IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Пекин 2008
hri100
коментар 11 Aug 2008, 17:52
Коментар #41

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Баси май*ата, на тия китайци по два комплекта медали ли им дават при победа бе !? Нищо, нищо, те щангите и скоковете във вода са към края си, идва атлетиката. post-294-1158668383.gif

Цитат(masterhp @ Aug 11 2008, 01:38 PM) *
....на повечето им е супер скучно да гледат състезание по плуване, а за мен е супер интересно.

Как скучно бе? В 6 часа сутринта съм викал като на стадиона. biggrin.gif Ебати състезанието, ебати чудото. Тоя Лезак направи някакво уникално плуване. clap.gif А е на 33 години, ебати дзвера. Това ще е една от КЛАСИКИТЕ на цялата олимпиада.

Цитат(NUCLEO1985 @ Aug 11 2008, 11:36 AM) *
Иначе странни работи бол. В кат. 56 кг на щангите шампион е 17-годишен китаец. Роден през 1990 г., почнал да вдига през 1999 г. А физиката му е съизмерима с тази на Халил Мутлу wink.gif А е само на 17 г.

Ген бе, какво да го правиш...

Цитат(stefoto @ Aug 11 2008, 02:07 PM) *
Фелпс е невероятен плувец!

Да, Фелпс несъмнено е уникален плувец и вече казах, че му стискам палци да успее, но Гарет имаше друго предвид - Фелпс не отвява конкурентите си с фрапираща разлика (както Шпиц например), а напротив - с много малка дори. Т.е. ЦЯЛОТО плуване е дръпнало, меко казано съмнително много! Да има ги и факторите бази, условия, модерен бански, ама... Чакам атлетиката с нетърпение, да висим там какво ще е положението...

Иначе какво се чудите за допинга. Две мнения по тоя въпрос няма. Ако някой отрече че няма допинг в спорта.... Всички знаят че има, но ОФИЦИАЛНО е забранен, т.е. хващат тия дето нямат ОФИЦИАЛНО лоби в МОК, СМОК, РОК и не знам си къде. На предишната страница на тая тема, има статия, която казва всичко... По-добре е да се разреши тоя допинг и да си се знае официално, че това което гледаме не са хора, както и че ако искаш да си велик спортист, трябва да се лишиш от няколко години от живота си. На мен лично няма да ми пречи да се наслаждавам на състезанията, дори напротив - ще ми е по-интересно да знам коя държава има по-велики биохимици.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 11 Aug 2008, 19:06
Коментар #42

Juventus star

Коментари: 3 654
Регистриран: 23-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 109

Цитат(NUCLEO1985 @ Aug 11 2008, 11:36 AM) *
Колкото до церемония по откриването на игрите. Ми американците и да се влачат и да не се влачат имат черно на бяло 596 спортисти, така че със сигурност не е било нарочно запълването на пистата. Само Китай има повече -612.

Нарочно и абсолютно демонстративно ! Китайците бяха повече от тях и бързо , събрано и компактно минаха , а и други страни с голям брой състезатели ! А янките по двама , по двама , на разстояние един от друг..... и се влачеха като .... като....като..... бе като гадни янки ! biggrin.gif

П.П. Ицо , все едно да беше сложил един голям червен бутон и да се надяваш да не го натисна ! biggrin.gif Харесвай "онези" отвъд голямата вода , твое право си е .....а и все пак никой не е съвършен ! smile.gif tongue.gif

--------------------
42

+Quote Post
marto_juve
коментар 12 Aug 2008, 09:19
Коментар #43

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Потребител No.: 503

Цитат(hri100 @ Aug 11 2008, 06:52 PM) *
В 6 часа сутринта съм викал като на стадиона. biggrin.gif Ебати състезанието, ебати чудото. Тоя Лезак направи някакво уникално плуване. clap.gif А е на 33 години, ебати дзвера. Това ще е една от КЛАСИКИТЕ на цялата олимпиада.
Да не казвам голяма дума, ма за малко да получа не само душевен оргазъм post-294-1158668510.gif Просто освен че бях за тях, самата радост на Фелпс съвсем ме изпълни. Уникално преживяване smile.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Aug 2008, 10:37
Коментар #44

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 691
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Рекордна 9-та титла за Фелпс и пак със световено рекордче. Само 24-а поправка прави на световния рекорд. А до края на олимпиадата има още 5 състезания, в които така като гледам го чакат 5 титли и още некое и друго световно рекордче. Това може би е единствения хегемон в спорта си, който подкрепям и който ме радва изключително много. Нито е надут, нито пък се държи надменно. А след щафетата радостта му беше просто... Мога да гледам тея кадри цял ден и няма да ми писне.

Нека споменем и коментаторката по БНТ Василена Матакиева. Само един цитат:
Цитат
В трети коридор плува.... Но какво значение има кой плува, гледайте какво става!

post-294-1158668510.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Tintoreto
коментар 12 Aug 2008, 16:00
Коментар #45

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Град: София
Потребител No.: 209

Много се радвам за Фелпс, обаче пак изпуснах плуванията и ще си умра от яд.Важното е , че това момче показва, че няма граници и продължава все така да мачка. Искренно се радва от успехите си и супер гладен за успехи.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 12 Aug 2008, 19:16
Коментар #46

Juventus star

Коментари: 3 654
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

След успехите на Петър Стойчев , тея лигльовци в басейнчето , ми станаха доста безинтересни.... smile.gif

--------------------
42

+Quote Post
Garrett
коментар 12 Aug 2008, 21:28
Коментар #47

fino alla fine

Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Между другото за първи път на олимпиада ще има и коронна за Стойчев дисциплина - 10 км в гребен канал, предполагам че освен на 1500 кроул ще плува и там smile.gif Това е реален шанс за медал, за който не се бях сещал досега. Ако всичко е наред и със Станка Златева, току виж сме взели някакви медали - като гледам представянето до тук не ми се говори за злато.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
hri100
коментар 12 Aug 2008, 22:36
Коментар #48

I LOVE JU

Цитат(Garrett @ Aug 12 2008, 10:28 PM) *
Това е реален шанс за медал, за който не се бях сещал досега. Ако всичко е наред и със Станка Златева, току виж сме взели някакви медали - като гледам представянето до тук не ми се говори за злато.

Дам, като че ли това са шансовете за златен медал - знаменосецът и оная с танка. Данката пак удари на домакин с рахит и артрит. И на него явно му върви в нещо, от което няма нужда да му върви, като Блек Джек например. Дано му дадат поне среброто. Много ми е мъчно за това момче, съдбата го е наказала да се състезава в най-шибания спорт на света. И въпреки че тъпата статистика не го показва, за мен той е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГОЛЯМ. clap.gif Оняден като го гледах, настръхнах целия. Малко спортисти ме карат да се чувствам така... Може да се каже, че един от тях е и Армен(ецът) Назарян. Сутринта ми идваше да ревна от мъка, като го гледах, но яда и мъжкото в мен бяха по-силни и не успях да пусна от солената слуз. Много кофти отпадна. Сигурно на мен ми беше по-кофти от него, щото Арменчо е голям пиТч...

Изводът, за който се надявам да е бил прибързан и далеч от истината: Българският спорт най-после е тъжна гледка. След дълга битка, мизерията, бедността, условията и малоумните чиновници, като че ли успяха да надделеят над гения на българина и дори над надеждата му.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 13 Aug 2008, 00:10
Коментар #49

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Епа къде отписвате кака Руми и боксьорите?Те също според мен могат да вземат медал,а също така гледаш в борбата сме откраднали някой бронз като за бройка.Иначе с всичко друго казано съм съгласен.

+Quote Post
hri100
коментар 13 Aug 2008, 02:04
Коментар #50

I LOVE JU

Цитат(Didier Deschamps @ Aug 13 2008, 01:10 AM) *
Епа къде отписвате кака Руми и боксьорите?

Верно че Румето и Борето и те имат шанс за злато. Дано имат късмет само, че като гледам до мемента какви сме калитковци... Неска Армен веднъж не изтегли благоприятен жребии... Значи надежда все пак има и тя не е само в СДС. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Tintoreto
коментар 13 Aug 2008, 06:34
Коментар #51

Juventus regular

Mного, много гадно ми стана за Гербов, но се случват и такива неща. Силно се надявам да се подготви добре и поне да вземе тоя скапан бронз, макар че заслужаваше да е на финала, но този късмет така и не му помогна днес след като киргистанеца вися на косъм няколко пъти.

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 13 Aug 2008, 07:56
Коментар #52

fino alla fine

Трябва да се отбележи, че спортното щастие не бе на страната на българския борец. И Гергов и Бегалиев не успяха да си вземат точки - нито от стойка, нито от партер. Киргистанецът обаче извади луд късмет, като и в двете части жребият определяше Гергов първи да е в партер. Бегалиев не успя да направи нищо и двата пъти и бе наказван с по една точка, тоест Гергов повеждаше в резултата. След това обаче и българският борец, макар че положи доста усилия, не успя да приложи хватка. Така и той бе наказван с по една точка и резултатът ставаше 1:1. При това положение правилата в момента са категорични: печели този, който последен е взел точка.

wacko.gif не е истина!

Щафетата на САЩ спечели и на 4 по 200 свободен стил, пето злато за Фелпс
Щафетата на САЩ в състав Майкъл Фелпс, Райън Лохте, Ричард Берънс, Питър Вандеркай спечели златните медали на 4 по 200 метра свободен стил и свалиха близо 5 секунди от досегашния световен рекорд.
Американците финишираха за 6:58.56 минути и подобриха собственото си върхово постижение от 7:03.24 минути от световното първенство в Мелбърн през 2007 година. Това е пети златен медал за Майкъл Фелпс с пети световен рекорд от игрите в Пекин.

biggrin.gif 5 секунди, то си е смешно вече. Обаче не му е пети рекорд - на 200 бътерфлай му се напълнили очилата и невероятно, нямаме световен рекорд!

PS. Моя грешка, наше момче от вода се не плаши бе ей! Подобрило е рекорда, но не с 2 секунди както искал и както знаем че може, а само с някакви си 6 стотни. 5/5/5

--------------------
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Tintoreto
коментар 13 Aug 2008, 08:01
Коментар #53

Juventus regular

До колкото разбрах от 10.00 е финалът на Мария Гроздева на 25м....силно трябва да и стискаме палци, че вече ни е време за медал, пък с какъвто ще цвят да е .Имаме и още едно момче, което ще се бори за влизане в мача за трето място по борба Явор(Янакиев май), така че не всичко е загубено.

--------------------

+Quote Post
meo
коментар 13 Aug 2008, 09:28
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Гроздева остана 5-та sad.gif Кофти.
Някой знае ли къде може да се види пълна програма с участието на Българи?
Аз он-лайн гледам тук. Стийминга е с много добро качество и има 12 канала на, които дават всичко случващо се на олимпиадата. Единствения недостатък е, че няма fullscreen ама се преживява smile.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Tintoreto
коментар 13 Aug 2008, 09:42
Коментар #55

Juventus regular

04:00 и 10:00, спортна стрелба: Мария Гроздева и Ирена Танова - 25 метра пистолет, квалификация и финал
04:30, класическа борба, Николай Гергов (66 кг) и Явор Янакиев (74 кг)
05:52, стрелба с лък, Даниел Павлов - Балжинима Циремпилов (Русия), елиминации
10:40, гребане, Румяна Нейкова - скиф, втори полуфинал
11:40, гребане, Иво и Мартин Янакиеви - двойка скул, втори полуфинал
17:00, бокс, Кубрат Пулев - Оскар Ривас (Колумбия), осминафинал категория над 91 кг
Eто това е за днес , но незнам къде редовно може да се следи.Освен това в 12 май е борбата за бронзовият медал на Гербов.

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 13 Aug 2008, 09:59
Коментар #56

fino alla fine

В спортал всеки ден, долу дясно Коментари / Анализи.

Това е за днес - http://www.sportal.bg/news.php?id=125516

Иначе репешажите не знам в колко часа са.

--------------------

+Quote Post
Tintoreto
коментар 13 Aug 2008, 12:01
Коментар #57

Juventus regular

Хуй вдигна 348 кг и се окичи със златото в категория 69.
(Ляо Хуй (Китай) спечели златния медал в категория до 69 килограма при мъжете във вдигането на тежести на Олимпийските игри в Пекин.)
И какво стана сега? Българите бяха лишени от участие за да може някъв *** да спечели .Трагедията е пълна.

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 13 Aug 2008, 12:08
Коментар #58

fino alla fine

Бронзов медал за Явор Янакиев! Браво

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 13 Aug 2008, 12:15
Коментар #59

Juventus champion

Коментари: 8 979
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Хайде да ни е честит този пръв медал , влизащ в графата неочаквани .

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 13 Aug 2008, 12:21
Коментар #60

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

БРАВО НА ЯВКАТА ИСТИНСКИ МЪЖ,ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН,ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е МНОГО УСПЕХИ ЗА НАПРЕД

+Quote Post

9 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2019 - 09:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team