IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Идеален национален отбор на България, Треньор, пом. треньор и играчи
marto_juve
коментар 14 Jul 2007, 15:48
Коментар #1

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Реших да отворя тая тема, защото си мисля че ще е интересно всеки да избере своя дрийм тим на България в момента и да коментираме взаимно съставите си. Незнам дали няма да възникнат спорове на ниво български клубен футбол, надявам се че не. Искам да уточня в началото, че съм ЦСКА-р, но това не ми пречи да гледам обективно на нещата и това мисля ще си проличи от отбора, който ще предложа. Та идеята ми е всеки да избере треньор, пом. треньор и незнам...може би не повече от 18 футболиста (11+7), които смята че са най-доброто на този етап, като коментира накратко избраното от него като схема и футболисти.

Та моя отбор е следния:

Старши треньор : Димитър Пенев
Пом. треньор : Александър Станков

Вратари :
Ивайло Петров (титуляр)
Георги Петков

Защитници :
Александър Тунчев (титуляр)
Игор Томашич (титуляр)
Йордан Тодоров (титуляр)
Станислав Ангелов (титуляр)
Янко Вълканов
Живко Желев

Халфове :
Стилиян Петров (титуляр)
Христо Янев (титуляр)
Мартин Петров (титуляр)
Велизар Димитров (титуляр)
Димитър Телкийски (титуляр)
Благой Георгиев
Христо Йовов
Чавдар Янков

Нападатели :
Димитър Бербатов (титуляр)
Цветан Генков

------------------------------ Ивайло Петров---------------------------------

----------------Игор Томашич------------Александър Тунчев-------------
Йордан Тодоров---------------------------------------Станислав Ангелов

------------------------------Стилиян Петров--------------------------------

---------------Велизар Димитров----------Христо Янев--------------------
Димитър Телкийски----------------------------------------Мартин Петров

-----------------------------Димитър Бербатов-------------------------------

И сега кратък коментар. Залагам на схема с 1 централен нападател, 5 халфа и 4 защитника. Може би за повечето има по-добър вариант от Пенев, а за доста дори Пената не е добър вариант но аз залагам на него. За пом. треньор по добър вариант не виждам, може пък някой да има такъв. На вратата залагам на Петров, понеже след мача с Румъния за Петков драстично ми падна мнението (при 2-я гол на Румъния намесата му беше меко казано некадърна). В защита по-добро от това не виждам, Вълканов дори титуляр бих го сложил (незнам какво ви е мнението, за мен е един от най-стабилните защитници, но някак седи в сянка. Страхотна физика има тоя). Може би вместо резерва Петков има нещо по-добро, само да не е Валентин Илиев че е пълна скръб. Само със сърце и душа не става (е, уцели веднъж топката срещу Ливърпул на Анфийлд и тя зе че влезе). В халфовата линия също не виждам по-добро от това което съм сложил. Може би някой ще предпочете Янков или Йовов вместо Велизар или Янев, въпрос на мнение и аз се чудих кои 2-ма от тези 4-ри да сложа. Може би доста хора няма да приемат и схемата ми само с 1 дефанзивен в лицето на Стилян, нека видим и техните варианти. И накрая за нападението...за мен в момента имаме само 1 нападател от световна класа и това е Бербо. Единственият който може да му бъде приличен заместник е Генков, затова в моя отбор избирам като нападатели само тях 2-мата.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 15 Jul 2007, 13:09
Коментар #2

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Я да видя и аз какво ще измисля. post-294-1159107607.gif Първо искам да кажа, че моят отбор, може би е пристрастен, за да няма критики. post-294-1159107520.gif И второ - не претендирам на всяка цена отбора да изглежда в този вид, защото аз съм казвал, че за мен не е в играчите проблема.

Старши треньор : Чужденец (ако може класен)
Пом. треньор : По избор на чужденеца

------------------------------- Георги Петков --------------------------------

---------------- Елин Топузаков---------Александър Тунчев-------------
Станислав Ангелов------------------------------------------ Лусио Вагнер

----------------------------- Ричард Еромонигбе ----------------------------
--------------------------------Стилиян Петров-------------------------------

--------------------------------- Христо Йовов -------------------------------
Димитър Телкийски----------------------------------------Мартин Петров

Резерви:

Димитър Иванков

Игор Томашич
Радостин Кишишев

Чавдар Янков
Емил Гъргоров - мисля, че това момче има място в националния, въпреки че незнам моментната му форма

Валери Домовчийски - може да играе и като крило, и на мястото на Йовов донякъде
Валери Божинов - все още смятам, че може да навлезе във добра форма и да млъкне. smile.gif
Цветан Генков - много добър нападател, според мен

И така, започвам от вратаря - според мен няма по-добър вратар в момента в България от Георги Петков. Наистина прави грешки, като всеки вратар, но много рядко..

Защитата - За мен Топузаков е по-добрия вариант от Томашич, а и се разбира много по-добре със, за мен несменяемия титуляр Сашо Тунчев. Доста коментираният Лусио Вагнер - хм ми аз поне не виждам по-добър вариант за ляв бег, въпреки че е факт, че Лусио не дава всичко от себе си за националния и не играе както за Левски. Казвал съм, че съм ЗА "чужденците" в отбора и смятам, че ако се успокои още малко и не го поставяме в напрежение, ще се сработи идеално. За Ст. Ангелов няма какво да коментирам, мисля, че там 2 мнения няма.

Халфовата линия ми е малко странна, наистина. Започвам от Ричард - има българско гражданство вече и е много полезен отзад. Точно онзи тип "рушач" е за който сме си говорили и спорили доста и от когото смятам че има нужда всеки, уважаващ себе си отбор. Отнема много топки момчето, помага и на защитата. Говорил съм много затова, че за мен основният проблем ни е именно в дефанзивните халфове от този тип (т.е. липсата на тракива), а не защитата, защото примерно и двете грешки при двата гола на споменатия мач с Румъния, дойдоха първо от халфовете и след това вече от защитата и вратаря. Без добри дефанзивни халфове, всяка защита би могла да изглежда слаба и смешна.
Така се дава и малко повече свобода на Стилиан, който може да се включва по-често и по-спокойно в предни позиции. Крилата мисля, че са ясни, за Мартин няма какво да кажа, освен че съм твърдо убеден, че той трябва да е капитан. Телкийски отдясно е стабилен.
Стигаме до може би най-дискотираният пост и играч. Понеже това си е моя отбор, схемата с някой зад нападателите или както е нападателя в случая, ми е любимата. Мисля, че от наличните футболисти именно Йовов в най-подходящ. Има вариант и Телкийски на мястото на Йовов, но тогава не виждам кой ще е отдясно.
Нападение:
За Бербатов няма какво да кажа. Колкото и да ми е антипатичен и много да ме дразни на моменти, наистина е най-добрият ни нападател в момента. И аз, подобно на marto, смятам че отпред трябва да сме с 1 чист нападател, подпомаган от крилата и офанзивния полузащитник.

ПП:
Нарочно съм дал 8 резерви, защото иначе трябваше да посоча само 1 защитник, като смяна.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Jul 2007, 11:40
Коментар #3

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

ХЕХЕХЕХЕХ ! Аз лично не мога дори и за 1 да се разгранича от шизофреника smile.gif Точно същия отбор щях да напиша без дори и 1 изключение ! smile.gif

Същия състав бих избрал, че и със същите резерви даже , същия треньор и така нататък. Бройте го неговия състав 2 пъти smile.gif За коментара - еми пак същата работа. ЧовекОт си е написал всичко post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif ЗА момента не разполагаме с по-качествени футболисти от гореспоменатите, а и скоро като гледам няма и да имаме !!! евалЯ !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
marto_juve
коментар 16 Jul 2007, 11:45
Коментар #4

Juventus star

Цитат(hri100 @ Jul 15 2007, 02:09 PM) *
Я да видя и аз какво ще измисля. post-294-1159107607.gif Първо искам да кажа, че моят отбор, може би е пристрастен, за да няма критики.
Ами идеята е да коментираме взаимно избора си на схема и играчи, така че от мен ще получиш критики, но не защото си пристрастен. Първо, незнам защо държиш на треньор чужденец. Според мен и да не е Пенев в лицето на Гочето или Херо имаме добра алтернатива. После да речем че Петков трябва да е титуляр, въпеки че аз не съм съгласен и казах защо. Но с кво Иванков заслужава място в отбора?! Безобразно слаб е. В защитата ти не одобрявам Топузаков, пред Томашич е пълен паляк, а и като цяло за мен си е слаб. Вагнер не съм го сложил в моя отбор умишлено щото тва е БЪЛГАРСКИ национален отбор (същото важи и за Ричард), а и при Вагнер лошото е че има само 1 крак и паса му общо взето е нула. Иначе е борбен и това ми харесва, но Ангелов за мен е идеален вариант при положение че пък отдясно Данчо Тодоров е железен. Като цяло повече забележки по основния ти състав нямам, а и схемата ти на игра ми допада. И все пак си мисля че Велизар е по-удачен вариант вместо Йовов специално на тази позиция не само защото съм ЦСКА-р ами защото смятам че Велизар е страхотен футболист. Той и Данчо Тодоров са малкото качествни футболисти които останаха в ЦСКА за съжаление...Накрая за резервите ти...казах вече за Иванков, казах и за Томашич че е железен и трябва да е титуляр...последната дупка в играчите които си подбрал за мен това е Кишишев. Тоя e по-зле и от Джаникеда и Легро взети заедно. Иначе останалите ти резерви ги одобрявам, също мисля че Гъргоров може да е резерва, и може би бих сменил Чавдар Янков с него щото на Чавдар му липсва физика и паса му и на него е нула.

ПС. Като казах БЪЛГАРСКИ национален отбор ясно осъзнавам че и Томашич не е Българин, но по-стабилен от него няма, а и все пак по може да мине за наш човек отколкото Вагнер и Ричард.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Jul 2007, 11:57
Коментар #5

ЛУД

ПО принцип с тебе често сме на едно мнение, ама сега с нищо от това, което си написал не мога да се съглася. Иванков е супер машина и спасява отбора си всеки мач в първенството ! Говоря за случайте , когато е на терена, защото за кратко беше и контузен ! ЗА Негрите - и двамата много добре се представят според мен, като изключиме някои моменти заспивания на терена, които дори Бербатов ги има в изобилие ! Кишишев найстина за момента е слабичък, но пък компенсира всичко с опит и често с борбеност !

За БГ треньор съм си изказал многократно мнението и няма смисъл пак да пиша едно и също , просто ще констатирам това, което ве видно - ПОЧТИ ВСКИЧКИ УСПЕХИ на малки отбори в последните няколко години са плод на труда на чуждестранен треньор ! Да не ги изреждам сега всичките ! smile.gif Докато имаме БГ треньор ще има мениджърски интереси и образно казано мачовете за нас ще стартира от 0:1 ! ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО ! Който не иска да го признае , значи е заслепен, пристрастен (което е нормално, защото сме Българи, но трябва и да сме реалисти) или не отбира за каква шуробаджанащина става въпрос !

--------------------

+Quote Post
juve_tifos
коментар 16 Jul 2007, 12:07
Коментар #6

Fido alla Juve

Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Ето и моят вариант за единайсеторка. Подобно на hri100, а като гледам и marto_juve и аз ще проявя съвсем леко пристрастие smile.gif

Старши треньор: чужденец (и тук идва моето най-явно пристрастие, ако е българин(арменец) - Едуард Ераносян)
Помощник треньор: Красимир Безински

------------------------------- Димитър Иванков ----------------------------

---------------- Игор Томашич---------Александър Тунчев----------------
Станислав Ангелов------------------------------------------ Петър Занев

-------------Стилиян Петров----------------------Чавдар Янков-----------

Велизар Димитров--------------Христо Йовов-------------Мартин Петров

Резерви:

Георги Петков

Елин Топузаков
Радостин Кишишев
Лусио Вагнер
Валентин Илиев

Димитър Телкийски
Валери Божинов

Цветан Генков

Доста се поизмъчих докато наумя кои играчи да "викна", просто има уникален дефицит от добри футболисти за национала. И схемата ми на игра е малко хаотична, но ако назначат Едо ще я нагоди biggrin.gif . Така или иначе аз съм абсолютен песимист относно бъдещето на отбора с тези играчи, които в голямата си чат бяха и по времето на Камата и надали нещо ще се промени коренно.

Вратар: за мене Иванков е най-стабилния за поста, въпреки люха му в последния мач с Беларус, помним колко извади с холандците, играе в нелошо първенство и е титуляр всеки мач. Шадравана е идеалната му резерва. Щях да пиша и Стоян Колев, но неговата кариера няма да се развие на добре и той си остава трети вратар.

Отбрана: тука нещата са ясни - единствената ми рокада е на левия бек, където поставям Занев- не заради трансфера му в Селта smile.gif , а главно заради сериозната ми антипатия към футболиста, а не чернокожия Лусио Вагнер. Занев имаше стабилни изяви в Литекс и заслужава шанс.

Халфова линия: нямаме достойни варианти и там. Стилиян е в слаба форма от край време, ако му тръгне играта може и да се стабилизират нещата. Чаво тъпче на едно място вече втора година, но не виждам адекватна негова алтернатива. Двамата със Стенли трябва да захранват Йовов, който мисля, за момента е идеален в центъра, за Марто отляво нямам какво да кажа- единственият в тима ни, който импровизира и изостря достатъчно атаката ни. Велизар му липсва постоянство, а и тия контузии го умориха, но иначе има класа и качества за титуляр. Вижда ми се по-непредвидим от Мечо по десния фланг, въпреки че това не му е коронната позиция на терена.

Нападение: докато Бербо е жив и здрав не виждам как някой от резервните играчи може да се наложат в предни позиции. Единственият вариант е по-лек нападател зад него срещу някой по-посредствен тим. Генков е единствената му алтернатива напред.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Jul 2007, 12:12
Коментар #7

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 462
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

тука е на път да се заформи една дискусия която може и да прерастне в нещо по-голямо... ясно е че феновете на единия отбор слагат повече играчи от него а феновете на другия логично слагат свои играчи... а истина е някъде по средата май... и само едно доопълнение Ричард не може да играе в националния отбор защото е играл за младежите на Нигерия...а относно моят състав...

- Петков

- Ангелов
- Томашич
- Топузаков
- Венков

- Йовов
- Стилян Петров
- Янков
- Телкийски

- Мартин Петров

- Бербатов

резерви

- Иванков

- Тунчев
- Илиев
- Занев

- Велизар Димитров
- Благой Георгиев

- Генков
- Божинов

тренер - чужденец

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
forca_juve
коментар 16 Jul 2007, 13:46
Коментар #8

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

1Петков
2Д.Атанасов-Локо Сф
3Тунчев
5Желев
4Занев
21Телкийски
19Ст.Петров
6Ангелов
17М.Петров
15Генков
9Бербатов

резерви;
23Иванков
7Б.Георгиев
8Янков
10Божинов
11Домовчийски
13Венков
14Илиев В.
16Йовов
18Янко Вълканов

+Quote Post
hri100
коментар 16 Jul 2007, 13:56
Коментар #9

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(marto_juve @ Jul 16 2007, 12:45 PM) *
ПС. Като казах БЪЛГАРСКИ национален отбор ясно осъзнавам че и Томашич не е Българин, но по-стабилен от него няма, а и все пак по може да мине за наш човек отколкото Вагнер и Ричард.

Ще ме прощаваш, ама аз тука не виждам нищо друго, освен нотки на расизъм. wink.gif

От останалото - приемм донякъде само това за Кишишев, но Бога ми, не се сещам за по-добра резерва, като универсалност. В смисъл, че може да играе и като бег и като халф и като централен защитник дори, т.е. може да запълва дупки. Гледам да има някой универсален, като резерва от чисто практическа гледана точка. За друг немога да се сетя, особено пък с такъв опит. Иначе съм съгласен, че е откъснало момчето...
За чужденеца - ми да, съгласен съм напълно за Херо, Пената и особено Гочето, писал съм за тях даже в темата за националния. Но пък нали става въпрос за "ИДЕАЛНИЯТ" отбор? wink.gif За мен най-доброто е чужденец не само заради мениджърските интереси, но дори само това е достатъчно като причина. Не казвам обаче, че Пената, или Гочето, или Херо, или Ераносян дори, са лоши варианти, просто чужденеца е по-добър от тях, който и да е.

За останалото вече съм казал по-горе, няма да се повтарям....

Цитат(NUCLEO1985 @ Jul 16 2007, 01:12 PM) *
и само едно доопълнение Ричард не може да играе в националния отбор защото е играл за младежите на Нигерия...

А, това не го знаех, признавам си. Най-после си обясних, защо не го викат.

ПП: Има един Орлин Орлинов от Славия, младежки национал, много техничен и много перспективен атакуващ халф. Бих го "викнал" да му дам шанс, както и други млади. Ако аз поемах сега отбора, бих правил доста експерименти, дори и с/у Холандия, защото так или иначе едва ли ще ги бием, да не кажа, че нямаме никакви шансове, а и аз подобно на адаша, отдаван съм ги отписал тези квалификации и не смятам че това поведение е пораженческо, по-скоро съм реалист.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Jul 2007, 14:42
Коментар #10

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Jul 16 2007, 02:56 PM) *
ПП: Има един Орлин Орлинов от Славия, младежки национал, много техничен и много перспективен атакуващ халф. Бих го "викнал" да му дам шанс, както и други млади. Ако аз поемах сега отбора, бих правил доста експерименти, дори и с/у Холандия, защото так или иначе едва ли ще ги бием, да не кажа, че нямаме никакви шансове, а и аз подобно на адаша, отдаван съм ги отписал тези квалификации и не смятам че това поведение е пораженческо, по-скоро съм реалист.

това момче съм го гледал на живо с екипа на Литекс в един турнир в Свищов в памет на децата от Лим.. много е добър и мисля че стана голмайстор на турнира едната от годините... последната година го мина Наско Курдов от Левски който вече е играч на Леверкузен... но смятам че младежкия национален отбор трябва да ги развива тези играчи и като дойдат в мъжкия да са вече обиграни а не тепърва да се запознават с нещата...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Jul 2007, 14:51
Коментар #11

ЛУД

Като гледам повечето отбори си приличат на 90% така или иначе. АЗ определено не съм пристрастен, защото съм тренирал 8 години в ЦСКА, а и съм съгласен 22 играча на ЦСКА да са национали стига само да газят наред, което пък от своя страна е невъзможно smile.gif Така , че аз мисля, че тук точно пристрастията са безсмислени и не на място. Говорим за национален отбор все пак. Той нашия е многонцаионален, но в доста тимове вече се среща това и няма нищо странно. КАто има играч, който е най-добър на поста си и няма българин, който да го замести е СУПЕР , че той може да вземем паспорт и да помогне на тима ! За треньор - smile.gifsmile.gifsmile.gif ОЩЕ по-диобре и без никакъв шанс все пак ! sad.gif

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 16 Jul 2007, 15:47
Коментар #12

Juventus star

Цитат(Rumbeti @ Jul 16 2007, 03:51 PM) *
Като гледам повечето отбори си приличат на 90% така или иначе. АЗ определено не съм пристрастен, защото съм тренирал 8 години в ЦСКА, а и съм съгласен 22 играча на ЦСКА да са национали стига само да газят наред, което пък от своя страна е невъзможно smile.gif Така , че аз мисля, че тук точно пристрастията са безсмислени и не на място. Говорим за национален отбор все пак. Той нашия е многонцаионален, но в доста тимове вече се среща това и няма нищо странно. КАто има играч, който е най-добър на поста си и няма българин, който да го замести е СУПЕР , че той може да вземем паспорт и да помогне на тима ! За треньор - smile.gifsmile.gifsmile.gif ОЩЕ по-диобре и без никакъв шанс все пак ! sad.gif
Ами Румба идеята ми също е след като повечето от активните във форума изложим отборите си и схемите на игра да сформирам 1 общ отбор на тази база. То е ясно че няма как да се разминават коренно отборите. Просто ще отсея тези 11 футболисти, които най-често са попаднали във отборите ни. Що се отнася до пристрастията...гледайте да сте повечко обективни както смея да твърдя съм аз.

И сега малко коментар по отборите които видях след този на Хри100:

- juve_tifos - тъкмо си мислех колко добре изглежда състава ти (не и резервите обаче) и...с Иванков на вратата направо ми уби всякакъв интусиазъм. Всъщност виждам, че повечето сте го сложили ако не титуляр, то поне резерва, което ме изненадва много. Дори фен на Левски би трябвало да вижда колко смешен е тоя. Казах че Вальо Илиев и за резерва не става, Топузаков също, Кишишев за твърда резерва мога да го прежаля, а Вагнер вече казах че не го броя (никакъв расизъм хри100, просто не ме кефи, Ричард го одобрявам, но аз съм против те да са в отбора)

-Nucleo - от километри си лечи че си левскар tongue.gif Най-малкото защото в защита си с Топузаков вместо Тунчев. Аз мисля че що се отнася до централните защитници там твърдо трябва да са Тунчев-Томашич. Иначе като цяло отбора ти ми допада, резервите с изключение на Иванков и Илиев също (в какво може да прерасне дискусията?! нямам намерение да се караме)

-forza_juve - много добър отбор, с изключение на същите 2 резерви Иванков и Илиев. Иначе сега ме подсети кой да ми е по-смислената резерва в защита и това е Желев. Незнам къде си пропуснал Томашич, може би не си го включил щото си избрал само българи. Поздравления иначе за Янко Вълканов.

ПС. Абе не защото съм пристрастен, но никой не включва в сметките един идеален за мен Данчо Тодоров. Ако има добър футболист останал в ЦСКА то това са Тунчев, Данчо и Велизар.

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 16 Jul 2007, 16:42
Коментар #13

sir

Коментари: 2 439
Потребител No.: 20

Само едно леко предупреждение да внимавате с насоката на "дискусията".

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 16 Jul 2007, 16:53
Коментар #14

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Старши треньор: Бора Милотиновичsmile.gif
Помощник треньор:

------------------------------- Георги Петков----------------------------

---------------- Игор Томашич---------Александър Тунчев----------------
Мишо Венков--------------------------------------------------- Петър Занев

-------------Стилиян Петров---------------Станислав Ангелов-----------

Димитър Телкийски---------Велизар Димитров------------Мартин Петров

Резерви:

Иванков

Елин Топузаков
Радостин Кишишев - тоя няма място в отбора
Валентин Илиев

Христо Йовов
Валери Божинов

Цветан Генков

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
forca_juve
коментар 16 Jul 2007, 17:17
Коментар #15

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Цитат(marto_juve @ Jul 16 2007, 04:47 PM) *
-forza_juve - много добър отбор, с изключение на същите 2 резерви Иванков и Илиев. Иначе сега ме подсети кой да ми е по-смислената резерва в защита и това е Желев. Незнам къде си пропуснал Томашич, може би не си го включил щото си избрал само българи. Поздравления иначе за Янко Вълканов.

ПС. Абе не защото съм пристрастен, но никой не включва в сметките един идеален за мен Данчо Тодоров. Ако има добър футболист останал в ЦСКА то това са Тунчев, Данчо и Велизар.

Ми за Иванков чудех са кой да пиша,Божидар Митрев има потенциал ама предпочитам Иванков щото е по опитен,се пак съм го поставил резерва няма да има ного поле за изява.Иначе Гошето Петков е железен,за Валъо Илиев мога да кажа че за резервичка е ок,той е ного на моменти.Не съм писал чужденци щото не мисля че имаме голяма нужда иначе нямам нищо против тях,даже Игор се справя добре ама като гледам Лусио Вагнер няма голямо желание да играе в мачовете.Привърженик съм на Левски ама мисля че Топчо няма място в националния,за Данчо Тодоров си прав има място в А отбора.Янко Вълканов и Желев ноо ма кефат ама явно са позабравени нещо.Тоя Янко се едно гледам Трифон Иванов ноо ми харесва как играе,дано новия селекционер да го вика ...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Jul 2007, 19:02
Коментар #16

Juventus champion

Цитат(marto_juve @ Jul 16 2007, 04:47 PM) *
-Nucleo - от километри си лечи че си левскар tongue.gif Най-малкото защото в защита си с Топузаков вместо Тунчев. Аз мисля че що се отнася до централните защитници там твърдо трябва да са Тунчев-Томашич. Иначе като цяло отбора ти ми допада, резервите с изключение на Иванков и Илиев също (в какво може да прерасне дискусията?! нямам намерение да се караме)

Цитат(Ian @ Jul 16 2007, 05:42 PM) *
Само едно леко предупреждение да внимавате с насоката на "дискусията".

Ian е намекнал за това... дискусията може да прерастне в спор м/у феновете на двата отбора а ако случайно се появят някои хора направо в говеждо-чорбарски нападки което от сега да кажа че няма да бъде толерирано smile.gif иначе лошо няма да си коментираме идеалния национален отбор smile.gif а относно защитата - ми сам си забелязал просто пристрастия а и не смятам че има кой знай ква разлика между двамата... еднакво среднокачествени футболисти са smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Borko_10
коментар 18 Jul 2007, 17:40
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Интересна дискусия се е заформила smile.gif

Ето го и моя отбор:

GK:Георги Петков
DR:Йордан Тодоров
DL:Станислав Ангелов
CD:Александър Тунчев
CD:Живко Желев
CDM:Стилян Петров
LAM:Мартин Петров
RAM:Велизар Димитров
CAM:Христо Йовов
ST:Валери Домовчийски
ST:Димитър Бербатов

Резерви:
Димитър Иванков
Радостин Кишишев
Чавдар Янков
Цветан Генков
Мечо Телкийски
Йвайло Петков
Валери Божинов
Елин Топузаков

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 18 Jul 2007, 19:18
Коментар #18

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Ееей браво бе!!!Мислех,че само аз още помня Янко Вълканов,ама небило така.При него хубавото е,че освен като ляв защитник не го бърка да играе и в чентъра на защитата(все пак е висок 186см) и като ляв халф.Пък и вкарва доста!Предвид това,че може да играе на толкова позиции мисля,че има място в отбора поне като резерва.Иначе според мен двамата вратари са ясни-Петков и Иванков(И.Петров също не е лош,ама са му доста годинките за дебют),а за трети вратар мисля,че трябва да се даде шанс на Тодор Тодоров от Литекс-представи се доста силно през сезона,а и е на 25г. така че е нещо като наследник на Петков и Иванков.И нещо много важно:НЕмъчете Ст.Ангелов да играе защитник!!!Според мен си е перфектен за дефанзивен халф!Така като гледам малко хора са се сетили за Живко Желев и Занев,а безспорно и двамата имат място.Ако става дума за млади които заслужават шанс да покажат какво могат виднага се сещам за:
Ивелин Попов-гаден характер,страхотен талант;мисля че доста би раздвижил нещата по по-слабия ни десен фланг
Христо Златински-направи страхотен сезон с Локо(Пд);един от любимите ми БГ футболисти;може да итрае като вътрешен и ляв халф
Въпреки,че имаме изобилие от стойностни нападатели мисля че шанс заслужава и Бранимир Костадинов от Хартс-вече около година го следя и определено е голям талант.
Този не е толково млад,но от много време го пренебрегват-Петър Златинов:бърз и техничен,мисля че е единствения в момента койт до някяква степен може да замести Марто ако се наложи.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
marto_juve
коментар 18 Jul 2007, 19:33
Коментар #19

Juventus star

Цитат(Borko_10 @ Jul 18 2007, 06:40 PM) *
Интересна дискусия се е заформила smile.gif Ето го и моя отбор...
Титулярите са идеалка, само една корекция бих направил - при схема с 2-ма нападатели бих заложил на Генков вместо Домовчийски, но и Валери е добър вариант. Виж, вече за резервите знаеш мнението ми ако си прочел горните ми постове. Иванков, Кишишев и Топузаков за мен нямат място в националния. Това обаче като гледам е само мое мнение така че...

ПС. bianconero27, понеже претендирам че се интересувам извънредно много от футбол, няма как да забравя за Вълканов. Железен защитник за мен, но не го сложих титуляр поради простата причина че занех че повечето тук дори и за резерва няма да го броят, а аз казах ква ми е идеята: след като всички (или поне тези които са харесали темата) пуснат своите състави ще ги обобщя в един разбираемо на каква база. Така че коментара ти е добър, но дай си състава все пак.

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 18 Jul 2007, 20:09
Коментар #20

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Ако аз бях селкционер щях да извадя срещу Хоалндия следните единадесет :

На врата : Г . Петков

Защита
десен бек -Живко Миланов
ляв бек -Лусио Вагнер
централна двойка : Томашич и Топузаков ( В този си вид защитата поне ще се знае , че е много обиграна , пък и каквото и да си говорим и четиримата са стабилни )

Халфове

десен халф- Ивелин Попов ( вярно ,че е млад и явно има чепат характер или, де да знам кво ментално не му е в ред , но всичките му мачове , които съм гледал ми прави супер добро впечатление .... Да кажем ,че това би била изненадата , с която бих се опитам да матирам Ван Бастен)

ляв халф- Мартин Петров ( доказал е ,че е голям футболист - истински лидер )

ценртална двойка халфове - Стилиян Петров и Чавдар Янков ( това за мен са най-добрите български футболисти , играещи в момента на този пост )

атакуващ халф - Зоран Янкович ( много е добър : истинска звезда post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif ..... А сега стига шеги ......

нападатели:

Бербатов
Домовчийски

резерви
Стоян Колев ( не знам къде го забравихте - смятам ,че за резерва на Петков е идеален )
Кишишев ( опит , поливалентност - раздава се )
Тунчев ( и той не е лош )
Телкийски ( поливалентен в полузащитата , техничен , но по-добре да влиза в последните 20-25 минути)
Ст. Ангелов ( много стабилен и се раздава докрай )
Йовов ( красотата и креативността в играта )
Генков ( млада надежда )
Божинов ( идеален за резерва - без да влиза в игра post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif )

Май забравих Данчо Тодоров , ама нищо и него бих бих го викал , ако някой от футболистите , играещи на неговия пост ,се контузи.

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post

4 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 23rd July 2019 - 03:12ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team