IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

47 страници V  « < 12 13 14 15 16 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Тенис
marto_juve
коментар 04 Dec 2007, 20:22
Коментар #261

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Подобни изказвания просто са израз на безсилие. Понеже съм малоумен, неможах да осмисля мненията ти, доволен ли си? Дано ти сам си разбрал защо си сравнил Федерер с Алонсо, а малоумните като мен ще продължават да водят малоумни спорове, защото не са разбрали че не говориш глупости. Познаваш Алонсо точно толкова колкото и Федерер. А явно си познавал и играта на Сампрас точно толкова колкото аз познавам Камерън Диаз. И ако трябва да използвам твоите изрази...кой по дяволите трябва да съм за да ти кажа че говориш глупости!?

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 04 Dec 2007, 21:08
Коментар #262

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

За мен пък Агаси беше по-добър от Сампрас. Много повече ми допадаше Андре и играеше по-красиво, просто стила не му позволяваше да побеждава често Сампрас в директните двубой ! Иначе си беше машина !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 04 Dec 2007, 21:09
Коментар #263

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

За мен винаги ще остане в сърцето ми Пат Рафтър.Австралиеца винаги играеше на високо ниво и показваше страхтно красив тенис макар,че Агаси и Сампрас го биеха.За мен както ЮВЕ така и Рафтър и Култард ще ги харесвам и уважавам до живот.

+Quote Post
Torricelli
коментар 04 Dec 2007, 21:20
Коментар #264

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Цитат(Didier Deschamps @ Dec 4 2007, 07:09 PM) *
За мен винаги ще остане в сърцето ми Пат Рафтър.Австралиеца винаги играеше на високо ниво и показваше страхтно красив тенис макар,че Агаси и Сампрас го биеха.За мен както ЮВЕ така и Рафтър и Култард ще ги харесвам и уважавам до живот.

Аз също харесвах Рафтър.Той беше явление в тениса.За жалост не си разкри потенциала даже и на 60%.
"Скънки" имаше много приятен атакуващ стил, един от последните мохикани, изповядващи тактиката сервис-воле.

Цялата му кариера е белязана от постоянни спадове, върхове и непостоянство.Спечели Откритото на щатите два пъти, но не можаа да се задържи дълго на върха.Впрочем той е рекордьор по най-малко седмици като лидер в ранглистата-1!!!
Доста куриозно, но факт.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 04 Dec 2007, 21:24
Коментар #265

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

И на мен ми допадаше, но определено не ми е бил любимец. Иначе определено играеше атрактивно smile.gif Имаше потенциал найстина, но надали има човек, който да каже на колко процента си го е разкрил smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
hri100
коментар 05 Dec 2007, 10:00
Коментар #266

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Я и аз да се ръгна лекичко в тая темичка, защото гледам, че най-после сте влезли в топика. tooth.gif Начи моя голям любимец беше Андре Агаси. От тенис не разбирам кой знае колко, но ми харесваше играта му, а двубоите му с Пийт бяха КЛАСИКА с глвано К. Класика, която скоро едва ли ще видим. Всъщност в тениса не мразя нито един тенисист и за мен няма такъв, който да играе грозно. Какво значи това!? Наслаждавам се на всеки двубой, особено от големите първенства. Всеки сам за себе си определя кой да му е любимец. Това кой ще ти легне на сърцето дори не зависи и от теб, то просто се случва и дори не може да се обясни (поне на мен ми е трудно). Особено в индивидуалните спортове. На мен например Надал ми легна на сърцето, след тазгодишният финал на Уимбълдън. Просто след тая сърцата игра, която показа направо ми напълни душата. Няма по-голямо вълнение от това да гледаш как видимо по-слаб технически спортист се бори със сърце, дух и т.н. за всяка една точка. Ето на това аз се възхищавам - необикновения човешки и спортен дух, който побеждава всякакви физични закони. Мисля, че Надал го притежава...

Аз винаги съм твърдял, че Федерер е най-силният и талантлив тенисист, раждал се някога на тая земя! Това обаче не ми пречи на сърцето ми да легне друг тенисист. То просто си идва от вътре.... Всъщност и аз мислех, че Роджър е надут пуяк, преди да прочета статията на Иво Иванов за него (има я по-назад в темата), която коренно ми промени мнението. wink.gif

Когато Агаси се отказа, мен ми се насълзиха очите след последния му мач с Б. Бекер на US Open. Много вълнуващ момент. Милиони американци също плакаха. Както и самият Агаси. Ето това е най-важното! От тогава си задавам един въпроса - Когато Федерер се откаже, колко ли човека ще плачат!? post-294-1159107607.gif Паживеем - видим, както казват братушките...

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Dec 2007, 19:26
Коментар #267

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 058
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(marto_juve @ Dec 4 2007, 08:22 PM) *
Подобни изказвания просто са израз на безсилие. Понеже съм малоумен, неможах да осмисля мненията ти, доволен ли си? Дано ти сам си разбрал защо си сравнил Федерер с Алонсо, а малоумните като мен ще продължават да водят малоумни спорове, защото не са разбрали че не говориш глупости. Познаваш Алонсо точно толкова колкото и Федерер. А явно си познавал и играта на Сампрас точно толкова колкото аз познавам Камерън Диаз. И ако трябва да използвам твоите изрази...кой по дяволите трябва да съм за да ти кажа че говориш глупости!?

Кое е глупост? Че водиш безсмислени спорове или че не зачиташ чуждо мнение? Айде да праснем една малка анкетка и да видим отговорите. Казах ти защо "сравних" Алонсо и Федерер. Просто дадох още един пример за спор, в който ти въобще не ебаваше за мнението на другите и си знаеше своето.
Дори в това мнение вкарваш неща, които... Повярвай ми познавам играта на Сампрас wink.gif И още повече можеш да ми вярваш, че познавам Алонсо много по-добре, отколкото ти познаваш Федерер. Едно е да си "фен", друго е освен фенщината, това да ти е работата wink.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
bianconero
коментар 05 Dec 2007, 20:40
Коментар #268

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат(hri100)
Начи моя голям любимец беше Андре Агаси. От тенис не разбирам кой знае колко, но ми харесваше играта му, а двубоите му с Пийт бяха КЛАСИКА с глвано К. Класика, която скоро едва ли ще видим.
Колегата пак ми е прочел мислите или ме е цитирал или е направил изявление вместо мен. smile.gif

Честно казано си мислих че нямам почти никакви прилики с Rumbeti, но явно все пак за някои неща мислим еднакво / и за С. Рамос също /.
Цитат(Rumbeti)
За мен пък Агаси беше по-добър от Сампрас. Много повече ми допадаше Андре и играеше по-красиво, просто стила не му позволяваше да побеждава често Сампрас в директните двубой ! Иначе си беше машина !

Сампрас може би беше малко по-добър - по-уравновесен, по-роботизиран, ако не се лъжа има повече победи над Андре и повече титли, дори и сервиса май му беше по-силен, ама Агаси си беше голям симпатяга и както колегата шизофреник е писал - "това кой ще ти легне на сърцето дори не зависи и от теб, то просто се случва и дори не може да се обясни (поне на мен ми е трудно). . smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 05 Dec 2007, 21:43
Коментар #269

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(marto_juve @ Dec 4 2007, 06:10 PM) *
Точно пък за Шумахер и точно пък ти, недей да ми говориш че има 2 мнения. Едва ли някой ако ти каже, че Шумахер биеше с късмет най-големите си противници щеше да се сдържиш и да не му се изсмееш wink.gif Айде, че е надут пуяк не споря tooth.gif

Е как пък да няма 2 мнения за Шумахер bduh.gif Или не си запознат особено добре, в което се съмнявам, или вече няма какво друго да кажеш и просто се опитваш да продължиш спора. Не знам за теб, но аз лично познавам доста хора, които ненавиждат Шумахер, и голяма част от тях не го признават. Факт! Разбира се, има и такива, които въпреки че не го понасят, го признават за най-добрия. А другите си знаят своето - Сена е по-добър, ако Сена беше жив, Шумахер нищо нямаше да постигне, той е мръсен играч, печели нечестно, неспортсменските му битки с Хил и Вилньов и т.н., и т.н....приказки, които съм убеден, че и ти си чувал неведнъж. Така че, ако обичаш, не ми излизай с тоя номер wink.gif Точно пък Шумахер е една от най-противоречивите спортни личности.

Цитат(Didier Deschamps @ Dec 4 2007, 09:09 PM) *

Цитат(Torricelli @ Dec 4 2007, 09:20 PM) *
Аз също харесвах Рафтър.Той беше явление в тениса.За жалост не си разкри потенциала даже и на 60%.
"Скънки" имаше много приятен атакуващ стил, един от последните мохикани, изповядващи тактиката сервис-воле.

Цялата му кариера е белязана от постоянни спадове, върхове и непостоянство.Спечели Откритото на щатите два пъти, но не можаа да се задържи дълго на върха.Впрочем той е рекордьор по най-малко седмици като лидер в ранглистата-1!!!
Доста куриозно, но факт.

Е това вече не съм го очаквал clap.gif post-294-1159096668.gif Други фенове на Пат Рафтър освен мен smile.gif Преди, когато следях доста повече тенис и се интересувах, имах няколко любимци, които често сменях (като във футбола, писал съм). Но Патрик Рафтър е последният тенисист, който ми беше любимец, и който след като се отказа, спрях да гледам тенис. Именно неговото оттегляне понижи драстично интереса ми към спорта. Наистина няма особени успехи, но стила му беше неподражаем. Оттогава нямам любим тенисист и все по-рядко гледам тенис изобщо sad.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 05 Dec 2007, 23:36
Коментар #270

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Ицак няма какво да се чудиш не знам дали има някой твой коментар дето да не съм съгласен с теб и ето сега и Пат Рафтър е поредният пример,който доказва това post-294-1159096668.gif clap.gif

+Quote Post
snitch
коментар 27 Dec 2007, 01:46
Коментар #271

Juventus champion

Коментари: 8 857
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Роджър Федерер е спортист на Европа

Швейцарецът печели за 4-ти пореден път

Роджър Федерер е спортист номер 1 на Европа за 2007 година в 50-то издание на традиционната анкета на полската агенция ПАП. В допитването взеха участие 18
национални агенции, сред които и БТА.

Федерер печели наградата за четвърта поредна година. Швейцарският тенисист - лидер в световната ранглиста, зае първото място със 169 точки. Нещо повече Федерер излиза на върха с най-много победи - 4.

Досега той поделяше първото място с Михаел Шумахер (Германия - Формула 1 - 2001/2002/2003) и Валери Брумел (Русия - лека атлетика - 1961/1962/1963) с по 3 победи.

Негови подгласници са тенисистка номер 1 в света Жустин Енен (Белгия) - 104 точки и новият световен шампион по автомобилизъм във "Формула 1" Кими Райконен (Финландия) - 103 точки.

10-те най-добри спортисти на Европа за 2007 година в анкетата на ПАП:

1. Роджър Федерер (Швейцария) - тенис 169 точки
2. Жустин Енен (Белгия) - тенис 104
3. Кими Райконен (Финландия) - формула 1 103
4. Aня Персон (Швеция) - ски 60
5. Aксел Лунд Свиндал (Норвегия) - ски 48
6. Бланка Влашич (Хърватия) - лека атлетика 46
7. Лор Маноду (Франция) - плуване 41
8. Себастиен Льоб (Франция) - рали 38
9. Елена Исинбаева (Русия) - лека атлетика 36
10. Oле Ейнар Бьорндален (Норвегия)- биатлон 25

Дори Шуми е вече зад Родж 1a.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Dec 2007, 01:56
Коментар #272

Juventus champion

Коментари: 9 620
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

охо и тема за тенис супер, като стана въпрос за тенис се сещам, че трябва да си лягам new_sleeping.gif утре имам тренировка smile.gif
иначе гледам тенис и както разбрахте от горният ред и тренирам, а колкото то федерер той е феномен,надявам се да успее да направи Голям Шлем... дано да бие тоя път Рафа на клей и му е сиг шлема, това ще му е най-върховото постижение, което може да направи, ще се нареди редом до малкото успели да направят това нещо 1a.gif !!!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
milcho14
коментар 14 Jan 2008, 13:08
Коментар #273

Scouted
*

Коментари: 60
Регистриран: 10-January 08
Град: Jambol
Потребител No.: 834

Айде почна Аустрелиън Оупън.
GO Gasquet GO GO GO post-294-1158668510.gif

--------------------
С десния подавам, с десния вкарвам, даже зъбите си мия с десния!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 14 Jan 2008, 22:30
Коментар #274

Juventus champion

Цитат(milcho14 @ Jan 14 2008, 01:08 PM) *
Айде почна Аустрелиън Оупън.
GO Gasquet GO GO GO post-294-1158668510.gif

на един турнир преди 2-3 години си спомням че феновете му пееха Гаскее ГАскее але але алее
беха много луди smile.gif
иначе мене не ме кефи чак толкова много, но има симпатична игра французина

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 14 Jan 2008, 23:50
Коментар #275

Juventus champion

Много хубав турнир biggrin.gif Не коментирам фаворитите преди да им изгледам затова няма в момента какво да кажа толкова , разбира се краля е един wink.gif
Все пак ще вметна , че и този път не очаквам финал N1- N2 .

+Quote Post
Mpire
коментар 15 Jan 2008, 02:10
Коментар #276

Juventus regular

Коментари: 1 301
Регистриран: 12-November 07
Потребител No.: 735

Аustralian Open Мойте Фаворити
При Жените
При Мажете

--------------------

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 15 Jan 2008, 02:42
Коментар #277

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

За Шарапова малко се съмнявам, че ще спечели.
На времето ми беше голяма любимка, но постепенно манията ми за нея отмина.
Чух, че е в много слаба форма и че постоянно я преследват контузии..
И все пак бих се радвал ако тя спечели.

Друга на която симпатизирам е Ана Иванович tongue.gif

А при мъжете почти няма интрига.. там е даже скучно...

--------------------

+Quote Post
milcho14
коментар 15 Jan 2008, 13:15
Коментар #278

Scouted
*

Коментари: 60
Регистриран: 10-January 08
Град: Jambol
Потребител No.: 834

При мъжете вече казах своя любимец.При жените съм за нашата Цеци Пиронкова.Добре започна.Дано да стигне далече.Що се отнася за финала при мъжете очаквам Федеред да пропусне тая титла.Аз съм от хората които не го харесват и като цяло смятам че тази година няма да е толкова успешна за него както останалите.

post-294-1158668510.gif Гаске post-294-1158668510.gif

--------------------
С десния подавам, с десния вкарвам, даже зъбите си мия с десния!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Jan 2008, 16:26
Коментар #279

Juventus champion

И аз не съм от най-големите фенове на федерер, но се надявам да спечели турнира и да се опита да направи голям шлем. Това от много време си го мечтая да вида някой който да направи голям шлем, а в момента само той би могъл да направи такова нещо smile.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 15 Jan 2008, 17:27
Коментар #280

Juventus champion

Кх... машенка може да спечели само , ако някое кенгуре набие Енен и сестрите Уилиямс , като всъщност кенгуро vs Серена ще си е доста оспорван меч ъп biggrin.gif .
Днес Фед започна похода си към поредна титла от Големия шлем .

+Quote Post

47 страници V  « < 12 13 14 15 16 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 25th March 2019 - 19:47ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team