IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Посещение на Юве - Милан (Торино 05.03.2011)/Юве - Бреша (Торино 20.03.2011)
DeLiriuM
коментар 07 Feb 2011, 17:21
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Много ми се иска да дойда, но 400+ евро (както споменах по-горе) идват в повечко. А и 1 месец (хайде 2 месеца) е твърде кратко време за "подготовка" (разбирайте събиране на парите (поне за мен де smile.gif).
Go to the top of the page

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 08 Feb 2011, 09:17
Коментар #22

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Запазихме билети за Wizzair за съответната дата. Билетите до Милано са по 170 лв.

След разговори с Тошко (italianeca) и след като се поразрових в нета за повече инфо, крайната цена, която посочих от 450 евро ще е със сигурност доста по-надолу - около 300 евро.

Организацията за мача е без агенция и ние ще си запазваме хотелите и пътуванията, затова цената не е крайна или конкретна (все пак гъз знае 2 и 200 wink.gif ).

До мача има още много време (месец и половина), така, че всеки, който има желание да се обади wink.gif

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Borko_10
коментар 10 Feb 2011, 23:26
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Тези дни ще ви пиша, но е много вероятно да дойда.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 10 Feb 2011, 23:45
Коментар #24

Juventus star

Цитат(Borko_10 @ Feb 10 2011, 23:26ч.) *
Тези дни ще ви пиша, но е много вероятно да дойда.

СУПЕР, значи ставаме официално 4.

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 13 Feb 2011, 20:49
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Нека всеки, който има намерение да идва да побърза със закупуването на самолетните билети, защото видях днес, че цените вече са увеличени !

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 14 Feb 2011, 10:36
Коментар #26

Juventus star

Днес гледах билетите са станали по 205 лв за Уиз Еър. Ние ги купихме по 177 лв, така, че малко по малко се увеличават.

Вчера Симо каза, че може да дойде и тези дни ще каже дали ще дойде с нас. Така, че може да станем още по-голяма група wink.gif

Мачкай Ювее!

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 22 Mar 2011, 11:32
Коментар #27

Juventus star

2 дни след мача на Юве с Бреша, мога да кажа, че със сигурност тази година ще има още подобни посещения. Този път може да е на новият стадион, който за сезон 2011/2012 трябва да е завършен и готов.

Торино се оказа доста по-красив, чист и приветлив град от Милано, което се дължи може би до голяма степен на сегашният кмет Sergio Chiamparino, който е спечелил кметските избори с обещанието да не прави Торино туристическа дестинация и от това са спечелили всички жители на града, като се е запазил и духа на Торино. Града е изключително чист, няма мизерии, макар и малко расистко да прозвучи, но я няма тази навалица от чуждестранни субекти като японци, китайци, афроамериканци, индийци и всякакви раси, които според мен развалят имиджа и дразнят с поведението си в Милано.

В град Торино има много площади, забележителности, широки булеварди съчетани с малки симпатични улични, по които човек като мине усеща духа на самият град. Хората са изключително любезни и приветливи.

Стадионът Стадио Олимпико е едно доста прилично съоръжение и може би е сред малкото стадиони в Италия (понеже всеки обясняваше как всички стадиони в Италия, са супер зле и супер неподдържани, затова казвам може би е сред малкото нормални и прилични стадиони), които са чисти и аз лично останах впечатлен. Видяхме предният ден стадионът Marcantonio Bentegodi (във Верона), на който играят Киево и Верона. Стадионът изглеждаше доста прилично, беше по-кофти от Стадио Олимпико, но не беше зле.

Билети за мача с Бреша намерихме, чрез контакт през мейла с Микеле, който е част от групировката Марке (Marche). Човекът се оказа супер учтив, успяхме след 300 разговора на развален английски от негова страна и развален италиански от моя да се намерим, макар да сме се подминали 3 пъти smile.gif))) Ще трябва да наблегна на Италианският smile.gif) хахах Билетите струваха по 20 евро на човек, като това беше за Curva Nord, в която се помещават групировките на Marche, Viking (които са супер луди и бесни), както и Nucleo 1985. Drughi се помещават в Curva Scirea Sud. Онзи ден, те бяха феновете, които опънаха транспарантите срещу Дел Нери, Раниери, Ферара и Дзакерони.

Самият мач протече в изключително тегаво темпо и безидейна игра. Единствените хуабви неща в мача бяха Алекс и двата гола - единият на Красич, който на няколко пъти изригна, но общо взето беше жертва на малоумните указания на треньора и малоумните указания. Вчера на живо видях с очите си, че този отбор в момента няма никаква идея за игра, няма лидери (изключвам Алекс, Красич и Киело), които бяха на ниво.
Акуилани беше абсолютна дупка, както и Сьоренсен, който с нищо не доказа, че трябва да е титуляр. През неговата зона станаха всичките опасни положения за Бреша. Направи впечатление изключително добрата игра на Траоре. Това беше много добър мач за него и незнайно защо указанията бяха да стои повече в защита и не се включваше в нападение, след като може да играе и като крило. Малоумна работа.
Маркиза се стара много, тича, но може би заради слабата игра на Акуилани и той се загуби. Доста брак се видя в отиграванията на отбора, но това е отново казвам, не заради некадърността на отбора. Вижда се че причината са указанията на треньора.

Киело и Бонучи играха принципно на нормално ниво като за този сезон, но отново повтарям част от грешките ни в защита са не защото играчите ни са некадърни. Всичко идва от постройката и указанията, както в нападение, така и в защита. Цял сезон го повтарям, сега го видях с очите си. Не може Бреша да пресират с 2-3ма играчи, а нашите да седят и да гледат умно без да помагат на съотборниците си. Играта ни в защита е безобразна - нашите се отдръпват назад и чакат противника да се приближи максимално близо до наказателно, след което се надяват да сбърка. АБСОЛЮТНО МАЛОУМНИ указания и тактика. Цял сезон това е големият проблем на Юве, а преди сезона Дел Нери обясняваше точно обратното, как сме щели да пресираме противника, да играем агресивно, али бали. Глупости на търкалета. Нищо подобно няма. Има подсигуряване по зони и то само в защита, но няма преса. Примери за подобни голове мога да дам много през този сезон. Сега някой умник ще излезе и ще ми обясни как грешката е на този и онзи в централната защита (визирам Киело и Бонучи), но не е само това. Всичко тръгва от нападателите, минава през халфовете и крайните защитници. Не може ние да сме оставили противника да приближи максимално до наказателно и да се играе без фаул и преса и да очакваме да няма опасности. Играта в защита ни е хаотична. Имам чувството, че дадени играчи се препокриват зоните и получава объркване.

За нападението ще кажа само едно име - АЛЕСАНДРО ДЕЛ ПИЕРО. Цял мач се връщаше назад да помага на халфовата линия, печелеше даже първи топки, поемаше отговорността за изнасяне на играта и топката в предни позиции, което беше задача на Акуилани и Маркизио, които се изявиха само с рушене и малоумни далечни пасове. Матри също беше на доста високо ниво, макар да не успя да вкара, освобождаваше пространства, на няколко пъти имаше шанс да получи топката в чешка уличка или на чиста позиция, но отново кофти отигравания не позволиха това.

Честно да си призная Мартинез и Тони не успях да ги наблюдавам, защото след като полудяхме на гола на Алекс, слязохме долу при феновете и не се виждаше много добре как играят нашите, но видяхме няколко положения или по-скоро суматохи в нашето наказателно, както и няколко шанса за нашият отбор.

С две думи : НЕВЕРОЯТНО ПРЕЖИВЯВАНЕ. Пожелавам го на всеки. С Румбата и Илиян, които са супер пичове, си обещахме, че още такива моменти ще има тази година. Отдолу има снимков материал от преди мача, както и по време на мача. Това са моите снимки. Тези дни след като получа от Илиян и Румбата снимките, ще кача и техните, освен ако те не го направят предварително.

Наслаждавайте се:

Juventus - Brescia 20.03.2011

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 22 Mar 2011, 12:28
Коментар #28

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Благодаря за коментара и снимките happy.gif Супер яко е било smile.gif

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 22 Mar 2011, 13:34
Коментар #29

Juventus star

Имаше въпрос колко ни е струвало пътуването за мача.
Ето и разбивката:

Юве – Бреша - 20.03.2011
85 евро - Билет с WizzAir - Заминаване 18.03.2011/Връщане 21.03.2011
15 евро - Летище Бергамо – Милано – Бергамо с автобус двупосочен билет
19 евро - Милано - Торино - Милано с влак двупосочен билет
18 евро - МИлано - Верона - Милано с влак - двупосочен билет
20 евро Билет за Юве – Бреша
108 евро на човек за 3 нощувки - в доста приличен хотел - Ibis Milano Centrale

До тук 265 евро.

От там нататък идват различни разходи за:
• Забележителности
• Храна + бири - към 100 тина евро - бири, храна, уиски и т.н.
• Сувенири - тук към 70-80 евро за сувенири отидоха, макар да не успях да изпълня всички свои желания, защото се подведох, че ще имаме време в събота и в неделя да го направим

или крайна сума около 500 евро (това са моите разходи).

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 22 Mar 2011, 21:52
Коментар #30

Juventus hero

Коментари: 10 490
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Eвала, Благо wink.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
commando84
коментар 23 Mar 2011, 21:25
Коментар #31

Juventus star

Ето и едно клипче с химна на Ювентус минути преди първия съдийски сигнал. Клипът е правен в неделния мач с Бреша.

http://www.youtube.com/watch?v=cwB5scUyjt8

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 23 Mar 2011, 22:47
Коментар #32

Juventus star

Евала Илияне, че си го качил. Полудяхмеееее! Хахха wink.gif

--------------------

+Quote Post
Tintoreto
коментар 23 Mar 2011, 23:03
Коментар #33

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Потребител No.: 209

Страхотно момци, просто страхотно! Евалата, че най-накрая се откриха посещенията, които очаквам и аз да продължа във най-скоро време. Незнам какво ни остава повече, освен да си пожелаем да развяваме догодина знамето на фенклуба през един успешен бъдещ сезон на нашият любим отбор.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
ceko0o
коментар 23 Mar 2011, 23:07
Коментар #34

Primavera player
**

Коментари: 374
Регистриран: 13-June 07
Потребител No.: 550

БРАВО, БРАВО!! smile.gif мисля че беше важно това първо пътуване, което направихте, защото едно е като имате опит и сте ходили , друто когато отиваш за първи път без опит и си мисля че при едно следващото ходене ще има доста повече желаещи.. Браво и затова че оцелихте победа на Юве, защото тази година рядко побеждаваме sad.gif

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 25 Mar 2011, 02:04
Коментар #35

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Момчета наесен живот и здраве , очаквайте и сериозна бургаска подкрепа . Това ми е много голяма мечта , и от край време нямам търпение да я осъществя , като новият стадион ми се струва перфектият повод за това . Аз, най-вероятно приятелката ми , и още един приятел , който също е болен фен от малък на Ювентус .
Като наближи , ще държим контакт Благо . И браво , за това , че си направил разбивка на разходите , така всеки може да си направи сметката , защото няма какво да крием , това е основният фактор за съжаление по нашите географски ширини .

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 25 Mar 2011, 09:54
Коментар #36

Juventus star

Приятелю, така е, но знаеш че когато някой мечтае от много време за нещо, винаги намира начин да го реализира. Аз чаках 17 години и повече да отида в Италия за да гледам Алекс и Юве на живо и сега искам отново и отново.

--------------------

+Quote Post
bate_vanio
коментар 25 Mar 2011, 12:08
Коментар #37

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

щом и до верона сте ходили евала.може аз и моята приятелка да се включим,но догодина по това време.отивам на бригада и ноември се връщам.пролетта ако пък някой има желание.супер !!!

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
commando84
коментар 25 Mar 2011, 13:06
Коментар #38

Juventus star

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 25 2011, 02:04ч.) *
Момчета наесен живот и здраве , очаквайте и сериозна бургаска подкрепа . Това ми е много голяма мечта , и от край време нямам търпение да я осъществя , като новият стадион ми се струва перфектият повод за това . Аз, най-вероятно приятелката ми , и още един приятел , който също е болен фен от малък на Ювентус .
Като наближи , ще държим контакт Благо . И браво , за това , че си направил разбивка на разходите , така всеки може да си направи сметката , защото няма какво да крием , това е основният фактор за съжаление по нашите географски ширини .

За съжаление си абсолютно прав, че най-важната част са парите. Но Благо е прав, че когато човек има желание и амбиция, то намира начин да осъществи мечтата/тите си. И аз като него чаках 18 години, за да сбъдна детската си мечта. И най-хубавото е, че след като стъпах на стадиона и след като чух химна на Ювентус забравих за всичко останало. Беше магия ! Неописуемо ! Пожелавам го на всеки един от вас. В този момент човек не го интересуват нито пари, нито нищо, просто защото насладата е безценна. Едно мога да кажа със сигурност и то е, че отново искам да изживея всичко това и ако трябва ще изрина света, но още следващия сезон ще посетя отново мач на любимия отбор.

Цитат(bate_vanio @ Mar 25 2011, 12:08ч.) *
щом и до верона сте ходили евала.може аз и моята приятелка да се включим,но догодина по това време.отивам на бригада и ноември се връщам.пролетта ако пък някой има желание.супер !!!

Желание и желаещи винаги ще има. Да сме живи и здрави ще правим по-чести организации. Аз лично, както и Благо, и Румбата, си обещахме още следващия сезон пак да отидем, но този път на новия стадион. Дори бих казал, че сега освен домакинство искам да посетя и гостуване на Ювентус. И едно гостуване във Верона на Киево е отличен вариант.

--------------------

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd July 2019 - 14:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team