IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Покер
Аntonio Conte
коментар 28 Aug 2010, 22:36
Коментар #1

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Като цяло от 1,2 месеца съм по-здраво зарибен по покера,а иначе от година и нещо играех фрийрол в 24h poker.

В момента се възползвах от бонуса на PokerStrategy и си избрах FullTilt като зала.Доволен съм много и играя главно rush poker и SnG турнири smile.gif

Ако има фенове нека пишат и те какво,къде,как smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 29 Aug 2010, 16:13
Коментар #2

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Аз от година и половина редовно играя в PokerStars. Играя предимно на маси с до 6 човека, като отскоро имам желание да участвам в live турнири. Мисля, че в Пловдив и във Варна има такива.

М/у другото в началото на годината от PokerStrategy ме бяха рекрутнали и за малко да работя за тях в Гибралтар, ама нещо се разминахме за съжаление, иначе бях много ентусиазиран smile.gif

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Ian
коментар 25 Nov 2010, 19:15
Коментар #3

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Аз цъкам в PokerStars и Full Tilt. В тилта направих няколко удара и изтеглих всички пари, понеже нещо не съм доволен от софтуера, а и като цяло - освен две много силни класирания на на Daily Dollar-а всичко друго са ми неприятни загуби. Вкарах малко от тия пари в PokerStars и засега съм ги направил доста голяма горница с общо взето безрискова игра - SNG и турнири с входове до 2$. Кеш маси играя по-рядко, понеже честичко се набутвам със значителни за моята банка суми.

Цъкам и фрийрола в 24h, дето е за 500$ (Дидието трябва ад го знае) - няколко пъти печеля доларчета, но след това ги вкарвам на бетинг и ги губя винаги biggrin.gif Имам малка банка и в Everest Poker.

Лайв турнири има доста и в София, догодина мисля да се пробвам на Балканския покер тур, но там входовете са сравнително големички и първо ще трябва да понатрупам по-солидна банка онлайн. Лични пари (неспечелени от покер става дума) не ми се дават към момента. В разни маргинални турнирчета не ми се участва, не съм много сигурен дали не бих се изправил срещу мошеници.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 28 Apr 2011, 00:30
Коментар #4

Juventus champion

Покер маниаци има ли tongue.gif

Тази оферта е много добра,преминаваш тест и вземаш 50$,които играеш безплатно,после ти искат само верификация на документите,заслужава си wink.gif

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 28 Apr 2011, 11:12
Коментар #5

Juventus star

Преди година и половина Pokerstrategy ми предлагаха работа в Гибралтар, но аз съм си за е.., че не отидох. an.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 28 Apr 2011, 11:13
Коментар #6

Juventus champion

Верно ли ohmy.gif Недей подхвърля така ами разправяй,какво,как и защо biggrin.gif

Аз ако ми предложат зарязвам всичко и отивам tongue.gif

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 28 Apr 2011, 13:03
Коментар #7

Juventus star

Беше в края на 2009. Бяха ме headhunt-нали от една HR агенция от Англия (CV-то ми го бяха взели от един сайт за работа в Европа, който сайт се ползва като база данни и се продават тези данни на HR агенции. Сайта е собственост на вестник Sun).
3 интервюта имахме по телефон, през скайп, супер се бяхме харесали, предложиха ми да отида на среща в Гибралтар, за да се доуточним, като поемаха всички разходи, но в последствие се оказа, че друга HR компания също била подала моите документи за тази позиция, обаче без да се свърже с мен и беше станала каша.
Докато се разберат минаха 2 месеца и половина, а аз вече бях започнал на сегашното си работно място. Звъннаха ми, ама им отказах, като им съобщих, че съм започнал. Поемаха разходите до там - самолет, хотел, предвиждаха се пари за преместване от Бг до Гибралтар, всичко както си го правят принципно и в Англия. Там по подобен начин се действа, когато се наемат хора от чужбина, а и по принцип.

Просто се разминахме, а и не беше абсолютно сигурно, че ще се разберем, но все пак беше доооста, доооста добро предложение. Ставаше дума за разработка на e-learning системи за Pokerstrategy, точно за сайта им - head of team. Парите бяха супер, но .... както казах, аз съм си за е..... и то много.

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 27 Jun 2011, 20:11
Коментар #8

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Здравейте! Ако има съфорумници, които играят H.O.R.S.E. - драснете да си организираме някой Private SNG турнир.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
Ian
коментар 27 Jun 2011, 20:50
Коментар #9

sir

Цитат(Репликант @ Jun 27 2011, 21:11ч.) *
Здравейте! Ако има съфорумници, които играят H.O.R.S.E. - драснете да си организираме някой Private SNG турнир.

Не съм особен фен на H.O.R.S.E., но понякога цъкам за разнообразие. Принципно съм навит, но да не е за много големи суми. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 27 Jun 2011, 20:55
Коментар #10

Juventus star

Какво играеш по принцип и какъв buy-in те устройва за private cash/sng (не за друго, но когато имаме хора в наличност, не виждам смисъл да дропим рейк в Радисън или където и да е било)?

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 27 Jun 2011, 21:02
Коментар #11

Guests

Е, браво бе, пророк - не пишеш шест месеца, а се завръщаш директно в темата за покер. Няма ли да коментираш гръмките попълнения като Лихтенщайнер, Олисех и Зиеглер?

+Quote Post
Репликант
коментар 27 Jun 2011, 21:04
Коментар #12

Juventus star

offtopic.gif

Трансферите на Лихщайнер и Пирло ми допадат много, да видим какво ще се случи до края на лятото.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 27 Jun 2011, 21:07
Коментар #13

Juventus champion

Аз играя Холдем СНГ 9ман и PLO smile.gif

+Quote Post
Репликант
коментар 27 Jun 2011, 21:13
Коментар #14

Juventus star

В 888 има добри SNG оферти 5 out of 10, добри bankroll builder-и и много риба.

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 27 Jun 2011, 21:38
Коментар #15

sir

Наблягам на NL Hold'em. Цъкам и стъд понякога. HORSE-а не съм му фен заради омахата, която общо взето не мога да понасям. Но както казах - за разнообразие става.

Онлайн играя единствено в Покерстарс (вече), на buy-in до няколко долара. За единични турнири не ми пречи 10$ вход. Не съм обръщал внимание обаче дали имат възможности за private турнири, по-скоро не сякаш. Лайв като за първи турнир с дадена група хора нямам повече от 10-15 кинта за даване. Така че ако си търсите хора да поцъкат с по-символични суми, съм навит принципно. Ако си търсите хора, склонни да вкарат повече пари - не. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 27 Jun 2011, 21:44
Коментар #16

Juventus star

ОК, ще пиша на лично.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 27 Jun 2011, 22:25
Коментар #17

Juventus champion

Пиши ме и мен,имам билет за ongame в Старса за 5,50,аз там предимно играя така,че може да си направим клуб и да поцъкаме Holdem.

+Quote Post
Репликант
коментар 27 Jun 2011, 22:27
Коментар #18

Juventus star

Ние за live gaming се разбираме, Didier, иначе драсни на Ian - аз в PS не играя.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Jun 2011, 23:30
Коментар #19

Juventus hero

Коментари: 11 103
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Koга, къде и колко ?

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Репликант
коментар 30 Jun 2011, 03:00
Коментар #20

Juventus star

Оперативният лиценз на Full Tilt Poker е временно спрян

Комисията по контрол на хазарта в Алдерни (AGCC) временно спря лицензите на Full Tilt Poker. Всички игри са в пауза, тегленията не са възможни.

AGCC съобщи в изявление тази сутрин:

"Решението временно да спрем лицензите е в следствие на специалното разследване, започнато с издадените обвинителни актове от Офиса на Главния Прокурор на САЩ в Южния район на Ню Йорк от 15 април 2011, по време на които е имало намерени доказателства, че тези лицензи и свързаните към тях бизнеси оперират в разрез със законодателството на Алдерни."

За момента не е ясно дали това е "временно спиране" или лицензът им ще бъде прекратен.

Вероятните последици при загуба на лиценза на Full Tilt:

- Без лиценз от Алдерни Full Tilt няма да могат да рекламират в Обединеното Кралство
- Без втори лиценз, Full Tilt остава нелицензиран. Това води до въпроса дали средства за разплащане като Visa, Mastercard и Neteller няма да прекратят услугите си.

Ще ви държим в течение с детайлите веднага, щом те се появят.

Ъпдейт 11:05 GMT
Изглежда, че всички сървъри на Full Tilt Poker в момента са офлайн, на сайта fulltiltpoker.com е изписано съобщението "планирана поддръжка".

Ъпдейт 11:15 GMT
AGCC публикува още едно извяление в пресата, гласящо че изслушването ще се състои на 26 Юли. Изглежда, че до тогава сегашната ситуация няма да се промени.

Ъпдейт 14:00 GMT
Moneybookers изпратиха имейл на клиентите си, че спират съвместната си работа с Full Tilt Poker. Пълният текст на имейла можете да намерите тук (на англ. език).

Ъпдейт 16:30 GMT
Регулаторният орган за Хазарта публикува официално изявление, според което оперативният лиценз на PokerStars не е повлиян от последните събития около Full Tilt Poker.

Надявам се, че бакролът ви не е бил там.

--------------------

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd October 2019 - 10:25ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team