IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

16 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Фабио Капело
snitch
коментар 19 Mar 2006, 00:18
Коментар #21

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 978
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

sigurno se laga no ne e li Gila iuno6a na Parma .Za nego znam 4e e golqm juventinez i golqm fen na Del Piero,no ne znaeh 4e e bil na6 iuno6a.Ako e taka ,mnogo galko sad.gif izpusnali sme strahoten futbolist
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 19 Mar 2006, 00:25
Коментар #22

ювентинец

Коментари: 6 031
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(snitch @ Mar 19 2006, 12:18 AM)
sigurno se laga no ne e li Gila iuno6a na Parma .Za nego znam 4e e golqm juventinez i golqm fen na Del Piero,no ne znaeh 4e e bil na6 iuno6a.Ako e taka ,mnogo galko sad.gif  izpusnali sme strahoten otbor
*

Мда ето с несигурна информация как може да подведеш хората,четох това че като е бил на 16-17 години е бил отрязан от школата на Ювентус ,защото треньора е казал че е безпреспективен , именно това Джилардиньо преживява много тежко защото е голям фен на клуба и после отива в Парма ,ПРЕДПОЛАГАМ че е бил в Юве като млад ,но просто е бил махнат от отбора по нататък ,но може само да е кандидатствал като младеж за юношеския състав.Много шокиращо е това в действителност ,но съм чел и за друг футболист ,който е бил отрязан от Юве ,но не като младеж и това е МАРАДОНА, спортно техническия директор е казал че е непригоден за клуба с тази физика ohmy.gif blink.gif

+Quote Post
Bork0
коментар 19 Mar 2006, 03:14
Коментар #23

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Град: София
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

Винаги трябва да се мисли в перспектива ,но ако Фабио е решил да си ходи ,защо да мисли в перспектива при положение ,че той си заминава??
Той гледа да земе ШЛ ,дори и това да значи да купува играчи за по 1-2 сезона. Така или иначе него няма да го има ,когато тези играчи решат да се оттеглят от футбола.. FORZA JUVE !!!

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!

+Quote Post
bianconero
коментар 19 Mar 2006, 15:08
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат
Мда ето с несигурна информация как може да подведеш хората,четох това че като е бил на 16-17 години е бил отрязан от школата на Ювентус ,защото треньора е казал че е безпреспективен , именно това Джилардиньо преживява много тежко защото е голям фен на клуба и после отива в Парма ,ПРЕДПОЛАГАМ че е бил в Юве като млад ,но просто е бил махнат от отбора по нататък ,но може само да е кандидатствал като младеж за юношеския състав.Много шокиращо е това в действителност ,но съм чел и за друг футболист ,който е бил отрязан от Юве ,но не като младеж и това е МАРАДОНА, спортно техническия директор е казал че е непригоден за клуба с тази физика

Ето ви още малко инфо за Джила.
Роден е на 5 юли 1982.

Stagione Squadra Serie Presenze Gol
1999/2000 PIACENZA Serie A 17 3
2000/2001 VERONA Serie A 22 3
2001/2002 VERONA Serie A 17 2
2002/2003 PARMA Serie A 24 4
2003/2004 PARMA Serie A 34 23
2004/2005 PARMA Serie A 38 23

Преди да навърши 17 нямам инфо къде и как е играл.

По-важното е че ако е бил дотогава в Юве и през 1999 са го продали на Пиаченца то това говори много за нашия тренер тогава - Анчелоти.
Същия този Анчелоти направи всичко възможно през миналото лято за да привлече Джила. Един наистина умен човек.
Възможно е Липи да е замесен в това решение, но той тогава напусна отбора.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 19 Mar 2006, 22:11
Коментар #25

ювентинец

Цитат(bianconero @ Mar 19 2006, 03:08 PM)
По-важното е че ако е бил дотогава в Юве и през 1999 са го продали на Пиаченца то това говори много за нашия тренер тогава - Анчелоти.
Същия този Анчелоти направи всичко възможно през миналото лято за да привлече Джила. Един наистина умен човек.
Възможно е Липи да е замесен в това решение, но той тогава напусна отбора.
*

Анчелоти успява да направи нещо с Милан защото има невероятен състав ,не бих казал че е големия мотиватор.

+Quote Post
bianconero
коментар 19 Mar 2006, 22:16
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Съгласен съм за Анчелоти - че успехите на Милан не се дължат на него а на футболистите му. С него Милан все скудетото, КЕШ и купата на Италия но изпусна 2 КЕШ.

Още едно доказателство за гения му е тази история с Джила.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 23 Mar 2006, 12:37
Коментар #27

Juventus champion

Capello: I'm staying with Juventus
tribalfootball.com - March 23, 2006

Juventus coach Fabio Capello insists he will see out the final year of his contract.
"I smile when I am associated with other clubs, but especially to Madrid," said Capello. "I have always said I wouldn't go back there."

However, Capello also noted that the Press speculation over Ancelotti being the Spaniards' first choice was misplaced.

"Answer me this question: Do you think Real Madrid asked me first or Ancelotti?" he asked to the newspaper men.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Mar 2006, 14:33
Коментар #28

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 690
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(snitch @ Mar 18 2006, 03:15 PM)
to4no Viali ne misql 4e e nai dobriq variant-dokato be6e trener na Chelsea bqha dosta zle dokolkoto si spomnqm.Nai uda4en variant 6te e ili De6an ili Spaleti
*

ми докато беше в челси Виали спечели КНК и няколко купи в англия ама след новините които чета в тея дни според мен Капело ще остане щото Моджи Бетега и Джираудо остават в Юве което е много добре според мен

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
snitch
коментар 27 Mar 2006, 15:23
Коментар #29

Juventus champion

Фабио Капело:
С жена си никога не говоря за футбол
На изборите отново ще гласувам за Берлускони, признава треньорът на Юве

Щастливият убиец на италианското футболно първенство е един елегантен синьор, който през юни ще навърши 60 години и който е принуден да предупреждава предварително полицията, ако му се наложи да се отбие до Рим. Казва се Фабио Капело, родом е от областта Фриули, постигнал е много победи и е ухажван от най-големите клубове в Европа. Сред журналистите има репутацията на антипатичен тип. Може би защото понякога се ядосва след стотния въпрос относно съдийските аванти и смените на Дел Пиеро. В Рим го наричат "предател", защото преди 2 години си тръгна внезапно, оставяйки зад гърба си едно скудето, две втори места и една суперкупа на Италия. В Мадрид, където също е печелил титлата, обаче го наричат дон Фабио и с удоволствие биха го приютили отново. В Милано, където живеят децата му, той е оставил за спомен на тифозите на росонерите 4 титли и КЕШ. В Торино, където е сега, той води Ювентус към 29-ото му скудето, което, по всичко личи, ще бъде постигнато с рекорден актив и с рекордна разлика пред втория. Мечтата му обаче, разкрива самият той, е да води националния отбор на Англия.

- Каква досада е това първенство, което приключи в средата на март...
- 85% от италианските тифози стискат палци за един от големите три отбора - Юве, Милан или Интер. Не вярвам, че на тях им е досадно.
- Трите клуба, които имат пари. А останалите?
- Сега привържениците на другите отбори от самото начало знаят, че не могат да имат същите очаквания. На практика се играят две различни първенства.
- Значи решаващи са икономическите ресурси.
- Не. Парите са нужни, но само те не стигат. Трябва нюх при трансферите. Вижте Интер: клубът подари някои от най-добрите си играчи на съперниците и не е ставал шампион от 16 години.
- Защо не опитате вие да му върнете успехите?
- Няколко пъти бях близо, но нищо не стана. Сега вече е късно.
Като клубен треньор спирам след 3 години
- Този футбол не ви ли е интересен повече?
- Обичам своя занаят, но невинаги всичко свързано с него. Имам други интереси, а приятелите в света на футбола са много малко. Със съпругата си говоря за всичко освен за работата. За да спя добре, трябва да се откъсна от нея: да почета, да послушам музика. Не мога да понасям някои предавания, в които се говори за футбол, с предварително програмираните скандали, с комедиите, в които на всекиго е отредена някаква роля.
- Но вероятно гледате мачовете по телевизията?
- Да, но и там нещата се влошават по отношение на представянето на картината. Предлагат се все по-близки планове и човек не може да разбере какво всъщност се случва. Футболът не е индивидуален спорт. Ако ми показват само човека с топката, няма как да разбера какво става. Би било по-добре да се върнем към стария вариант с три камери.
- Да не би да изпитвате носталгия като човек, който скоро ще навърши 60 години?
- Това е една цифра, която не ме впечатлява, може би понеже в живота си съм имал късмет. Като се започне от баща ми, който оцеля в концентрационните лагери и на 6 години ме накара за първи път да ритам топка в Пиерис, във Фриули. От време на време се връщам там, на село, за да видя мама, която е на 86.
- А в Рим връщате ли се някога?
- Много рядко, и то с охрана. Там е моят зъболекар и когато отивам при него, трябва да уведомявам полицията.
Не мога да се разходя по улиците сам или да отида да пия кафе
- Неприятно ли ви е?
- Много, защото обичам Рим с неговите залези, с историята, която вдишваш на всеки ъгъл...
- В Ювентус се сприятелихте с "триадата" Моджи - Джираудо - Бетега (б.р - генералния мениджър Лучано Моджи, изпълнителния шеф Антонио Джираудо и вицепрезидента Роберто Бетега)...
- Бетега го познавам цял живот. За останалите открих, че са изключителни професионалисти. Понякога работим заедно, обменяме мнения за хората.
- Казват, че заради "триадата" се е загубил "стилът Юве", благородството от миналото...
- Когато говореше Адвоката Аниели, това беше присъда, която не подлежеше на обсъждане. Сега спорим, забавляваме се.
- А с футболистите на Ювентус как вървят нещата?
- Опитвам се да поддържам нещо като бащински авторитет. Знам, че те непрекъснато ме обсъждат, помнят всяка дума, която им казвам. За да дадат най-доброто от себе си, трябва да ми вярват и да ме следват. В крайна сметка те излизат на терена и играят, печелят или губят. Приносът на треньора е 15-20%. Мачове не се печелят със схеми.
- Има ли все още допинг във футбола?
- Вижте, аз като играч и като треньор съм виждал разни неща, но не ми се струва уместно да ги разкривам сега. Нека си дадем сметка, че много лекарства, които се вземаха навремето, бяха забранени по-късно. Например микорен: вземаха го всички, включително и аз, дори в националния отбор. Но по онова време той не се смяташе за допинг.
- А сега?
- Днес е много по-трудно да се помпаш, непрекъснато има проверки, включително и внезапни, вземат ти и кръв. От друга страна обаче допингът винаги е бил с една крачка пред антидопинга
- Според вас Земан, когато преди 8 години повдигна този въпрос, добре ли постъпи или не?
- Аз вярвам, че когато говориш, първо трябва да се замислиш. И да видиш какво точно искаш да постигнеш.
- Какво искате да кажете?
- Че когато някой говори за тези неща, трябва да е бил пряк свидетел или да има доказателства. Не може да се говори просто така.
- Защо смятате да прекратите работата си като треньор в близко бъдеще?
- Казах, че няма да работя повече на клубно равнище, но бих искал да продължа с някой чуждестранен национален тим...
- Например?
- Например Англия. Това е моята мечта, нещо, което винаги съм носил в себе си.
- Значи отново ще отидете в чужбина. Италия не ви ли харесва повече?
- Италия е прекалено статична и хаотична страна
Вижте колко по-жива и в същото време по-подредена е Испания например.
- Да не би отново да хвалите режима на Франко, както вече сторихте веднъж, предизвиквайки шумен скандал...
- Казах само, че дори един диктатор може понякога да направи нещо хубаво. Аз съм срещу всякакъв вид тирания, но ако франкизмът е оставил след себе си държавен апарат, който работи, защо да не трябва да го казвам?
- Привърженик на десницата ли сте?
- Започнах да се интересувам малко от политика на 20 години, едва пристигнал в Рим. Беше 1968 година, с протестните шествия и всичко останало. Имах приятел социалист, с когото си говорехме надълго и нашироко. След това гласувах за много различни партии - за социалистите, за републиканците, за християн-демократите, дълги години, после за Северната лига и "Форца Италия".
- А сега?
- Като бизнесмен Берлускони имаше огромен успех. Това е роля, в която той можеше да решава всичко или почти всичко. В политиката обаче той е човек със завързани ръце. Трябваше да удовлетвори много хора и не можа да прави така, както той искаше. Аз обаче пак ще гласувам за него (б.р - парламентарните избори в Италия са на 9 април).
- Вестник "Ил Фолио" писа, че сте неоконсерватор.
- Не, не мога да се окачествя като такъв. Аз например подкрепям синдикатите и оценявам това, което направиха за работниците, с чийто труд се злоупотребяваше. Католик съм и не ми харесва сегашният закон за аборта. Харесва ми обаче папа Рацингер, за мен църквата трябва да направи завой към традиционализма. Знаете ли, аз съм човек, който се моли по два пъти на ден, сутрин и вечер, независимо къде се намирам.
- А след като постигнете успехи и с Англия, къде ще отидете да се молите?
- Наскоро си купих къща в Пантелерия, един прекрасен остров. Може би ще живея там.

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 27 Mar 2006, 15:27
Коментар #30

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

eto махнах го щом е сложено вече smile.gif FORZA JUVENTUS

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
snitch
коментар 27 Mar 2006, 16:23
Коментар #31

Juventus champion

ти хубаво го пусна ,но маи не си видял ,4е interwiuto ве4е е пуснато smile.gif

+Quote Post
bordjiq
коментар 30 Mar 2006, 16:19
Коментар #32

Juventus bench

Коментари: 558
Регистриран: 27-February 06
Потребител No.: 38

Най-слабият играч на Юве беше тренъора. Абсолютно смотаняшко представяне. Цял сезон не си смени скапаната тактика - отзаде каквото стане пък отпреде - който има ден. Определо е време Ювентус да наеме някои специалист не италиянец. Направо нищо не играят. Абсолютно никакъв облик нямаха - никакъв синхрон. За половин година тия младите палячовци на Арсенал се научиха да джиткат като основна част от отбора. Всеки бяга, всеки гони, всеки знае какво да прави с топката. В средата на терена нашите мачкаха топката, безидейно, трагично. Анри, който струваше на Арсенал много по-малко отколкото Недвед, Тюрам, Буфон..хаха Златан май-излезе по-скъп... е живото доказателство, че трансферната политика на Юве намирисва. За пример - взеха Еснайдер, Ковачевич, Салас, Трезеге, Златан след него. Скандално! Всички се подмладяват, ние и Милан се застаряваме. Във футбола не може да има статика, а дон Фабио все си мисли, че в Европа като чуят името на отбора му и ще се разбягат. Нема братле - ако искаш - иди си го вземи. Никой не те бръсне вече - никви камерунци, папайци, швейцарец ЛЕЛЕ! Ако трябва на вземат тренъор от Англия или Франция или Холандия. Ако трябва да пратят специалистите от школите си там, да видят как става. Ако трябва да сменят Капело. Ювентус плащат толкова пари за заплати колкото е бюджетът на Арсенал. Гуус Хидинк или Пол Лъо Гуен ще са идеалните заместници за нашия консервативен специалист.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 30 Mar 2006, 18:30
Коментар #33

ювентинец

Оффф ,Капело не му харесвам трансферната политика ,1-во взе Емерсон ,само защото го налагаше в Рома ,по-добре в такъв случай да бе взел Мансини и оставил Такинарди, покупакта на Виера не беше лоша но 20 млн паунда за 29 годишен футболист е ТЪПО,като се има предвид че имаме Емерсон ,Джаникеда и Блази на този пост.Липсата на адекватен атакуващ полузащитник в резервната скамейка е ужасно,защото за мен Оливера не е от класа и не виждам преспективи в него.Ибрахимович е добро попадение ,но този треньор не може ли да му каже ,че не е само той на терена и че и бързата реакция ,а не само задържането на топката е плюс.Сега искам да поговоря за Зизу и сами сравнете качествата му с Ибрахимович(знам че са на различни постове).
Зидан ИМАШЕ дрибъл подобен на ибрата ,само че го използваше като е набрал скорост ,никога не спираше и демонстративно дриблираше покрай противник.Той тичаше с топката и гледаше с възможно най-прости движения да мине съперника ,докато шведа гледа да си избива комплексите.Зидан имаше пас ,който намираше футболиста в идеална позиция ,но освен това той бе готов веднага да направи този пас ,дори да има опасност да го направи толкова бързо ,че публиката да не забележи че е играл с топката.Но именно комплекса на Ибрата всички да видат къв е пич с топката не му позволи в няколко удобни ситуаций да подаде на Трезеге.Правя тези сравнения за да се види как постъпва един футболист ,който гледа да е максимално полезен на отбора си и как постъпва един егоист ,който играе само за себе си и му минава през кура за отбора.Мисля че Капело отдавна трябваше да е разрешил проблема ,ако наистина е голям треньор.

+Quote Post
Aston_
коментар 30 Mar 2006, 18:34
Коментар #34

Primavera player
**

Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Потребител No.: 16

много си прав...като се замисля вече почти никой не играе прагматичен футбол, а тези които го изповядват губят. Това се видя в Лондон когато Барса разби Челси както и в Испания, когато Челси незнаеха какво да правят с топката.Видя се също и на нашия мач с Арсенал.Скоро не бях виждал да играем толкова слабо и безидейно. С тази игра незнам дали и сигурното за нас скудето е толкова сигурно...няма да се учудя ако не успеем да го спечелим въпреки че водим с 8 точки пред Милан unsure.gif Направо незнам когато Недвед се откаже от футбола какво ще правим. Трябва да му намерим заместник на всяка цена защото с такава игра ще вървим само надолу sad.gif Капело наистина е за смяна, правилно каза, че е свършил треньор. В началото показахме отлична форма ама сега далеч не е така миналия сезон беше по същия начин. Хубави примери даде за следващ заместник на Дон Фабио, според мен Гуус Хидинг ще беде идеалния вариант.Всички знаем както направи на световното с Южна Корея, как класира Австралия на следващото световно и не на последно място какво направи с ПСВ в Шампионската лига, отбор който не може да стъпи и на малкия пръст на Юве погледнато от финансова гледна точка.

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
snitch
коментар 30 Mar 2006, 18:40
Коментар #35

Juventus champion

(Tuttosport)
On saturday there was a meeting between moggi giraudo and lippi in a restaurant, juventus are pondering the option of the return of lippi if capello goes.

from calciomercato.com !!!

хм,може и само да са обядвали ,но вьв всеки слу4ай това си е една ме4та,която се надявам да се изпьлни.

+Quote Post
nikentus
коментар 30 Mar 2006, 18:44
Коментар #36

ювентинец

Трябва ни млад амбициозен треньор ,който да влее свежа кръв Липи да печели там световни и европейски купи с Италия .

+Quote Post
snitch
коментар 30 Mar 2006, 18:47
Коментар #37

Juventus champion

нещо против Липи май имаш huh.gif или не ,защото той е мисля наи добрият трениор на Юве за последните 20 години .

+Quote Post
bordjiq
коментар 30 Mar 2006, 19:07
Коментар #38

Juventus bench

Коментари: 558
Регистриран: 27-February 06
Потребител No.: 38

Който и да доиде, с тая мърлява торинска публика, няма да може да нахъса играчите. 25 000 - 30 000 средно на мач. Да, добре, може, ама на Реджина да речем. В полите на Алпите явно живеят най-мързеливите, себеични и незаинтересовани човеци на земята. Ювентус да си земат по един абонамент на Балкан и да запазват билетчета за Ориент Експрес за техните противници, да идват тук да играят. Ще им намерим и стадион и поне 50 000 човека на мач. Не на Липи, не на италиянските тренъори. Със стари *****, нов бардак не става.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 30 Mar 2006, 19:58
Коментар #39

ювентинец

Цитат(snitch @ Mar 30 2006, 06:47 PM)
нещо против Липи май имаш  huh.gif  или не ,защото той е мисля наи добрият трениор на Юве за последните 20 години .
*

Липи го уважавам за мен той е велик ,но мисля че веднъж човек казал стига ,трябва да държи на думата си ,без съмнение Липи ще направи много успехи ,но той напусна Юве и се отказа от клубния футбол .Ясно е никога няма да се върне ,това са папарашки историй,според мен Капело дори ще остане поне още един сезон, но с Ибрахимович и без подмладяване на отбора просто ни чакат само разочарования.

+Quote Post
Aston_
коментар 30 Mar 2006, 20:58
Коментар #40

Primavera player
**

Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Потребител No.: 16

Според мен Липи вече се е изчерпал за Ювентус.Наистина е един от най големите треньори в света...но не мисля че ще ни свърши работа. Лично мое мнение wink.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post

16 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th October 2019 - 11:30ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team