IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

34 страници V  « < 32 33 34  
Reply to this topicStart new topic
> Новият треньор (part 2)
Новият треньор (part 2)
Кой искате/смятате, че ще бъде новият ни треньор
Липи [ 21 ] ** [32.31%]
Капело [ 12 ] ** [18.46%]
Прандели [ 16 ] ** [24.62%]
Блан [ 7 ] ** [10.77%]
Алегри [ 4 ] ** [6.15%]
Бенитез [ 4 ] ** [6.15%]
Гасперани [ 0 ] ** [0.00%]
Пелегрини [ 0 ] ** [0.00%]
Дзакерони ще остане още 1 година [ 1 ] ** [1.54%]
Общо гласове: 73
Гостите не могат да гласуват 
JuventiKnow
коментар 12 May 2011, 06:14
Коментар #661

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Сега четох разни новини и едно е сигурно: нов треньор ЩЕ има! Въпросителната е кой ще бъде той, но Дел Нери няма да остане със сигурност.

--------------------
JUVENDETTA...

Go to the top of the page

+Quote Post
Capitano
коментар 12 May 2011, 10:06
Коментар #662

Guests

Цитат(bianconero27 @ May 12 2011, 07:14ч.) *
Сега четох разни новини и едно е сигурно: нов треньор ЩЕ има! Въпросителната е кой ще бъде той, но Дел Нери няма да остане със сигурност.
Това мисля не подлежи на съмнение. Предлагам да се отвори нова тема с нова анкета с възможните имена. Интересно ми е дали ще има някой друг който ще гласува за Мадзари освен мен.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 May 2011, 11:33
Коментар #663

Juventus champion

Цитат(Capitano @ May 12 2011, 11:06ч.) *
Интересно ми е дали ще има някой друг който ще гласува за Мадзари освен мен.

Е стига го тика тоз Мадзари де. Разбрахме, че го харесваш, но стига си го насаждал. Мен ми е сред симпатичните треньори, но смятам, че не е за Ювентус. Има една групичка треньори като Мадзари, Гуидолин и т.н., които ме кефят, но просто техния лимит стига по-ниско от нивото, което е необходимо на Ювентус.

Уважавам мнението ти, но просто почва да дразни това постоянно насаждане, което правиш. Не е чак толкова гъзарско да си с различно от другите мнение wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Capitano
коментар 12 May 2011, 12:10
Коментар #664

Guests

Цитат(bianconero27 @ May 12 2011, 12:33ч.) *
Уважавам мнението ти, но просто почва да дразни това постоянно насаждане, което правиш. Не е чак толкова гъзарско да си с различно от другите мнение wink.gif[/i]
На 28 съм. Времето ми за гъзария отдавна е минало. Нищо не насаждам, интересно ми е дали има някой друг който би гласувал за него. По същата логика аз мога да кажа че ме дразни това постоянно негово отхвърляне и сравняване с предишните.

ПС. За да се заям мога да кажа че не е толкова гъзарско и да си с различен почерк във форума.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 12 May 2011, 12:14
Коментар #665

Juventus regular

Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

QUOTE(Capitano @ May 12 2011, 13:10ч.) *
На 28 съм. Времето ми за гъзария отдавна е минало. Нищо не насаждам, интересно ми е дали има някой друг който би гласувал за него. По същата логика аз мога да кажа че ме дразни това постоянно негово отхвърляне и сравняване с предишните.

ПС. За да се заям мога да кажа че не е толкова гъзарско и да си с различен почерк във форума.

Добре. Според теб, защо точно Мадзари заслужава да ни стане треньор?

+Quote Post
Capitano
коментар 12 May 2011, 12:25
Коментар #666

Guests

Цитат(DeLiriuM @ May 12 2011, 13:14ч.) *
Добре. Според теб, защо точно Мадзари заслужава да ни стане треньор?
Шесто чувство го наречи. Пое Наполи и още 1-я сезон ги вкара в ЛЕ, 2-я виждаме ШЛ, а доскоро беше и в битката за титлата. Мисля и че ще направи точните трансфери.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 May 2011, 12:37
Коментар #667

Juventus champion

Годините нищо не значат. Ама абсолютно нищо. Има дъртаци, които си ги тресе гъзарията, има и лапета, които са много по-зрели, уравновесени и т.н. Но това са малко по-други теми вече wink.gif

Точно насаждане си е, защото явно, че си единствения му по-сериозен фен и разликата е следната : 5 човека казват, че не го искат и в отговор ти 5 пъти казваш, че го искаш и защо, ама защо бе не го искате. Мисля, че по веднъж изразено, мнението на 5-има е с по-голяма тежест, отколкото мнението на един, изразено 5 пъти...дано схвана логиката ми.

Аз го имам това щесто чувство за Конте, но не съм тръгнал да го тикам на хората след всеки коментар кажи-речи. Писах 1-2 пъти и тва е. Сега чакам. Ако стане нещо и може да се види дали е било правилно това чувство...ок..ако не, здраве да е smile.gif

п.с. различния почерк не е за гъзария, а за много по-бързо ориентиране, търсейки собствените си коментари, а вече и навик wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Capitano
коментар 12 May 2011, 12:45
Коментар #668

Guests

Цитат(bianconero27 @ May 12 2011, 13:37ч.) *
Аз го имам това щесто чувство за Конте, но не съм тръгнал да го тикам на хората след всеки коментар кажи-речи. Писах 1-2 пъти и тва е. Сега чакам. Ако стане нещо и може да се види дали е било правилно това чувство...ок..ако не, здраве да е smile.gif
Изпускаш съществената разлика, че никой не нарежда и сравнява Конте с предишните, докато при всеки слух за Мадзари бива оплюван отново и отново. Ето защо и аз реагирам всеки път, ти не го правиш за Конте поради простата причина че той не се и коментира толкова. Ако 5 човека кажат по 5 пъти че не го искат Мадзари, нормално е и аз 5 пъти да ги питам защо не го искат, предполагам и ти схвана логиката. Толкова в тази тема.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 May 2011, 13:05
Коментар #669

Juventus champion

Ама хич пък не е вярно това, което написа. Точно Конте е адски сравнява с предишните и по-точно с Ферара. Ама абсолютно всеки път. Веднага това почва да се пише. Това обаче не означава, че трябва да седя и всеки път да ръгам хората "ама що? що? ама аз имам шесто чувство, ама той е шампион! било то и на Серия Б..." и е такива някакви.

Както и да е. Стига сме теглили локума. Остава да видим какво ще се случи лятото и чак тогава да коментираме.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Capitano
коментар 12 May 2011, 13:11
Коментар #670

Guests

Цитат(bianconero27 @ May 12 2011, 14:05ч.) *
Това обаче не означава, че трябва да седя и всеки път да ръгам хората "ама що? що? ама аз имам шесто чувство, ама той е шампион! било то и на Серия Б..." и е такива някакви.
А щеше да си имаш своите основания и аргументи и никой (или поне аз) нямаше да ти направи забележка. Това че теб те дразни нещо, означава ли че трябва да се съобразява всеки с него!? Просто не ми чети постовете и няма да се дразниш. Ако е някакво умишлено заяждане или обиди от моя страна разбирам, но...

+Quote Post
the_parasite
коментар 12 May 2011, 14:09
Коментар #671

Juventus regular

Коментари: 2 463
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Аз също харесвам Мадзари, но ако ще избираме сравнително млад италиански специалист предпочитам Конте.

Причината е само една - в спортно-техническия щаб няма авторитетна личност (изключвам Недвед, защото той има само представителни функции). Имайки предвид, че уменията на Мадзари и на Конте са сходни, мисля, че Антоние ще е по-полезен за отбора.

--------------------

+Quote Post

34 страници V  « < 32 33 34
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th October 2019 - 06:29ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team