IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

44 страници V  « < 42 43 44  
Reply to this topicStart new topic
> NBA
Аntonio Conte
коментар 17 Nov 2012, 17:06
Коментар #861

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(Marchisio @ Nov 16 2012, 22:18ч.) *
То те май винаги почват трудно,чак на плейофите си проличава класата им, ако я имат smile.gif

Лейкърс и класа винаги вървят ръка за ръка, няма как да липсва такава при тях wink.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
div
коментар 11 May 2015, 15:44
Коментар #862

Juventus regular

Коментари: 1 577
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Някой следи ли плейофите? Ако да, за кой сте ?

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Apr 2016, 10:30
Коментар #863

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 654
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Отдавна няма коментари в тази тема, но представянето на Голдън Стейт трябва да се отбележи. Снощи изравниха рекорда на Чикаго Булс от 1996 г. за 72 победи в редовния сезон, като имат още един мач, за да го подобрят. Аз не гледам толкова много мачовете, не съм ги следил внимателно как играят, но честно казано се надявам Мемфис някак да ги бие в последния мач и да останат наравно с Чикаго. Не искам да подобряват рекорда на Джордан, Пипън и компания.

А треньорът на Голдън Стейт Стив Кер ще може да се похвали, че държи и двата рекорда. Беше резерва в онзи отбор на Чикаго (който за мен си остава най-добрият в историята), а сега е треньор на отбора, който най-вероятно ще счупи рекорда.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
div
коментар 16 Apr 2016, 16:38
Коментар #864

Juventus regular

Е, счупиха го. Къде заслужено, къде не, можеше да го направят и по-убедително, ако не бяха глупавите загуби срещу Лейкърс и Минесота. Все пак съм съгласен, че не са по-добри от онзи Чикаго. Иначе след два часа започват плейофите. Ако се намерят заинтересовани тук може да коментираме, макар че тази година ще следя по-задълбочено НХЛ.

Този коментар е бил редактиран от div на 16 Apr 2016, 16:53

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Apr 2016, 18:53
Коментар #865

Juventus champion

Цитат(div @ 16 Apr 2016, 17:38) *
Е, счупиха го. Къде заслужено, къде не, можеше да го направят и по-убедително, ако не бяха глупавите загуби срещу Лейкърс и Минесота. Все пак съм съгласен, че не са по-добри от онзи Чикаго. Иначе след два часа започват плейофите. Ако се намерят заинтересовани тук може да коментираме, макар че тази година ще следя по-задълбочено НХЛ.

Много рядко гледам вече дори highlights от мачове, за мен НБА загуби харизмата си (както и почти всички спортове, но това е много дълга тема). Та ми е интересно, ако си ги гледал - как играе този отбор? От това, което чета, основното са тези стрелби от тройките. И ако нямат ден, нещата може да отидат на зле. Иначе от клиповете, които гледах, а и от анализите, които чета, не виждам кой ще ги спре.

И като говоря за харизма... В деня, в който Голдън Стейт счупи рекорда, имаше и друго значимо събитие - отказването на Кобе Брайънт, който вкара 60 точки в последния си мач. Много хора го мразеха през кариерата му, но никой не може да отрече постиженията му. Свалих целия запис от пресконференцията му, имаше няколко много силни моменти. Най-вече: "Аз се хранех от омразата на хората. Тя беше като гориво за мен. Най-лесният начин да ме победите беше да ме прегърнете."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
div
коментар 16 Apr 2016, 19:59
Коментар #866

Juventus regular

Цитат(NUCLEO1985 @ 16 Apr 2016, 19:53) *
Много рядко гледам вече дори highlights от мачове, за мен НБА загуби харизмата си (както и почти всички спортове, но това е много дълга тема). Та ми е интересно, ако си ги гледал - как играе този отбор? От това, което чета, основното са тези стрелби от тройките. И ако нямат ден, нещата може да отидат на зле. Иначе от клиповете, които гледах, а и от анализите, които чета, не виждам кой ще ги спре.

Общо взето е това, което си казал. От тройката не знам дали е имало друг такъв отбор, но не са само там. Всички говорят за Къри, но Дреймънд Грийн, който върши кажи речи всико им е не по-малко важен. Имат и силна пейка, макар че разкараха Дейвид Лий. Случвало се е в интерес на истина наистина да нямат ден от тройката и резултата да е катастрофален. Само че рядко се случва да нямат ден, а пък за вече две години никой не успява да намери наистина ефективно лекарство за тройките им. В серия много трудно ще ги бие някой. В момента всички много лансират Спърс и уникалната им домакинска форма, но и това падна и се видя, че Уориърс могат да бият и в at&t. Реално серията ГСУ - Спърс и финалната серия ще са единствените интересни, всичко друго е не протоколно, но предвидимо.

Моите хора на изток се борят с Торонто като прасе с тиква. Има шанс да излъжем вечните глупаци Раптърс, но за повече нямаме сили. Ти кой подкрепяш?

Този коментар е бил редактиран от div на 16 Apr 2016, 20:00

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Apr 2016, 22:06
Коментар #867

Juventus champion

Аз винаги ще съм за Чикаго заради 90-те. Майкъл Джордан и онзи отбор ме запалиха и по баскетбола. Макар че е силно казано какъв фен съм в момента, при положение, че не гледам мачовете. Имах надежда, че с Дерик Роуз ще стигнат до титлата, но тези контузии му разказаха играта. А и другите също се контузват редовно, така трудно може да стане номерът. Този сезон и Ноа, и Гасол, и Бътлър се контузваха в определена част от сезона.

А иначе се надявам Сан Антонио да успее да спре Голдън Стейт. Не че ме интересува кой знае колко, но ще е хубаво пенсиите да стигнат до още един финал.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
div
коментар 17 Apr 2016, 10:10
Коментар #868

Juventus regular

И аз на запад предпочитам Спърс, но не виждам как ще стане. Според мен в най-добрия случай ще добутат серията до 7 мача, но се съмнявам да ги бият. Дано не съм прав. Иначе изтока е ясен - Кавс на финал, другите серии са за забавление.

Колкото до Булс, има доста път да извървят, докато могат дори да заговорят за титла. Трябва да се започне с нов треньор и пойнт гард. Ако имаше "награда" за най-регресиращ играч, Роуз щеше да я печели всяка година. Харесвах го до един момент, но от доста време вече повече пречи, отколкото помага на Чикаго. Тази година, може би за добро, пропуснаха плейофите за сметка на Индиана и Детройт, така че лятото ще е важно за тях. Ще е интересно какво ще изтеглят от драфта и как ще го развият, защото те са добри в това отношение. Втори Джордан няма да има, но е кофти франчайз от ранга на Булс да се намира в такова състояние. Пожелавам им да се върнат в плейофите възможно най-скоро, не на мястото на Пейсърс, естествено.

--------------------

+Quote Post

44 страници V  « < 42 43 44
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2019 - 08:11ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team