IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

16 страници V  « < 14 15 16  
Reply to this topicStart new topic
> Маурицио Сари
JIZAH
коментар 07 Oct 2019, 21:21
Коментар #301

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 231
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Спокойно. Всичко ще се нареди рано или късно. Няма да се изненадам да има и временен спад във формата, но като цяло имам треньор, който до момента показва, че знае какво прави и умее да го предаде на играчите. Преминахме изключително успешно доста тежък период с оглед на съперниците и контузиите, които имахме. Играчите ще бъдат интегрирани (тези които не се появяват толкова често) и имаме всички основания да се надяваме за един успешен сезон, каквото и да значи това с оглед на 8те поредни титли. Кефи ме какви атаки правим, кефи ме че има игра и раздаване, а не някаква летаргична "тактическа" доминация. Омръзна ми да слушам за италианските тактици, докато хората играят футбол. Всичко опира до тичане, мамка му и се вижда, че дори и най-големите ми притеснения като босненския меси търпят своеобразен ренесанс.

Та In Sarri we trust.
Go to the top of the page

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 08 Oct 2019, 17:34
Коментар #302

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 564
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Трябва да въвлече всички налични играчи в ротацията. Иначе се справя с останалото.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 09 Oct 2019, 09:22
Коментар #303

Juventus regular

Коментари: 1 448
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Имам една молба към админите.
Моля да се промени подзаглавието (или там както се казва) на темата Сари - "човекът с анцуг" с нещо по-уважително.
Човекът нито ходи с анцузи на мачовете ни, нито с шушляци, а на всичкото отгоре ни се води и треньор...
Моля молбата ми да бъде удовлетворена. Считам, че исканията ми са напълно акурантни.

+Quote Post
vench
коментар 09 Oct 2019, 10:21
Коментар #304

Juventus star

Коментари: 4 896
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Teogo0alll @ 09 Oct 2019, 10:22) *
Имам една молба към админите.
Моля да се промени подзаглавието (или там както се казва) на темата Сари - "човекът с анцуг" с нещо по-уважително.
Човекът нито ходи с анцузи на мачовете ни, нито с шушляци, а на всичкото отгоре ни се води и треньор...
Моля молбата ми да бъде удовлетворена. Считам, че исканията ми са напълно акурантни.

Да, аз също съм съгласен, макар че аз го написах biggrin.gif Не защото е неуважително, просто не ме кефи много как стои. Ако можех сам щях да си го едитна, ама не ми позволява панела biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 09 Oct 2019, 11:23
Коментар #305

Juventus champion

Коментари: 5 005
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Може новото подзаглавие да е едно от: а) "Революционерът" , б) "Унищожителя на мухъли" или в) "бащата на Кедира" hat36.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 09 Oct 2019, 13:41
Коментар #306

Juventus hero

Коментари: 11 103
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(JIZAH @ 07 Oct 2019, 22:21) *
Спокойно. Всичко ще се нареди рано или късно. Няма да се изненадам да има и временен спад във формата, но като цяло имам треньор, който до момента показва, че знае какво прави и умее да го предаде на играчите. Преминахме изключително успешно доста тежък период с оглед на съперниците и контузиите, които имахме. Играчите ще бъдат интегрирани (тези които не се появяват толкова често) и имаме всички основания да се надяваме за един успешен сезон, каквото и да значи това с оглед на 8те поредни титли. Кефи ме какви атаки правим, кефи ме че има игра и раздаване, а не някаква летаргична "тактическа" доминация. Омръзна ми да слушам за италианските тактици, докато хората играят футбол. Всичко опира до тичане, мамка му и се вижда, че дори и най-големите ми притеснения като босненския меси търпят своеобразен ренесанс.

Та In Sarri we trust.

Титла, купа и каквото даде съдбата в ШЛ, това е успех smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

16 страници V  « < 14 15 16
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd October 2019 - 10:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team