IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

78 страници V  « < 76 77 78  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
Teogo0alll
коментар Вчера, 15:26ч.
Коментар #1541

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 900
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

И аз не го разбирам Сандро, а предвид сезона, който изнесе, не би трябвало да има каквито и да било претенции.
Но спрем ли го и този път, възможността да повтори представянето си от миналата година (та дори и по-лошо) е огромна.
Тогава такива суми от 40-50 млн ще ни се струват илюзорни.
Трудно ще станат толкова много сделки, но знае ли човек...
Халф (ако изобщо можем да го наречем такъв) по-вероятно да е Головин, който чакал на степенка да го повикаме, независимо от интересите на Арсенал и Челси
Лично аз бих избутал малко по на преден план Бентакура.
Go to the top of the page

+Quote Post
JIZAH
коментар Вчера, 15:37ч.
Коментар #1542

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 669
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

L'idée d'embaucher Dalbert Henrique à la place d'Alex Sandro est réfléchi par la direction parisienne, d'autant plus que ce dernier est en mauvaise posture à l'Inter Milan actuellement.

Готов съм на залог, че сандро няма да си ходи. Иска пари ако някой се чуди що ше напуска. От мин година му предлагаме 1 и същ договор и той се сърди. smile.gif Пък все си имсля, че преди да махне Игу ще пробваме да махнем играчи тип стураро, пяца, че и маркизио. Да видим.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 15:44ч.
Коментар #1543

Juventus star

Коментари: 2 629
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(NUCLEO1985 @ 16 Jul 2018, 17:13) *
А Сандро ако го пита някой защо продължава да напъва да си ходи... .

Каквото и да се напише ще е догадка, но моята такава е доста прозаична и логична - пари. Сандро взема "мизерните" 2.8 млн. евро и без да претендирам за акуратност, преброих 14 играчи в тима, които вземат повече. Ако върнем лентата назад, то първия сезон бе страхотен, силен втори и унищожително слаб, дразнещ трети. Еми два сезона си в топ 5 на левите бекове, важен за отбора, а си в подножието на финансовата йерархия. И аз да вземам по-малко от Де Шилио - 3.2, колкото Бардзали и почти колкото Стураро - 2.5.млн....сещаш се. Мотивацията е странно животно. И отделно идва оферта, която е 3 пъти по-добра от настоящата, като заплащане.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на Вчера, 15:46ч.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 15:44ч.
Коментар #1544

Juventus champion

Коментари: 5 849
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Сандро може и да иска увеличение на заплатата - съмнявам се, че ще му дадем повече, отколкото би взимал в Лондон или Париж. Съществува и вариант просто да иска на друго място - хора всякакви. Че има футбол в него, има, но е изключително дразнещ, защото подобен талант трябва да прераства изключително лесно в резултат, а при него нещо подобно се забелязва сравнително рядко. Би било глупаво да го заменим с Дармиан, разбира се, но пък Сандро не може да се сравнява и с класата на Видал/Погба, когато напуснаха. Изключително непостоянен тип. И да, определено не трябва да получава заплатата, която иска, щом не му се играе футбол. Не сме Челси, за да правим по мач на година post-294-1159108009.gif.

Колкото до Годин: знам, че има клауза, но той я има от доста време, а все така никой не я плаща. През годините доста се пишеше, че не иска да напуска Атлетико и не се интересува от по-висока заплата от Англия. Знае ли човек какво мисли сега, но просто е играч с особен и специален статус в Мадрид. Аз по-скоро си мисля, че ще си почнем с Киелини/Бенатия/Ругани/Калдара и Бардзали. Бенатия бих го заменил без да се замислям с Годин - говорим за различни вселени, а в случая възрастта не ме интересува, но пък имаше информация, че сме му предложили договор за подновяване, а с Ругани всъщност се съмнявам, че ще се случи каквото и да е. Ако пък направим някоя глупост да разкараме Ругани, по-скоро има по-достъпни типове от Годин. Равносметката е, че лятото е чаровно - все пак говорим за Годин и Марсело, което си е нещо. Трансферът на Джан е уникален, а вече е забравен, защото направихме нещо историческо. Халф за мен е много задължителен, повтарям го от години, но се получава едно такова претрупване, което е трудно да бъде обяснено.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар Вчера, 15:56ч.
Коментар #1545

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 669
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Ами той не иска много, просто да не взима по-малко от - квадво, ди шилио или хьоведес. И си е прав да иска. Ще получи ед smile.gif)

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 16:06ч.
Коментар #1546

Juventus regular

Коментари: 2 030
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Изказването на агента на Ругани е: Ругани не иска да напуска и Ювентус не иска да го продава, но ако дойде оферта ще я разгледаме. Ела, вълчо, изяж ме. Смех в залата!

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 16:28ч.
Коментар #1547

Juventus regular

Коментари: 2 246
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Replicant @ 16 Jul 2018, 17:06) *
Изказването на агента на Ругани е: Ругани не иска да напуска и Ювентус не иска да го продава, но ако дойде оферта ще я разгледаме. Ела, вълчо, изяж ме. Смех в залата!

По-скоро се сещам за кокошката, дето докато я гонил петела, се чудела дали не бяга твърде бнързо... Така или иначе Ругани миналата година игра малко, а сега сме същия брой защитниици + Калдара. Не знам дали има нужда да го мъчим.

--------------------

+Quote Post

78 страници V  « < 76 77 78
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th July 2018 - 04:17ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team