IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Кой искате да се разкара от Юве?, играч?
lqlqlq
коментар 04 Aug 2008, 21:09
Коментар #121

Guests

Виейра и Емерсон са име в световния футбол и заради слабия период в Ювентус - това няма се промени. Играчи като Сисоко и Поулсен са на милиони години от техните качества и успехи. Така че.....

Иначе глупост ми се струва едно нещо, което прочетох нагоре - "голяма звезда няма желание да дойде в Юве". Имат, имат, и то доста, но просто ръководството не може да ги договори.
Go to the top of the page

+Quote Post
superniki
коментар 04 Aug 2008, 21:11
Коментар #122

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 732
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(bianconero27 @ Aug 4 2008, 04:19 PM) *
Ми аз лично на Сисоко се радвам.Направи много силни мачове веднага след пристигането си в отбора и вярно, че сега играе доста слабо, но вярвам, че това е в следствие на контузията и е само временно явление wink.gif
Тиаго когато дойде всички (или почти всички) много се радвахме, защото знаехме как по какъв страхотен начин играеше в Лион и вярвахме че той ще е лидера в халфвата линия и определено бях съгласен да дадем толкова пари за него, но просто в Италия се му се получи.Шанс..какво да се прави.
Колокото до другия ни трансферен провал - Алмирон.Ако си спомняте сезона преди да го вземем от Емполи те направиха много силна година и завършиха пети, а Алмирон беше с основна заслуга за това представяне.Така че несмятам, че и неговия провал можеше да се предвиди.

Понякога стават такива грешки на трансферния пазар и ние просто имаме малшанс, че напоследък доста често се случва да вземаме футболисти, които разочароват в последствие.

Да се надяваме че Амаури, Мелберг, Кнежевич и младоците (Себа, Мракизио и Де Челие) ще последват примера на Яки да речем и ще се превърнат в много успешни трансфери post-294-1159107520.gif

Леле.Бедна ти е фантазията колко това мнение е еднакво с мойто.Мога само да добавя че Алмирон правеше и СТРАХОТНИ НЕЩА в поготовката.За Тояго нз ама Алмирон като си тръгне ще прави много добри игри със следващия си отбор.Той и в Монако се представи супер.
И все пак:Тояго,Алмирон,Салиха и Дзебина ВЪН!!!

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 04 Aug 2008, 21:44
Коментар #123

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Цитат(lqlqlq @ Aug 4 2008, 09:09 PM) *
Виейра и Емерсон са име в световния футбол и заради слабия период в Ювентус - това няма се промени. Играчи като Сисоко и Поулсен са на милиони години от техните качества и успехи. Така че.....

Иначе глупост ми се струва едно нещо, което прочетох нагоре - "голяма звезда няма желание да дойде в Юве". Имат, имат, и то доста, но просто ръководството не може да ги договори.

Относно първата част , касаеща Виера и Емерсон .. никъде и никога не съм ги сравнявал с Поулсен и Сисоко . Хора , четете правилно wink.gif Написал съм следното :

Цитат
Виера и Емерсон са велики футболисти от последното десетилетие , но не са оставили значима следа с престоя си в Юве + че го напуснаха като мишки !!!
А относно втората част .. твърдо седя зад мнението си .. и дори както съм споменал не става въпрос само за Юве , а като цяло за Серия А !!! Някой да ми каже трансфер на наистина голямо име във върха на спортната си форма в тим от серия А в последните няколко години ?!? Аз не се сещам.. , но може и да бъркам .. wink.gif

А под голямо име/световна звезда имам предвид наистина такова.. ако мислите да ме опровергавате с имена като Фламини , Мунтари и т.н. или пък с излезли от форма звезди като Роналдиньо , който след 3 години трансферни мъки , трябваше да качи няколко килограма , да потърка половин година скамейката в Барса , които само и само се чудеха как да се отърват от него и накрая го "подариха" на Милан за смешни пари /в сравнение с тези , които отказваха когато Рони беше във върхова форма/ .

Колкото и да не ни се иска в момента разликата между Серия А и Примера/Висшата Лига е като разликата между Поулсен/Сисоко и Виера/Емерсон .

Това го признават сума ти специалисти (дори и италианците си го признават) , че Серия А отдавна не е желана дестинация №1 за най-големите както беше допреди 10-ина и малко повече години !!!

Нищо лично .. с никого не споря.. просто аргументирам моята гледна точка приятели wink.gif

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ПС: да не флудя излишно ще го добавя тук.. wink.gif
Цитат(bianconero27 @ Aug 4 2008, 10:01 PM) *

според мен предстоящия сезон разликата няма да е толкова огромна.Имам предвид най-ваче като интирга

мм то интрига сигурно има и в Узбекистанското първенство.. wink.gif
Ставаше въпрос за класа , финанси , зрителски интерес .. и т.н. Това са нещата , които привличат наистина големите звезди !!! В днешно време много рядко се среща нещо като "любов към отбора" , а и каква любов като самите отбори отдавна вече са фирми/бизнес проекти/акционерни дружества и какво ли още не.. гледайки на футболистите си /пък било то и легенди дали много на клуба/ като на парче месо , като на няколко милиона евро и така нататък.. и така нататък..

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 04 Aug 2008, 22:01
Коментар #124

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Колкото и да ми е жал съм съгласен с Del Pi 10, че в момента Серия А отстъпва сериозно най-вече на Весшата лига, но според мен предстоящия сезон разликата няма да е толкова огромна.Имам предвид най-ваче като интирга.В Италия мисля че ще има много сериозна такава както за титлата така и за местата в ШЛ, УЕФА и тези за място в елита smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
DRUGHI
коментар 04 Aug 2008, 23:30
Коментар #125

Scouted
*

Коментари: 95
Регистриран: 19-November 07
Потребител No.: 742

Цитат(Del Pi 10 @ Aug 4 2008, 07:44 PM) *
В днешно време много рядко се среща нещо като "любов към отбора" , а и каква любов като самите отбори отдавна вече са фирми/бизнес проекти/акционерни дружества и какво ли още не.. гледайки на футболистите си /пък било то и легенди дали много на клуба/ като на парче месо , като на няколко милиона евро и така нататък.. и така нататък..

Това значи ли,че не ти се гледа футбол щом всичко е пари и акционерни дружеста ? Просто те питам wink.gif

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 05 Aug 2008, 00:06
Коментар #126

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Ами гледа ми се естествено .. да .. даже и го играя wink.gif
Но това няма нищо общо с написаното по горе от мен .

Това , че ми се гледа футбол , не означава , че в Италия ще дойдат да играят футболисти като Торес , Меси , Фабрегас , К. Роналдо /който въпреки всичките си лигавщини вкара 42 гола и на практика спечели на Юнайтед Премиършип и Шампионската/ и т.н.
Просто за в момента Серия А няма с какво повече да ги привлече от Примера и Премиършип-а wink.gif Факт wink.gif

Не знам вече как да го обесня , че да ме разбереш ...

ПС: Все още чакам някой да ми припомни , в последните години , някоя световна звезда в разцвета на силите си да е преминала в клуб от Италия .. защото аз не се сещам wink.gif

ПС 2 : Предлагам да ограничим дискусията до тук , защото доста изместихме темата . Аз каквото трябва съм го казал , за да аргументирам позицията си wink.gif Ако има други въпроси .. може и на ЛС wink.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
DRUGHI
коментар 05 Aug 2008, 00:40
Коментар #127

Scouted
*

Коментари: 95
Регистриран: 19-November 07
Потребител No.: 742

Ми това,че Фабрегас,Меси,Торес и Роналдо са в големи клубове извън Италия е една проста случайност с иключение за Торес където Поол много и упорито се бориха за него.Фабрегас е в Арсенал,защото го купиха на времето за някакви мижави пари от половин мил евро от Барса.И в последстевие стана звезда както и Меси е юноша на Барса,ако не се лъжа.Юнайтед пък купиха Роналдо от спортинг и в последствие стана голям футболист като знаем,че отначало се спаваше на топката като се опитваше да прави финтовете си.

Незнам кои са тези последните години,но големи играчи поне така бяха са наши покупки като Ибрахимович и Виера,Арсенал се скъса да увеличава цената на капитана си едни саги,едно нещо,едно чудо.Ще ти кажа и още,ако ми кажеш точен период,че така в близки времена разбирам или последните 10 години или последните 2 .

Но прав си трябва да обсъждаме кой да се разкара от Юве,а не коя от големите звезди да дойде на Апенините.

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 05 Aug 2008, 12:12
Коментар #128

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Зебина,Тиаго,Алмирон,Салихамиджич.Ако продадем тези играчи може да искараме 20-25 милиона и да вземем качествен халф от който имаме нужда,а и плюс 23-те милиона който имаме може да вземем големи играчи.

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 06 Aug 2008, 14:13
Коментар #129

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Град: София
Потребител No.: 472

Аз пък искам Салихамиджич да остане, Зебина също никак не ми се иска да го продаваме. Ако успеем на негово място да вземем де Силвестри или десен защитник от подобен ранг може, но на този етап това не изглежда приоритет на ръководството.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Palladino
коментар 06 Aug 2008, 20:11
Коментар #130

Juventus bench

Коментари: 893
Регистриран: 31-July 07
Потребител No.: 600

И аз искам Салила да остане wink.gif ще ни помогне много с опита си и играе на много позиций и ни запълва дупките доста често освен т'ва ми е доста симпатичен което не е голям довод де smile.gif

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 25 Aug 2018, 14:29
Коментар #131

Juventus star

Коментари: 4 791
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Кедира, Де Шилио и баща му - Алегри post-294-1159108009.gif

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 12 May 2019, 13:18
Коментар #132

Juventus star

Коментари: 4 791
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Тримата от горе остават, като към тях добавям Куадрадо, Пянич, Манджукич и Бонучич biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
dunav-ruse
коментар 12 May 2019, 14:08
Коментар #133

Primavera player
**

Коментари: 206
Регистриран: 1-May 14
Потребител No.: 24 824

Спокойно бих св лишил от услугите на Кедира, Манджукич, Куадрадо и Бардзали през следващият сезон. Задължително е да набутаме Пяца и Гонзало за някакви пари и да вземем читави защитник и халф на тяхно място.

+Quote Post
the_parasite
коментар 12 May 2019, 15:00
Коментар #134

Juventus regular

Коментари: 2 410
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Алегри + Бонучи, Кансело, Куадрадо, Джан, Пянич и Дибала.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 15 May 2019, 16:06
Коментар #135

Juventus hero

Коментари: 10 697
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Бардзали така или иначе си отива, но няма да е лошо да видим с него и Манджукич, Гонсало, Пяца, Кедира, че дори и на Бонучи не бих се разсърдил да си отиде.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

7 страници V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st August 2019 - 23:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team