IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

79 страници V  « < 77 78 79  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
Replicant
коментар Вчера, 21:16ч.
Коментар #1561

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 037
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Били сме се разбрали с Годин. Предложили сме му договор за 3 години.

Този коментар е бил редактиран от Replicant на Вчера, 21:22ч.
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 21:43ч.
Коментар #1562

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 007
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

В Испания също пишат за Годин. Дано да стане.

Иначе някакви сайтчета твърдят, че Ругани е сигурен за Челси, но Игуаин мислел и може да избере и Милан. Само че и на двата цитирани не бих имал доверие. Tuttomercatoweb and JuveNews24 claim Higuain is more than open to a potential Milan move, even if they are excluded from Europe due to Financial Fair Play violations. Милан щели да продадат Андре Силва за 45 млн. евро на Уулвърхемптън. Все още звучи доста странно да отиде баш в Милан, но може да реши, че му е по-добре в Италия, вместо да ходи в Англия.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
superniki
коментар Вчера, 21:51ч.
Коментар #1563

Juventus star

Коментари: 4 402
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Само мен ли ме притеснява, че хората от клуб 30+ ще станат прекалено много, ако вземем Годин (не че поставям под въпрос класата му)?

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 21:59ч.
Коментар #1564

Juventus regular

Коментари: 2 037
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Според мен защита Киелини - Годин е бетон. Калдара е млад. Трансферни прозорци има през 6 месеца, можем да вземем някой млад ако наистина е много добър.

Ругани не можа да се наложи, явно и Алегри и ръководството не го смятат за незаменим. Аз съм навит да си купуваме Годиновци през 3 години и да имаме класни защитници, отколкото да имаме 5 23 годишни пъпеша.

Този коментар е бил редактиран от Replicant на Вчера, 21:59ч.

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 22:12ч.
Коментар #1565

Juventus star

Коментари: 3 895
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат(superniki @ 17 Jul 2018, 21:51) *
Само мен ли ме притеснява, че хората от клуб 30+ ще станат прекалено много, ако вземем Годин (не че поставям под въпрос класата му)?

Реално Киелини, Бардзали, Маркизио и евентуално Годин. Барзали ще е резерва, Маркизио не се знае дали ще остане, а имаме няколко играчи около и над 30, което е идеална футболна възраст. Роналдо също е над 30, но не смятам, че някой оспорва формата му.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 22:16ч.
Коментар #1566

Juventus star

Коментари: 2 639
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Juventus set to complete signing of 18-year-old defensive midfielder, Christian Makoun - Official announcement should come soon. [Di Marzio]

+Quote Post
superniki
коментар Вчера, 22:37ч.
Коментар #1567

Juventus star

Коментари: 4 402
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(Kirilov @ 17 Jul 2018, 20:12) *
Реално Киелини, Бардзали, Маркизио и евентуално Годин. Барзали ще е резерва, Маркизио не се знае дали ще остане, а имаме няколко играчи около и над 30, което е идеална футболна възраст. Роналдо също е над 30, но не смятам, че някой оспорва формата му.

Към изброените от теб бих си позволил да добавя Бенатия, Матюиди, Кедира, Манджукич, Куадрадо и Игуиан, който вероятно ще продадем. Проблемът не е, че на терена играят години. Както си отбелязал това е оптималната възраст, но нито един от изброените играчи, в момента не е световна класа, че да си позволим риска да залагаме на хора, които ще регресират. Разбира се Игуаин се приближава до това, но както слуховете казват май е пътник. Положението при Киелини е подобно (изключван трансферния статус, разбира се), но и Джорджо вече е по-бавен и тромав от обикновено. На Кедира не може да се разчита, че цял един сезон ще бъде на висотата, на която в някои мачове без проблем постига. Матюиди направи добро световно, но това не гарантира нищо. Маркизио е класа, когато физически психически е на 100%, когато търси топката и поема отговорността да организира играта, но няма гаранция, че ще се наблюдава и това. Има и друг момент, който аз не харесвам - привличането на по-възрастни играчи с големи заплати ги прави практически непродаваеми (за справка ерата Секо). Аз бих приветствал Годин срещу символична сума, защото нямам съмнения в качествата му, въпреки, че писах един пост за него преди, в който отбелзявах, че потенциален негов трансфер крие и рискове. Въобще аргументите ми срещу Годин и привличането на възрастни играчи са повече от тривиални. Ако отборът ти е относително млад и искаш да вземеш някой опитен, който ще добави класа подобно на Годин, това би било добра сделка, дори да инвестираш повече, но когато има доста играчи преехвърлили 30-те си години за мен подобна покупка е неоснована, ако не гарантира ШЛ (за която нямам очаквания, въпреки Роналдо). Лично аз бих предпочел Ругани да остане и да бъде налаган, но когато Алегри се проваля с гръм и трясък при налагането на младите, ако ръководството го продаде с трансфер над 40 + милиона частично ще оправи кашата, която сътворява Макс. Ругани бе бъдещето. С нищо според мен не допринесе за този отказ от интегриране в титулярния състав, който срещна. Едно е сигурно - очаква ни интересен сезон, в който за хубаво или за лошо ще има много промени в състава за пореден път.

Този коментар е бил редактиран от superniki на Вчера, 22:39ч.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 22:56ч.
Коментар #1568

Juventus star

Коментари: 3 895
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

На повечето ни е кофти за евентуалното напускане на Ругани, но 50 милиона за резервен защитник... Най-лошото е, че така и не получи реалният шанс, който заслужаваше и всички очаквахме след продажбата на Бонучи.
Коментирали сме доста налагането на младите в Италия и Алегри не е изключение. Най-доброто, което можем да направим е да имаме поне по 1 "младеж" в отделните линии, от който след време да очакваме нещо. В защита явно Калдара ще е в тази роля, въпреки че с няколко дни по-голям от Кансело, който е гласен за титуляр. post-294-1159108009.gif В средата Бентанкур трябва да направи следващата крачка и Алегри да го пуска повечко. В нападение пък ще е Берната, които е няколко месеца по-малък от Дибала, които ни е основен нападател 3,4 сезон.

--------------------

+Quote Post

79 страници V  « < 77 78 79
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 05:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team