IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Билети, за мачове на Ювентус
AlexPiero
коментар 29 Jul 2018, 16:50
Коментар #41

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 224
Регистриран: 8-July 13
Потребител No.: 24 780

Здравейте, с приятели обмисляме да посетим Юве - Наполи на 30.09.18, може би е рано, но видях, че сезонните карти са разпродадени, а в сайта не виждам продажба на билети за конкретен мач. На едно място видях, че билет за single match може да се купи най-много 10 дни преди мача. Някой, който не е от фенклуба, да е купувал по-голяма бройка билети? Аз мисля да стана част от фенклуба тоя сезон и доколкото знам лесно мога да взема билет за мен, но не и за други хора.

Мерси предварително за инфото smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
oldschool
коментар 30 Jul 2018, 10:39
Коментар #42

Juventus regular

Коментари: 1 513
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Много, много, много сложна работа е с билетите, особено за дерби мач, където няма да има много бройки и без това.

I) През фенклуба ще стане само за теб и то ако има достатъчно бройки отпуснати за българския фен клуб. Там за членовете се ползва точкова система за определяне на реда на билетите и ти ще си последен на опашката като нов член.

II) По другия начин е да станете всички регистрирани фенове на Юве с фенска карта - tessera del tifoso / supporter card

a) Правите си акаунти в сайлта на Юве - https://www.juventus.com/en/registration/registration.php

б) Попълва всеки по един формуляр, пращате електронно документи до Италия (копие на ЛК + снимка) и се плаща по 15 евро (банка, карта, Пейпал) за издаване на картата. Мисля, че това е правилният линк:

http://www.juventus.com/en/stadium-and-mus...-card/index.php

в) Минава не малко време докато се издаде картата - поне няколко седмици. Вече с такава карта можеш да купуваш билети (до 4 бр. наведнъж) от този официален сайт - https://www.ticketone.it - но само на хора, които също имат карта. На сайта на Юве билети не се продават. На самата карта която ще получиш има 3 номера - номер на картата, номер за онлайн пазаруване, номер за купуване на билети, нещо такова беше... Правиш си акаунт в сайта на TicketOne и си купуваш там билети - попълваш имена и номера на картите за всички хора и т.н. Билетите се взимат после от касите на стадиона.

Пълна лудница е, но не е невъзможно smile.gif Ако сериозно смяташ да ходиш за тоя мач, започни СЕГА с тоя процес за изкарване на картата. Отнема време, а италианците са много мудни.

--------------------

+Quote Post
AlexPiero
коментар 30 Jul 2018, 13:01
Коментар #43

Primavera player
**

Коментари: 224
Регистриран: 8-July 13
Потребител No.: 24 780

Много ти благодаря! Очаквах да е по-лесно след като съм бил на други мачове в Европа и не е било така sad.gif

Този коментар е бил редактиран от AlexPiero на 30 Jul 2018, 13:24

+Quote Post
oldschool
коментар 30 Jul 2018, 13:40
Коментар #44

Juventus regular

В Италия го направиха такъв шит преди 10 години, за да засилят контрола по стадионите заради ултрасите. Иначе от тоя сайт TicketOne по-горе можеш да си купиш и лично билет като/ако пуснат на свободна продажба - тогава не ти иска да си фен, но обикновно ако останат, са само от най-скъпите.

Проблемът конкретно с Юве е че:
- стадионът е малък
- интересът е много голям, особено към дербитата

По мои наблюдения, за голямо дерби почти никъв шанс да останат билети, още повече сега с Роналдо..

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 30 Jul 2018, 14:31
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 1 930
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

@oldschool сигурен ли си за 'II' точка? Тази карта не е ли задължителна само за феновете в Италия? Аз преди 2 години си купих 2 билета през сайта на Ювентус (то уж е през сайта, но всъщност те редиректва към такъв за билети) и нямах никакви проблеми. Билетите бяха дигитални, с бар код, в телефона ми (пращат ти ги като attachment на email, за хартиен носител - незнам). Минахме всички проверки, след като ни сканираха билетите и си влязохме на стадиона без разни фен карти и т.н. Не е голяма хамалогия, важното е при покупката да въведеш правилните данни на хората, които ще ги ползват, защото проверяват дали имената съвпадат с личните ви карти/паспорти.

На самия сайт си пише кога пускат билетите в продажба (мисля, че беше 2-3 седмици по-рано), гледаш 'general sale', защото за притежателите на членски карти е една седмица по-рано, но пък такава карта май е над 100 евро. Местата не са много, защото стадионът е малък, а пък има и доста сезонни билети, така че за разни дербита може и да не успееш, но с почти всеки отбор различен от миланските, и в последните години Рома и Наполи, можеш да се вредиш. Вече и самата цена на билета си е солена, но пък как тогава да купим Роналдо? smile.gif

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 30 Jul 2018, 16:09
Коментар #46

Juventus regular

@nameless Ти вероятно си си купил на free sale, което е последната вълна на продажбата. Но при дербитата обикновено до нея не се стига, или пък са останали само от най-скъпите билети, или пък се свършват за минути, или пък ситемата забива заради големия наплив smile.gif

Най-сигурно е с tessera-та според мен

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 02 Aug 2018, 09:56
Коментар #47

Juventus bench

Коментари: 982
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

@oldschool, мисля да посетя мача с Дженоа през октомври, като си мисля да ползвам J1897 мембършип. Най-скъпия мембър пакет мисля 160 евро. Впоследствие закупуването за билети става чрез listicket.com, поне според сайта. До каква степен картата ми осигурява възможност да закупувам билети и да посещавам домакинските мачове, че не ми стана много ясно.

+Quote Post
oldschool
коментар 05 Aug 2018, 18:32
Коментар #48

Juventus regular

С мембършип не трябва да имаш проблеми с нищо, ще можеш да си купиш билет с приоритет за домакински мачове. Реално само тези със сезонните карти са преди теб.

Мисля, че приоритети вървят така когато се пуска продажбата:

- сезонна карта
- платени членове (priority ticket access)
- фенове на клуба с Tessera
- свободна продажба

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 07 Nov 2018, 17:05
Коментар #49

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 201
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(Becks_ @ 07 Nov 2018, 14:05) *
Привет момчета. Подариха на най-добрия ми приятел билет за Милан - Ювентус понеже е голям фен на Милан и естествено той ми предложи да ходим заедно понеже пък на мен Юве ми е много присърце. Въпроса е че никога не съм ходил на мач в Италия, а ми се иска да съм в сектора на Юве и гледах билети в сайта на Милан има само за третия етаж на гостуващия отбор по 75 евро но не съм сигурен дали ми трябва някаква членска карта понеже пише нещо за тераса дел тифозо. Някой по запознат ще ми обясни ли.

Потърси във фейсбук групата на форума и/или фенклуба, и се свържи с някой от админите/модовете. Доколкото знам членската карта помага да се купуват билети онлайн от клуба, а ако нямаш такава, трябва да разчиташ на място да се сдобиеш с билети, но може и да греша.

--------------------

+Quote Post
Becks_
коментар 07 Nov 2018, 17:34
Коментар #50

Promising youngster
*

Коментари: 2
Регистриран: 7-November 18
Потребител No.: 25 340

Ок мерси за отговора

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 15 Nov 2018, 18:32
Коментар #51

Juventus star

Коментари: 3 567
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

http://condorholiday.bg/poseshtenie-na-mac...-macha-548.html

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 23:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team