IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> bold prediction, лято 2011
m17ak
коментар 07 Jun 2011, 23:02
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 038
Регистриран: 27-August 10
Град: Дупница/София
Потребител No.: 5 430

Изходящи трансфери:

Сторари - отива в някой отбор, където ще може да бъде титуляр
Ринаудо-връща се в Наполи
Траоре-връща се в Арсенал
Амаури - разменна монета за някой от входящите ни трансфери
Салихамиджич-изчезва в Зимбабве..
Гросо - в някой отбор от долната половина на таблицата
Мота- спира с футбола, става модел..
Сисоко- отива в Германия за 5-6 милиона
Мартинес-връща се в Катания, но за 6-7 милиона
Мело-напуска за 20 милиона в посока Арсенал

Входящи:

Пирло
Циглер
Пациенца-свободен трансфер
Лихщайнер-Идва от Лацио 12 милиона или Амаури + 4,5 милиона
Сьоренсен-откупуваме го
Бащош - идва, след като вземе паспорт за 18-20 милиона
Инлер-идва за около 15-17 мил.
Матри - откупуваме го
Ку - откупуваме го
Якуинта- остава, защото е "голям лидер на и извън терена"
Вучинич - "голямото име", която чакаме цяло лято идва в последните дни...

--------------------
Actions speak louder than words do!
Go to the top of the page

+Quote Post
The_Boss
коментар 14 Jun 2011, 19:42
Коментар #22

Juventus bench

Коментари: 872
Регистриран: 19-November 08
Град: Dupnica
Потребител No.: 1 456

Толкова много ми иска нещата да се променят , че ще заложа на оптимистичния вариант. Очаквам голямо стабилизиране на отбора под ръководството на Конте , дори и някъква надежда за титла. Ще играем силно за Копата и там предвиждам финал. Относно трансферите давам следната прогноза:

Вратари:

Буфон - остава , човек около когото ще се гради този отбор
Манингер - също смятам, че ще остане и няма да има против да е резерва.
Сторари - мисля , че ако има оферта ще бъде продаден , ако няма такажа ще е първа резерва

Защитници:

Киелини - този е незаменим - остава
Бонучи - партньор на Киелини , ще се налага в отбора . Очаквам да си оправдае парите
Бардзали - Първа резерва на централната двойка
Де Челие - борба за титулярно място с Циглер Гросо - напуска Мота - напуска
Григера - остава за резерва
Ринаудо - кой беше този
Траоре - напуска

След Циглер в отбора ще пристигнат:
Лихщайнер - 10 милиона
Сьоренсен - ще го откупим.

Хлафове:

Акуилани - нямаме нужда от него - връщаме го. Красич и Маркизио - със сигурност остават.
Мартинез - ще се опитаме да го разкараме , но ако остане Пепе няма да дойде. Жсе пак мисля , че ще напусне.
Мело - противно на всякъкви слухове , аз мисля , че това е човек който към момента е незаменим за нас и ще остане.
Пепе - зависи какво става с Мартинес.
Сисоко - ще го продадем за около 8 млн. Това е задължителна продажба на играч който не ни трябва , а може да му вземем пари
Пирло
Пациенца - нещата около него са почти ясни.
Бастош - ще го купим за около 15 млн. с идеята да е крило. Но аз все си мисля , че при определени обстоятелства и срещу определени съперници може да играе и ляв бек , а пред него да е Джови.
Джовинко - Конте и Марота трябва да го върнат и да му дадат шанс. Поливалентен играч с бъдеще.

Нападатели:

Дел Пиеро и Тони остават твърдо.
Якуинта и Амаури ще бъдат продадени.

Матри - ще го откупим като очаквам той да бъде човека в наказателното поле на противника.

И сега като за последно черешката на тортата. Очаквам да привлечена и една перла в състава. Тове ще бъде така жадувания от на с раздвижен нападател и той няма да се казва Куалярела. Един измежду Агуеро , Тевез , Санчез или Бензема ще пристигне в Торино и всички ще заобичаме Марота. smile.gif

+Quote Post
Nikit000
коментар 18 Jun 2011, 20:00
Коментар #23

Primavera player
**

Коментари: 147
Регистриран: 1-April 09
Град: Yambol
Потребител No.: 2 077

След тази новина за 130 милиона и аз се надахах малко и се размечтах .
Значи купуваме Кун за 38 мил. + тиаго и сисоко,Санчез за 40 мил , Диара 20 мил. Дотук 98 мил.
От обещаните имаме още 38 , от които 18-20 за Бастош и 10 за Лихщайнер и др за Бек .

напускаюите са ясни на всички :Амаури(8мил),Яки(8мил),Григера Салиха и Мота ще е срамота да искаме пари за тях ,акуилани се маха.
Един измежду Манингер и Сторари ще бъде продаден.

Вратари:
Буфон
Сторари

Защитници:
Бек
Лихщайнер
бонучи
Киелини
Сиоренсен
Бардзали

Де Челие
Циглер

Полузащитници:
Красич
Пепе
Пирло
Маркизио
Мело(Диара)
Бастош
Мартинез
Пациенца

Нападатели:
АЛЕКС
Матри
Агуеро
Тони
Санчез

Трениор:Антонио конте

+Quote Post
JUVEEE magic
коментар 24 Jun 2011, 12:42
Коментар #24

Primavera player
**

Коментари: 141
Регистриран: 6-June 10
Потребител No.: 4 205

Според мен трансферите са така :

1. Агуеро , Санчез , Пасторе - Първият е по-добър реализатор , а другите двама съдават повече голови положения за отбора . Много трудно е да се предположи от кой ще стане голям играч . Това по-скоро Марота трябва да го прецени , това е работата му . Варианта с Роси според мен не е достатъчно убедителен . Ку ще свърши същата работа и няма да се дават излишни 30 млн.
Днес Дзамперини казва също , че Юве са се интересували от Пасторе , но след идването на Конте вече не .

2. Лихтенщайнер - Един много силен бек , това е и мнението на Моджи.

3. Циглер - добър вариант при положение , че на тази позиция имаме и Де Челие , а и е без пари.

4. Пирло - Най-добрия ни трансфер досега стига да е физически здрав ! По-добър поглед върху играта има от Шави , а и по-добър пас . Двамата са на по 32 г . Един от най-големите играчи на Милан .По-добър от Шевченко , Уеа ......... единствено може би Бастен и Гулет мога да сложа пред него.

5. Пепе, Мота - Дали сме начални суми за тях , може би затова ги изкупуваме . Добре ще е целта да е продажба . Но допусната е вече грешката от миналия сезон . Абсолютно съм против купуване на резерви . Какво става тогава с играчи като Джовинко , Ландзафаме , Паладино , Кришито та дори Паскуато , Бониперти , Ариалдо . Да не говорим за Касани и Балцарети , който стана най-добър ляв бек този сезона в Серия А . И после излишни оправдания , че нямаме пари за звезди ! По добре да стоят резерви , а не да ги продаваме за по 3 млн. както Джовинко , а после да даваме 13 млн. за Пепе .
Школата е за да се дава шанс на тези играчи , колкото и да е малък той . А парите за трансфери трябва да са само за големи играчи . Мисля , че най-добър пример за това дава Барса и вижте къде са в момента !

6. Мело - Много спорен играч . Аз лично не го искам в Ювентус . Сега е времето да му вземат добри пари . Миналия сезон бях против продажбата на Диего , но ръководството беше право . Диего не е за Италия. Купихме го за 24 , продадохме го за 18. Сега , ако бяхме тръгнали да го продаваме може би и 10 нямаше да можем да му вземем. Толкова му спадна формата в Италия.
Мело няма психика за Юве , често се изнервя и не е достатъчно концентриран !

7. Бащош - Силен играч , но не и като бек . Не е добър за защитник , трябва да играе крило . Лошото е , че и Красич и Бащош са типични крила и по-малко умеят да задържат топката , а са по-добри на скорост . Това е може би и една от причините ръководството да иска да купи Диара или Видал в центъра и да разкара Мело .

8. Матри , Ку - Заслужиха си трансфер в Юве .

9. Роландо - Бонучи определено не се справи добре този сезон и ако следващия сезон не успее да се наложи , ще е добре да се купи нов защитник . Тази година може и да си го спестим този трансфер , особено ако няма достатъчно финанси . Все пак бяха дадени 15.5 млн. за Бонучи , а и взехме Бардзали.

10. Игуин - И тук е най-интересното ! Ако останат пари за още 1 нападател и Реал купят Неймар , задължително трява да се пробваме за Игуин. Той и може би Фалкао са нападателите с най-добър голов нюх в Европа . Предпочитам го пред Бензема .

За мен оптималния състав е :

-------------------------------------Буфон-----------------------------------

Лихтенщайнер----------Бонучи-------------Киелини-------------Циглер

Красич--------------Пирло----------------------Диара ---------------Бащош

-------------------------Игуин----------------Агуеро----------------------------

Агуеро (40) + Бащош (13) + Лихт (10) = 63 Диара=Мело+5 68 млн. За Игуин можем да се напънем , ако продадем някой ( Мартинез , Амаури , Яки.... ) и Реал го пуснат на ниска цена от 15-20 , ако вземат и Неймар .
Иначе в тази система е добре , че Бащош умее и да играе в защита и ще помага на Циглер , който е по-изнесен напред бек . Лихт определено е по-добър в защита от Циглер.

-------------------------------------Буфон-----------------------------------

Лихтенщайнер----------Бонучи-------------Киелини-------------Циглер

Красич--------------Пирло----------------------Мело ---------------Рибери

-------------------------Матри----------------Агуеро----------------------------

Агуеро (40)+ Рибери(35)= 75 Тук дори и Мело да не бъде продаден Пирло и Рибери ще са хората , които умеят да задържат топката в средата на терена .
По мое мнение Моджи би изхарчил парите така . Тук вече имаме 3 много силни нови имена , които могат и да поведат отбора към титла .

А ако нямаме тези 70 млн. вече говорим за несериозна работа от страна на ръководството и отбора съвсем ще потъне . Поне 1 силно име трябва да бъде взето , за да сме сигурни , че ще
играем в ШЛ. Наполи , Интер , Милан , Лацио и Рома с новия собственик изобщо не си поплюват , а местата са само 3 .

+Quote Post
JuveFan17
коментар 24 Jun 2011, 13:18
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Добър анализ, но не знам защо си написал, че остават пари за още 1 нападател (освен Агуеро!) при положение, че .. няма как да остават пари за още нападатели, камо ли ако си дал 45 млн преди това за Агуеро.

Следователно до Агуеро може да играе Матри, а Куареля ще се конкурира с него. Отборът изглежда добре така, но като си представим, че почнат контузиите и айде .. няма, а и най-вероятно няма да имаме достатъчно добри резерви. А вече не минава сезон, без да го отнасяме солидно с контузени играчи повреме на сезона. Иначе пак казвам - така отбора ще изглежда 8/10 като за моментните възможности.

ПС: Сега виждам, че си написал 'ако останат' - my bad. Е - със сигурност няма да останат по мое мнение.

--------------------

+Quote Post
JUVEEE magic
коментар 24 Jun 2011, 14:37
Коментар #26

Primavera player
**

Коментари: 141
Регистриран: 6-June 10
Потребител No.: 4 205

Реал , ако вземат Неймар имаме шанс да го закупим на много по-ниска цена от реалната. Стига да са ни останали пари наистина...........
Игуин става сигурна резерва . Перез е фен на Бензема , а на тази позиция ще играят още Неймар , а и Роналдо .В последните мачове играеше като чист нападател .
А и Реал играят в система с 1 нападател . Взеха и Кейхон от Еспаньол за резерва.

Да не говорим , че с привличането на Сахин и наличието на Ди Мария и Йозил , дори за Кака не виждам място.
Кака по-трудно би си отишъл , но Игуин ми се вижда по-лесна цел . Реал имат навика като привлекат нов силен играч , да продават на ниска цена играчи като Ван дер Ваарт , Робен , Снайдер , Макелеле ......

Друг е въпроса, че Неймар е много вероятно да се превърне в новия Робиньо .Ако не то според мен този грач е само за Испания и никъде другаде.
Бензема има качества, но като реализатор не е кой знае колко убедителен .
Докато Игуин е машина за голове !!!

+Quote Post
Borko_10
коментар 01 Jul 2011, 13:43
Коментар #27

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Доста интересна тема, евала за идеята.

Ето как мисля, че ще изглежда Юве през новата година.

Вратари:

Буфон - номер едно остава и тази година на вратата на Ювентус, но според до година или две вече трябва да се оглеждаме за негов заместник, тъй като колкото и да е трудно да си го признаем Джиджи вече не е същият.

Манингер/ Сторари - един измежду двамата заминава на 100% като според мен най-вероятно това ще бъде Сторари, тъй като можем да му вземем по-добри пари.

И остава да се вземе още едно вратарче, но нямам представа кой ще бъде.

Защита

Отляво според мен Циглер ще се окаже провала на сезона и Де Челие отново ще трябва да става титуляр посредата на сезона. Дано да не съм лош пророк и това не се случи, но просто нямам много вяра в швейцареца.

Отдясно имам огромни очаквания към Лихтенщайнер, тъй като е най-добрият бек който вземаме през последните години. Интересно е само дали ще вземем негова резерва или ще си останем с Григера/ Соренсен/ Мота като аз лично предпочитам вторият да остане и да трупа опит в Юве, а не в някакви мишкарски отбори, където отново да загубим един талантлив футболист.

В центъра нещата са ясни - Бардазали, Бонучи, Киелини. Трябва ни още един като според мен заради огромните разходи които предстоят за останалите играчи няма да останат пари за централен защитник и пак ще привикаме някой 35 годишен...

Халфове

Имаме Маркизио, Мело, Сисоко, Пациненца, Пирло. Със сигурност един или двама от тези ще си заминат тъй като в центъра има само две места, а ние сериозно се борим за привличането на още един дефанзивен халф в лицето на Видал или Диара. Та в крайна сметка според мен халфовата линия в края на лятото ще изглежда така: Пирло, Видал, Маркизио, Пациненца.

Крила

Отляво вземаме Бастош и заедно с Пепе оформят една стабилна двойка по крилото като бразилеца ще е титуляр, а Пепе ще влиза по-редичко. Това беше и идеята за неговото закупуване според мен.

Отдясно имаме Красич и Мартинез като вторият трябва колкото може по-бързо да се махне от Торино. Интересно дали няма да вземем едно дясно крило или пък Конте ще използва някой от нападателите на този пост.

Нападатение

Тук ако вземем Агуеро нещата стават ЧУК! Агуеро, Матри, Куа, Дел Пиеро и Тони! Уникално нападение, но аз все още съм скептик за аржентинеца и не мога да повярвам, че можем да постигнем успех в този трансфер.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
rumpolino
коментар 29 Jul 2011, 11:52
Коментар #28

Juventus bench

Коментари: 990
Регистриран: 11-November 07
Град: София
Потребител No.: 729

Да метнем последни залагания - до края на прозореца ще вземем Вучинич/Бастош и Лугано/Кяер

--------------------

+Quote Post
miro
коментар 29 Jul 2011, 13:11
Коментар #29

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

Лугано наи вероятно останалите са ни скъпи

+Quote Post
Ian
коментар 29 Jul 2011, 15:19
Коментар #30

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(Ian @ Jun 6 2011, 19:38ч.) *
Сисоко - напуска за 8-10 милиона по посока Франция или Англия.

Дотука май това ми е единствената доста добра прогноза. smile.gif

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 01 Sep 2011, 01:13
Коментар #31

Guests

Пазарът завърши и е време за още една легендарна прогноза - Матри ще се издъни. След 11тия кръг тандемът отпред ще е между Алекс, Вучката и не кой да е, а великият Амаури. Амаури ще стане голмайстор на първенството с убийствен втори полусезон и ще възвърне своето доверие, което изглежда липсва в очите на Конте. Парите, дадени от истинското гуру, Алесио Секо, ще се оправдаят.

Цитат(lqlqlq @ Jun 4 2011, 22:06ч.) *
Така, аз съм първи.
1) Фелипе Мело ще напусне Ювентус в посока Арсенал. Към Торино ще бъде пратен Гаел Клиши и няколко милиона - не повече от 5. Мотивът на Марота ще бъде, че Мело е изиграл страхотен сезон, но клубът не е сигурен, че може да го повтори, което е удачен момент за sell high - Клиши е един от най-добрите леви бекове, но е в дупка и се нуждае от промяна.

2) Чаканата няколко седмици звезда, след всичките гръмки обещания и изказвания, ще бъде не кой да е, а Луиш Нани. Ще бъде отделена сериозна сума - над 15 мил. за португалското крило. Ще е ситуация, в която Марота е изпуснал на пазара исканите Бензема, Тевез и Агуеро, Санчез ще е отишъл в Барселона, а на пазара няма да има много опции, което изисква бързо действие.

3) Мирко Вучинич ще акостира в Торино за 12 мил. Той ще е разчупеният нападател, който Марота не успя да закупи в лицето на Тевез и Агуеро.

4) Бастош няма да дойде в Ювентус.

5) Франческо Болзони ще бъде закупен, но ще бъде преотстъпен заради наличието на Пирло, Инлер, Маркизио, Пациенца.

6) Ще се търсят усилено отбори на Якуинта, Амаури, Сисоко и Мартинез, но няма да бъдат намерени. Възможно е двама от тях да бъдат преотстъпени.

7) Титулярен десен бек през новият сезон ще е Андреас Бек.

8) Инлер ще бъде закупен за над 15 мил.

9) Ще се наблегне на количеството и ще акостират към новия стадион още 2-3 известни остарели имена, които ще бъдат резерви - скамейката е къса. Силно вероятно е да се потърси още едно крило.

Време е за равносметка - първи, това искам да се знае, много отдавна, още преди да почне пазара, съм ви казал, че Мирко Вучинич ще играе в Ювентус. Познах, че Бастош няма да дойде. Другото е гола вода общо взето.

Този коментар е бил редактиран от lqlqlq на 01 Sep 2011, 01:16

+Quote Post
Spark11
коментар 01 Sep 2011, 19:55
Коментар #32

Juventus star

Коментари: 2 918
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Я и аз да дам два нови болд-а:

1) Вторият полусезон (а възможно и по-рано) Джакерини ще измести Елиа от титулярното място на лявото крило и ще бъде приятната изненада за сезона.
2) До 10-ти кръг Конте ще смени схемата си на игра, за да може да пуска едновременно Пирло, Маркиза и Видал.

Цитат(Spark11 @ Jun 5 2011, 02:49ч.) *

Така, равносметката за мойте прогнози - познал съм, че Мело и Джовинко ще бъде разкарани, а ще вземем Лихт + откупуването на Матри, Ку и Пепе, но не и Акуилани. Нацелил съм и липсата на голямата звезда. Не е зле като цяло wink.gif

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
JIZAH
коментар 01 Sep 2011, 20:14
Коментар #33

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Сега си погледнах прогнозата и не е чак толкова зле колкото си мислех -

Вратари - познал съм ги

Защита - казал съм че ще купим Бек, но не го купихме. Останалото всичко съм го познал, включително и трансфера на Мота biggrin.gif

Полузащита - почти нямам попадение, с изключение на продажбата на сисоко и мартинез.

Нападение - Не съм познал, кое ще е попадението, но пък Ку и Матри съм ги уцелил wink.gif

Следващия трансферен прозорец пак! smile.gif

--------------------

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2018 - 19:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team