IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

41 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Павел Недвед, 2001-2009: 327 мача, 65 гола, 7 трофея, Златна топка 2003
snitch
коментар 31 Mar 2006, 22:52
Коментар #1

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 9 017
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Павел Недвед: Ювентус има нужда от психолог, а не от нови играчи

Торино. Халфът на Ювентус Павел Недвед заяви, че отбора има нужда от психолог. “ Вместо да купуваме нови играчи е по-добре в клуба да назначат психолог. Трябва да вземем някакви мерки, защото не е логично в Серия "А" да показваме добри резултати, а да отпадаме рано от Шампионската лига. Според мен има психологическа бариера, която пречи на момчетата”, сподели чехът.
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 31 Mar 2006, 23:12
Коментар #2

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 089
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

ми да в Левски си взеха психоложка и вижте кво праят сеа може и в Юве това да проработи

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 02 Apr 2006, 12:06
Коментар #3

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

твърдо заставам за идеята.Проблемът е психологически-няма логичо обяснмение за играта ни в лондон

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Garrett
коментар 27 Jul 2006, 18:09
Коментар #4

fino alla fine

Коментари: 2 346
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

"Никога не съм имал намерение да напускам Ювентус, семейството ми и аз се чувстваме много добре в Торино. Фамилията Аниели винаги се е отнасяла отлично с мен и го дължа на тях, както и на клуба. Мой дълг е да помогна Ювентус да се завърне на върха." Чешкият полузащитник е наясно с различното предизвикателство, което може да предложи серия Б, ако положението се задържи каквото е в момента: "Започнах кариерата си в чешкият еквивалент на серия Б, когато бях на 17. Тогава спечелихме промоция, надявам се че ще го постигнем и сега. Серия Б със сигурност е на по-ниско техническо равнище от А, но футболът си е футбол и с наказание от 17 точки няма да е лесно. Зависи от нас, от отношението ни към мачовете. Не мога да говоря за останалите, но моят стил на игра никога няма да се промени.

Легендата на бианконерите обърна внимание и на присъдата: "Все още се надявам ситуацията ни да се подобри, но това е работа на клуба, а не моя. Лично мен това решение ме ядоса много. Ние се раздававаме докрай на терена като играчи, без да се интересуваме какво се случва някъде другаде. Не сме имали нужда от "помощ" от никого, всъщност не мисля, че сме получавали такава някога. Винаги давахме най-доброто от себе си, побеждавайки най-силните отбори - ние заслужихме тези титли на игрището. Не мисля, че е честно да плащат играчите, както и феновете. Относно играта в Европа Павел казва: "Отписъл съм Европа. Серия Б е моята Шампионска лига сега. Ако успеем да спечелим промоция с наказание от 17 точки, ще бъде точно толкова сладко."

След присъдата на спортният трибунал, асът на Юве разкри, че в момента не може да мисли за отказване от футбола: "Няма да бъде правилно да напусна Ювентус в момент на нужда, все още имам да изиграя роля в бъдещето на този клуб. Не се чувствам като герой, това е просто житейски избор." Относно решенията на Дел Пиеро и Буфон да останат, Павел казва: "Те дадоха отличен пример. Колкото повече шампиони имаме, толкова по-лесно ще ни е да играем." Ветеранът завърши прес конференцията коментирайки ролята си в отбора: "Като най-възрастен играч имам отговорността да помагам на по-младите момчета, да предам част от своя опит на бъдещите звезди. Моята работа е да помогна с каквото мога за това Юве да е на върха - където му е мястото."

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
MITIO
коментар 27 Jul 2006, 18:14
Коментар #5

Promising youngster
*

Коментари: 28
Регистриран: 4-July 06
Потребител No.: 144

Браво Паце така те искам.

+Quote Post
hri100
коментар 27 Jul 2006, 18:14
Коментар #6

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

E това е!!!!За пореден път:
БРАВО НЕДВЕД!!!!

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
pavelnel
коментар 27 Jul 2006, 18:26
Коментар #7

Дремещ

Коментари: 1 868
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

PAVEL NEL ( не аз smile.gif )президент ,президент ,оле ,оле ,оле .

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 27 Jul 2006, 18:27
Коментар #8

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Не сега като прочетох какво е казал просто нямам думи ! Границата между известността и безсмъртието е малка .Много играчи са били известни и талантливи приживе (примерно Канаваро) , но ще бъдат забравени , докато след този си житейски и професионален избор Павел ще остане завинаги в милиони сърца биещи в бяло -черно!!!!VIVA PAVEL !!! VIVA JUVE!!!

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
snitch
коментар 27 Jul 2006, 18:30
Коментар #9

Juventus champion

Коментари: 9 017
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Павка ти се превьрна от играч на Юве до една от най големите легенди на нашия любим клуб. Поклон пред постиженията ти , завинаги в нашите сьрца excl.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Jul 2006, 18:39
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

No comment excl.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
MITIO
коментар 27 Jul 2006, 18:41
Коментар #11

Promising youngster
*

Коментари: 28
Регистриран: 4-July 06
Потребител No.: 144

Много ясно че ще там и там трябва да е.FORZA JUVE

+Quote Post
nikentus
коментар 27 Jul 2006, 18:54
Коментар #12

ювентинец

Коментари: 6 474
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Идва ми да кажа" Павел ,браво само така" ,но ще е малко. Не знам дали той разбира какво означават тези негови думи на фона на всичката помия която залива този велик клуб.
В момент в който играчи като Канаваро , Дзамброта , Тюрам те напускат с лека ръка , изказвайки се ласкаво за новите си клубове и оправдавайки решението си ,че са напуснали Ювентус с цел да търсят високо ниво и трофеи. Та Канаваро раздаваше усмивки с фланелката на Реал още преди да бъде официално трансфериран . Дзамброта никога не подкрепи клуба докато траеше разследването ,не каза нито дума ,заради което му е лесно простено загърбването на отбора след 7 сезона в Ювентус. Всеки би очаквал ,че Дзамброта ще се покаже като ювентинец и ще каже : " Майната му , може и да съм световен шампион ,но оставам с клуба в Серия Б." Вместо него обаче имаме Недвед , който за разлика от Дел Пиеро не е откритие на Ювентус , той прекара дълги години в Лацио и после дойде в Юве .Той дори не е италианец, а чех . Но чех ,който освен професионалист знае цената на лоялността , себераздаването и уважението. Той знае ,че това е безценно ,за разлика от други намиращи се в Испания индивиди.
На 34 години може би му остава съвсем малко време в големия футбол, но му остава цяла вечност в паметта на тифозите на най-големия клуб в Италия .

+Quote Post
don lambri cannavaro
коментар 27 Jul 2006, 18:59
Коментар #13

Guests

Nqmam dumi! O6te 1, dokosnal tolkova dulboko iztormozenoto juventinsko surze. Blagodarim ti ot dunoto na du6ite si za podkrepata, koqto okazva6, kogato nai-mnogo se nujdaem!
Ti ringraziamo tanto, Pavel!
Viva la JUVE!

+Quote Post
don lambri cannavaro
коментар 27 Jul 2006, 19:25
Коментар #14

Guests

Naistina dumata LOYALNOST e nai-umestna, PO4IT i bezkraino UVAJENIE su6to!

+Quote Post
eagle
коментар 27 Jul 2006, 19:33
Коментар #15

Primavera player
**

Коментари: 118
Регистриран: 22-July 06
Потребител No.: 160

Недвед!!!Голям футболист!
Завинаги в сърцето ми ще остане неговия гол срещу реал!!!Топовен шут!!!както и сълзите му накрая на мача заради картона, който го извади от злополучния финал с Милан!!!
Павел е с голямо сърце!!!И то е ювентинско!

--------------------
[B]FORZA JUVE!!!

+Quote Post
PhoEniX_
коментар 27 Jul 2006, 22:13
Коментар #16

Primavera player
**

Коментари: 241
Регистриран: 22-February 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 22

Ей да знаете пуснах една сълза като го четох това !!! Браво , Павле , винаги в моето сърце

--------------------
-

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 27 Jul 2006, 22:35
Коментар #17

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Чакаме Буфон и е мой ред за сълзата!

--------------------

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 27 Jul 2006, 23:14
Коментар #18

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Цитат(Angel Pantchev @ Jul 27 2006, 10:35 PM)
Чакаме Буфон и е мой ред за сълзата!
*

е значи ще се моля да заплачеш..хаха biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
meo
коментар 27 Jul 2006, 23:34
Коментар #19

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Ревльовци biggrin.gif

А сега сериозно. Ами след като заявиха, че остават Дел Пиеро, Недвед и Буфон(надявам се) мисля, че останалите ще последват примера им.
Наистина си пролича кой милее за клуба, и кой беше само за титли и кинти.

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 28 Jul 2006, 00:18
Коментар #20

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

predi men някой каза нещо мн важно ,което е в основата на скандала,аз мн пъти съм го коментирал с братовчед си-а именно-има мн големи играчи-гении-рони,зидан и т.н .Рони би играл с такъв хъс където и да е ,зидан си го каза.
Сега за нашите играчи.
За тюрам и канаваро -нямам коментар -те са на по 33-34 лошо няма да ходят да играят на топ ниво.Емерсон - е играч.
ДЗамброта-играч ,голям,може да игра където му казжат.Това все са големи играчи и и сторията ще ги запомни с това,с титлите,които ще спечелят с реал и барса,но само дзамбро може да се превърне в лидер на барса,защото е на 29 има още около 4 години да се докаже и той ще го направи.

Но и звездите да сваля на барса,той никога няма да се превърне в икона за ,който и да е отбор.
ПРеди само Дел пиеро бе считан за легенда,жива легенда na otbora ,no sega izgrqha o]e 2 ili tri ,zaedno с трезеге wink.gif и след 50 години ще има едно ядро от силни играчи,ще имаме железни защитници и всеки ще си спомня за онези двамата канаварои и тютам,но само най-големите фенове на то като кажат ,абе тоя зоболи номер 10 е мн добър ,май-е най-добрия играч на юве,всеки ще се присмее и ще разкаже за дел пиеро,недвед,трезеге и буфон,всеки ще си спомня за тях и дори след 50 години ще има знамена с тяхния лик и някакви деца ще пиатат "тате,този д дългата коса,той сега не играе в отбора?" хаха wink.gif е радвайте се ,че имаме игра4и като тези,а и на всичко отгоре,те са най-добрите на постовете си wink.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post

41 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 31st May 2020 - 20:29ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team