IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

64 страници V  « < 62 63 64  
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри, специалистът от Ливорно
pinkfloyd39
коментар 28 May 2019, 09:19
Коментар #1261

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 151
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Забелязах, че са питали Алегри дали един ден отново ще се върне в Ювентус, при което е казал, че не знае. Може би твърде много се замислям над този отговор, който обикновено е клиширан. Просто се сетих, че през цялата си кариера Алегри е говорил, че иска да работи до 55, да поеме Италия един ден и така да приключи. Мисля си, че се разделихме с него много класно, което показа, че е един от голямото семейство. Предполагам, че ще се върне да спасява положението, както го направиха Трапатони и Липи. Няма изглед Аниели да го е зачеркнал, нито пък Макс да има лоши чувства. С оглед на не толкова ясното бъдеще, някак е тъжно. Епохата трябваше да приключи, макар че е възможно да има и други решения. Просто тези години бяха уникални, макар и скучновати на моменти. Исторически период - Конте ни върна сред живите, но Алегри ни върна сред големите. Аз пък се надявам един ден отново да печели тук, защото за мен вече е легенда и символ.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 29 May 2019, 21:29
Коментар #1262

Juventus hero

Коментари: 10 340
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(pinkfloyd39 @ 28 May 2019, 10:19) *
Забелязах, че са питали Алегри дали един ден отново ще се върне в Ювентус, при което е казал, че не знае. Може би твърде много се замислям над този отговор, който обикновено е клиширан. Просто се сетих, че през цялата си кариера Алегри е говорил, че иска да работи до 55, да поеме Италия един ден и така да приключи. Мисля си, че се разделихме с него много класно, което показа, че е един от голямото семейство. Предполагам, че ще се върне да спасява положението, както го направиха Трапатони и Липи. Няма изглед Аниели да го е зачеркнал, нито пък Макс да има лоши чувства. С оглед на не толкова ясното бъдеще, някак е тъжно. Епохата трябваше да приключи, макар че е възможно да има и други решения. Просто тези години бяха уникални, макар и скучновати на моменти. Исторически период - Конте ни върна сред живите, но Алегри ни върна сред големите. Аз пък се надявам един ден отново да печели тук, защото за мен вече е легенда и символ.

Може и да последва мечтата си да поеме Италия и да приключи с нас. Реално докато ти четях коментара се замислих, че да реално и аз бих желал да видя някой ден Макс отново на скамейката ни. Легенда и символ ми идва прекалено силно, но реално това е той. За всичко е нужно време, след години, ще бъде митологизиран като Липи. В момента е прекалено пресно. Дойде края на една ера и не е ясно, какво предстои на хоризонта. Когато започнахме с Конте, вярвах в ръководството и че знае какво да направи най-добре и за момента в Италия се справяме, но вече не вярвам, че са способни да взимат най-добрите решения за отбора. Бъдещето не е ясно, а последните пет години са чудовищни, съмнявам се през следващите 5 да си подобрим постижението! Гранде Макс!

Този коментар е бил редактиран от masterhp на 29 May 2019, 21:30

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 08 Jun 2019, 14:08
Коментар #1263

Juventus star

Коментари: 4 277
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Казах ли ви

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 08 Jun 2019, 14:52
Коментар #1264

Juventus hero

Цитат(vench @ 08 Jun 2019, 15:08) *

Е ако това стане, а Сари при нас, ще е най-големият флоп в последните години...

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 08 Jun 2019, 15:17
Коментар #1265

Juventus star

Цитат(masterhp @ 08 Jun 2019, 15:52) *
Е ако това стане, а Сари при нас, ще е най-големият флоп в последните години...

По-забавното е, че на тях ще им е безплатно, а ние ще си платим biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 13 Jun 2019, 23:17
Коментар #1266

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 412
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Алегри ще си вземе година почивка от футбола:

“I am going to take a year off to recharge the batteries and take my personal life back in hand, rediscover after many years the affection of my family, children and friends.

“The last 16 years have felt like being in a blender. You have to take time away from what you usually spend with family and friends.

“I’ll use this year to recharge my batteries ahead of the next season.”

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 14 Jun 2019, 14:06
Коментар #1267

Juventus champion

Коментари: 7 046
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Кой ще спечели първи КЕШ, Ювентус или Алегри ?

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 14 Jun 2019, 20:05
Коментар #1268

Juventus star

Цитат(Kirilov @ 14 Jun 2019, 15:06) *
Кой ще спечели първи КЕШ, Ювентус или Алегри ?

Не знам, но и двете неща ще са след кацането на човек на Марс.

Този коментар е бил редактиран от vench на 14 Jun 2019, 20:05

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Jun 2019, 09:14
Коментар #1269

Juventus hero

Цитат(vench @ 14 Jun 2019, 21:05) *
Не знам, но и двете неща ще са след кацането на човек на Марс.

Евала, поне ще го видим в тоя живот. След 12 години, човек на Марс и Ювентус с ШЛ, начело с Алегри! smile.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 17 Jun 2019, 12:33
Коментар #1270

Juventus star

Цитат(masterhp @ 17 Jun 2019, 10:14) *
Евала, поне ще го видим в тоя живот. След 12 години, човек на Марс и Ювентус с ШЛ, начело с Алегри! smile.gif

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 23 Jun 2019, 22:52
Коментар #1271

Juventus star

Коментари: 4 460
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат
Менторът на Алегри: Той се чувства предаден от Юве

Менторът на водилия доскоро Ювентус Масимилиано Алегри направи много интересни разкрития относно раздялата между двете страни. Джовани Галеоне твърди много убедено, че Алегри „се чувства предаден от Ювентус”.

51-годишният тактик от Ливорно изведе тима до 5 поредни шампионски титли на Италия и два финала в Шампионската лига. Макар че той имаше договор до юни 2020 година, двете страни през месец май официално обявиха, че приключват взаимоотношенията си. В дните след освобождаването Алегри публикува снимка от обяд с Галеоне и новия наставник на Милан Марко Джампаоло. Не е тайна, че за двамата треньори Галеоне се явява нещо като бащинска фигура.

„Алегри беше наистина разстроен и се чувства предаден от Ювентус. Особено подведен той се усеща от президента Андреа Аниели”, коментира 78-годишният неаполитанец пред „Ил Фато Куотидиано”.

В тази връзка Галеоне си позволи да коментира и вече назначения за треньор в Ювентус Маурицио Сари. „Той ми се струва малко хаотичен и не е подготвен да се справи с определени ситуации. Когато чета някои от изявленията му от миналия сезон, започвам да се чудя дали са били уместни. Също така това му желание все да изтъква качествата си като лявото си крило – няма нужда от всичко това. Марко Джампаоло беше типичното ляво криво в стил „Бертиноти” и „Рифондационе”, но никога не говори за това.”

„Ако говорим за футболния треньор като гуру, то тогава бих посочил Джан Пиеро Гасперини (наставника на Аталанта – б.р.), защото той е гений. Дори като играч никога не бъркаше с движението си по терена, винаги играеше с мисъл да тръгне напред. Много се ядосва и има ужасен характер, но същевременно е толкова талантлив. Гасп беше треньор още на терена и това беше фундаментално – да имаш човек, който може да „види” мача. Алегри до голяма степен беше същият, той беше най-добрият”, допълни Галеоне.

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 23 Jun 2019, 22:54

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 24 Jun 2019, 06:02
Коментар #1272

Juventus regular

Коментари: 2 050
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Аз пък се чувствам предаден от Алегри, който не успя да отстрани посредствен отбор като Аякс. Айде да го духат всички, които плюят по Ювентус

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 24 Jun 2019, 06:35
Коментар #1273

Juventus regular

Коментари: 1 132
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Какво предлага тоя ментор да правим? Да го дундуркаме, докато намери мястото на Пянич, Дибала и Кансело и то непременно в компанията на Кедира, Марио и Де Малдини. Разделихме се по прекрасен начин с Алегри, всеки показа уважение и благодарност за пистигнатото-от играчи, през ръководство и фенове. Вече дали Сари е правилен избор предстои да разберем.

+Quote Post
masterhp
коментар 24 Jun 2019, 10:02
Коментар #1274

Juventus hero

Ясно е, че не всичко е цветя и рози, както беше и с Конте. Ще мине време и ще разберем цялата истина. Не мисля, че трябва да има сърдите, както и не мисля, че някой има право да недоволства срещу иституцията Алегри. smile.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 24 Jun 2019, 10:33
Коментар #1275

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 005
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат
Гасп беше треньор още на терена и това беше фундаментално ... Алегри до голяма степен беше същият, той беше най-добрият”, допълни Галеоне.

По думи на Алерги е бил изключително посредствен играч. smile.gif Нз тоя ментор на каква възраст е, но реално е приключил с трезвата мисъл smile.gif)

+Quote Post

64 страници V  « < 62 63 64
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 26th June 2019 - 23:54ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team