IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

27 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> NHL, и всякакъв хокей
lqlqlq
коментар 22 May 2008, 00:20
Коментар #21

Guests

Любим отбор - "Пингвините" от Питсбърг.

Любим играч- Ще започна с един играч, станал причина да съм фен на НХЛ и на Пенс. Мисля, че се досещате кой е, но нека да кажа - Марио Лемьо. Невероятен играч, легенда, символ, лидер и т.н. За моя огромна жалост, аз съм нямал възможност да го наблюдавам по време на най-активната му кариера, но го гледах до последно, когато все още поиграваше по 10-20-30 мача. Също така Лемьо стана причината да разбера за НХЛ - чичо ми донесе негова фланелка от Сащ и аз много се влюбих в нея. Затова Марио винаги ще остана номер 1 в моето сърце. Все пак има още няколко играчи, които могат да се пречислят към графата ми на любимци - Малкин, Кросби и Райън Малоун. А към графата ми на симпатични играчи, на който доста симпатизирам, прибавям Винсънт Лекавалиер, Кийт Примо, Джереми Рьоник, Шейн Доан и Дан Клотие.

Откога следиш NHL - от 2000/2001ва някъде. Началото беше великата фланелка, посе се почна се с репортажи, четене на вестници, събиране на статии, изрезки, разказване от чичо, та до гледане на почти всеки мач, който се излъчваше по Примиера и другите немски. С времето интереса нарасна адски много и сега гледам доста.

Изненадата за редовния сезон - Фили, заради атрактивната си игра, Вашингтон, заради потенциала и уменията, който развиха и ест. Сан Хосе, който просто мачкаха почти всичко, а не го очаквах.

Разочарованието за редовния сезон - Ще започна с отборите, които не се класираха за плейофите, а очаквах от тях малко повече - Атланта, Ванкувър и най-вече Тампа Бей.

Най добьр отбор в NHL - Детройт. Много класа и опит, които ясно си личаха във всеки мач на Ред У. Плюс това - като видиш показателите, става ти ясно. Въпреки това, искам да отлича Филаделфия, които играеха най-приятния за окото хокей. Също така тук имат място и Питсбърг.

Най добьр играч в NHL - За мен това е Евгени Малкин. Невероятен играч, който за момента оставаше в сянката на Кросби, но в плейофа показа, че е готов за всякакви битки. Това е играча, който израстна и показа най-голям потенциал през този привърващ вече сезон, но иначе е логично, че трябва да се отдаде заслуга на играчи като Овечкин, който до голяма степен дърпаше конците в Кепитълс, Иля Ковалчук, Джером Игинла, Кимо Тимонен. Не споменавам умишлено Сид, който отсъства доста мачове заради травма. Но и неговия час ще дойде smile.gif. За вратар- Марти Турко.

Кой ще е новият шампион на NHL - Няма място за съмнение, Питсбърг ще дигнат "Стенли"
Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 22 May 2008, 12:03
Коментар #22

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Любим отбор -Любим отбор ми е Дяволите от Ню Джърси просто преди като гледах по-запалено ме грабнаха,че до сега така smile.gif
Любим играч-Това е Мартин Бродюр.Вратар на Дяволите от доста години просто страхотен играч,който за мен е един от най-добрите вратари и въобще играчи в света smile.gif
Откога следиш NHL -Може би към 98/99 бях доста малък,но се сещам,че като даваха по Канал 1 хокей някакво първенство и после по руската никога не изпусках да гледам и оттогава Шведите като национали са ми любимци,защото бяха голям отбор и за мен най-добрите.
Изненадата за редовния сезон -За съжаление отдавна не следя хокея толкова изкъсо както преди,но от моите частични наблюдение може би Филаделфия smile.gif
Разочарованието за редовния сезон -Определено съм разочарован от Сан Хосе,Тампа Бей и Калгари Флеймс.Въпреки,че вие казвате,че Сан Хосе били изненада аз не съм съгласен.Предните сезони акулите бяха доста по-добри и стигнаха по-напред.ДАЖЕ АКО МОЖЕ ВОРХ ДА НАМЕРИ ОТ НЯКЪДЕ ПОСЛЕДНИТЕ 3 СЕЗОНА ПОЛУФИНАЛИТЕ И ФИНАЛА ЩЕ СЪМ МУ БЛАГОДАРЕН smile.gif
Най добьр отбор в NHL -Най-добър отбор определено това са другите ми любимци Детройт Червените Криле.Просто малкото,което видях ми стигаше,защото показаха един наистина класен и тактическо добър хокей.
Най добьр играч в NHL -очарован съм от Кросби от Пингвините както и Ковалчук,който на световното изригна и донесе титлата на Русия smile.gif
Кой ще е новият шампион на NHL - Естествено,че Детройт wink.gif

+Quote Post
lqlqlq
коментар 22 May 2008, 17:13
Коментар #23

Guests

Сезон 2007-2008

Сан Хосе записват 49 победи, 23 загуби и 10 отл-та. Завършват на първо място в своята Дивизия, със 108 точки - 6 повече от втория Анахайм. В конференцията завършват 2ри - и по точки, и по победи. Изпреварени са единствено от Детройт, 5 победи повече и 7 точки повече. По показатели са втория най-добър отбор за редовния сезон.
В плейофите трудно минават 1вия кръг, след победа с 4:3 над Калгари. Втория вече отпадат от Далас с 2:4.
Някаква утеха са 29те гола на Джо Торнтън и 67те му асистенции през редовния.

Сезон 2006-2007

51 победи, 26 загуби. Второ място в Дивизията, първи са Анахайм. Третите са Далас, който имат с 1 победа по-малко от акулите. Има само 4 отбора с по-добри показатели за редовния и още поне 3-4 с еднакви точки като на Сан Хосе. Джо записва 22 гола и 92 асистенции, нареждайки на второ място по точки, първи е Сид.
В плейофите -започват с доминираща серия срещу Нешвил - 4:1. След това отпадат от Ред У със 4:2.

Сезон 2005-2006

99точки - второ място в дивизията. Доста отбори с по-добри показатели. В плейофите- отново 2ри кръг загуба с 4:2.

На 12ти Юни ще бъде връчен Трофея Харт. На един измежду тримата - Овечкин, Игинла или Малкин. Кой ще е според вас?

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 25 May 2008, 12:55
Коментар #24

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 665
Регистриран: 23-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 109

Детройт разби Питсбърг в първия мач за Купа Стенли

Микаел Самуелсон вкара два гола, а Крис Осгууд не допусна гол при категоричната победа на Детройт над Питсбърг с 4:0 в първата среща от финала за Купа "Стенли" в НХЛ. Мач номер 2 е в понеделник отново в Детройт. Самуелсон откри резултата в 13-та минута на втората третина след индивидуална атака и удвои резултата в началото на третата част. Дан Клеъри и Хенрик Зетерберг добавиха по един гол за победителите. За Зетерберг това бе гол номер 12 в плейофите. Осгууд направи 19 спасявания и записа своя втори мач в плейофите без допуснат гол. Откакто бе въведено финала да се играе до четири победи през 1939-та година, отборът спечелил първия мач взима Купа "Стенли" в 77.9 процента от случаите. Старши треньорът на Питсбърг Мишел Терие описа представянето на своя отбор като най-слабо в плейофите. "Това бе добър урок за нас. Те наистина играха страхотно, а ние не успяхме да направим нищо. Очаквах по-добра игра от моя отбор", каза той. Наставникът на Детройт Майк Бабкок заяви, че неговия тим е бил доста нервен през първата част, но попадението на Самуелсон в началото на втората е променило мача. "Крис Осгууд направи няколко добри спасявания. Не започнахме добре мача, но след първата част всичко се промени тотално. Представихме се отлично, но и съперника имаше своите шансове", коментира Бабкок.

Детройт - Питсбърг - 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

sportal.bg

--------------------
42

+Quote Post
lqlqlq
коментар 25 May 2008, 13:27
Коментар #25

Guests

Донякъде очаквана загуба, но не с такъв резултат, а и все пак мача беще в Джо Луис. И двата отбора не представиха много добър хокей, но крилете направиха чудесна трета третина и логично спечелиха. Oсгууд се справи отлично, спасявайки всичко. От наша страна Кросби беше пазен непрекъснато, а Малкин представяше много брак. В защита ще трябва още по-голямо внимание, защото головете дойдоха след лековати грешки. Статистиката не ме интересува, ако е отредено Пенс или Ред У да станат шампиони, ще станат без значение кой е взел 1вия или 3тия мач. Очаквам "помощ" от Марио Лемьо - няколко съвета към Хоса, Кросби, Малоун и Малкин. 2рия мач трябва да е наш, но ако не е, 2та в Мелуун са наши 100%.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 25 May 2008, 14:10
Коментар #26

Juventus champion

Снощи бях на рожден ден и за съжаление изпуснах мача,но се надявам да има повторение за да мога да се насладя на разгрома на ,,Крилете'' над ,,Пингвините''.Както и преди казах очаквам Детройт да спечелят титлата без никакъв проблем,защото Питсбърг колкото и да са добри нямат този отбор и класа каквато има Детройт.

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 27 May 2008, 18:58
Коментар #27

Juventus star

Детройт удвои преднината си в плейофите

С голове в първата третина на Брад Стюърт и Томас Холмстроьм, както и със страхотна игра в защита, Детройт се наложи с 3:0 над Питсбърг във втора среща от финалната плейофна серия на Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ). Играчите на Червените Криле притежаваха по-дълго време шайбата и отправиха 34 удара към вратата на Марк-Андре Флюри. След 19-те изстрела, които Крис Осгууд спаси при победата с 4:0, днес вратарят на Детройт отрази 22.

Това бе трети мач без допуснат гол за Осгууд в плейофите, както и 13-ти в кариерата му. Често подценяваният Осгууд е рекордьор за Детройт с 50-те си плейофни победи, като вратарят изпреварва легендата Тери Савчук и се приближава все повече до третата си титла с отбора от моторния град. Осгууд е и първият вратар, който в последните 5 години не допуска гол в първите два финални мача, след като през 2003-а година това стори Мартин
Бродюр от Ню Джърси. Мач номер 3 е рано през нощта в четвъртък българско време в Питсбърг, но от 31 отбора, които са печелили първите си два финални мача, само 1 не е успявал да триумфира с титлата в НХЛ.

В "Мелън Арина" обаче Пингвините са в серия от 8 поредни победи в плейофите и общо 16 от последната загуба на 24-ти февруари. Детройт пък се нуждае от 2 победи в следващите четири мача за да спечели 11-та си Купа "Стенли". За разлика от нулевата първа третина в първия мач, този път Брад Стюърт и Томас Холмстрьом дадоха преднина на Червените криле още след 11 минути игра на "Джо Луис Арина". Валтери Филипула пък добави още един гол в последната част, когато двата отбора играеха с числено намалени състави. Пингвините пък успяха да отправят едва 6 удара през първата част, а звездите на отбора Евгени Малкин и Сидни Кросби отново бяха неутрализирани по перфектен начин от домакините. Осгууд пък не е допускал гол вече 137 минути и 33 секунди.

sportal.bg

Дано успея да гледам поне един мач от финалната серия ..... sad.gif

--------------------
42

+Quote Post
lqlqlq
коментар 27 May 2008, 22:11
Коментар #28

Guests

По възможност- гледай идващите 2, които ще са в Питсбърг. Досещаш се за какво говоря wink.gif.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 28 May 2008, 16:57
Коментар #29

Juventus champion

Е Ворх какво ще стане бре biggrin.gif Не разбра ли,че Детройт са шампиони то в тия 2 мача твоите пингвинчета 1 гол не могат да вкарат па камо ли титла да печелят.Най-много някой победа с минимума 1 или 2 гола,но повече едва ли.

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 29 May 2008, 18:54
Коментар #30

Juventus star

Питсбърг с първа победа във финалните плейофи

Питсбърг се наложи с 3:2 над гостуващия Детройт и намали пасива си на 1:2 победи във финалния плейоф за купа "Стенли" в Националната хокейна лига. Звездата на домакините Сидни Кросби реализира два гола, а Мариан Хоса се отличи с две асистенции. Играчите на Питсбърг, които не успяха да вкарат попадение във вратата на Крис Озгууд в първите две срещи от серията, поведоха в резултата в 17:25 минута на първата част с точен изстрел на Кросби.

В началото на втората третина отново той удвои при числен превес, но Детройт намали пет минути преди края с 13-ото попадение на Йохан Францен в плейофите, което също дойде при числен превес.
Адам Хол възстанови аванса от два гола на домакините в 7:18 минута на третата част, но шест минути по-късно Микаел Самуелсон намали до 2:3.
До края Детройт обсади вратата на Марк-Андре Флюри, но стражът беше блестящ и отрази 32 шайби, 15 от които в решителната последна третина. Озгууд, който не допусна гол в първите два мача, пък направи
19 спасявания. Четвъртата среща е в неделя рано сутринта българско време в Питсбърг.

sportal.bg

Браво на Пингвините ! clap.gif И този мач не гледах......... sad.gif

--------------------
42

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 29 May 2008, 21:35
Коментар #31

Juventus champion

Дам с това даскало и разни глупости покрай тия празници не мога да гледам 1 мач като хората па какво остава за другото,но както казах по-горе очаквано победа и то с 1 гол те повече и не могат колкото и да искат.Надявам се да ги траснем в 4-ят мач smile.gif

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 01 Jun 2008, 10:49
Коментар #32

Juventus champion

Хокей на лед: Детройт Ред Уингс на победа от спечелването на „Купа Стенли”

01 юни 2008 | 05:59 | Агенция "Фокус"
Питсбърг. Отборът на Детройт Ред Уингс е само на победа от спечелването на „Купа Стенли”. В четвърти мач от финалната плейофна серия за титлата в НХЛ хокеистите на Детройт победиха с 2:1 Питсбърг Пингуинс като гост и поведоха с 3:1 успеха. През първата третина двата състава си размениха по един гол, като Мариан Хоса откри за Пингуинс, а Никлас Линдстрьом изравни. Втората част завърши без попадения, а в третата Иржи Хъдлър донесе победата за Ред Уингс. Двубоят се игра в зала "Мелън Арина", Питсбърг, Пенсилвания пред 17 321 зрители. Следващата среща от финала в шампионата ще се играе на 3-и юни в Детройт. Във плейофите на НХЛ се играе до 4 успеха от 7 мача.

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 03 Jun 2008, 19:13
Коментар #33

Juventus star

Питсбърг спаси шансовете си за Купа Стенли

Петер Сикора вкара в третото продължение на петия финален мач за купата Стенли в НХЛ и запази шансовете на своя отбор Питсбърг за краен успех.

Пингвините се наложиха с 4:3 след три продължения като гости на Детройт в петия мач от финалната серия и намалиха пасива си на 2-3 победи. Чешкото дясно крило преодоля вратаря Крис Осгууд с мощен удар 9:57 минути след началото на третата допълнителна част.

Изаставайки с 1:2 в третата част, домакините успяха да обърнат развоя в своя полза с голове на Павел Дацюк и Брайън Рафалски. Но гостите предприеха решителен ход в последната минута на третата част, след като извадиха вратаря си Марк-Андре Фльори и пуснаха допълнителен нападател.

Разиграването им на синята линия се увенча с успех и те ликуваха след гол на Максим Талбот, получил пас от Мариан Хоса, в 19:25 минута. Мариан Хоса и Адам Хол дадоха аванс на гостите в първата третина, а в 3-ата минута на втората част Дарън Хелм намали.

В 1:25 минута на втората част при неволен сблъсък се нараниха Райън Малоун от Детройт и Хал Гил от състава на гостите, като кръв, потекла от носовете им, оплиска леда.

Оказа се обаче, че травмите им не са сериозни и по-късно в третата част те отново се върнаха в игра. Следващата среща е в нощта на сряда срещу четвъртък и домакин в нея е отборът на Детройт.

sport1.bg

Лелееее , уникален мач е бил.......

--------------------
42

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 05 Jun 2008, 19:10
Коментар #34

Juventus star

Детройт Ред Уингс спечели Купа „Стенли”

Хенрик Зетерберг записа гол и асистенция за победата на Детройт над Питсбърг с 3:2 като гост, с което Червените криле спечелиха финалната серия между двата отбора с 4:2 победи и добавиха във витрината си единадесета купа "Стенли" от Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ).

Възпитаниците на Майк Бабкок, които бяха само на 35 секунди от крайния успех в предишната среща, преглътнаха разочарованието от домакинската загуба и затвориха серия за четвърти пореден път като гости. Отборът на домакините пък пропусна възможността да стане първият отбор след този на Торонто преди 66 години, който обръща финала от дефицит 1:3.

След финалната сирена играчите на Детройт излязоха на леда, за да получат жадуваната титла от комисаря на НХЛ Гари Бетман. Шведският защитник на Червените криле Никлас Лидстрьом имаше щастието да вдигне пръв купата "Стенли", за да се превърне в първия европеец, който е капитан на шампиона.

"Чувството да докоснеш тази купа първи е невероятно. Спечелването й се дължи на опита на отбора. Сега вече няма паника сред играчите и всички сме много спокойни. Мисля, че се справихме добре с преодоляването на загубата след три продължения в мач номер пет", заяви щастливият капитан на Детройт.

След като бяха тотално надиграни от съперниците си в първите два мача, Пингвините обещаха да не се предават без бой и за трети пореден мач бяха равностойни на леда със шампиона. При 3:1 хокеистите на Детройт видяха как са близо до ново късно изравняване, след като Мариан Хоса вкара гол при числено предимство на отбора си 87 секунди преди края на мача. Само 48 часа по-рано отборът от "моторния град" остана смаян от изравнителния гол на Максим Талбот половин минута преди края. По-късно Петр Сикора развали плановете за празненство в "Джо Луис Арина" с победен гол в третото продължение.

"Нападаха ни много и последните 40 секунди бяха пълен хаос. Кросби сякаш летеше на леда. Последният удар беше много добър, но успях да го спася с ръката си", заяви вратарят на гостите Крис Озгууд.

В началото на срещата Детройт поведе бързо с гол в числено предимство на Брайън Рафалски, а във втората третина преднината бе удвоена от Валтери Филпула. Голмайсторът на домакините Евгени Малкин обаче вкара първата си шайба на финалите, преди Най-полезният играч за сезона (MVP) Хенрик Зетерберг да възстанови преднината за Детройт.

"Хокейният Господ не беше на наша страна тази вечер. Можете да видите болката във всичките ни играчи. Трудно е да го приемем, бяхме наистина близо", заяви треньорът на домакините Мишел Териен.

sportal.bg

Тц-тц-тц , така и не гледах един мач от този пуст финал ! Надявах се да се стигне до 7-ми мач , за да мога най-сетне да зяпам (тъй като щеше да е през почивните дни ...... май .... може би tongue.gif ) !
Детройт настигат и моите хубостници от Торонто , които вече им водят само с два "варела" ! sad.gif

--------------------
42

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 05 Jun 2008, 20:07
Коментар #35

Juventus champion

Еми няма какво повече да кажа освен КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1?ДЕТРОЙТ РЕД УИНГС СА НОМЕР 1 biggrin.gif

От кога ви разправям,че по-обигран отбор от този на Детройт няма и просто трудно някой би ги спрял дори и симпатичните ,,пингвини''.Добър последен мач надявам се утре да го видя на пълен репортаж и да се накефя още повече на спечелването на титлата smile.gif

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 05 Jun 2008, 20:11
Коментар #36

Juventus star

Цитат(Didier Deschamps @ Jun 5 2008, 09:07 PM) *
надявам се утре да го видя на пълен репортаж

Цитат(A_D_P_10 @ Jun 5 2008, 08:26 PM) *
Питсбърг - Детройт | Хокей четвъртък | 00:00
НХЛ на САЩ и Канада, финал 6-ти мач, запис

Нали беше за гяволетата бре , какво толкова се радваш за "Швеция" ! tooth.gif

--------------------
42

+Quote Post
lqlqlq
коментар 05 Jun 2008, 20:13
Коментар #37

Guests

Честита купа на Детройт. Получиха се мачове, резултати и развитие както се очакваше от много фенове. Получиха се мачове, които до някаква степен бяха подобни на тези от миналогодишния финал - отбора с по-добра защита и по-добър вратар печели - доказано, това е главното.
В цялата финална серия Ред У имаха по-голямо преимущество, което се изразяваше най-вече в опита им, който е светлинни години над нашия. Серията започна с 2тата мача в "джо луис арина", което си беше предимство, а още там се видя превъзходството на червените - нашите играеха неузнаваемо и трагично, Детройт мачкаха с увереност и силов хокей, Малкин беше неузнаваем - бори се за най-ценната награда - както Стенли, така и лична, а той за 2 мача отправя 2-3 удара. Чак в 3тия мач се събудихме и направихме нещо по-значимо - победа. Кросби ги разчекна и победата дойде. При 2:1 и малко лъч надежда, си мислех че евентуално ще имаме шансове, но всичко се изпари със следващия мач - победиха ни в нашата зала. И чак късно, но все пак дойде - момчетата се окопитиха и почнаха да играят като равен с равен - бихме ги в Детройт с феноменална игра, много борба и желание, и гол 35 секунди преди финалната сирена- гола на Хоса беше страшен. Всички играха страхотно, въпреки че победата беше измъчена, след 3 отлта, в които Детройт взеха преимущество, но изчакахме кротко момента си. Флюри спаси 55 удара и направи голям мач. Последния не го гледах, но предполагам какво е станало.

Я да сравниме - Детройт имат вратар, който не е звезда, но пази отлично. Ние имаме Марк, който прави адски наивни грешки, но когато се наложи, мачкаше. Тук предимството е за "червените".
В защита - Детройт имат 3 защитни двойки - равностойни. Лидстрьом - почнал е да играе хокей, когато Кросби е прохождал, има 4 варела. Крис Челиос - въпреки че не взе участие, 46те му години са адски много - 1416 мача и 3 стенлита.
Рафалски и той над 34-5.. + шведите Кронвал, Ериксон и Дерек Миич, Брат Лебда, Брад Стюарт, значително по-млади от горните.
Питсбърг на всички тях може да изкара само един равностоен защитник - Сергей Гончар. Донякъде и Сайдор. Друго си е да имаш 6-7ма защитника като на Детройт. Хал Гил, Орпик и Уитни не стигнаха. Липсва им това, което в другия отбор имат в изобилие.

Напред - Далас Дрейк, Кърк Малтби, Павел Датсюк и Томас Холстрьом. Плюс - Иржи Хъдлер, Мик Самуелсон, Хенрик Зетерберг, Дарън Хелм, Валери Филипула, Йохан Францен.
Ние можеме да изкараме един опитен, колкото тях - Гари Робъртс. Другото е детската градина - Кросби, Малкин, Стаал. + Хоса, Сикора, Хал, Талбот, Малоун, Сикора.

Колкото и талантливи да сме в атака, Детройт ни бяха изучили до основи и не оставаха никакво пространство за Кросби, Малкин и другите.

Нищо, въпреки загубата, ние спечелихме безценния опит, който за вбъдеще ще е адски ценен. Сега започва епохата, в която ще се говори само за Питсбърг - отбора на бъдещето. Другата година отмъщение и Стенли. Така е. Евентуално един нов вратар и един опитен защитник.

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 05 Jun 2008, 20:19
Коментар #38

Juventus star

Цитат(lqlqlq @ Jun 5 2008, 09:13 PM) *
Другата година отмъщение и Стенли. Така е.

Ааааа , не , другата година е годината на "Кленовите Листа" .......отмъщение и Стенли....... (за пореден път ще я докараме на приказки от 67-ма насам) ! tooth.gif

--------------------
42

+Quote Post
lqlqlq
коментар 05 Jun 2008, 20:24
Коментар #39

Guests

Цитат(A_D_P_10 @ Jun 5 2008, 06:19 PM) *
Ааааа , не , другата година е годината на "Кленовите Листа" .......отмъщение и Стенли....... (за пореден път ще я докараме на приказки от 67-ма насам) ! tooth.gif

:Д. Другата година ми се прокрадва мисълта - излагация и ранен провал за Детройт, силен сезон за Лекавалиер, Мартин Ст.Луйс и вероятния номер 1 в драфта Стамкос, както и изненадата на сезона - Чикаго, с Джо Тойс и Патрик Кейн. А, както е и време на Мейпъл Лийфс отново да са в плейофите ;р.

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 05 Jun 2008, 20:28
Коментар #40

Juventus star

Цитат(lqlqlq @ Jun 5 2008, 09:24 PM) *
А, както е и време на Мейпъл Лийфс отново да са в плейофите ;р.

А , дано ! Абсолютно задължително е (със или без Сундин - няма значение) ! Три години без плейофи ми дойдоха в повече..... sad.gif

--------------------
42

+Quote Post

27 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th November 2019 - 18:47ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team