IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

76 страници V  « < 74 75 76  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
ForzaJuve29
коментар Днес, 09:31ч.
Коментар #1501

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 573
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Цитат(The Drunken Master @ 15 Jul 2018, 07:37) *
Е добре,де...Нали бяхме големи фенове на Игуаин ? Игуаин се маха от Ювентус и се почва с "регресиралият",който "го гази всеки дървар" и "слаб е в глава, не е бърз"...

А не знам!Аз никога не съм харесвал Прасчо даже още като мина прегледите исках да го махаме!Денят в който отиде в Челси ще е като Коледа!
Go to the top of the page

+Quote Post
since1897
коментар Днес, 12:07ч.
Коментар #1502

Juventus bench

Коментари: 755
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Е добре,де...Нали бяхме големи фенове на Игуаин ? Игуаин се маха от Ювентус и се почва с "регресиралият",който "го гази всеки дървар" и "слаб е в глава, не е бърз"...

Феновете на Игуаин изчезнаха,останахме само хейтърите 😆

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Днес, 12:24ч.
Коментар #1503

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 992
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Е, един спор, ако се води 15 пъти, е леко безсмислен. Предлагам ви последните две титли да не ги броите, че човекът вкара немалко голове и за двете. Тръгва си вече, може да спрете да го ядете. Наистина по некадърници като Амаури, Якуинта и Матри в този форум има по-малко храна, отколкото по Игуаин.

А продажбата му е логична само заради Роналдо и възрастта му. Идва Роналдо, трябват пари, логично е да го продадем, докато можем да вземем пари. Ако не беше дошъл Роналдо, Игуаин задължително трябваше да остане обаче. А можеше и да го махнем и да вземем Мората, който му е младата версия и като реши да не играе, просто не играе и може да ти скъса нервите.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар Днес, 12:36ч.
Коментар #1504

Juventus star

Коментари: 3 869
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Челси са предложили размяна Игуаин - Мората, ние сме казали, че не търсим нападатели. Исканата цена за Игуаин е около 60 милиона.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар Днес, 15:18ч.
Коментар #1505

Juventus regular

Коментари: 2 018
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Годин и Марсело били основните цели след Роналдо. Перез бил казал и на Марсело, че ако поиска трансфер ще го пусне. Атлетико вече търсели заместник на Годин.

+Quote Post
the_parasite
коментар Днес, 15:35ч.
Коментар #1506

Juventus regular

Коментари: 2 187
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Replicant @ 15 Jul 2018, 15:18) *
Годин и Марсело били основните цели след Роналдо. Перез бил казал и на Марсело, че ако поиска трансфер ще го пусне. Атлетико вече търсели заместник на Годин.

Интересно за какво ни е Годин. Може би за спокойното отлежаване на пейката на Калдара по подобие на Ругани през последните три сезона.

+Quote Post
4oKuTo
коментар Днес, 15:46ч.
Коментар #1507

Promising youngster
*

Коментари: 35
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

Годин все пак е един от най-постоянните централни защитници в света. Доказана класа. Калдара тепърва трябва да покаже, че има ниво за титуляр в Ювентус.
П.С.: Не мисля, че има добър треньор, който ще държи невероятен играч на пейката, защото е млад... Ако ги шашне, ще играе, ако ли не - ще отлежава.

Този коментар е бил редактиран от 4oKuTo на Днес, 15:49ч.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Днес, 15:47ч.
Коментар #1508

Juventus champion

Коментари: 5 838
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Аз си оставам фен на Гонзало, който през последните години е съден твърде много на базата на платената цена, отколкото на това, което правеше на терена. Страхотен футболист, готин образ, ще бъде запомнен само с добро. Колкото до другото - това, че има слабости, не го прави Амаури. Всеки нападател има слабости в играта си, дори Кавани, Левандовски и така нататък, пък ако искат хората да ги признават. Всички футболисти имат по един или два съмнителни моменти, аз никога не съдя даден играч през призмата на пристрастията. Аз лично не че ангажирам някой с моето мнение, но Игуаин доста не го виждам точно в Англия. В Италия да, в Испания да, но в дървената лига и то в пародията Чукотка... като че ли тук започва бавно края. От друга страна, бих се радвал да греша, защото не мога да не симпатизирам на Игуаин, който с времето обори много тъпотии - например, че не може да тича, че не може да е полезен, ако не бележи, че трябва да вкарва само от дузпата, че не може да реализира, ако не му я дадат на празна врата и така нататък. Игуаин не е престанал да бъде футболист и дори на Ювентус има какво да даде, но Челси са една много култова гробница, за която все така продължава да се отказва да се говори, а колкото и да харесваш Игуаин, не можеш да кажеш на бялото черно - да, не е добър във въздуха, а да си спомним, че Мората започна отлично в Англия именно защото е станал чудовище на втория етаж. Дрогба също беше звяр в това отношение и играта на Челси често се свеждаше до този компонент. Челси ги гледах достатъчно, за да не е нужно да си затварям очите - ако някой очаква от комбинацията Сари/Алонсо/Бакайоко/Вилиан/Жоржиньо и Игуаин чудеса, ще остане разочарован. Това е едно от най-слабите ядра сред днешните грандове. Разбира се, говорим ако махнат Азар/Канте, защото такива футболисти ги заменяш изключително трудно, ако въобще е възможно. Времето ще покаже дали съм прав за регреса при Гонзало, но ако напусне, аз лично му пожелавам успех. Това, че можем да дискутираме някакви неща, не значи че сме хейтъри. Един от най-класните стрелци на тази епоха и такъв, който по нищо не отстъпва на когото и да е, нито е по-слаб от Креспо и Батистута, за кошмар на всички, които не спряха да му мерят шкембака. Ако Игуаин нямаше слабости, щеше да е най-великият нападател в историята, елементарно е.

Аз лично нямам против всъщност да остане в Ювентус, но има няколко проблеми:
1) изобщо не го виждам като fit до Роналдо, за съжаление. mrd е прав, че са минали години, че двамата са различни, но все пак футболът на Роналдо от години е с тип футболист, който е изключително различен от Игуаин. Нас ни трябват пространствата насетне, а колкото и отличен all around нападател да е Гонзо, то силата му е да бъде консуматор, не да waste-ваш подобна инвестиция, която трябва да се прави на това, което не е.
2) Знам, че на хартия звучи не удачно, а фамозно дори, ако имаш Роналдо, Игуаин, Манджукич, Куадрадо, Коща, Дибала и Бернардески, но говорим за някакви неразбираеми и нереални неща, т.е още не сме станали Сити, за да можем да си правим ташаци с пейки за милиони. Един е откровено ненужен. Не знам какви 22-25 човека е изисквал Алегри, но да кажем, че играем 4-3-3 - това ти е пейка с четирима от изброените + петима вътрешни халфове + петима бранители - каква, по дяволите, е тази пейка от 14 човека? Съгласен съм с Христо, че Роналдо няма да играе на всяка нива, но и няма шанс да играе в 10 мача в Калчото, за да е свеж за април. Дълбочината е прекрасно нещо, ние я имаме, а даже съчетаваме много различни профили футболисти, но все пак се връщаме, че играчи като Куадрадо, Манджукич, Коща и Баджо трябва да са на терена. Това, което се наблюдава при Реал М при Зизу, се нарича изключение - друг път няма да видиш в един състав Роналдо, Бензема, Иско, Васкес, Асенсио, Хамес, Бейл и Мората. Трима от тях са домашни кадри, т.е жълти стотинки, двама са сред най-скъпите трансфери в историята на футбола, а други трима са взети като най-специалните проспекти за сравнително удачни средства при все че вече играеха голям футбол. Чисто и просто не можеш да събереш 25 човека, които да са равностойни. Ние имаме прилични опции и балансиран състав, който е на вътрешен халф и централен бранител от това да е най-добър в света.

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар Днес, 19:13ч.
Коментар #1509

Juventus star

Коментари: 2 680
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

За Ругани чета че сме искали 45 млн не 40 да видим какво ше излезе

+Quote Post
Replicant
коментар Днес, 19:51ч.
Коментар #1510

Juventus regular

Коментари: 2 018
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Чета, че Годин го гласят за заместник на Мъди. А Калдара е заместник на Ругани. Ако това е идеята, вероятно ще откупим Хьоведес.

+Quote Post

76 страници V  « < 74 75 76
Reply to this topicStart new topic
7 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
5 Потребител(и): Garrett, Replicant, bobyjuvefan, lyubaka, Georgi Zhelyazkov

Олекотена версия Час: 15th July 2018 - 20:52ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team