IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Други спортове
hri100
коментар 24 Apr 2007, 00:13
Коментар #41

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Мани, мани, положението е плачевно. post-294-1159107873.gif Не ми се говори, че....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 May 2007, 17:41
Коментар #42

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Точно имах някакви надежди , че тия нашите младите тенисистки ще продължат да се представят на ниво и ще върнат поне заст от славата донесена от Малееви и компания , но явно е било само моментно и пак почнаха да ги газят. sad.gif Явно спортът в България не само , че не върви на никъде (от 10-тина години вече) , не само , че потъва , а вече е на път направо да стигне дъното ! От всякъде разочарования !!! sad.gif Добре , че сме посвикнали вече smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
lub4o
коментар 29 May 2007, 23:58
Коментар #43

Primavera player
**

Коментари: 392
Регистриран: 13-April 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 464

Ивет Лалова се завърна на пистата с победа и олимпийска квота

Ивет Лалова се завърна на пистата по блестящ начин. Българската лекоатлетка спечели старта на 100 метра в първото си участие в официален турнир след ужасната контузия, която претърпя през юни 2005 г. Лалова завърши на първо място на международния турнир по лека атлетика "Артур Такач" в Белград с време 11,26. Тя не стартира по най-добрия начин, като изоставаше в първите 50 метра, но със страхотен финален сприт остави конкурентките си зад себе си.

Това време е покрит "А" норматив за Олимпийските игри в Пекин 2008. Тоест още в първото си състезание възпитаничката на треньора Константин Миланов взе олимпийска квота. "Това е най-щастливият ден в живота ми", заяви Лалова веднага след състезанието. Следващият й турнир е на 3 юни в Глазгоу, а на 10 юни ще се състезава в Бидгошч (Полша).

На турнира в Белград след Ивет се наредиха американката Микеле Барбър с 11,27 и Шерика Уилямс от Ямайка с 11,34. На осмата позиция остана българката Нора Иванова-Едлетцбергер, която се състезава за Австрия. От записаните за участие на старт не застана само Шерън Симпсън (Ямайка).

Успех на Ивет , много се радвам че се въстанови.Искам пак да покаже коя е най-бързата бяла жена на Земята. Мноо и се кефя smile.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 Jun 2007, 18:19
Коментар #44

ЛУД

Скоро започват откачените спортове по евроспорт и ще е пълната лудница. Сега много се кефя напоследък на ВИКИНГ. Доста интересно е за гледане, но за съжаление не може да се практикува свободно smile.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Jul 2007, 18:57
Коментар #45

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 733
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат
Сочи спечели Олимпиадата през 2014 година

За първи път Русия ще организира зимни игри
Руският град Сочи спечели домакинството за организиране на зимната Олимпиада през 2014 година. Да припомним, че в началото на надпреварата участваха седем града в това число и София. Другите отпаднали в началната фаза бяха Алмати, Боржоми и Хака.

Президентът на Русия Владимир Путин изненадващо премина от английски на френски език при представянето на кандидатурата на Сочи за домакин на зимните олимпийски игри през 2014 година в Гватемала. Путин, който говори на английски език, произнесе на френски последните думи на своята реч, призовавайки членовете на МОК "да осъществят мечтата на милиони руснаци и да дадат Олимпиада-2014 на Сочи".

Веднага след представянето на Сочи руският президент Путин отиде пеша до "Руския дом" - щаб на руската делегация на сесията на МОК, а малко по-късно напусна Гватемала. Владимир Путин ще научи резултатите от гласуването за домакин на бялата олимпиада през 2014 година в самолета.

При представянето на Залцбург австрийският канцлер Алфред Гузенбауер заяви, че неговата страна е "най-сигурната в света".

Залцбулг избра аргумента "сигурност" в борбата със Сочи - курорт в Кавказ, разположен на няколко стотици километри от Чечня, и с южнокорейския град Пьончан, намиращ се в близост до границата с КНДР.

Залцбург бе кандидат за домакин на зимните олимпийски игри през 2010-та година, когато се класира на последното място при вота, спечелен от канадския град Ванкувър.

Така австрийския град отпада за втори път още в началото на гласуването.

В първия кръг на надпреварата отпадна австрийският град Залцбург след гласуването на 97-те члена на Международния олимпийски комитет, но това като че ли беше очаквано с оглед допинг- скандала с австрииските спортисти от Олимпиадата в Торино, където шестима спортисти на алпийската държава бяха спипани с допинг.

Съгласно регламента на МОК броят на гласовете за всеки кандидат не бе съобщен от президента на МОК Жак Рох, който само съобщи името на града, останал на трето място в първия кръг на гласуването. В първия кръг на изборите за домакин Пьонгчанг получи 38 гласа, Сочи - 34 гласа, а Залцбург само 25 гласа.

Във втория кръг останаха Сочи и Пьончанг. За руския град са гласували 51 членове на МОК, а за Пьонгчанг - 47 души.

Азиатският Пьончанг използва прославения италиански скиор-алпиец Алберто Томба при представянето на кандидатурата си за домакин на зимните олимпийски игри през 2014 година на сесията на Международния олимпийски комитет в Гватемала.

Централна част на презентацията на Пьончан стана виртуална екскурзия по бъдещите олимпийски обекти, която бе направена от носителя на три златни олимпийски медала Алберто Томба. С помощта на компютърна графика Томба представи на членовете на МОК планираните от южнокорейците олимпийски обекти.

Цялата презентация на Пьончанг мина под девиза "Разпространяване на зимните спортове в Азия", където живеят, както подчертаха представителите на Пьончан, около 4 милиарда души.

Идеята на азиатците беше дап се използват игрите, за да се стигне до обединението на Южна и Северна Корея.
Со̀чи е град в Краснодарския край на Русия. Основан е през 1838 година. Получава статут на град през 1896 година. Морски курорт с пристанище, летище и жп гара. Най-големият черноморски център на Русия. Има живописно местоположение. Развита хранително-вкусова промишленост. Отглеждане на чай и цитрусови плодове. Население 397 100 жители. Данните са от 2002 година.

след като дадоха европейското 2012 на Украйна и Полша сега дават олимпиадата на Русия smile.gif да живей СССР smile.gif а иначе много интересна олимпиада ще бъде... на 300-400 към от Чечня...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 05 Jul 2007, 19:00
Коментар #46

ЛУД

Евала на БРАТУШКИТЕ. ЩЕ СЕ ЛЕЕ ВОДКА МНОГО ! smile.gif Старите братушки са машини. Не колкото нас, но все пак smile.gif Най-много някоя бомба да падне не където трябва smile.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 05 Jul 2007, 23:36
Коментар #47

Juventus champion

Коментари: 8 994
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Поздравления на братушките , тяхната кандидатура наистина беше много солидна и интересна . А и вече щеше да е прекалено , ако пак трябваше да ставам през ноща да гледам любимите зимни спортове.

+Quote Post
hri100
коментар 06 Jul 2007, 10:47
Коментар #48

I LOVE JU

Еми то това се знаеше, още от преди 1-2 години. Даже аз търсих някъде залози, ама уви...
Много силен гръб, не само от страна на Путин (с извинение tongue.gif), а и 12 милиарда new_shocked.gif инвестиция, подписана лично от съвременния Сталин. Те буквално ще строят дори и планините за ските... Какво повече има да говориме..

За Чечня - ми дотогава може и да е свършила войната. rolleyes.gif .....т.е. да се окаже, че не Русия, а Чечня ще е домакин. tooth.gif
Цитат(snitch @ Jul 6 2007, 12:36 AM) *
А и вече щеше да е прекалено , ако пак трябваше да ставам през ноща да гледам любимите зимни спортове.

Ми то и сега май ще се налага да ставаш по-раничко, щото доколкото знам са с поне 3 часа напред там.

--------------------

+Quote Post
PhoEniX_
коментар 06 Jul 2007, 10:54
Коментар #49

Primavera player
**

Коментари: 241
Град: Благоевград
Потребител No.: 22

Гледах го наживо, щото бях заложил на Сачи ( в Бетфаир имаше залози), по принцип не съм русофил, ама бях за тях, щото по-добре 3 часа напред, отколкото 8 на Ченг Пянг, незнам дали го споменавам правилно даже...

--------------------
-

+Quote Post
hri100
коментар 06 Jul 2007, 11:05
Коментар #50

I LOVE JU

И аз го гледах на живо и бях 100% сигурен, че ще е Сочи.
Цитат(PhoEniX_ @ Jul 6 2007, 11:54 AM) *
( в Бетфаир имаше залози)

Ах как ме е яд, че там не проверих, ама то беше много отдавана тогава когато търсих, а и едва ли щях да мога да си открия сметка... Колко беше коефициента - сигурно нещо от порядъка на 1.20 ???

--------------------

+Quote Post
PhoEniX_
коментар 06 Jul 2007, 11:32
Коментар #51

Primavera player
**

Коментари: 241
Град: Благоевград
Потребител No.: 22

1.83, при събитие с 3 изхода едва ли ще е 1.20 при положение, че Сочи не бяха изявен фаворит, а ако не знаеш при първото гласуване Чанг Панг са водили, но гласовете на Австрия са отихли при Русия, за моя радост

общо взето супер на мъка излезе събитието smile.gif

--------------------
-

+Quote Post
hri100
коментар 06 Jul 2007, 11:40
Коментар #52

I LOVE JU

Цитат(PhoEniX_ @ Jul 6 2007, 12:32 PM) *
1.83, при събитие с 3 изхода едва ли ще е 1.20 при положение, че Сочи не бяха изявен фаворит, а ако не знаеш при първото гласуване Чанг Панг са водили, но гласовете на Австрия са отихли при Русия, за моя радост

общо взето супер на мъка излезе събитието smile.gif

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif За мен беше повече от сигурно. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif И коефициента е бил супер. Жалко. Следващият път. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jul 2007, 15:09
Коментар #53

ЛУД

Еми да се бяхто ориентирали на врем smile.gif Сега щяхме да пиеме Джак на аванта , а вие .... БИВА ЛИ ! smile.gif

Аз чакам да започнат шампионатите по дартс. Супер ме кефи това нещо smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 06 Jul 2007, 17:09
Коментар #54

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(hri100 @ Jul 6 2007, 11:47 AM) *
Ми то и сега май ще се налага да ставаш по-раничко, щото доколкото знам са с поне 3 часа напред там.

Москва е 1 час напред от нас,така че най-вероятно и олимпиадата ще е толкова,защото това Сочи било на Черно море wink.gif

Иначе аз не съм фен на зимните спортове освен на биатлона и то заради българките,ама последните години сме доста зле и там,както навсякъде,където имаме потенциал и талант,така че тази олимпиада най-вероятно ще я пропусна.

Румба,може да направим един дартс някой път.И мен ми е интересно да гледам от време на време,ама предпочитам да играя smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jul 2007, 17:21
Коментар #55

ЛУД

АЗ съм доста слаб , защото не играя често, а и не съм играл много , ама това не пречи да врътнеме некоя игрица ако е придружена с прилично количество бириуга smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 06 Jul 2007, 17:23
Коментар #56

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(Rumbeti @ Jul 6 2007, 06:21 PM) *
АЗ съм доста слаб , защото не играя често, а и не съм играл много , ама това не пречи да врътнеме некоя игрица ако е придружена с прилично количество бириуга smile.gif

Дай да е без бира,че все пак стрелички ще мятаме...да не осакатим някой невинен post-294-1158668614.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jul 2007, 17:24
Коментар #57

ЛУД

Абе гърби наред и тва е smile.gif Ще си направят окопи и да се оправят, аз съм непукист smile.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 06 Jul 2007, 17:40
Коментар #58

Juventus champion

На сегашния световен шампион как му беше името , знам че прякора му беше "вълка"

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jul 2007, 18:38
Коментар #59

ЛУД

Е имената не им ги помня , че са доста хора, ама англичаните и холандците рулират и мисля, че точно англичанин спечели. Всичките където играят ми пълнят душите. Точно най-добрите са някакви с татуси , стари алкохолици , ама пък газят много ! Доста странно ми е като ги гледам , да ги нарека спортисти post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Спиртисти вече е по-точно !

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 06 Jul 2007, 19:01
Коментар #60

Juventus champion

Цитат(Rumbeti @ Jul 6 2007, 07:38 PM) *
Е имената не им ги помня , че са доста хора, ама англичаните и холандците рулират и мисля, че точно англичанин спечели. Всичките където играят ми пълнят душите. Точно най-добрите са някакви с татуси , стари алкохолици , ама пък газят много ! Доста странно ми е като ги гледам , да ги нарека спортисти post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Спиртисти вече е по-точно !

еее страшна помощ biggrin.gif , иначе точно англичани бяха на финала . Този , който спечели беше с голям брада и очила , с бирен тУмбак.....спиртисти от класа.

+Quote Post

12 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th November 2019 - 01:58ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team