IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Капело в Реал(М). Дали?
meo
коментар 14 Mar 2006, 16:18
Коментар #1

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Капело иска от Реал (М) 3-годишен договор

08:10 14.03.2006г.
Агенция "Фокус"

Мадрид. Според авторитетният мадридски спортен всекидневник "Ас" Фабио Капело е поискал от ръководството на "белия балет" контракт за срок от три години, за да се върне в Мадрид. Италианският специалист настоявал да получи спокойствие и време за работа и щял да се съгласи да поеме "кралския" клуб само при ясен план за действие.
================================================
Реал (Мадрид) ще има нов треньор в началото на април, обяви президентът Фернандо Мартин

15:14 14.03.2006г.
Агенция "Фокус"

Мадрид. Реал (Мадрид) ще има нов треньор в началото на април. Това стана ясно от изявление на президента на клуба Фернандо Мартин пред АП. Мартин заяви, че Кралският клуб ще има нов треньор в срок от три седмици. Президентът на испанския клуб не обяви имена, но според слуховете той преговаря с трима специалисти. Това са Карло Анчелоти (Милан), Фабио Капело (Ювентус) и Рафаел Бенитес (Ливърпул).
================================================

Здравейте на всички във форума smile.gif

Аз лично се надявам Капело да остане в Юве, защото определено е най-добрия треньор в Европа. Все пак откакто е в Юве си личи неговото присъствие. Дано да остане поне до 30-та титла biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!
Go to the top of the page

+Quote Post
juvefan1897
коментар 14 Mar 2006, 16:33
Коментар #2

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 64

zdr NEEEEEEEEE!!!!!!!!! trqbva da ostane!!!!!!kapelo e dobar trenior....

+Quote Post
meo
коментар 14 Mar 2006, 16:43
Коментар #3

Juventus regular

Цитат(juvefan1897 @ Mar 14 2006, 04:33 PM)
zdr NEEEEEEEEE!!!!!!!!! trqbva da ostane!!!!!!kapelo e dobar trenior....
*

И аз се надявам да остане. Дано и той да е на това мнение dry.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 14 Mar 2006, 17:25
Коментар #4

Juventus star

Коментари: 3 335
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Аз не мисля ,4е може да премине в реал по 1 причина той има договор с юве,а пък и друго капело не веднъж и два пъти е кажал ,че не иска вече да води футболен клуб иска национален отбор,ако ще се маха(а дано не стане това) ще е в посока англия като национален тренер на лъвовете

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
meo
коментар 14 Mar 2006, 17:31
Коментар #5

Juventus regular

Това че има договор не го спира по никакъв начин. Реал му плащат неустойката по договора и "пито - платено".

П.П. Мисля, че беше казал, че иска да води отбор от острова а не национален отбор. (дори беше казал че не иска да води национален освен този на Италия)

--------------------

+Quote Post
STEYN
коментар 14 Mar 2006, 17:32
Коментар #6

Primavera player
**

Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Град: Варна
Потребител No.: 56

Е на мен направо ми писна от Реал като изгонят поредната издънка и да обявяват имената на 100 добри треньора.
Много е лесно така да се говори - същата работа е и за нападателите на Реал. Сега говорят там за Адриано и Златан, ами чакай бе, кажи колко пари вадиш и тогава. Това си е направо стил Абрамович - искаме тоя и оня и ми изреждат 100 супер добри играчи.
А от всички изброени треньори най-възможно според мен е преминаването на Бенитес в Реал, защото Ливърпул нито продължават в ШЛ, нито ще вземат и Премирлигата. А и там положението е мн зле, искат се купи и трофеи, а нищо не идва. Едва ли треньор като Бенитес ще остане дълго в такъв отбор.

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 14 Mar 2006, 19:49
Коментар #7

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Абе може и да го вземат ако не дай си боже не успеем да вземем ШЛ..но на мен лично не ми се иска Капело да си тръгва.. за момента не виждам по-добър от него

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 14 Mar 2006, 20:15
Коментар #8

ювентинец

Коментари: 6 175
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Ако го вземат април преди финала е кофти ,но след края на сезона ако иска да се маха ,но ще бъде най забавно ако Реал вземат Анчелоти ,тогава може и да изпаднат.

+Quote Post
Pepo
коментар 14 Mar 2006, 21:17
Коментар #9

Promising youngster
*

Коментари: 19
Регистриран: 5-March 06
Потребител No.: 50

Nikentus ,napravo me farli v tacha s tova mnenie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .Saglasen sam che Ancheloti ne e za Real ama chak da izpadnat li be...........>Znaete li mislil sam si koi trenior bi podhojdal na Real i vijdam perfektniq trenior v Liceto na Vili Vucov taka trupata na patuvashtiq cirk shte se zapalni napalno biggrin.gif.
Dokolkoto do Capelo se molq vsqka vecher da ostane pri nas ma ne moga da si predstavq Mogi kakav dogovor trqbva da mu predloji pak i samiq toi ne e ot horata koito se otmqtat ot dumata si.

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 15 Mar 2006, 00:04
Коментар #10

Juventus star

Цитат(Pepo @ Mar 14 2006, 07:17 PM)
Nikentus ,napravo me farli v tacha s tova mnenie biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .Saglasen sam che Ancheloti ne e za Real ama chak da izpadnat li be...........>Znaete li mislil sam si koi trenior bi podhojdal na Real i vijdam perfektniq trenior v Liceto na Vili Vucov taka trupata na patuvashtiq cirk shte se zapalni napalno biggrin.gif.
Dokolkoto do Capelo se molq vsqka vecher da ostane pri nas ma ne moga da si predstavq Mogi kakav dogovor trqbva da mu predloji pak i samiq toi ne e ot horata koito se otmqtat ot dumata si.
*

това беше и казал капело по повод смешката капело да ходи в реал.Но все ще се махне някога,дано да е след спечелен кеш,та аз лично мн харесвам работата на Лучано спалети-взе два отчайващи отбора като удине и рома и ще вкара и двата в Шл (дано не успее с рома,аз лично искам фиоре да играят в Шл заслужават го след цял сезон страхотна игра) мн ми харесва и това ,че знае как да налага млади играчи ,но без това да прачи да отбора,защотот ядрото от опитни играчи се запазва.

--------------------

+Quote Post
Ювентинец
коментар 15 Mar 2006, 00:08
Коментар #11

Primavera player
**

Коментари: 207
Регистриран: 13-February 06
Град: Sofia
Потребител No.: 4

Цитат
но ще бъде най забавно ако Реал вземат Анчелоти ,тогава може и да изпаднат.

Няма да е забавно, щото Милан ще станат по-силни, ако анчелоти се махне tongue.gif

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 15 Mar 2006, 00:26
Коментар #12

Juventus star

Цитат(Ibrakadabra @ Mar 14 2006, 10:08 PM)
Няма да е забавно, щото Милан ще станат по-силни, ако анчелоти се махне tongue.gif
*

то шега шега ама е вярно,че татко карло ако се махне милан ще станат по-силни ,така 4е по добре да си стои там и да си живурка заедно със суперпипо

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 15 Mar 2006, 01:16
Коментар #13

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

според мен са пълни глупости тея новинки той капело вече две години се в реал ходи според наще вестници капело си има договор и единственото нещо което може да го накара да се махне е ако Моджи Джираудо или Бетега се махнат защото се говори че великата Триада на Юве е на път да се раздели след края на тоя сезон което също е пълна простотия поне така се надявам... dry.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
bianconero
коментар 15 Mar 2006, 01:36
Коментар #14

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Цитат
Няма да е забавно, щото Милан ще станат по-силни, ако анчелоти се махне
Абсолютно.

А иначе в Реал май тръгнаха по верния път - махнаха си галактическия президент, ще махнат и галактическите играчи.

Капело обаче не би отишъл някъде където могат да го изгонят когато си поискат за каквото си поискат.

Не знам - все им се чудя на футболисти и треньори като кават " Кой може да откаже на Реал " - при това след последните няколко сезона.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 15 Mar 2006, 02:18
Коментар #15

Juventus star

Цитат(bianconero @ Mar 14 2006, 11:36 PM)
Абсолютно.

А иначе в Реал май тръгнаха по верния път - махнаха си галактическия президент, ще махнат и галактическите играчи.

Капело обаче не би отишъл някъде където могат да го изгонят когато си поискат за каквото си поискат.

Не знам - все им се чудя на футболисти и треньори като кават " Кой може да откаже на Реал " - при това след последните няколко сезона.
*

същото може да се каже и за челси-най-голямат глупост която може да направи играч е да се трансферира в реал или челси -никакъв шанс за изява

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 15 Mar 2006, 02:26
Коментар #16

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Шанс за изява всеки ще има но въпроса е в това че кариерата на повечето играчи или треньори в Реал се проваля след като минат през Мадрид.

За играчите - Оуен колко гола вкара и не го признаха; Касано - имах надежди че ще се възроди ама не познах; Диого и Гарсия - защо ли бяха купени; Рамос - не струва и 10 % от парите които бяха дадени за него.

За треньорите - как някой треньор може да предпочете клуб в който са изгонили, грешка - освободили са Дел Боске и Люксембурго които с нищо не бяха виновни за загубите.

Капело едва ли би отишъл само за пари в Реал. Нужно му е предизвикателство а единственото такова в Реал е да се задържиш по-дълго в отбора.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 16 Mar 2006, 14:59
Коментар #17

Juventus champion

Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Juventus coach Capello rails against Spanish critics
tribalfootball.com - March 16, 2006

Juventus coach Fabio Capello has again distanced himself from reports linking him with a return to Real Madrid.

Capello declared: "At Juve I am very happy and under contract, but we will see what happens when this expires.

"In Spain they say that I do not play entertaining football? My teams concede little goals, but they have always scored plenty.

"At Real Madrid we played with Suker, Mijatovic, Raul, Seedorf, Victor and Roberto Carlos as a winger, that does not seem defensive play to me.

"In Spain they have memory problems because in that year we also scored a record number of goals."

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 16 Mar 2006, 15:31
Коментар #18

Juventus star

. Фабио Капело е изместен от Карло Анчелоти и Арсен Венгер като вариант за треньорския пост в Реал (Мадрид), предаде “Гонг”. Според авторитетните мадридски издания “Ас” и “Марка” високите финансови изисквания на Фабио Капело намаляват възможността той да стане треньор на мадридския гранд. Президентът на клуба обяви, че ще избере до края на март новия треньор, който ще замени на поста Рамон Лопес Каро.

--------------------

+Quote Post
STEYN
коментар 16 Mar 2006, 21:53
Коментар #19

Primavera player
**

Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Град: Варна
Потребител No.: 56

То вече стана ясно от по-горната новина, но все пак ето какво пише в спорт1.бг (което може би вече сте прочели):

И Фабио Капело не иска в Реал (Мадрид)
След като треньорът на Милан Карло Анчелоти отрече слуховете, свързващи го с преминаване в Реал (Мадрид), и другият известен италианец, спряган за поста наставник на Реал - Фабио Капело, заяви, че е щастлив в Ювентус и няма намерение да поема "белия балет".

"Много съм щастлив в Ювентус и имам договор за още една година, който смятам да изпълня," заяви Капело в интервю за Канал 4, опровергавайки информациите, че ще поеме Реал (Мадрид).

Наставникът затвори устите и на критиците си, обвиняващи го, че отборите му практикуват твърде дефанзивен и грозен футбол.

"Моите отбори винаги са вкарвали много голове, а са пускали малко. Искам да ви напомня, че когато бях начело на Реал при мен играеха Редондо, Шукер, Миятович, Раул, Зеедорф, Виктор и Роберто Карлош - все футболисти със страхотна склонност към защитата," иронично добави Капело.

Упорито тиражираните в италианските медии информации твърдяха, че Капело ще премине в Реал заедно с техническия директор на "старата госпожа" Лучано Моджи, а поста му в Ювентус ще заеме настоящият селекционер на Англия Свен-Йоран Ериксон.

+Quote Post
meo
коментар 17 Mar 2006, 10:06
Коментар #20

Juventus regular

Цитат(STEYN @ Mar 16 2006, 09:53 PM)
То вече стана ясно от по-горната новина, но все пак ето какво пише в спорт1.бг (което може би вече сте прочели):

И Фабио Капело не иска в Реал (Мадрид)
След като треньорът на Милан Карло Анчелоти отрече слуховете, свързващи го с преминаване в Реал (Мадрид), и другият известен италианец, спряган за поста наставник на Реал - Фабио Капело, заяви, че е щастлив в Ювентус и няма намерение да поема "белия балет".

"Много съм щастлив в Ювентус и имам договор за още една година, който смятам да изпълня," заяви Капело в интервю за Канал 4, опровергавайки информациите, че ще поеме Реал (Мадрид)....
*

Това е добре smile.gif Дано да остане и следващия сезон.

--------------------

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 08:31ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team