IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

16 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Маурицио Сари
vench
коментар 01 Jun 2019, 14:03
Коментар #1

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 874
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

някой трябваше да го направи biggrin.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 01 Jun 2019, 14:09
Коментар #2

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 029
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

+Quote Post
masterhp
коментар 01 Jun 2019, 22:17
Коментар #3

Juventus hero

Коментари: 11 050
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 01 Jun 2019, 15:03) *
някой трябваше да го направи biggrin.gif

Приятел, недей на шега го правим, ама ще взема да стане реалност и ще се чудим какво става...

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 01 Jun 2019, 22:25
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 7 396
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Ей така след победите над Милан.

+Quote Post
Affazel
коментар 01 Jun 2019, 22:29
Коментар #5

Primavera player
**

Коментари: 183
Регистриран: 2-July 16
Град: Раковски
Потребител No.: 25 026

Тоя ще иде в Мухълтаун,сигурен съм!

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 02 Jun 2019, 08:36
Коментар #6

Juventus star

Цитат(masterhp @ 01 Jun 2019, 23:17) *
Приятел, недей на шега го правим, ама ще взема да стане реалност и ще се чудим какво става...

Аз съм напълно сериозен. Просто при сегашната ситуация не виждам друг и мисля, че е въпрос на време. Пък после може да ме обвините мен, че съм дръпнал дявола biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 02 Jun 2019, 08:52
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 1 552
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Сигурно ще напълнят Ювентус Стейдиъм с пепелници заради тоя охлюв.

+Quote Post
the_parasite
коментар 02 Jun 2019, 09:31
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 2 463
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Аз пък не знам каква е тази истерия с пушенето и обличането на Сари. И по-големи треньори са се мъкнали с анцузи и са пушили като комини. За мен най-притеснителното при Сари е, че работи с изключително малка група футболисти (максимум 15), а това няма как да донесе резултати на два или три фронта.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 02 Jun 2019, 10:25
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 3 518
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Ъпгрейднат Дел Нери...

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 02 Jun 2019, 11:30
Коментар #10

ювентинец

+Quote Post
vench
коментар 02 Jun 2019, 18:47
Коментар #11

Juventus star

Помня, когато за първи път чух името на Сари преди 4-5 години. Тогава беше в Емполи и вършеше нелоша работа. Реших да го проверя и се оказа, че човекът с анцуга практикува доста преди Емполи.

Всъшшност ето я сухата статистика:

1990–1991 Stia
1991–1993 Faellese
1993–1996 Cavriglia
1996–1998 Antella
1998–1999 Valdema
1999–2000 Tegoleto
2000–2003 Sansovino
2003–2005 Sangiovannese
2005–2006 Pescara
2006–2007 Arezzo
2007 Avellino
2008 Hellas Verona
2008–2009 Perugia
2010 Grosseto
2010–2011 Alessandria
2011–2012 Sorrento
2012–2015 Empoli
2015–2018 Napoli
2018– Chelsea

Или иначе казано

28 години като треньор
19 отбора
почти всички от Серия Б или по-дилна дивизия
Най-високите му коеифецнт на победи (като изключим в Наполи и Челси) са 51.67% в Сансовино (Серия Д!) и 42.11% в Соренто.
Най-ниският му коефицент е 18.18% в Гросето и 27.27% в Перуджа.
Отнело му е близо 10 години, за да води професионален отбор.
Със Сансовино е спечеил Купата на Серия Д

Защо го пиша цялото това нещо?

Винаги ми е било много странно, когато в Италия обявяват някой играч за звезда на 26-27 години, въпреки че преди това не сме му чували името. Такива бяха случаите с Лападула и Матри например. За мен 20-21 години е достатъчно да се разбере дали от един футболист става чеп за зеле. Същото е и при треньорите, въпреки че те имат малко по-дълъг шанс за реализация. Но все пак, ако един треньор не успее в първите 5-6 години да си достигне потенциала, то вероятно е посрествен. И се чудя как така Сари откри футбола след 23 години и 15 отбора. Защото човекът е практикувал тази професия още по-времето, когато Баджо, Виали, Малдини и Ферара са били младоци.

Меко казано са ми съмнителни такива типове.

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 02 Jun 2019, 18:51
Коментар #12

Juventus regular

Анцугмена си е съмнителен типаж, ама какво да правим. Избрахме си го и това е. Дано не прави много глупости като наш треньор.

+Quote Post
mrd
коментар 03 Jun 2019, 09:03
Коментар #13

Juventus regular

Коментари: 1 783
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

На мен малко повече ми идва тва с анцузите и пушенето. Клоп вдигна ушатата по анцуг, а пък Липи световната купа, да не говорим че и той си помпаше дим непрекъснатото.
Мисля че все пак трябва да покажем някакво уважение към хората които коментираме. Какъвто и да е Сари, в момента е топ 20 треньор на световно ниво. Не знам колко човека в този форум са топ 20 на световно ниво в професията си.

Този коментар е бил редактиран от mrd на 03 Jun 2019, 09:03

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 03 Jun 2019, 09:07
Коментар #14

Juventus champion

Коментари: 7 396
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Клоп на финала срещу Байерн беше с костюм, явно там се е пречупило нещо и е осъзнал, че трябва да смени стайла, за да спечели най-сетне. Видяхме онзи ден - не можеш да се ебаваш с удобното облекло. Клоп го сложи и стана топ тренерче!

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 03 Jun 2019, 09:22
Коментар #15

Juventus regular

Ще има предостатъчно поводи да солим Анцуга. Чакай да дойде и да почнем да играем най-красивия футбол в света. Тогава Анцуга и цигарите ще са нещо незначително.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 03 Jun 2019, 09:26
Коментар #16

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 689
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(mrd @ 03 Jun 2019, 10:03) *
На мен малко повече ми идва тва с анцузите и пушенето. Клоп вдигна ушатата по анцуг, а пък Липи световната купа, да не говорим че и той си помпаше дим непрекъснатото.
Мисля че все пак трябва да покажем някакво уважение към хората които коментираме. Какъвто и да е Сари, в момента е топ 20 треньор на световно ниво. Не знам колко човека в този форум са топ 20 на световно ниво в професията си.

Поне при мен това с анцуга е просто ебавка. Иначе - отношението на Сари към Ювентус, постоянните му оплаквания спрямо Ювентус, докато беше в Наполи (защото забравихме, че изказванията му бяха като извадени от бг форума на Милан), средните пръсти към феновете на Ювентус - това са доста по-големи проблеми от анцуга и пушенето му. Отделно има още 10 притеснителни неща, само извън терена, но да кажем, че те не са свързани директно с Ювентус. Макар че се надявам да не видя треньора на Ювентус да си рита шапката и да я блъска в земята на открита тренировка пред медиите, но тук вече е до лично усещане. Понеже съм работил с хора, които са като този и като се ядосат трябва всички да им треперим колко са ядосани и да се впечатляваме как си ритат шапката примерно - това не е нормално поведение на работа. Но пък има хора, на които това поведение в стил старшина в казармата им допада. Всеки може да вика, да подскача и да показва колко е нервен, но е някак неуместно, поне когато си говорим за нормални хора. Ясно е, че във футбола не са професори, но дори и за футбола такова поведение е неуместно. Представям си как този ще подскача така пред Киелини примерно.

А на кое място е в професията си - Моуриньо все още е пред него, да го вземем него. Смешникът Емери има 3 титли в Лига Европа и титла във Франция, той ще е още по-удачен за Ювентус.

Оставяме съвсем настрана колко митове има около легендарния футбол на Сари, които нямат нищо общо с действителността.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 03 Jun 2019, 09:50
Коментар #17

Juventus star

И на мен Сари ми стана много антипатичен като поведение в Наполи. По принцип подкрепям италианските треньори в чужбина, но специално Сари си ме дразнеше и в Челси. А пролетта отборът изглеждаше като разпасана команда и може да се радва, че играе в ШЛ, благодарение на подаръците от МЮ и Арсенал, които тотално отказхаа да се класират за топ4.

Единственото, за което мога да опитам да се хвана е надеждата, че Ювентус ще вкарва малко повече голове деугия сезон с него. Защото на мен наистина много, ама много ми писна от безличния ни стил през последните сезони. Честно казано обаче не вярвам на това с нападателния футбол. По-нагоре изкарах статистиката на Сари, който е минал през 20 отбора и от тях така е играл само с Наполи. Ако Аниели и Паратичи са се заблудили от този период, ми се струва много наивно от тяхна страна.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 03 Jun 2019, 09:54
Коментар #18

ювентинец

То Ди Матео е пред Сари.

Тая Лига Европа го изстреля в стратосферата. Треньорите достигнали до полуфинал на СП последните години са постигнали повече от него.

+Quote Post
masterhp
коментар 04 Jun 2019, 10:48
Коментар #19

Juventus hero

Коментари: 11 050
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(mrd @ 03 Jun 2019, 10:03) *

Сари, може да е в топ 200 на треньорите! Никой не се кефи на Сари, дано наистина да не дойде. На всичко е ясно, че няма да повотри на Алегри успехите, а нас по-малко от Макс не ни устройва. Селското облекло и цигарите са само черешките на тортата smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Jun 2019, 13:53
Коментар #20

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 689
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

В другата тема пуснах кратък цитат от него как второто място не е чак толкова лошо, но ето го в по-пълен вид. В допълнение: Сари за анцузите и суеверията.

Sarri: Won't win at all costs

Chelsea boss Maurizio Sarri claims the concept of winning at all costs is an ‘extremity’ and that ‘one can’t be unhappy with second place’.

Sarri has been heavily linked with taking over at Juventus, who are known for their motto of ‘winning isn’t important, it’s the only thing that matters.’

However, the former Napoli Coach argued to Vanity Fair: “The concept of winning at all costs is an extremity, which blurs the minds of fans and some Coaches. It’s sport, it doesn’t make sense. One can’t be unhappy with second place.

‘Sarrismo’ is just a style of play.

“It comes from the slaps I’ve taken. Evolution is the child of defeats. not just in football. I can’t celebrate after a victory.

“Whoever wins stays still in their convictions. A defeat makes a bigger mark on me, it makes me critical and moves me a step further.

“My nephew showed me the Facebook page ‘Sarrismo e Rivoluzione’. I’m not very social. I don’t even have WhatsApp.

“There are medium-sized teams with great players or big teams with average players. That’s what I work with.

“The champion is the player who makes themselves available to the team, otherwise they’re just a good player.

“Fun is contagious if it’s collective. If you’re having fun alone, you get bored after five minutes.”

The 60-year-old is known for his love of tracksuits, even wearing one during last week’s Europa League Final...

“If a club ordered me to dress differently, I’d have to accept that. I feel sorry for my young colleagues at Primavera level who wear ties on some preposterous pitches.

“They make me sad, honestly. I stopped dressing only in black. I have the habit of not setting foot on the pitch until the game is over.

“I’ll abandon that too at some point. When you start winning, you stop being superstitious.”

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

16 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th October 2019 - 00:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team