по 2 милиона евро на година. Предвидени са и бонуси.

Заедно с Алегри в торинския клуб ще работи и неговия треньорски щаб, с който той бе в Милан. Както е известно, Масимилиано напусна "росонерите" по средата на миналия сезон и до този момент е без работа.

http://futbol-tv.com/novina.php?sid=69209&cat1=it

Този коментар е бил редактиран от Dek0 на 16 Jul 2014, 16:29

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 16 Jul 2014, 16:29
Коментар #15

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Цитат(odyssey7 @ 16 Jul 2014, 17:22) *
Allegri "With Pirlo there's an excellent relationship. Andrea is a champion & has always played when I was at Milan, I'm lucky to have him."

“Milan offered me a 1-year extension but I wanted 3 years because I was younger than the other players whose contracts were expiring,” Pirlo, 32, told today’s La Gazzetta dello Sport. “But the real reason behind why I left Milan was because Allegri wanted to use Ambrosini and Van Bommel in front of the defence.

“So that meant that I had to change position on the pitch. So I said ‘No, thanks’ to Milan, and chose Juve. Milan decided that I was no longer useful to them. I understood that immediately during our meeting.

Тоя май и деменцията го е налегнала biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 16 Jul 2014, 16:34
Коментар #16

Juventus star

Коментари: 3 590
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Какво се случи в тоя клуб за по-малко от денонощие?ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!!!!!

+Quote Post
yanko
коментар 16 Jul 2014, 16:54
Коментар #17

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Както стана дума някъде, проблемът не е изобщо в напускането на Конте. Имахме някакъв план, проект за развитието на клуба, а с идването на алегри всичко отива по дяволите. Аз не знам колко трябва да ти е капацитета на мислене, при положение че си бил три пъти поред шампион на страната и да назначиш макс алегри - пълен абсурд. С оглед на събитията и официалното шикалкавене около целите пред отбора за новия сезон, ще съм доволен ако следващото лято двамата кривогледи си стегнат куфарите, пък ако трябва да сме отново 7ми.

И само 50тина фена пред стадиона.. Каква е тази апатия и бездействие от страна на феновете в Италия..

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 16 Jul 2014, 17:21
Коментар #18

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Успех на Алерги и дано сме в топ 3 ,че да не изтърваме парите от ШЛ

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 16 Jul 2014, 17:24
Коментар #19

Juventus regular

Коментари: 2 230
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Хахаха! Толкова е нежелан, че дори не заслужи да изпишете цялото му име.

На ДОБЪР ЧАС, както казват възрастните хора!

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 16 Jul 2014, 17:30
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 384
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

Напускането на Конте бе проблем и то защото прехода от 3ма в защита към 4ма е труден, особено с ниската ни покупателна способност и за нов треньор това ще си е голямо предизвикателство. Та щеше да е редно и доста по-добре този преход да бъде направен от Конте, а пък след това ако иска по живо, по здраво. Така че при така стеклите се обстоятелства, за новият ни треньор хич нямаше да му е лесно. Но ето че идва и Големият проблем - назначаването на посредствен треньор като Алегри, които освен всички негативи има и личностни проблеми с един от тарторите на отбора ни (Пирло). Каквото и дурго да бяха избрали от спряганите имена щеше да е по-добре. Смяна през зимата ми се струва съвсем възможен изход от тази задънена улица, дано само сме поне в 3ката, че да има шанс да додрапаме до ШЛ, че ако и тези пари изгубим ще си мечтаем за трансфери тип резервите на Дженоа...

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post

44 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th November 2018 - 15:59ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team