IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

111 страници V  « < 10 11 12 13 14 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
J.T.Ultras
коментар 17 Jun 2019, 20:13
Коментар #221

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 994
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Изглежда продаваме първия към който има сериозен и реален интерес и от който може да набавим прилична сума преди 1 юли. И това ще е Кансело. Тук не мисля, че става въпрос за качества или че е нарочен, а за оправяне на книжата в определен срок.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
JIZAH
коментар 17 Jun 2019, 20:29
Коментар #222

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 226
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Аз лично не мисля, че Кансело си тръгва, особено от думите, че Сити се бавят изглежда сякаш, че и не са се засилили да го купуват, а най-много да са се поинтересували. Това ако изобщо е вярна информацията.

Но хайде да предположим, че би си тръгнал. В тази ситуация според мен има 2 аспекта - качествен и количествен -

Качественият се изразява в уменията му, но без да искам да влизам в дискусии, не съм сигурен, че Кансело е особено велик. Има шанс да се развие и стане истинско животно, но за момента не е. Не ме разбирайте погрешно мен лично ми харесва и се надявам да се развие, но към момента с тези си качества не е незаменим.
Отделна тема е, че заслужава втори сезон, тъй като може да се говори за проблеми в адаптирането, особено засилени от Алерги, които му попречиха да даде максимума си. Но все пак не бива да се говори така, сякаш няма друг бек, който да ни даде същото, ако не и повече.

Количественият аспект се изразява в няколко неща - оправяме ли книгите, продаваме ли го колкото да имаме за трансфери или пак се надяваме на нещо, което няма да стане.

Ако оправяме книгите трябва Кансело да замине до 30.06.2019. Ако това стане ще сме кажи/речи на печалба и през юли ще можем да изтупаме доста солидна сума за нашите стандарти - 100-150 млн. по груби сметки и на база обичайният размер инвестиции, които правим в последните няколко години. Под можем имам предвид, че хипотетично отборът може да се напъне да ги набие в нещо, което си струва. Тази сума не включва пари от меркато, които евентуално бихме взели.

Ако продаваме, колкото да имаме повече паир за трансфери, то може и да се помотаем с Кансело, да отчетем загуба за тази година, да го позакъсаме с ФФП, но все пак да имаме свежи пари за играчи. Това е малко кофти вариант, но пък възможен. Реално сумата за трансфери няма да е много по-различна, но ще е по-заависима от продажбите.

И това, което аз си мисля, че се случва е своеобразна комбинация от горните - искаме много да продадем някой от утайките преди 30 юни, само че няма. Най-много искаме да стане чудо и игу-мигу да го купят, ама да повторя - няма да стане. Та в момента се чудят нашите как ще е по-добре - да оправяме ли сигурното с продажба на Кансело или някой конвертируем (първата оферта, както каза колега преди мен) и после да му мислим или да рискуваме и поизчакаме да продадем мършата.

Мисля си, че ще изберат пак рисковият вариант и меркатото ще е по-скромничко. Но пък ако решат наистина могат да пробват някаква сделка за Де Лихт и СМС.

Аз лично не вярвам, че Погба е нещо повече от мокър сън на Паратичи. Икономически обаче ми се струва невъзможно. Ролс Ройса на Пол харчи много, а той както знаем не пътува с автобуси... smile.gif

+Quote Post
vench
коментар 17 Jun 2019, 20:30
Коментар #223

Juventus star

Коментари: 4 875
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Голямата бизнес сделка - да го продадем на 10 млн. евро печалба... А Кансело, щото е много слаб, го иска Гуардиола в Ман Сити, които между другото и сега имат по-силен десен бек от Ди Шилио, с който оставаме ние. Макар, че после вероятно ще вземем Хисай и ще се надяваме да блесне при Сари.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 Jun 2019, 21:02
Коментар #224

Juventus champion

Коментари: 7 397
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Ако Барселона наистина са се отказали от Де Лихт, а опциите са ПСЖ и Ювентус, изведнъж може да се окаже, че имаме шанс. Райола си е институция, пък и е в особено близки отношения с нас - така ще си върже нещата, за да намаже. Ако лалето отиде в Париж, съдбата му до голяма степен ще е lock-ната, защото не искам да съм на мястото на човечето, което ще преговаря с онзи фанатик, от който няма как да купиш. Колко му е Райола да лапне една тлъста комисионна, за да докара Де Лихт тук? Не забравяйте, че Де Лихт прави 20 точно в началото на сезона - т.е ще играе следващите три сезона съответно на 20, 21 и 22. Ще има два големи сезона в Аякс, в които е изгрял, затвърдил и надградил в Ювентус... и познатото - световен трансфер, особено ако е толкова специален, колкото изглежда. Де Лихт ще мине на транзит през Торино - дори да инвестираме 70, след това ще бъде продаден за над 120 (ако... е добър). Една ситуация, която удоволетворява много хора - и Ювентус, и Райола, и Аякс... и Барселона/Реал, които след 3 години ще са си попроменили мнението. Колкото до заплатата: всяко едно е едно и също. Казвахте, че Джан няма как да получава тези пари, защото други не ги получавали. Рамзи нямаше как да получава тази заплата, защото не я получавал еди-кой си. Нямаше как да имаме Роналдо, понеже взима парите, които взимат бонучи, Коща, Дибала и Бернардески. Има си кой да ги грижи нещата, нито пък виждам защо хайпвани, класни и качествени играчи, пристигащи отвън, да не получават пари. Точно затова можем да ги привлечем поначало - ако им платим адекватна заплата, това са днешните реалности.

Кансело най-вероятно ще напусне. Дърпаш чертата, пък дори няма да взимаме под внимание какъв е, но това е футболист, който отборът уговаряше две лета. Проблемът е, че евентуалните му заместници са калпави - не разбирам еуфорията около Трипиър, въпреки че харесвам Тотнъм. Хусай пък е изключително посредствен. Реално обаче Кансело като че ли е футболистът, който най-бързо и най-сигурно ще напълни касата. Сметките, в които си оправяме тефтера с Манджукич, Кедира и Куадрадо, които общо ще струват макс 30 милиона, са безпочвени. Пянич и да решиш да го продадеш, трябва да се направи с мисъл, а към момента се съмнявам да му вземем повече от 50-55. Вариантите пред Сандро не са много - Юнайтед, може би ПСЖ, а те не са се засилили да харчат все още. Остава Дибала, ама него може би го готвят за някаква скандална врътка с Икарди. Нищо неочаквано.

+Quote Post
JIZAH
коментар 17 Jun 2019, 21:22
Коментар #225

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 226
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

По линията Райола най-големият ни шанс се казва Павел Недвед, тъй като повече пари от ПСЖ не можем да дадем, а като цяло не е като да нямат отношения Покрай Ибряма. Та имаме някакви хипотетични шансове, ама по-скоро няма да стане.

Колкото до сметките и утайките - иаз това казвам, няма да стане с тяхнаата продажба, защото са почти непродаваеми. НО това не пречи на нашите да си фантазират. Пянич като гледам няма да го продаваме, та ще палим свещи да се осъзнае.

Иначе ми попадна това и ми става лошо вече - And now Sarri has given his verdict on the best players in the Italian division, and it's little surprise which club he went back to first.Sarri continued: "After Lorenzo, I’d put Federico Bernardeschi, who is on his way to soon becoming world class. "I’ll add Federico Chiesa in third, as he is a pure talent, generous, dynamic: he has the capabilities of someone born to succeed, he just needs to work on refining." Но не мисля, че 10ката ще се продава, oсобено за Икарди. Като решим, че нямаме нужда от нови защитници ще си го купим biggrin.gif

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 17 Jun 2019, 21:58
Коментар #226

Juventus star

Juventus sporting director Fabio Paratici is reportedly preparing a bid of over €100m for Manchester United midfielder Paul Pogba.

Успех post-294-1158668614.gif post-294-1159108009.gif post-294-1159107954.gif
Тук и Марота би завидял на гъбаркането от страна на Патаричи.

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 17 Jun 2019, 23:01
Коментар #227

Juventus regular

Коментари: 2 463
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(J.T.Ultras @ 17 Jun 2019, 12:38) *
Савич ще иде в ПСЖ, Погба в Мадрид. Така ги виждам нещата, а дано ние уредим Рабио на свободен.

Май това е програма максимум за халфовата линия.

clap2.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 17 Jun 2019, 23:38
Коментар #228

Juventus star

Коментари: 3 880
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Manchester City are close to an agreement with Juventus over right-back Joao Cancelo, according to Romeo Agresti

Баце, ако не можем да изцоцаме арабеските, то направо да се закрива целия отдел. Друга тема е какво прави Кансело в подобен списък. Под 60млн. + бонуси е минимума, когато всеки средняк е по 25млн. Криво започва всичко, дева.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 18 Jun 2019, 00:21
Коментар #229

Juventus star

Juventus Coach Maurizio Sarri reportedly wants Inter striker Mauro Icardi and Paris Saint-Germain defender Marquinhos for his new-look team.

Само не икарди nono.gif

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 18 Jun 2019, 07:33
Коментар #230

Juventus regular

Коментари: 1 437
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат
Само не икарди

Така е , ние не сме по нападателите, които знаят как да бележат. Друго си е със Супер Марио на крилото.

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Jun 2019, 07:34
Коментар #231

Juventus champion

Коментари: 7 878
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Според Тв Ел Чирингито сме уредили Рабио:

- 10 милиона за агентът му/майка му
- 7 милиона заплата, 5г. договор

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 18 Jun 2019, 07:55
Коментар #232

Juventus regular

Коментари: 1 437
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Ако е вярно, трябва да пишем една шестица вече на Паратичи biggrin.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Jun 2019, 07:59
Коментар #233

Juventus champion

Ще изчакаме други източници, че тая кабеларка... post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 18 Jun 2019, 08:45
Коментар #234

Juventus champion

Интересно става: ако вземем Рабио, не бих заложил, че Пянич ще остане на 100 %.

+Quote Post
since1897
коментар 18 Jun 2019, 08:49
Коментар #235

Juventus bench

Коментари: 869
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Схемата започва да става ясна:

Погба в Реал,Савич някъде на майната си,Де Лихт в ПСЖ....

Рабио в Юве,Маркинъос-може би и той...Трампим Игуаин за Заниола,Дибала за Икарди.Ако пък Сити вземат Кансело,при нас идва Хисай,а евентуалниа заместник на Сандро ще е този Емерсон може би...

Демек Хисай,Маркинъос,Рабио,Рамзи,Заниоло и Икарди -асансиор работа (горе-долу бива) 😉

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 18 Jun 2019, 09:00
Коментар #236

Juventus star

Цитат
Commisso al Corsport: "Big su Chiesa? Non lo vendo neanche per 100 milioni"

post-294-1159108009.gif post-294-1159108009.gif Тоя изглежда по чалнат от Лотито и Кайро взети заедно.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Jun 2019, 09:01
Коментар #237

Juventus champion

По-скоро Трипиър ще заместник на Кансело, ако напусне.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 18 Jun 2019, 09:10
Коментар #238

Juventus star

Коментари: 3 880
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(pinkfloyd39 @ 18 Jun 2019, 10:45) *
Интересно става: ако вземем Рабио, не бих заложил, че Пянич ще остане на 100 %.

Идеалния момент да се вземе прилична сума за него, макар да споделям становището ти, че няма да е над 50-55млн. Болно ми е, че използвахме твърде малко от таланта му през тези години. Рабио, Джан, Бентанкур и Рамзи би било някакво задвижване в халфовата ни линия.

+Quote Post
vench
коментар 18 Jun 2019, 09:48
Коментар #239

Juventus star

Коментари: 4 875
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(odyssey7 @ 18 Jun 2019, 10:10) *
Болно ми е, че използвахме твърде малко от таланта му през тези години.

Има нещо такова. Пянич си остава много добър халф, но не със статута на един най-добрите на своята позиция в света. Интересно ще бъде дали ако отиде някъде другаде, отново ще вдигне нивото. Защото може би наистина стилът на Ювентус не му допадна много. Аз съм съгласен да го продадем, ако му взмеем наистина добър заместник. Но по принцип, за да надградим е по-добре той да остане и да играят заедно на терена. Почти съм сигурен, че няма да напусне така или иначе, реално никакви такива сериозни слухове няма, а и той самият наскоро каза, че иска да остане.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 18 Jun 2019, 10:54
Коментар #240

Juventus champion

Цитат(vench @ 18 Jun 2019, 09:48) *
Пянич си остава много добър халф, но не със статута на един най-добрите на своята позиция в света.

Знам, че не си от големите му критици; тъй като, нали, стана водеща тема главчо да е обвиняван за абсолютно всеки провал, въпреки че никой не потърси сметка на малоумника Кансело, на смешния бонучи и на Дибала, който вкара 10 гола за цял сезон, въпреки че струва 200 милиона... ама не мога да се съглася, че не е сред най-добрите на своята позиция. Ако за теб най-добрите са трима футболисти - да, Пянич не е там, ама си е сред най-най на позицията, на която играе. Алкантара с какво е повече? Верати? Хендерсън? Вайналдум? Горетцка? Видал? Че даже Модрич, който от години върви единствено назад и днес е гротеска. Жоржиньо? Погба по-скоро е по-качествен, но с какво е доказал в последните 3 години, че е повече от Пянич? Доста преувеличавате със срането върху Пянич. Пожелавам му да отиде на място, на което ще знаят как да го използват, а феновете ще го оценяват, понеже не им е важно дали е грозен. Ювентус след Кардиф върви единствено назад, а Пянич не е единственият, който се нуждае от малко шамари, за да се сети, че е футболист. Ако човек не гледа мачове, а чете единствено този форум, ще вземе да повярва, че този най-велик в историята отбор е спиран единствено от някакъв си там босненец, който не става нищо. Да не говорим, че дори да е направил слаб сезон, адски силно се преувеличава колко точно слаб е бил. Пянич си беше Пянич, просто фокусът на моменти падаше изключително върху него.

Всички сме разочаровани и огорчени, доста кофти е, когато класен и можещ футболист изглежда като тъпанар, но няколко слаби месеца не те правят от нещо нищо. Самият факт, че години наред Пянич е част от един от водещите отбори в света - показателно е какъв бездарник е. Кампанита му през 2017 показва колко не е световна класа. Нали по темите претендираме, че единствените окей футболисти не са само в Ливърпул и Сити? Световна класа не е бонучи, ама Пянич все още си е халф от класа. Не намираш навсякъде поглед, фантазия и докосване. Има слаби страни, които е доста лесно да изпъкнат, когато вече не сме отбор и когато схемата открива минусите му. Ама наистина оставам на мнение, че се попрекали доста с темата за Пянич. Ако можеш да го надградиш или да осигуриш футболист, който е тука-тука - давай, ама на Пянич доста талантчета могат само да му лъскат оная работа, пък ако са последователни - след 3 години ще го стигнат.

Аз викам да го дадем на Ливърпул за Морено - хем ще си играе финалчета човека и ще си е титуляр, хем ние ще си имаме резерва на бразилската апатия, ще сме се отървали от тотален бездарник, а с парите можем да вземем някой като Ло Челсо, Паредес или Пелегрини.

+Quote Post

111 страници V  « < 10 11 12 13 14 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th October 2019 - 10:50ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team