IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

10 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Студентството, ...и всичко около него!
stefoto
коментар 09 Jan 2008, 23:08
Коментар #41

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Град: София
Потребител No.: 482

УСПЕХ НА ВСИЧКИ В СЕСИЙТЕ ИМ! post-294-1159107520.gif
Аз вече направих два изпита-писмени!На Защита правата на човека имам 6! Днес писах и по Избирателни системи и процедури,а въпроса беше Мажоритарна избирателна система!Мисля,че съм се справил,но ще видим скоро!
Go to the top of the page

+Quote Post
KikS
коментар 10 Jan 2008, 00:18
Коментар #42

моталче
**

Група: Фенове
Коментари: 346
Регистриран: 21-February 06
Град: Ботевград
Потребител No.: 19

Мерси! Успех и на тебе!

А тука да няма някаква тайна надпревара кой от кой по-сложен изпит има или поне по-сложно звучащ? Особено висшата математика и мажоритарната избирателна система звучат ... дзверски яко!

elin4e, ти коя година си и какво учиш, че имаш толкова изпити?

--------------------
Емоционална дефлорация е всеки път, когато някой промени убеждението ти и те накара да усетиш нещата, които те заобикалят по различен начин ...

Перфектната /емоционална/ дефлорация е тогава, когато дефлорираният и дефлораторът се усмихват след приключването на акта на дефлорация и искат да продължат ...

+Quote Post
meo
коментар 10 Jan 2008, 10:49
Коментар #43

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Цитат(KikS @ Jan 10 2008, 01:18 AM) *
А тука да няма някаква тайна надпревара кой от кой по-сложен изпит има или поне по-сложно звучащ? Особено висшата математика и мажоритарната избирателна система звучат ... дзверски яко!

Споко тя Висшата математика само звучи сложно, иначе няма нищо кой знае колко трудно, на що народ им помогнах да си я вземат от МИ-то преди години smile.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
KikS
коментар 10 Jan 2008, 14:33
Коментар #44

моталче
**

Така лиииииииии? А фиксирана тарифа имаш ли? Че ако такова ще делим. Аз намирам завалии, ти им помагаш. И после 60/40 за мен post-294-1158668522.gif

--------------------
Емоционална дефлорация е всеки път, когато някой промени убеждението ти и те накара да усетиш нещата, които те заобикалят по различен начин ...

Перфектната /емоционална/ дефлорация е тогава, когато дефлорираният и дефлораторът се усмихват след приключването на акта на дефлорация и искат да продължат ...

+Quote Post
marto_juve
коментар 10 Jan 2008, 14:59
Коментар #45

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Еххххх, и студентството се комерсиализира tooth.gif На мен никой не ми плащаше като му подсказвах за да си вземе изпит или да няма 2 на контролно...

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Torricelli
коментар 11 Jan 2008, 21:22
Коментар #46

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Утре ми е изпитът от 14:00, стискайте всички палци като се види за мача да се черпим с бири!

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
stefoto
коментар 21 Jan 2008, 15:25
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

На Избирателни системи и процедури имам 6 smile.gif !

Утре на 22-ри ми е изпита по Международни отношения!Дано да се справим!
На 29-ти ми е по Международно публично право!
Успех на останалите студенти във форума в техните изпитни сесии! post-294-1159107520.gif !

+Quote Post
meo
коментар 21 Jan 2008, 17:11
Коментар #48

Juventus regular

Цитат(KikS @ Jan 10 2008, 03:33 PM) *
Така лиииииииии? А фиксирана тарифа имаш ли? Че ако такова ще делим. Аз намирам завалии, ти им помагаш. И после 60/40 за мен post-294-1158668522.gif

Тарифата принципно беше Джин с тоник, лед и лимон(или друго подходящо за сезона питие post-294-1159096668.gif post-294-1158668256.gif ). Ама вече няма време post-294-1159107873.gif пораснахме дееба (емотикон с дедо с бастун) требе да се трудим.

П.П. Хубави времена бяха 5-те години, които прекарах в студентски град smile.gif Иначе още не съм го завършил да го таковам в таковата. Останаха ми да си попълня 6 кредита и да си взема държавния изпит blush.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
elin4e
коментар 21 Jan 2008, 18:54
Коментар #49

Primavera player
**

Коментари: 177
Регистриран: 21-September 07
Потребител No.: 671

Цитат(KikS @ Jan 10 2008, 12:18 AM) *
elin4e, ти коя година си и какво учиш, че имаш толкова изпити?

последна 5-та година съм..уча филология ( и съм магистър post-294-1158668474.gif )
и голям зор...още не знам какво ще пиша за дипломна sad.gif

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 21 Jan 2008, 21:42
Коментар #50

Juventus regular

Леле, Стефо.... аз такива оценки ако изкарам- немаш си на представа каква грандиозщина ще вдигна tooth.gif .
Честито, на мама убавеца! biggrin.gif
На мен ми остана само Икономическа Култура в петък и съм готов. Ники и той имаше изпит в Сряда, ако не се лъжа. Ай да къртим и после да се хвалим какви се ем убави, ем умни- мечта за жените! biggrin.gif post-294-1158668614.gif

П.С.Елинче- само смени "велик" с "гениален".

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

----------

+Quote Post
KikS
коментар 22 Jan 2008, 19:17
Коментар #51

моталче
**

Цитат(meo @ Jan 21 2008, 05:11 PM) *
П.П. Хубави времена бяха 5-те години, които прекарах в студентски град smile.gif Иначе още не съм го завършил да го таковам в таковата. Останаха ми да си попълня 6 кредита и да си взема държавния изпит blush.gif

Цитат(elin4e @ Jan 21 2008, 06:54 PM) *
последна 5-та година съм..уча филология ( и съм магистър post-294-1158668474.gif )

sad.gif Живот сте си живеели/живеете с тези 5 години учене. Аз се чувствам ограбена и ощетена post-294-1159108069.gif Втора година, даже сега в понеделник ми свършва 3-тата сесия и половината го минах. Баси гадното! При повечето първите 2 години даже не си учат по специалността и всичко е супе-е-е-ер. Прецаках ли се...

Елинче, каква филология?

--------------------

+Quote Post
meo
коментар 22 Jan 2008, 20:09
Коментар #52

Juventus regular

Ми то е както си го направиш (пийс фейс). Аз още от първата година си уча само по специалността(Приложна математика в СУ) като същевременно с това не съм спирал да работя на пълен работен ден(като изключим първите 6 месеца, когато бях на половин, и един месец в който почивах при една смяна на работното място wink.gif) и пак успях да си поживея като хората. Е верно, че имаше и доста напрегнати моменти, но като цяло си беше екстра smile.gif

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 22 Jan 2008, 20:34
Коментар #53

Juventus regular

Цялото ни студентство като гледам пвоечето тук си го изживяваме добре. Като дойде сесията обаче става доста скандално, ама и това се оправя с малко учене.

Абе Мео, как ги сметна тез 6 кредита? Защото в УНСС моя випуск беше първия по тази с-ма, а така и си нямам идея за какво е, къде се гледа и т.н. Я разясни малко, благодаря.

--------------------

----------

+Quote Post
meo
коментар 22 Jan 2008, 20:59
Коментар #54

Juventus regular

Цитат(Torricelli @ Jan 22 2008, 09:34 PM) *
Цялото ни студентство като гледам пвоечето тук си го изживяваме добре. Като дойде сесията обаче става доста скандално, ама и това се оправя с малко учене.

Абе Мео, как ги сметна тез 6 кредита? Защото в УНСС моя випуск беше първия по тази с-ма, а така и си нямам идея за какво е, къде се гледа и т.н. Я разясни малко, благодаря.

Ами при нас(Факултет по математика и информатика към СУ) имаше в нет-а кой предмет колко кредита дава, и като цяло от задължителни + избираеми дисциплини трябва да събереш 200 кредита за да се явиш на държавен изпит. Не че съм си играл да ги смятам, защото имах 4-5 изпита не нанесени в книжката, но на есен като си подадох молбата за държавен, и инспекторката по учебната дейност(секретарката post-294-1158668614.gif ) ми изкара тия резултати от компютъра. Та предполагам, че и вие в УНСС ще имате достъпна такава информация или през интернет или при инспекторите на съответния факултет.
А ти какво учиш в УНСС ако не е тайна smile.gif

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 22 Jan 2008, 21:09
Коментар #55

Juventus regular

Цитат(meo @ Jan 22 2008, 06:59 PM) *
Ами при нас(Факултет по математика и информатика към СУ) имаше в нет-а кой предмет колко кредита дава, и като цяло от задължителни + избираеми дисциплини трябва да събереш 200 кредита за да се явиш на държавен изпит. Не че съм си играл да ги смятам, защото имах 4-5 изпита не нанесени в книжката, но на есен като си подадох молбата за държавен, и инспекторката по учебната дейност(секретарката post-294-1158668614.gif ) ми изкара тия резултати от компютъра. Та предполагам, че и вие в УНСС ще имате достъпна такава информация или през интернет или при инспекторите на съответния факултет.
А ти какво учиш в УНСС ако не е тайна smile.gif

АА, ясно. Мерси. То и при нас има във вътрешната мрежа на университета информация за тея глупости. Но например не знаех, че трябва да събера 200 броя. Или пък при нас може да не е така- знам ли?
Иначе специалността ми е Интелектуална собственост. Има доста бъдеще и хлаб, но за сега май не се очератава да се вкарам в Патентното ведомство... не съм близък с ректора(който между другото е ръководител на катедрата, но то неговото е дълга и не-много-приятна-за-студентите-му-история), а и на изпита ми по самия предмет Инт. собственост понахраних щерка му(да,точно така-тя ни преподава, защото той е твърде пиян да го прави..... post-294-1158668614.gif tooth.gif ) и така....ма ще видя де, ще използвам безспорната post-294-1158668383.gif tooth.gif си харизматичност и ще се набутам някъде.....

Цитат(meo @ Jan 22 2008, 06:59 PM) *
инспекторката по учебната дейност(секретарката post-294-1158668614.gif )

Хахахахахахахаха, машина. Браво, това много ми хареса!

--------------------

----------

+Quote Post
meo
коментар 22 Jan 2008, 21:25
Коментар #56

Juventus regular

Предполагам, че при вас ще е друго. За СУ май всеки факултет си определя каква да е системата и броя кредити(жена ми учеше във Философския и те бяха на коренно друга система с групи избираеми и общ брой положени изборни + практики т.е. при тях за кредити даже не се и говореше въпреки, че сме в един университет).Но вече може да са променили нещата, нали сме в ЕС, може да има някакви общи норми.

А за какво ти е в патентно, ходи направо в ГДБОП да се бориш с крадците на интелектуална собственост(а.к.а. Пиратите) Имам предвид истинските такива smile.gif
И едно въпросче, на което предполагам знаеш отговора(за разлика от мен) smile.gif В ЕС декриминализираха ли пиратството за лично, не комерсиално ползване. Щото по едно време чу нещо такова, но така и не разбрах дали го приеха. Питам щото иде Март месец и сигурно пак ще има затваряне на торент сайтове и отчитане на дейност с хващане на пубери източили творчеството на Джена Джеймисън tooth.gif

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 22 Jan 2008, 21:44
Коментар #57

Juventus regular

Е тук ме хвана... нямах 6-ца по Интелектуална, нали ти казах, че щерката-даскалка не ма обичаше tooth.gif .

Това е доста интересно. мерси, че го сподели. Ще го проверя и съвсем скоро ще постна отговоря тук, за да знаят всички крадци на интелектуален труд какво ги зове щом дойда на власт tooth.gif tooth.gif tooth.gif tooth.gif .

Сега сериозно- предполагам, че е обявено за незаконно. Или ако не е- ще бъде. Но дали ще се промени нещо- категорично не. Погледни най-малкото какво пиратство има в Западна Европа. Или хайде да бъдем по-конкретни- Германия. Там местните компании са пропищяли от

Мръсен
Швабен
Пиратен

Не съм сигурен дали там има закони за т.нар. домашно потребление, ще взема и това да проверя. Но пиратската дейност там не стихва, напротив. Дадох за пример Германия, защото там е приблизително известно какви са размерите на дайността на крадците на интектуален труд.

--------------------

----------

+Quote Post
forca_juve
коментар 22 Jan 2008, 23:33
Коментар #58

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

5:0 в моя полза този семестър.....дано другия пак същия резултат

+Quote Post
Torricelli
коментар 28 Jan 2008, 21:50
Коментар #59

Juventus regular

Утре е последният изпит. За мемонта балансът е 3 освободени, 1 взет на редовна и 1 невзет. Ако го взема пак ще черпя... само да гледаме мача с ИнтерО някъде!

--------------------

----------

+Quote Post
masterhp
коментар 29 Jan 2008, 20:21
Коментар #60

Juventus hero

Коментари: 10 676
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Ем то май на тебе ти върви като после има мач на Юве. Успех утре и на тебе и на Юве!!!
Иначе много добра тема сте направили. На мен ми е бая рано за студент, но вече имам горе долу идеи какво искам да уча и къде. Тоест май нямам де biggrin.gif предполагам нещо по специалноста която уча в момента или нещо свързано с нея. Като гледам кой какво учи и къде скоро време ще има въпроси към вас за повече разяснения към това което учите smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

10 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th August 2019 - 03:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team