IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

73 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Волейбол
Garrett
коментар 17 Nov 2006, 13:31
Коментар #1

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

айде наще!
бием Италия 3:2 първия мач. Официален сайт: http://www.fivb.org/EN/volleyball/Competit...Pool_C.asp?sm=5

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.
Go to the top of the page

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 17 Nov 2006, 14:32
Коментар #2

Buffon_fan1978

Група: Фенове
Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

да прочетох но не се радвам , защо тея Италия не победиха незнам! Успех на Италия напред!

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 17 Nov 2006, 14:54
Коментар #3

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Angel Pantchev @ Nov 17 2006, 03:32 PM)
да прочетох но не се радвам , защо тея Италия не победиха незнам! Успех на Италия напред!
*

А ти защо мислиш че им дадохме 2 гейма biggrin.gif wink.gif....за да продължат и те biggrin.gif И те ще продължат, спокойно.Гледах мача и мога да кажа, че направо по едно време(особено последния гейм) италианците бяха в "ботуша" дупка. biggrin.gif

NUMBER SIXTH....MATEEEEEEEEEEEEEEEI KAZYISKYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!! biggrin.gif
Това е моя човек!!!!
Само се притеснявам да не счупи дошемето в японските зали, че с японците нямаме икономически спогодби и ще ни излезе доста солено biggrin.gif Доре че италиянците хващаха повечето топки и си чупеха ръцете, иначе.... biggrin.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
snitch
коментар 17 Nov 2006, 17:25
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 8 994
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Браво на нашите ! biggrin.gif
утре играем ли с някого ?

+Quote Post
Garrett
коментар 17 Nov 2006, 17:52
Коментар #5

fino alla fine

Цитат(Angel Pantchev @ Nov 17 2006, 02:32 PM)
*

blink.gif

Защото сме по-силни от тях и ги бихме за 5ти път в последните 6 мача?

snitch - линка който съм дал е директен линк към програта в нашата група. Утре играем със САЩ от 11 наше време мисля. Мачовете ги предават пряко, за моя искрена изненада, по канал 1.

hri100 - Mатей е любимец на всички, няма такъв шемет smile.gif

--------------------
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
snitch
коментар 17 Nov 2006, 17:56
Коментар #6

Juventus champion

Коментари: 8 994
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(Angel Pantchev @ Nov 17 2006, 02:32 PM)
*

аиде бе , бьлгарин си все пак wink.gif smile.gif

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 18 Nov 2006, 08:13
Коментар #7

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

smile.gif не съм убеден! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Nov 2006, 09:34
Коментар #8

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

И аз съм българин ама искам италия да газят.АМа пък наще още повече да газят.Абе на ФИнал Италия - България и биеме и това е.smile.gif
Иначе наще момчета с голяма кошница отиват и дано не останат разочаровани.САЩ трябва да ги прегазиме тези балъци противни!
Айде Българи ЮНАЦИ !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Garrett
коментар 18 Nov 2006, 10:02
Коментар #9

fino alla fine

Напротив, не отиват с голямата кошница и точно там е проблема, както каза Димо Тонев. То си има просто обяснение - ако заявят пред медиийте високи цели и след това се провалят, тук ще завалят реки от кал, ще се правят трагедии, ще се търсят виновници и прочие. Затова се почва като на световната лига - да излезем от групата, да се класираме в четворката - и накрая като се видя че имаме силите за нещо повече, отборът не издържа психически. Български манталитет малко. В момента си мисля, че мотивацията и подхода към мачовете е правилен, да видим какво ще стане - имаме сили за медал определено.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Nov 2006, 10:29
Коментар #10

ЛУД

За медал сили имаме.Аз мисля даже че и 1 можеме да станеме!Самод а си повярват момчетата ид а не прегорят.Това ме притеснява.Ама ще се разбере накрая.
А за кошницата-ми треньора каза че отивали за медал , което си е доста голяма кошница мисля аз,не че нямаме сили ами защото те колко пъти се за медал отиват а все не взимат.Иначе сме номер 1 в момента и съм сигурен в това 99%!Само да се стегнат !

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 18 Nov 2006, 12:45
Коментар #11

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Абе само БЪЛГАРИЯ бе ква италия smile.gif вий покрай ювентус италианци станахте angry.gif и аз съм за юве ма айде стига глупости

+Quote Post
Garrett
коментар 18 Nov 2006, 12:53
Коментар #12

fino alla fine

айде и янките под ножа 3:0

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 18 Nov 2006, 12:59
Коментар #13

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 64

Аз мисля че този отбор сме поне за първите четири.И най-вероятно някъде там ще завършим.Не съм запознат много с волейбола но нашия национален отбор си е доста добър.
Кои са ни преките конкуренти?Аз знам за Бразилия че са силни както и Италия ама те са ни вече абонати ..други??

+Quote Post
Garrett
коментар 18 Nov 2006, 13:02
Коментар #14

fino alla fine

Ами освен бразилия - сърбия, русия, куба (въпреки че те имат доста проблеми), франция и полша.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Nov 2006, 13:08
Коментар #15

ЛУД

Не мисля че Полша ще са ни конкуренция тази година.Бразилия,Куба,Сърбия,Франция-това са тези отбори , който могат да ни спрат.
Важното е ,че биеме мръсните американци 3 : 0 !
Не треа повече геймове да ни взимат-гази на 0 и това е ! smile.gif
Айде Българи.Поне те да направят нещо.Видяло се е , че с тази треньорска контузия дето я имаме , доста ще почакаме докато видиме приличен футболен тим.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 18 Nov 2006, 19:49
Коментар #16

I LOVE JU

Yankee go home! Нащо момче пак се развихриsmile.gif.Имаше няколко снаряда.smile.gifШе береме ядове с това момче.Сега май ше ни дисквалифицират,щото нямаме право толко силни сервиси да бием.smile.gif
Абе няма какво да се лъжем и да скромничим- България в момента е най-голямата волейболна сила!!!Това е!!!Видя се и на лигата.Просто смачкахме бразилците и само мал шанса и онзи пуст булгарски манталитет, за който спомена Garrett, ни попречи да спечелим.Имаме златно поколение и сега е момента да станем Световни, ноако не станем, няма да правим трагедии.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 19 Nov 2006, 09:28
Коментар #17

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Българи Юнаци!
Жалко,че не можах да ги гледам мачовете(явно за добро),щото по това време имах лекции angry.gif ама като чета тука май се намираме в отлична форма.Вчера по новините казаха,че на практика сме се класирали за втората фаза.Дано вземем поне медал,защото поколението е страшно талантливо,а и това май са последните мачове на моя любимец Евгени Иванов sad.gif Само да не се оплескаме,както лятото в Световната лига.Според мен шансовете ни за медал са изключително големи и дано формата на отбора да се запази до финала.
Успех на нашите!То,както каза някой,се е видяло,че във футбола скоро няма да прокопсаме,поне във волейбола да оставим следа.Само като си спомня Спортната зала във Варна...каква тръпка беше,какви емоции...които дори на мач на националния отбор по футбол не мога да изпитам.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Garrett
коментар 19 Nov 2006, 11:13
Коментар #18

fino alla fine

Много добър мач и победа 3:1 срещу венецуела. Без кой знае колко усилия, използвахме техния устрем срещу тях самите, с чудесен сервиз и игра по блокадата и вече сме еднолични лидери в групата.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 19 Nov 2006, 12:34
Коментар #19

I LOVE JU

Абе, мамка им и индианци-доста корави излязоха тия Венецуела.Взеха ни първия гейм и доста ме издразниха с тези техни усмивки по лицата им,ама набърже ги пречупихме.Направи ми впечатление една реплика на Мартин Стоев към Матейшо*,нещо от сорта на:"Абе удряй силно, те не смеят да си сложат ръцете.":)
Вървим уверено към първото място и се видя, че в тая група нямаме конкуренция.Обаче в другата е мазало...

*Викам му Матейшо защото веднъж гледахме с един приятел и коментираше Ивайло Гаврилов.И по едно време нащо момче се развихри и Ивайло каза "Матейшот", обаче ние с авера нали сме с изкривени съзнанияsmile.gif и чухме Матейшо и така...smile.gif

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 19 Nov 2006, 23:48
Коментар #20

God Fuck The Queen

Коментари: 2 422
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Супер!Дано само не стане като Световната лига че и там тръгнахме така даже бихме Бразилия,но накрая пак си останахме четвърти след две загуби накрая.Мисля че на това Световно първенство имаме огромен шанс поне за място в тройката excl.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post

73 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th November 2019 - 17:36ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team