IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

37 страници V  « < 34 35 36 37 >  
Reply to this topicStart new topic
> Еврофутбол, 100% Главоболин
Laudrup
коментар 16 Sep 2013, 17:47
Коментар #701

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Х на Галата на коефициент 3 и нещо си е доста изкушаващо, но за Милан не съм сигурен... Знаем ги как играят в ШЛ и как в първенството, а на всичкото отгоре са и домакини. Не вярвам чак да паднат, а и Селтик са по-слаби от миналия сезон...

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
bate_vanio
коментар 16 Sep 2013, 18:14
Коментар #702

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Галата - Реал Х
Атл.Мадрид- Зенит Х
Наполи - Дортмунд 2
Сосиедад - Шахтьор 2

ей така ще ги пробвам аз smile.gif

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 01 Oct 2013, 18:07
Коментар #703

Juventus champion

Коментари: 5 050
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

ФИШ 1:

Стяуа - Челси 2 (1,61)
ЦСКА М - Виктория 1 (1.50)
Леверкузен - Реал Сос. 1 (1.56)
ПСЖ - Бенфика 1 (1.64)
Зенит - Аустрия В 1 хк (1.54)

ФИШ 2 система: biggrin.gif

Базел - Шалке 2:2
Арсенал - Наполи 2:2
Порто - Атл. М. 2:2
Аякс - Милан 2:2
Шахтьор - Юнайтер 2:2
Ман. Сити - Байерн 2:2

fishing1.gif

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 12 Oct 2013, 00:19
Коментар #704

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 12 Oct 2013, 11:14
Коментар #705

Juventus star

Коментари: 3 636
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Браво бе! clap.gif

+Quote Post
Boris Morev
коментар 12 Oct 2013, 11:28
Коментар #706

Juventus regular

С огромно съжаление заявявам, че фишът не е мой. post-294-1159108069.gif
Ето нещо от мен, ама е старичко, пак подобен стил.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 18 Dec 2013, 17:23
Коментар #707

Juventus champion

Коментари: 5 050
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Morev...

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 18 Dec 2013, 18:41
Коментар #708

Juventus regular

Беше 11 коефициент по едно време, мислех да му сложа 5 лева, ама прецених, че е по-добре да си купя мезе за ракията cool.gif

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 25 Jun 2014, 10:44
Коментар #709

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

ТОВА СЕ КАЗВАТ ЛЮБОПИТНИ ЗАЛОЗИ

Норвежецът Томас Сиверсен спечели 5600 крони, приблизително хиляда щатски долара, за странен залог около Мондиал 2014. Неговият фиш се оказа печеливш, след като... Луис Суарес ухапа Джорджо Киелини по време на двубоя между Уругвай и Италия, спечелен с 1:0 от южноамериканците. Според медиите в Норвегия, Сиверсен е заложил 32 крони за ухапване от страна на Суарес срещу който и да е противник, по което и да е време, при коефициент 175.00. Нападателят действително заби зъбите си в рамото на Киелини в края на мача, но ситуацията трябва да бъде доказа и от ФИФА. Ако това стане факт, то Суарес може да не играе цели 24 мача. Това съвсем не е единственият любопитен залог, който феновете на футбола имат възможност да направят. Това съвсем не е и единственият, в който главен герой е Суарес. Повечето от тях са за случки, които си имат прецедент.

Ето и някои от по-любопитните:
- Кристиано Роналдо да заплаче след последния мач на Португалия, коефициент 2.50. Както е известно, футболист номер 1 в света има история в тази област. Той напусна финала на Евро 2004 облян в сълзи, след като Гърция надви неговата Португалия във финала на домашното първенство. Роналдо е проливал сълзи и след мачове на Манчестър Юнайтед, а снимките и видеата са изключително популярни в интернет.

- Удар с глава срещу съперник, който задължително трябва да се строполи на терена, коефициент 3.00. Най-популярният подобен случай е ударът на Зинедин Зидан в гърдите на Марко Матераци на финала на Мондиал 2006 в Германия. Френският халф получи червен картон и дори сложи край на състезателната си кариера, докато Матераци и Италия спечелиха световната купа с дузпи.

- Вратарят на Англия да изпусне топката в собствената си врата, коефициент 17.00. Английските вратари са изключително популярни с грешките, които имат навика да допускат по време на големи футболни форуми. За нещастие на феновете обаче, Англия вече е аут, а подобно изпълнение липсва. Такова имаше от страна на руснака Игор Акинфеев, който изпусна топката във вратата си при мач срещу отбора на Република Корея. Залогът обаче не важи за други, освен за Джо Харт и Бен Фостър.

- Марио Балотели да покаже "мускулите", коефициент 4.00. Италианският нападател, макар и вече изключително известен, спечели още повече популярност по време на европейските финали през 2012 година. Балотели вкара два гола за победата с 2:1 над Германия на полуфиналите, а след второто попадение той свали фланелката си и стегна мускули пред камерите в стил състезание по културизъм.

- Луис Суарес да получи картон за симулация, коефициент 5.00. В добавка, Ариен Робен да получи официално предупреждение за симулация, коефициент 6.00. От това става ясно и кои са най-силно изразените актьори на световното първенство според водещите букмейкърски къщи.

- Удар на Найджъл Де Йонг в стил "кунг-фу", 21.00 коефициент. При подобно изпълнение, този случай ще се повтори. Феновете на футбола все още помнят как халфът на холандския национален отбор удари Шаби Алонсо в гърдите с красив полет и изпънат крак. И това се случи на финала на Мондиал 2010!

- Отпадания с дузпи. Англия, коефициент 8.00, Германия - 6.00, Бразилия - 5.25, Аржентина - 5.25.

- Игра с ръка на голлинията от страна на полеви играч, коефициент 9.00. Луис Суарес попада за сетен път в класацията! Нападателят на Уругвай обаче спаси своя отбор при последната ситуация с игра с ръка на голлинията, която феновете на футбола са виждали. Това се случи на Мондиал 2010, когато Суарес спаси удар от страна на ганайски футболист в самия край на двете продължения. В крайна сметка нападателят беше изгонен, Асамоа Гиян пропусна наказателния удар, мачът завърши наравно 1:1, а Уругвай се класира на полуфинал. . . с дузпи.

- Меси да вкара с "Божията ръка" на финала, коефициент 201.00. Аржентина побеждава Англия с 2:0 на четвъртфиналите на Мондиал 1986, а великият Диего Армандо Марадона бележи двете попадения. И докато първото е плод на гениален индивидуален пробив, то вторият е с ръка. Марадона е прекалено нисък, за да надскочи английския страж при висока топка, което го принуждава да разчита на своята ръка. След като отбеляза попадението и изхвърли Англия от турнира в Мексико, Марадона обясни по нетрадиционен начин непозволената игра. Той просто каза, че това е "Божията ръка". Меси пък е считан за наследник на Марадона.

- Националите на Франция отказват да тренират, коефициент 51.00. Това няма да е първият случай, в който "петлите" вдигат бунт в неподходящ момент. За последно френските фенове трябваше да търпят скандали между треньор и футболисти по време на Мондиал 2010, завършил с пълен крах на световните шампиони от 1998. Тогава треньор беше Раймон Доменек.

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 13 Dec 2014, 16:35
Коментар #710

Juventus star

Морев я изрази мнение.
Милан-Наполи 2
Манчестър-Ливърпул 1
Парма-Каляри Над

+Quote Post
Boris Morev
коментар 13 Dec 2014, 16:45
Коментар #711

Juventus regular

Добре си се насочил, но Наполи за мен е 50/50 между хикс и 2ка. Днб може би е най-добре или направо Х2, както ще го играя аз. Манчо ми се вижда най-хубавият залог за уикенда, а гостуванията на Каляри са си оувъри по презумпция.
Атлети ми се вижда резонно да победят вътре Виляреал, както и ъндър 2.5 на Дженоа-Рома.
Днеска Сасуоло имат проблеми в защита и Берарди е наказан, май им е време да паднат. Лацио също би трябвало да бият вътре Ата.

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 13 Dec 2014, 16:58
Коментар #712

Juventus star

Дженоа и аз го мисля под ама не искам да го пипам тоя мач щото съм прекалено пристрастен иначе може и да излезе 1 или Х.

+Quote Post
Borko_10
коментар 16 Dec 2014, 09:02
Коментар #713

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

http://prikachi.com/images.php?images/57/7787057x.jpg

Едно мое фишче от преди 1 седмица. Ударих от тотото :Д

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 16 Dec 2014, 10:41
Коментар #714

Juventus star

Цитат(Borko_10 @ 16 Dec 2014, 09:02) *
http://prikachi.com/images.php?images/57/7787057x.jpg

Едно мое фишче от преди 1 седмица. Ударих от тотото :Д

clap.gif clap.gif clap.gif

+Quote Post
venko_90_
коментар 12 Apr 2016, 15:24
Коментар #715

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Moмчета, довечера мисля да си пусна едно шифче, което считам за сигурно - гол/гол на ПСЖ и Манчестър Сити и единичка за Реал при домакинството на немците. smile.gif Има ли играещи във форума?

+Quote Post
Bork0
коментар 13 Apr 2016, 09:51
Коментар #716

Primavera player
**

Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Град: София
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

Играя от време на време, но вече с такъв тип прогнози не се заемам, защото обикновено винаги не успявам да позная нещо или се получава изненада на мачовете, които залагам и се изнервям. Доста съм карък като цяло. Някой отбор ако има 8 поредни победи, аз като заложа правят първи Х и т.н., но открих една схема, но нямам как да ти я обясня тук в форума, трябва на живо, мен ме светна 1 братле и докато я разбера ми трябваше малко време, за да навлезна в нещата, но е добра, ако си добър типстър, могат да се направят доста парици. wink.gif

Относно мачовете, дето си прогнозирал, вече са свършили, но има доста логика в нещата, друг е въпросът, че ПСЖ бяха слаби и не търсеха толкова гола или просто толкова си могат и затова може би ти се издъни схемата, но иначе, ако не бяха свършили вече мачовете определено те подкрепям.

За довечера 2 победи на грандовете и си в нещата. Коефициентите са доста добри, особено за Барселона 2.30, Барселона на такъв коефициент задължително трябва да го пробваш, само заради това, че винаги са на 1.12. Макар че Х ги оправя, надали ще играят за равен резултат. Паянтова е работата малко wink.gif

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!

+Quote Post
venko_90_
коментар 19 Apr 2016, 20:02
Коментар #717

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Нещо интересно, което мисля да пробвам до края на първенството - в седем от последните 10 мача Палермо са допускали три или повече голове във вратата си. Може тенденцията да се запази и в последните кръгове (не за всички мачове разбира се).

+Quote Post
Bork0
коментар 04 Jun 2016, 08:38
Коментар #718

Primavera player
**

Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Град: София
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

Имам една идея, която всеки голям международен форум я пробвам и до сега не е ставала, но аз продължавам да се опитвам. Пускам всички мачове от групите на Европейското /над 10 мача/, като целта е да се постигне висок коефициент. Исках да ви попитам вие как виждате мачовете от Европейското. За момента съм заложил така:

Франция - Румъния - 1ца
Полша - С. Ирлания - 1ца
Германия - Украйна - 1ца
Испания - Чехия - 1ца
Австрия - Унгария - 1ца
Португалия - Исландия - 1ца
Франция - Албания - 1ца
Англия - Уелс - 1ца
Испания - Турция - 1ца
Словакия - Англия - 2ка

Французите, ако станат така, преди 3тия си мач ще са с 6 точки и ще са се класирали и ме е страх да играя и 3тия им мач, още повече срещу Швейцария.
Полша и Германия играя помежду си във втория кръг и това ми пречи да играя 3тите им мачове, тъй като не се знае, кой от отборите може да има вече 6 т. /може и да завършат наравно и тогава никой няма да има 6т., но Германия - Полша е труден за прогнозиране/.
Испанците ги играя и първи и втори кръг да бият и влизам в хипотезата с Франци, последния мач на Испания е с Хърватите, които не се знае къде ще са в класирането на групата си.
Австрия са без загуба от квалификациите и убедително първи в групата си. /9 победи и 1 равен/. Португалците играят с дебютанта Исландия. Втория кръг двата отбора /Португалия и Австрия/ излизат в дерби помежду си и влизам отново в хипотезата на Германия и Полша.
Англичаните ги играя чак втори кръг, тъй като първият им мач е с Русия и не ми изглежда, че е така да се каже сигурен. При равен или загуба от Русия ми изглежда задължително за тях да победят във втория кръг срещу Уелс /които са дебютанти/. Тук обаче идва проблемът, играя Англия и трети кръг, като влизам в хипотезата, че Англия първи кръг не взима 3т. срещу Русия /остават с 0 или 1т./, бият втори кръг и стават с 3 или 4т. и третият мач и трябва победа, за да си гарантират класирането, но при една евентуална победа над Русия в първия кръг всичко това, което написах, пропада, като възможност.
От нашата група не играя нищо, тъй като там всеки може да бие всеки и не мога да направя ясна прогноза или хипотеза как евентуално да играя първи кръг, след това втори и т.н.

Искам да видя вашите гледни точки, кои мачове да оставя, кои мачове да премахна, да добавя други мачове, които не съм сложил сега, тъй като голяма част от квалификациите ги пропуснах и не съм много запознат с играта на отборите, това което написах по горе е на база на статистики от групите, но не всичко е статистика. Просто да направим една дискусия с евентуалните възможни варианти и ако можем и имаме късмет да изкараме някой лев.

Този коментар е бил редактиран от Bork0 на 04 Jun 2016, 08:39

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!

+Quote Post
the pendulum
коментар 04 Jun 2016, 10:01
Коментар #719

Juventus regular

Коментари: 2 119
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Първо правило при залаганията - ако играеш "на сигурно" (което никак не е сигурно), няма как да спечелиш много пари. Като гледам си сложил Англия да бие Словакия, което мн ме развесели biggrin.gif Изчакай да мине първия кръг от груповата фаза и тогава нареждай. Сложи си 3-4 мача, а на 34.

--------------------

+Quote Post
Дон Алегри
коментар 04 Jun 2016, 17:35
Коментар #720

Juventus regular

Коментари: 1 017
Регистриран: 12-February 15
Потребител No.: 24 858

Ако играеш права колонка много мачове, все някой ще те издъни почти винаги. Друго важно е да не влагаш пристрастия. По принцип аз не следя националните отбори, но бих играл Германия за шампион, не знам какъв е коефициентът. Предното Световно бях сигурен, че те ще спечелят и ме е яд че не играх. smile.gif

--------------------

"You don't know Inzaghi that well yet," said Juve coach Marcello Lippi after the 4-1 victory. "Sometimes you don't notice him, he may look like he is not involved in the game, but all of a sudden he scores; he is lethal in front of the goal."

+Quote Post

37 страници V  « < 34 35 36 37 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2019 - 11:48ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team