IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

15 страници V  « < 13 14 15  
Reply to this topicStart new topic
> КЛЕТКАТА!
JuventiKnow
коментар 13 Jul 2011, 22:39
Коментар #281

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(lqlqlq @ Jul 13 2011, 23:32ч.) *
Не помня вече тук ли писахме или в "Нов курс", ама нали беше предложена една идея за седмични интервюта, свързани с отбора, подготовка, нови играчи, новини, дори ако щете положение във форум. Ще е готино, ако се направи нещо. Трябва повече активност, не знам само дали имаш достатъчно време, защото знам, че работата си е тежка и отнема време.

От около седмица бях супер зает и само хвърчах нанякъде, все недоспал ии затова се позабавиха някои неща - Клетката, Паметни моменти, Представяме ви...

Просто не смогнах. Имах изпит, доста други неща се появиха и така.

Идеята за такива по-чести интервюта е добра. Подкрепям предложението (не помня но кого беше; може би твое дори) да бъдат от 4-5-6 въпроса, които са наистина актуални в точно този момент.
Примерно - Кого предпочиташ измежду Агуеро и Роси? Какво мислиш за новите екипи?

Хубавото е, че няма да са толкова времеемки, така че, да не казвам голяма дума, но тези дни може да се направи сефтето smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

Go to the top of the page

+Quote Post
Spark11
коментар 13 Jul 2011, 22:50
Коментар #282

Juventus star

Коментари: 2 918
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(bianconero27 @ Jul 13 2011, 23:15ч.) *

Никога не съм слагал текст на снимката в Клетката huh.gif Объркал си се нещо. Това представяне имах предвид - самият участник да се представя с няколко изречения - откъде е, с какво се занимава, учи, работи, семейство, интереси и тем подобни. Тоест разтегнато на кратката визитка. Затва си мисля и това автопредставяне да се случва там - КРАТКА ВИЗИТКА. Под имена, години а у.

Кажи за втория въпрос кой вариант ти звучи по-добре unsure.gif

На доста от интервютата има текст върху снимката, което е един добър вариант според мене - затова го споменах. smile.gif Иначе няма такова значение къде ще го поместиш - според мен преди въпросите, точно като уводна част, преди визитката още, е най-удачно.

По вторият въпрос - "Голям или малък град" ми звучи по-добре. Поне на мен. smile.gif

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 13 Jul 2011, 23:02
Коментар #283

Juventus champion

Цитат(Spark11 @ Jul 13 2011, 23:50ч.) *
Иначе няма такова значение къде ще го поместиш - според мен преди въпросите, точно като уводна част, преди визитката още, е най-удачно.

Преди визитката са моите думи, които всеки път с родилни мъки измислям.. tooth.gif Трябва да е след визитката, когато вече той започва да говори. Така ще направя - след имената, възраст и т.н., ще бъде това представяне на човека за самия него си smile.gif

За текста в/у снимката ще погледна. И да съм слагал, то е било нещо наистина много кратко, което тук изобщо не е в зара.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Ian
коментар 13 Jul 2011, 23:09
Коментар #284

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(lqlqlq @ Jul 13 2011, 23:32ч.) *
Не помня вече тук ли писахме или в "Нов курс", ама нали беше предложена една идея за седмични интервюта, свързани с отбора, подготовка, нови играчи, новини, дори ако щете положение във форум. Ще е готино, ако се направи нещо. Трябва повече активност, не знам само дали имаш достатъчно време, защото знам, че работата си е тежка и отнема време.

В интерес на истината това всеки може да го прави, няма нужда да се чака от един човек.

По новите въпроси - айде не и тука тия "столица/провинция".

p.s. Текста върху снимките май го слагаше някой друг - може би hri100?

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Jul 2011, 00:11
Коментар #285

Juventus champion

Цитат(Ian @ Jul 14 2011, 00:09ч.) *
По новите въпроси - айде не и тука тия "столица/провинция".

Е хубаво де. Но за "голям или малък град" какво лошо? Това говори немалко за човека. Не става въпрос за някакъв бийф столица срещу провинцията или нещо от рода. И не мисля, че така ще се приеме. Или съм много наивен..не знам..

Ако кажете, че не ви се нрави - няма да го добавям като постоянен wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Ian
коментар 14 Jul 2011, 00:58
Коментар #286

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(bianconero27 @ Jul 14 2011, 01:11ч.) *

за "голям или малък град" какво лошо?

Нищо лошо. Просто да няма такива глупости по оста граждани/селяни. Всичко друго е ок. Иначе според мен спокойно могат да се добавят нови неща. Това, че форматът бил утвърден, няма особена тежест като аргумент. В крайна сметка този формат сме си го утвърдили ние, съответно отново ние можем да си го усъвършенстваме и осъвременяваме, когато намерим за добре. Аз например смятам, че ще е хубаво да има повече по-сериозни въпроси, като става дума за такива, които не касаят Юве или личните интереси. Няма лошо да се актуализира малко.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 14 Jul 2011, 03:38
Коментар #287

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Ian @ Jul 14 2011, 01:58ч.) *
Иначе според мен спокойно могат да се добавят нови неща. Това, че форматът бил утвърден, няма особена тежест като аргумент. В крайна сметка този формат сме си го утвърдили ние, съответно отново ние можем да си го усъвършенстваме и осъвременяваме, когато намерим за добре. Аз например смятам, че ще е хубаво да има повече по-сериозни въпроси, като става дума за такива, които не касаят Юве или личните интереси. Няма лошо да се актуализира малко.

Точно така. Още като измисляхме шаблонните въпроси, се разбрахме, че това няма да е е окончателният вариант и нещата подлежат на промени във всеки един момент. Още тогава призовахме за активност и креативност, но така и не дойдоха предложения и въпросите си останаха. На мен лично, сега, от дистанцията на времето, някои въпросчета ми изглеждат излишни/изтъркани/тъпи, така че няма да е лошо да се барнат. Предложенията на Ники ми изглеждат добри.

Колкото и банално да звучи, в крайна сметка всичко зависи от активността и инициативността на масата. Когато тя е безразлична, трудно се получават нещата.

Цитат(Ian @ Jul 14 2011, 00:09ч.) *
p.s. Текста върху снимките май го слагаше някой друг - може би hri100?

Да, слагал съм текст върху снимките. Честно казано обаче, не разбрах каква ви е идеята - не ви е ясно как става чисто технически ли? Имате ми скайпа, можете да ме питате по всяко време за такива неща. С радост бих помогнал, стига да мога разбира се.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
yanko
коментар 14 Jul 2011, 19:54
Коментар #288

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Да, аз също подкрепям включването на новия въпрос в клетката за малкия или големия град. Иначе някои въпроси може да отпаднат най-вече от НА МАЙТАП, но и към момента е добър форматът, най-вече ако има нещо всеки си задава въпросите и ги пращаме на Ники за съответния гостуващ.

Цитат(bianconero27 @ Jul 13 2011, 23:39ч.) *
Идеята за такива по-чести интервюта е добра. Подкрепям предложението (не помня но кого беше; може би твое дори) да бъдат от 4-5-6 въпроса, които са наистина актуални в точно този момент.
Примерно - Кого предпочиташ измежду Агуеро и Роси? Какво мислиш за новите екипи?

Подкрепям, максумум 6-7 актуални въпроса за мнението и вижданията на всеки.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 14 Jul 2011, 20:00
Коментар #289

Guests

Цитат(Ian @ Jul 13 2011, 21:09ч.) *
В интерес на истината това всеки може да го прави, няма нужда да се чака от един човек.

Да, прав си, но нали идеята е да се качва и на сайта, а права там има бианконеро27. Иначе аз бих се включил и на седмица да гостуват по един или двама човека, в различни дни, на които да задавам/е по 4-5 въпроса (разбира се, те ще се измислят от този, които се занимава с рубриката, на която трябва да измислиме име впрочем, ако ще я правиме). Аз дори съм навит да я водя, ако всички мислят, че идеята е готина и си заслужава - тя си е за нас, не за някой друг. Нямам права и честно казано не искам и да имам, но как ще става качването? Защото ако идеята е да бъде само във форума, губи се част от ефекта. В един от няколкото български сайта на Милан го правят и от там ми допадна идеята.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Jul 2011, 20:13
Коментар #290

Juventus champion

Цитат(lqlqlq @ Jul 14 2011, 21:00ч.) *
Да, прав си, но нали идеята е да се качва и на сайта, а права там има бианконеро27. Иначе аз бих се включил и на седмица да гостуват по един или двама човека, в различни дни, на които да задавам/е по 4-5 въпроса (разбира се, те ще се измислят от този, които се занимава с рубриката, на която трябва да измислиме име впрочем, ако ще я правиме). Аз дори съм навит да я водя, ако всички мислят, че идеята е готина и си заслужава - тя си е за нас, не за някой друг. Нямам права и честно казано не искам и да имам, но как ще става качването? Защото ако идеята е да бъде само във форума, губи се част от ефекта. В един от няколкото български сайта на Милан го правят и от там ми допадна идеята.

Може да се казва "Актуално" или нещо от сорта. Нека повече хора предложат и ще изберем.

А щом си навит да се занимаваш - просто ми пращай готовото интервю и само ще го качвам smile.gif Ще е добре за мен, защото ще ми отнема наистина малко време, а и е добре повече хора да са ангажирани.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JIZAH
коментар 22 Oct 2012, 18:08
Коментар #291

Juventus regular

Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Дайте да направим нова клетка. Тук хубаво ще се опознаем, ама клетчицата е по-така. Кой я водеще последно?

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 22 Oct 2012, 18:50
Коментар #292

Juventus champion

Цитат(JIZAH @ Oct 22 2012, 19:08ч.) *
Дайте да направим нова клетка. Тук хубаво ще се опознаем, ама клетчицата е по-така. Кой я водеще последно?

Ники май я водеше (JuventiKnow). Аз също подкрепям Клетката да се възроди - една от най-ювентинските рубрики от феновете за феновете. Ако имаш желание и време се наемай smile.gif .

+Quote Post
JIZAH
коментар 22 Oct 2012, 19:01
Коментар #293

Juventus regular

Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Желание имам, време не чак толкова, но ако няма кой друг я поемам smile.gif Само трябва нкой да ме въвде в нещата и ако искате да помислим върху това какви са въпросите, дали да не ги поразнообразим и респективно ще има ли въпроси поставени диркетно от съфорумците ( аз съм за такива въпроси). Така че давайте да я мислим wink.gif)

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 22 Oct 2012, 19:29
Коментар #294

Juventus champion

Цитат(JIZAH @ Oct 22 2012, 20:01ч.) *
Желание имам, време не чак толкова, но ако няма кой друг я поемам smile.gif Само трябва нкой да ме въвде в нещата и ако искате да помислим върху това какви са въпросите, дали да не ги поразнообразим и респективно ще има ли въпроси поставени диркетно от съфорумците ( аз съм за такива въпроси). Така че давайте да я мислим wink.gif)

E то свободно време никога няма smile.gif . Колкото до въпросите - имаше една колонка с константни питания, които се задаваха към всеки гост, а също така се приемаха и свободно зададени от потребителите. Ето пример

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 22 Oct 2012, 19:34
Коментар #295

Juventus champion

Коментари: 6 164
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Идеята е хубава, но самият формат е скучен. Трябва да има повече лични (не прекалено интимни) и повече спортни въпроси. Кой го интересува какво хвърлят японците на сватбите си. Трябва да бъде остроумно, да бъде като интервю, но да се обсъждат и съвременни обществни въпроси.

П.П. И може би, за всеки потребител, да има до някаква степен различни въпроси. Който води формата, да следи мненията на форумците - от какво не са доволни, от какво са, какво харесват, нещо ей такова.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 22 Oct 2012, 19:35

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 23 Oct 2012, 17:08
Коментар #296

Juventus champion

Цитат(pinkfloyd39 @ Oct 22 2012, 20:34ч.) *
Идеята е хубава, но самият формат е скучен. Трябва да има повече лични (не прекалено интимни) и повече спортни въпроси. Кой го интересува какво хвърлят японците на сватбите си. Трябва да бъде остроумно, да бъде като интервю, но да се обсъждат и съвременни обществни въпроси.

П.П. И може би, за всеки потребител, да има до някаква степен различни въпроси. Който води формата, да следи мненията на форумците - от какво не са доволни, от какво са, какво харесват, нещо ей такова.

Форматът не е проблем, още повече че всеки път Клетката беше отворена за въпроси от потребителите към следващия гост. Не е проблем да се махнат старите въпроси и да се измислят нови или според гостуващия да се задават само въпроси от потребителите, тоест останалите да отпаднат. Всичко може да се измисли стига да има някой да се захване с нея.

+Quote Post
El Patron
коментар 23 Oct 2012, 17:38
Коментар #297

Banned forever

Група: Banned
Коментари: 958
Регистриран: 13-May 11
Град: от Ада
Потребител No.: 24 539

от тоя пример за попълване на лексикон ,
ми е интересно сегашното мнение на въпросния Николайчо на въпрос 2,Б под точка!
Николайчо,пиши ми да си гукаме,ако искаш........по въпроса разбира се eusa_boohoo.gif

+Quote Post

15 страници V  « < 13 14 15
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2018 - 05:35ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team