IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Жоао Кансело, 20
nikentus
коментар 21 Jul 2019, 13:11
Коментар #141

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 849
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Дано да си прав. Кансело ме кефи много като футболни качества, поизключвайки играта в защита. Иначе слуховете за Кансело ги има, има и знаци, че може да са верни, а моята цел да ги споделя, не е да го уволнявам, а да дам гледна точка защо може да се случи негов трансфер. Надали и 1% от написаното в този форум оказва влияние върху мениджмънта на Юве, така че се чувствам свободен да давам мнението си, одисей.
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 Jul 2019, 13:24
Коментар #142

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 265
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Скоро отново по терените.
Дори и да се стигне до продажба, трябва да сме доста глупави да го направи за под 60 милиона.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 21 Jul 2019, 13:25
Коментар #143

ювентинец

Tова ми е любимият негов момент.

+Quote Post
odyssey7
коментар 21 Jul 2019, 13:38
Коментар #144

Juventus star

Коментари: 3 648
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(nikentus @ 21 Jul 2019, 13:11) *
Дано да си прав. Кансело ме кефи много като футболни качества, поизключвайки играта в защита. Иначе слуховете за Кансело ги има, има и знаци, че може да са верни, а моята цел да ги споделя, не е да го уволнявам, а да дам гледна точка защо може да се случи негов трансфер. Надали и 1% от написаното в този форум оказва влияние върху мениджмънта на Юве, така че се чувствам свободен да давам мнението си, одисей.

Ники, аз самия реагирах негативно като видях във въпросното клипче как се мъндрахерца португалеца. Просто медиите, а и юзърите, са в състояние да създават алтернативна картина, която често няма нищо общо с истината, която пък отделно е крайно субективна, ако не става въпрос за наука. И тъй като често попадам в този капан и усещайки, че мозъка се ебава яко, реших да споделя, без да съм визирам някого конкретно, най-малко пък теб като един от любимците ми.

+Quote Post
nikentus
коментар 21 Jul 2019, 13:58
Коментар #145

ювентинец

Би било логично играч като Ругани или Бонучи феновете да се опитват да изкарват по-черен отколкото е. Но Кансело е масово харесван от феновете на отбора и затова тези слухове нямат логика освен да има доза истина в тях. Или може Де Шильо и Дармиан в общи усилия да се опитват да подкопаят репутацията на Кансело за да споделят мястото му. Теоретично е възможно и това.

+Quote Post
masterhp
коментар 21 Jul 2019, 14:11
Коментар #146

Juventus hero

Коментари: 10 499
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Ако продадем Кансело ще е поне за 60 милона и ще вземем Дармиан. Дано Сари да намери начин да го вкара в правият път, защото не ми се иска да се разделяме.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
superniki
коментар 21 Jul 2019, 14:30
Коментар #147

Juventus star

Коментари: 4 728
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(masterhp @ 21 Jul 2019, 12:11) *
Ако продадем Кансело ще е поне за 60 милона и ще вземем Дармиан. Дано Сари да намери начин да го вкара в правият път, защото не ми се иска да се разделяме.

И как виждаш отбор, който продава бек за 60 милиона, отбор, в който играе Кристиано Роналдо, отбор, който купува 19 годишен хлапак (защитник при това) за 80 милиона евро, да купи смъртна резерва на средняка Манчестър Юнайтед за титулярен бек? Много ми е интересно на кякво почива твоята логика.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 21 Jul 2019, 15:05
Коментар #148

Juventus hero

Коментари: 10 499
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(superniki @ 21 Jul 2019, 15:30) *
И как виждаш отбор, който продава бек за 60 милиона, отбор, в който играе Кристиано Роналдо, отбор, който купува 19 годишен хлапак (защитник при това) за 80 милиона евро, да купи смъртна резерва на средняка Манчестър Юнайтед за титулярен бек? Много ми е интересно на кякво почива твоята логика.

Тука няма логика, това е което се тръби в медиите вече 2 месеца. Кансело в Сити и Дармина в Ювентус. Поне 5 статии имаше, че Сари не харесва Кансело, заради слабата игра в защита. Имаме нужда от свежи пари, лесно ще ги вземем за него. Аз го харесвам, искам да го гледам в Ювентус и следващата година, но ми се стува по вероятно да се разделим с него. Не мислчя, че има нещо ново или неясно.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
superniki
коментар 21 Jul 2019, 15:47
Коментар #149

Juventus star

Коментари: 4 728
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(masterhp @ 21 Jul 2019, 13:05) *
Тука няма логика, това е което се тръби в медиите вече 2 месеца. Кансело в Сити и Дармина в Ювентус. Поне 5 статии имаше, че Сари не харесва Кансело, заради слабата игра в защита. Имаме нужда от свежи пари, лесно ще ги вземем за него.

По-критичното четене на писаниците на медиите не е лошо нещо wink.gif Другото води до много безсъдържателни постове.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 21 Jul 2019, 16:14
Коментар #150

Juventus champion

Коментари: 7 229
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(nikentus @ 21 Jul 2019, 11:40) *
От доста време чета в туз, че Кансело създава проблеми с несериозно отношение в тренировките, караници със съотборници, заяждане с треньори (и Спалети се е оплаквал от Кансело). Като цяло слуховете сочат, че пичът е пълна шматка. Може и да не са вярни, но съвпадениета се натрупват.

Доста показателна снимка след тренировката.

Искам да видя как въшката Кансело се заяжда с бонучи, Манджукич и Кедира. Макс щеше да му напука няколко шамара също. Къде ги четеш тези неща, Ники?

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 21 Jul 2019, 18:37
Коментар #151

ювентинец

В juventuz съм чел спорадични коментари от пролетта насам за проблемите, които създавал Кансело. Напълно е възможно да не са верни. Напълно е възможно на снимката да обсъждат вечерята след тренировката с Паратичи и треньора, който е застанал пред Кансело.

Тача му качествата на Кансело и се надявам да остане. Ако го продадем за 60 милиона и не вземем класен заместник - трудно ще намеря друго обяснение освен проблем с характера на играча.

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 Jul 2019, 18:41
Коментар #152

Juventus champion

Коментари: 7 265
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Ако има проблеми с харектер и т.н със сигурност ще бъде продаден, справка Видал и Касерес(единия път tooth.gif).

--------------------

+Quote Post

8 страници V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th July 2019 - 04:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team