IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

7 страници V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус през сезон 2021/22
Gianni-Agnelli
коментар 02 Dec 2021, 20:08
Коментар #121

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 945
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

Като Маккени ми се вижда най-смислен за партньор на Локатели от тримата изборени. Дано върнем Ровела зимата.
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 03 Dec 2021, 11:20
Коментар #122

Juventus champion

Коментари: 8 301
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Ще наблюдавам специално Ровела срещу Дженоа, защото досега само съм слушал за него и съм му гледал статистиката. Аз също нямам против да дойде. Може би наистина има качества, а и вероятно ще компенсира с желание, което не виждаме от Рабио например.

Не ми се иска обаче да гледаме на него като на спасител. Идеалният сценарий беше Ровела да бъде налаган като първи избор за резерва на една изградена вече халфова линия. И ако покаже качества да започне да играе на ротационен принцип, докато си извоюва титулярно място. Същото важи и за Фаджоли. Аз бих бил супер щастлив, ако започнем да им даваме шанс и те покажат качества. Но шансът да бъдат пуснати в сегашното състояние на отбора и директно да изпъкнат ми се струва супер малък.

Ние в момента буквално нямаме играч, който постоянно да е във форма. Най-близо за до това за мен е Дибала, но той пък се контузва супер често. След него е Киеза, който обаче от поне месец има спад на формата, а сега още толкова няма да играе. Така че не си представям как Ровела идва и показва нещо уау. А ви гарантирам, че никой няма да му прости слабите мачове, дори тук.

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.

+Quote Post
Kirilov
коментар 03 Dec 2021, 16:20
Коментар #123

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 14 079
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Много е вероятно Ровела да не играе срещу нас заради контузия.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 03 Dec 2021, 21:09
Коментар #124

Juventus legend

Коментари: 15 972
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 03 Dec 2021, 17:20) *
Много е вероятно Ровела да не играе срещу нас заради контузия.

Направо е сигурно! Отделно за мен е напълно задължително като пращаме футболисти под наем да имат клауза да не могат да играят срещу нас. До момент сме били адски много пъти свидетели как наши играчи ни го набиват зверски в такива мачове.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 10:41ч.
Коментар #125

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 14 079
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Въпреки слабият старт на сезона сме с изравнена трета най-добра защита заедно с Торино с 16 допуснати гола, след Интер (15 гола) и Наполи (12 гола), което потвърждава теорията, че проблемите ни са в атаката.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 10:55ч.
Коментар #126

Juventus champion

Коментари: 8 301
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Обещал съм си този сезон да не си позволявам ентусиазъм дори за миг и да не броя нито един мач за сигурна победа. Просто отборът изглежда твърде счупен.

Обаче програмата за декември изглежда наистина като предколеден подарък, който можем да си направим сами и да вземем едни 12 точки в Серия А най-накрая, с което да направим пет поредни победи. Един нормален Ювентус би минал като на парада през тези отбори.

Домакинство на Дженоа (18-ти във временното класиране)
Гостуване на Венеция (16-ти във временното класиране)
Гостуване на Болоня (8-ми във временното класиране)
Домакинство на Каляри (19-ти във временното класиране)

Общо взето три отбора, които са фаворити за изпадане тази година. Най-трудният мач се очертава с Болоня, защото са със сходни на нашите точки, а и сме гост. Но пък можем един път да се опитаме да покажем, че сме Ювентус и да ги ударим. С тези точки ще посрещнем зимната пауза доста по-оптимистично и след евентуалното подсилване зимата ще имаме възможност за атака на Топ 4.

Да кажем, че имам някакви надежди, че можем да си вземем тези четири мача, но шансът според мен е около 60%.

Между другото това за силната защита ме изненада. Аз често гледам статистиката, но наблягам на вкараните голове, където изоставаме дори от отбори, които са след нас в класирането. Явно защитата е причината да не сме дори по-надолу. Просто огромен проблем има този отбор да вкарва голове и ако го няма Дибала, няма кой да го направи. А него го няма твърде често и резултатът е на лице.

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 21:18ч.
Коментар #127

Juventus legend

Коментари: 15 972
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 05 Dec 2021, 11:55) *
Между другото това за силната защита ме изненада. Аз често гледам статистиката, но наблягам на вкараните голове, където изоставаме дори от отбори, които са след нас в класирането. Явно защитата е причината да не сме дори по-надолу. Просто огромен проблем има този отбор да вкарва голове и ако го няма Дибала, няма кой да го направи. А него го няма твърде често и резултатът е на лице.

Днеска гледах именно това и ни сравнявах с големите отбори в другите първенства. Като допуснати голове не сме толкова зле! Да хубаво е да имаме около 20-25 гола таван допуснати за сезон, но това са мечти. Доста повече голове се вкарват и ние седим адекватно до някъде по този показател. За съжаление имаме само 20 отбелязани гола, ако те бяха 30, щяхме сме доста по-напред в класирането. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

7 страници V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 6th December 2021 - 22:00ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team